Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Def26


Def26
félisten

PS4 -re mennyi garancia van?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8452) Gergosz2 válasza Def26 (#8451) üzenetére


Gergosz2
veterán

sajna csak 1 év :((

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8453) raven84


raven84
aktív tag

Hali, tehát ha csinálok 1 uk accot és veszek rá 3 hónap psn+-t akkor párhuzamosan működne a .hu accomon is a psn+ ugye? És a .hu accra tudnék fundot tölteni ha regeltem a bankkártyámat?(meghatározott összeget lehet vagy annyit amennyit én akarok?) 1-2 Fifa ultimate pakkot tervezek venni az elején h. legyen mivel trédelni és a legegyszerűbb módot keresem. Vagy prepaid oszt kész?

(#8454) Elderath válasza a.sebi (#8422) üzenetére


Elderath
őstag

Igen csak PS4ből kb sehol se lehetett kapni egy darabot se, míg box volt szinte mindenhol készleten. Ez a marha nagy különbség :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#8455) haddent válasza Elderath (#8454) üzenetére


haddent
addikt

Na ja.. ekkora már 2.5 millás várólista volt ps4 -re nem hogy készlet...

(#8456) Cimbye válasza BomiBoogie (#8413) üzenetére


Cimbye
tag

PSN: HUN-Cimbye

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8457) hoby36 válasza BomiBoogie (#8413) üzenetére


hoby36
senior tag

Bandy3677 :R

A logikában semmi sem véletlen!

(#8458) zenwalk


zenwalk
senior tag

Én is beregeltem PSN-re viszont nekem azt írja, hogy böngészőből nem lehet barátokat felvenni csak ps-ről.

egyébként ezzel a névvel regeltem be: zenwalkk
A változatosság kedvéért :B

(#8459) JarrekStar


JarrekStar
tag

Na akkor én is beállok a sorba.
US account: JarrekUS
UK account: Jarrek89

(#8460) #91574272


#91574272
törölt tag

Sziasztok,
a következő neveken érhettek el:
UK PSN ID: Zolee007
HU PSN ID: Zolee007_HUN

(#8461) ImpersonatoR

T-home nal is kapni mar, gyorsabban mint gondoltam.

Elég sokan fogjak szerintem így venni kérdés van e belőle elég ? :)

[ Szerkesztve ]

(#8462) Tatyla


Tatyla
őstag

Hello,csatlakoznék:
PSN Hun: Tatyla74
PSN USA: TatylaUSA

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#8463) zzola válasza ImpersonatoR (#8461) üzenetére


zzola
félisten

Sehol nincsen/nem lesz elég, náluk miért lenne máshogy?

(#8464) Def26 válasza zzola (#8463) üzenetére


Def26
félisten

Azért mert Telekom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8465) Tibcsó válasza zzola (#8463) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Egyenlőre előrendelést vesznek fel, ha jól tudom a visszaigazolástól számítva 30 nap van rá hogy teljesítsék a rendelést. Ez is egy lehetőség azok számára akik nem tudják, vagy nem akarják egyösszegben kifizetni a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#8466) zzola válasza Def26 (#8464) üzenetére


zzola
félisten

Nem hiszek én ebben! Ez is csak egy multi. Én is egy multi cégnél dolgozom, de gondolkodni, előre látni nem tudnak, ez a személyes tapasztalatom. Remélem azért a tréhommal is megtalálja valaki a számítását...

(#8467) boost válasza ImpersonatoR (#8461) üzenetére


boost
addikt

Ez egy nagyon jó ajánlat azoknak, akik nem akarnak egy összegben kifizetni ennyi pénzt, kamatmentesen lesz konzoljuk, és nem sürgős, hogy dec13-ra megérkezzen :D ( magánvélemény)

[ Szerkesztve ]

(#8468) Def26 válasza zzola (#8466) üzenetére


Def26
félisten

Én optimista vagyok. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8469) Tegla80 válasza zzola (#8466) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Sztem hihető,mert valamelyik konfon reklámozták is,h "kik a kegyeltek "(volt több is) valami miatt és a T is ott volt(persze világ szinten).A "net miatt a Gaikai végett" talán. Valami ilyen rémlik. :K
szóval nekik tuti lesz. ;)

Sony® & PlayStation®

(#8470) Cimbye


Cimbye
tag

Thome elofizetoknek reszletre is van PS4:http://www.t-home.hu/lakossagi/keszulekek/tovabbi_keszulekek/sony_ps_4

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8471) mrhyper válasza Cimbye (#8470) üzenetére


mrhyper
csendes tag

Legalább 4 el kellett volna visszaolvasnod.. :(((

(#8472) Cimbye válasza mrhyper (#8471) üzenetére


Cimbye
tag

Ja mar eszrevettem sorry

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#8473) vg válasza mrhyper (#8471) üzenetére


vg
addikt

Jó szándék vezérelte, téged viszont a rosszindulat.

