Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) whYz válasza boost (#8745) üzenetére


whYz
addikt

Szerintem akkor en meg varok ezzel. AC4 tenyleg jo, de en szerintem maradok a hasznalt jatekoknal. Mar most kapni belole £36-ert hasznaltat ebayen, nem is rossz. :)

(#8752) Gijon válasza boost (#8745) üzenetére


Gijon
senior tag

"NBA2K14 nagyon szép ( van DEMO meccs)" Nem az EA féle NBA van csak demoba? Vagy melyik profilon kell keresni, mert a magyaron csak a Fifa van ahogy néztem?

(#8753) boost válasza Gijon (#8752) üzenetére


boost
addikt

Teljesen igazad van, most nézem, hogy én azt húztam le, és azt indiítottam el. Egyszer. :D De az állításom igaz, hogy nagyon szép. :D Bocsi, bocsi

(#8754) Madwe válasza whYz (#8751) üzenetére


Madwe
nagyúr

36 gbp kb ugyanannyi mint 60 usd, s azért eredetiben újonnan tudod megvenni korongosan vagy digitálisan is... ugyanúgy 13.5k körül jön ki :) BF4 meg ps3ra volt hogy 25 usd volt páran meg is vettük majd 10usd az upgrade... most azt hiszem már 35+10usdből jön ki...

(#8755) Gijon válasza boost (#8753) üzenetére


Gijon
senior tag

No problemo :) , csak nagyon elgondolkodtam a 2K megvételén, de egy demoval jobban kibékülnék az elején anyagilag. :DD

(#8756) Tatyla


Tatyla
őstag

Köszi mindenkinek aki segíteni akar de azért a MM-böl rendeltem mert a cégemtöl kapott ajándék utalványból venném,így inkább kivárom...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#8757) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Valaki illetékes esetleg nem tudja, nem tervez a KV éjféli nyitást?:)

(#8758) miller79 válasza Forrest Gump (#8757) üzenetére


miller79
tag

Hát tudomásom szerint nem! Én többször is hívtam őket, hogy mi a szitu... Normál nyitva tartásra kell szorítkozni szerintem :)

(#8759) james001


james001
veterán

Pesten valahol ki van már rakva a gép? Mintha olvastam volna hogy a KV-ban már kirakták.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8760) miller79 válasza james001 (#8759) üzenetére


miller79
tag

http://www.konzolokszervize.hu/hirek/ps4-kozlemeny-elorendeles Szerintem itt van csak!

(#8761) GazRic


GazRic
senior tag

Most olvasom nincs 5ghz támogatás, DLNA szegényes lesz hosszú távon. Nem tudom hogy mit tudnak kitalálni. Pont ezért cseréltem előre routert .... :W

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#8762) vg válasza GazRic (#8761) üzenetére


vg
addikt

Hála isten, nem kell multimediafilmezőstvképnézős doboz. Játékgép kell.

(#8763) DanielK válasza vg (#8762) üzenetére


DanielK
addikt

+1 vagy ott a gigabites lan. :K

(#8764) miller79 válasza GazRic (#8761) üzenetére


miller79
tag

Az ilyeneket soha nem fogom tudni felfogni... Itt egy fullos gép "minden" technikai újdonsággal és nincs 5ghz... Ezek bosszantó kis apróságok. A majdnem 2 éves telefonomban van!

(#8765) temes69 válasza Madwe (#8713) üzenetére


temes69
aktív tag

ilyen kártyát én is vettem. még jun16.án rendeltem elő a gépet náluk. ha jól emlékszem akkor október elején hívtak telefonon, hogy ha veszek ilyet akkor tuti kapok 13.án ps4et. így vettem egyet :)

(#8766) Mister_X válasza vg (#8762) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazad van, véletlenül se rakjanak be ilyen (sokaknak) hasznos extrákat, még a végén éhen halnak a TV-okosító meg HTPC gyártók :K Tetszik vagy sem, ez egy nagyon nagy plusz az XBOX ONE mellett, mert nekem se okostévém, se tévéokosítóm, se nyolcméteres HDMI-kábelem nincsen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8767) boost válasza temes69 (#8765) üzenetére


boost
addikt

N-es routerem van, de egyik eszközöm sem 5Ghz-es. Se a router, se egyéb kacatok.
HA 5GHz-es lenne a routerem, és lenne egy gyenge láncszem, pl egy 2 éves teló a hálózatban, vagy egy PS4, akkor visszakapcsolna 2,4 Ghz-re?
(Most tekintsünk el a 12000forintnál drágább routerektől. :D)

[ Szerkesztve ]

(#8768) GazRic válasza Mister_X (#8766) üzenetére


GazRic
senior tag

Ezt mondom én is. 2013van. 7 évre terveznek. Azért vicces.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#8769) boost válasza GazRic (#8768) üzenetére


boost
addikt

Gazric, ez még változik. A következő kiadásban már szerintem az 5Ghz, és ac is benne lesz. Ez kb 1, másfél év, és nem 7. Sőt, lehet, hogy az 5Ghz-et majd firmware frissítéssel megoldják. Ki tudja, mit tettek bele. Ez minden konzolnál így van. Pl MS XB360nál elöször HDMI nélkül jött ki, majd csak a legdrágább Elite verzióban volt HDMI, majd végül mindegyikbe.