(#8474) mrhyper válasza vg (#8473) üzenetére


mrhyper
csendes tag

inkább vagyok rosszindulatú, de körültekintő, mint jóindulatu, de bamba..ez van :) ennyi erővel te meg a kibic lettél ebben a "beszélgetésben", szóval... :)

Amúgy sg.-n egy másik emberkének is kékhalálos a gépe, és oda azért annyira sokan nem írogatnak, Bécsben vette, remélhetőleg ebből nem lesz tendencia..

[ Szerkesztve ]

(#8475) Tegla80 válasza mrhyper (#8474) üzenetére


Tegla80
addikt

Én azon csodálkoznék,ha minden gép hibátlan lenne.
ekkora mennyiségnél ennyi hiba,nem is hiba. :U
jah és Én is akkora előítélettel voltam,h csak na,de ha jó azt el kell tudni ismerni,így meghajlok a PS4 előtt,mert STABIL lett a GÉP. ( kop-kop-kop)
Grat SONY :R

Sony® & PlayStation®

(#8476) Def26


Def26
félisten

Beszéltem Thome -al. Azt mondták kapnak egy bizonyos készletet és addig amíg rendelhető a termék a honlapon illetve telefonon, addig meg is kapják az előrendelők dec. 13 környékén. Azt mondta a ügyintéző, hogy olyan 150-200db lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8477) bolha23


bolha23
aktív tag

"Andrew House: PS4 sold through 2.1 million units worldwide as of 12/1"

PS Awards Stream

(#8478) boost


boost
addikt

Valami játék-csereberedolgot csinálhatnánk. :D

(#8479) Mister_X válasza zzola (#8466) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nemhogy a Media Markt, de talán még a Tesco is elbújhat a Telekom mögött, ha multikról beszélünk, a holmi konzolboltok mint KonzolVilág, Console Corner, de még az 576 is kispályás KKV-k hozzájuk képest. Ami kikerül az oldalra, az úgy lesz. Minden számlához mellékelnek egy prospektust, amiben benne vannak a PS4 kondíciói és már viszik is mint a cukrot. Még részletre is vihető, nekem speciel van NetMánia csomagom is. Persze, tőlük majd csak gépet lehet venni, így újra képbe jöhetnek a konzolboltok. De hidd el, a Sony szó nélkül a Telekom rendelkezésére bocsájt konzolokat, ha kérik.

És én most nagyon elgondolkoztam, hogy vegyek egyet...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8480) boost válasza Mister_X (#8479) üzenetére


boost
addikt

szerintem vegyél.

(#8481) kovsol válasza Mister_X (#8479) üzenetére


kovsol
titán

Digi net és a céges vodás telefon mellé nekem nem játszik ez a lehetőség. Ha valaki a konzol miatt köt náluk előfizetést akkor meg duplán megéri nekik az eladás.

May the Force be with you!

(#8482) Mister_X válasza boost (#8480) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És otthon hogyan adom be, hogy x összeggel magasabb lett a számla? :DDD Meg játékot is illene venni. Csak nekem HU profilom van. GAIKAI miatt nem nagyon dobnám el az eddigi kollekciómat. Bár... lehet akkor ráérnék két profilt tartani.

@kovsol: nekünk csak telefon jön tőlük, DIGI van igt is. Ha nem lenne Netmániám, akkor tuti hagynám a fenébe.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8483) BomiBoogie válasza Tatyla (#8462) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Eddig felvezetve. :K

(#8484) Gijon válasza Mister_X (#8479) üzenetére


Gijon
senior tag

Jelenlegi net előfizetésemet figyelembe véve, ami 4x erősebb, 2 év hűségidővel számolva, még egy konzol árát otthagynám náluk. Ezért nekem nem éri meg. Valóban jó akció olyanoknak, ahol nincs más netes alternatíva.

bocs, most látom a tel. mobilmániás..

[ Szerkesztve ]

(#8485) vg válasza Mister_X (#8479) üzenetére


vg
addikt

"megfeleljen az ÁSZF szerinti fizetőképességre vonatkozó pénzügyi előminősítésnek."

Viszik majd mint a cukrot... álmodban talán.

(#8486) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Egy ismerősöm még xbox-ot vett Thomenál részletre, már a negyedik havi részletet fizették, mire csöngrtett a futár az xbox-al, szóval ott sem megy mindig rminden rendben.

(#8487) Gijon válasza Mister_X (#8479) üzenetére


Gijon
senior tag

"Nemhogy a Media Markt, de talán még a Tesco is elbújhat a Telekom mögött, ha multikról beszélünk,"

Ez sajnos nem igaz. Ezeknek a multiknak nem érdekük a konzolt árulni. Meglepődnél, hogy mennyit tejelnek egyes cégek, hogy bekerüljenek. Fizetnek a helyekért, fizetnek, hogy újságba kerüljenek, külön dolgozókat fizetnek az arculat fenntartásáért, hogy kint legyen az áru. Szóval nem jópofiból, és a vásárlók érdekeit figyelembe véve kerülnek be a multikhoz (nem csak) a konzolok.

(#8488) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Én elégedett vagyok a T-vel.
Anno egy 32collos tv-t vettem tőlük, a TV előfizetésem mellé, amelyet amúgy is fizettem és az árgépbe
berakva a típus számát csak 2 bolt volt aki olcsóbban árulta egy két ezer forinttal.
Most is azoknak kedvező akik a meglévő net előfizetésükhöz vásárolnák meg.
Egyébként az a hitelminősítésük hogy az elmúlt időszakban ne legyen notórius tartozó az előfizetőjük.
Előbb megkapható náluk részletre mint mondjuk az mm-ben.

[ Szerkesztve ]

(#8489) IreN!CuS válasza Tibcsó (#8488) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nekünk tőlük jön minden (net , tv , telefon) és így elsőre egész jónak tűnik . Egyenlőre nem akartam beújítani egyik új konsolra sem , de megtetszett a dolog így.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8490) Madwe válasza vg (#8485) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezen kb mindenki átesik könnyen, ha van velük élő szerződésed akkor kb csak megnézik hogy van e tartozásod, s mióta, ha nincs akkor nem tudom minek néznek utána de nem hiszem hogy annyira szigorú lenne, ez "csak" egy 128000 ft-os részlet egy előfizu mellé, mikor 2-300 ezres ipadaket, telefonokat s 5-600.000es macbookokat is kadnak részletre... Ha tőlük jönne a netem s szempont lenne hogy ne egybe fizessem én is tőlük venném :) Az más kérdés h drága a net náluk :))

[ Szerkesztve ]

(#8491) Tibcsó válasza IreN!CuS (#8489) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nálam is ez a helyzet.

(#8492) sittes79 válasza boost (#8467) üzenetére


sittes79
addikt

Egyet értek, én is így venném ha 3 hónapja nem vettem volna tőlük 360-at :) Rendeléstől számítva 2 nap után hozta a futár, minden okés volt.

(#8493) sittes79 válasza sittes79 (#8492) üzenetére


sittes79
addikt

Sry lejárt a szerk. egyébként asszony is ott dolgozik és tényleg igaz, hogy ezek csak vevő csalogató
cuccok, még a készülék(mobil,táblagép stb.) eladás után sem kapnak jutalékot, csak ha szolgáltatást értékesítenek.

[ Szerkesztve ]

(#8494) Herczi


Herczi
senior tag

Ez a T-homeos téma tényleg jó, ha ott lenne a netem lazán lecsapnék rá. De invitelnél annyit fizetek a netért, tévért, telefonért, mint amennyit itt csak a netért elkérnek.

(#8495) a.sebi


a.sebi
őstag

Azért jól kiirtàk, hogy teljesértékű multimédia központ, ez még erős, de talán pár hónap mulva:)
De jó ajánlat ez:) es a gép is fasza...

(#8496) Tegla80


Tegla80
addikt

ok-ok-ok,de azt se felejtsük ki a pakliból,h nem is kell leszerződni,de 127.900 ért így most megint van kint a piacon PS4 még idei átvétellel. (linkben benne van ez is ;) )
Mint tudjuk,sokan mások már csak januárra tudnának,erre jön a "T" így kari előtt és ...... sztem nagy biznic.

Sony® & PlayStation®

(#8497) sittes79 válasza Tegla80 (#8496) üzenetére


sittes79
addikt

Mondjuk az nem értem, hogy a Magyar Sony nagy kutya elvileg azt nyilatkozta, hogy elfogyott minden PS4 már
a magyarországi premierre. Habár a Telekom az más tészta biztos.

[ Szerkesztve ]

(#8498) Def26 válasza sittes79 (#8497) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem jó előre le volt foglalva a mennyiség.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8499) Tegla80 válasza sittes79 (#8497) üzenetére


Tegla80
addikt

mint írtam feljebb,volt az a konf ahol több szolgáltatót is "reklámozott" a Sony a PS4 mellett.
sztem globálisan értendő ami a Sony a T és a többi szolg között van ,így a magyar T gondolom központilag kapja a nagy T től a gépeket,akik meg esetleg a nagy Sony-tól rendelték azokat :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8500) boost


boost
addikt

Este valaki jön BF4-ezni? ( remélem addig lehúzza a teljes játékot, mert most csak a SP elérhető, a multi nem)

Hasznos Info:
Kipróbáltam, és a Remote Play, valamint a Stream egyszerre nem használható.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.