De pl PS4 esetében is lesz 4K támogatás, de lehetséges, hogy nem elég szoftveresen engedélyezni, hanem csak az új kiadásban lesz benne.

(#8770) kovsol válasza GazRic (#8761) üzenetére


kovsol
titán

Miért jó az 5Ghz?

May the Force be with you!

(#8771) boost válasza kovsol (#8770) üzenetére


boost
addikt

Az 5Ghz-nek kissebb az elméleti hatótávolsága mint a 2.4Ghz-nek, cserébe nagy valószínüséggel a szomszédnak még nincs 5Ghz-es cucca, ezért nincs akkora forgalom rajt. Konkrét előnye nincs, ez csak egy üres sáv az autópályán.

Mondjuk én amit lehet, azt kábellel kötök, ha meg több szobát kell, hogy átíveljen, ahhoz meg vettem konnektoros megoldást. Hozza a szükséges sebességet DLNA-hoz, és nem kell aggódni az interferencia miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8772) Madwe válasza boost (#8767) üzenetére


Madwe
nagyúr

5Ghzre csak 5ghzes cuccok tudnak csatlakozni, az 5ghzesek routerek általában dual bandesek (ha nem mindig...), van egy 2.4 ghzes és egy 5ghzes csatorna is.
5ghz előnye hogy ha sűrűn lakott területen élsz s a 2.4ghz tele van (van vagy egy valag wifi ssid amit látsz wifin) akkor az 5ghz segít, mert az keveseknek van, e miatt nem zavar be a sok wifi 2.4ghzen...

A másik az a b/g/n/ac, n manapság már elterjedt, ps4 is tudja. Streamelésre, dlna-ra kell is az n. Itt a bökkenő csak annyi, hogy ha egy b/g kapcsolatra képes eszköz csatlakozik a wifire, akkor visszabutul bre vagy g-re hogy tuti minden eszközt rendesen ki tudja szolgálni... Ilyenkor is előny a dual bandes wifi, mert a 2.4ghz az b/g/n ready, az 5ghzesre meg csak n-es eszközöket engedsz fel s akkor tuti nem butítja vissza semmi sem a wifit... Ezért jó lenne ha lenne rajta 5ghz, s akkor meglévő setupba mehetne rá, s nem kéne figyelni h milyen eszköz van a wifin nehogy visszabutuljon g-re mondjuk... Mondjuk én a tv-mmel dlna-zok uh nem érdekel, de sokakat nyilván, ez azért fail hogy nem tudja az 5ghzet, bár még dlna-t sem, szóval akinek ez fontos s nincs okos tvje nem akar okosítót venni s kell a dlna, annak érdemes várni az 5ghz-re (s az sw-s dlna-ra), eseteg késöbb arra cserélni, vagy médiaxbox1et venni, végülis azon is lehet játszani ha nagyon akar az ember ;]
Vagy ott van a gigabit ethernet port, ha az megoldható az még jobb is mint az n-es wifi...

Mellesleg honnan veszitek h dlna korlátozott? mihez képest? x1 se eszik meg akármit, aki dlna-zni akar annak már érdemesebb egy direkt erre a célra venni egy kis médiaboxot, vagy ha okostv/stick tud mindent az se rossz, de külön konzolt dlna-ra használni szerintem hülyeség... Ahogy dlna másik végére is jobb megoldás ha vesz az ember egy valamire való nas-t, igaz egy synology pl nem olcsó mulatság de cserébe jó, vagy zyxel s hasonló is megteheti, no meg router is van ami képes usbs hdd fogadásra s dlna-ra bár az nem az igazi... NAS-al lehet gép nélkül dlna-zni, torrentezni (sose lesz hit'n'runod ncore-on :D) meg kívülről is elérni, hasznos cucc

[ Szerkesztve ]

(#8773) Tegla80 válasza boost (#8767) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
"TP TL-WDR3600" van nekem,ez szimultán dual band router és igen,azon kommunikál amin erősebb a jel. ha ez a 2.4 GHz ,akkor azon. ;)
jah és ilyen 2 fal meg(vagy) 5 m távolságban már sovány a dolog.(az 5GHz es freki jóval gyengébb és leginkább 1 légtérben vagy jó rálátás mellett ér valamit.)
nézzetek utána,nem egy akkora fejlődés mert gyengébb távolságot tud,mint a 2.4GHz
leginkább panelban nagy segítség,ha már túlterhel a 2.4GHz

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8774) Def26


Def26
félisten

Hívtak t-home -tól. 13. utáni héten jön a ps4.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8775) sittes79 válasza Def26 (#8774) üzenetére


sittes79
addikt

Ha lehetne még a danone-tól is előrendelnénk ŐRÜLET :) :DDD :))

(#8776) Madwe válasza Tegla80 (#8773) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy akkor ha van sok n-es készüléked s fontos mondjuk stream vagy dlna miatt, de van b/g/n-es készüléked is, és külön akarsz nyitva tartani egy csatornát ami végig n-es marad... persze ez inkább a dual band előnye, mint magáé az 5ghzé, az igaz, de a kettő együtt jár :D

(#8777) boost válasza Madwe (#8776) üzenetére


boost
addikt

Ilyen routert kell venni, ez mindent opciót lefed. :D [link]

(#8778) bolha23


bolha23
aktív tag

(#8779) Madwe válasza boost (#8777) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért van rá olcsóbb megoldás is, ami ugyanezt tudja, de ez idiotproof az biztos :) de sok mindent nem tud, nem lehet hdd-t rákötni ha az szempont )bár inkább nas erre a célra), nem tud vpn-t, nem tudom port forwardot mennyire bírja stb...

(#8780) Tegla80 válasza boost (#8777) üzenetére


Tegla80
addikt

jah 6x e egy ilyen asus
és akkor még eszközöd sincs rá. ;) (majd 1-2év múlva már lesz emberi áron rá :DD )

Madwe
jelenleg 4 eszköz van rajta és ebből 2ő dual band.

Sony® & PlayStation®

(#8781) zzola válasza Def26 (#8774) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#8782) vg válasza Mister_X (#8766) üzenetére


vg
addikt

Már ne haragudj, de akkor mi a fenének neked 130e forintos konzol, ha anyagi problémáid vannak?

(#8783) Madwe válasza vg (#8782) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát a felsorolt 3 termékből 2 tizenezer körül van, uh jogos a kérdésed...

(#8780) Tegla80 min van 4 eszköz? a routereden? és mi dual bandes? vagy 4 routered van :D?

[ Szerkesztve ]

(#8784) Mister_X válasza vg (#8782) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Írtam én, hogy vannak?

@Madwe: nem, nem jogos. Mi a fenének tartsak fent három készüléket, amikor egy elvégzi ugyan azt? Az a "két tizenezer" meg két játék ára. Erről ennyit. Nem vagyok milliomos, hogy szórjam a pénzt, csak logikusan gondolkodok.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8785) vg válasza Mister_X (#8784) üzenetére


vg
addikt

Elég egyértelmű.

(#8786) Mister_X válasza vg (#8785) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyenkor azért rákérdeznék szívesen, hogy 1) hány éves vagy, 2) milyen végzettséged van, 3) mit dolgozol, mert túl magas lovon ülsz, az biztos.

Csht: nincsenek anyagi gondjaim. De emellett nem is tudok farzsebből előrántani 150k-t és még kevésbé van kedvem plusz eszközökre költeni egy multifunkcionális helyett. Nincs okostévém, már anyagi gondjaim vannak? :F Wtflol...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8787) Tegla80 válasza Madwe (#8783) üzenetére


Tegla80
addikt

1 router-em van ami N es ,
ez a TP és azon van 3teló amiből 2 dual és 1 sima,plusz egy N-s és egy G-s noti
(még van rajta 2 G-s router is és azon a többi dolog,de ez már más téma. Egy előfizu , 2 ház és nagy közös udvar :D )

Sony® & PlayStation®

(#8788) Madwe válasza Mister_X (#8786) üzenetére


Madwe
nagyúr

Okostv drága, de egy okosító stick nem, pláne egy hosszú hdmi kábel... s szerintem azokkal jobban jársz, nem bőgeted feleslegesen dlnahoz a konzolod...

(#8787) Tegla80 routered dual bandes? mert ha nem, s fellép a g-s eszközöd a hálózatra, akkor bizony az csak g-s hálózat lesz, nem n-es...

(#8789) vg válasza Mister_X (#8786) üzenetére


vg
addikt

Tehát én vagyok a hibás, itt egy totál felesleges, luxusgép topicban, mert meg bírom venni... :(

(#8790) Mister_X válasza vg (#8789) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A luxusgépet meg tudom venni én is. Azt nem értem, hogy miért olyan hihetetlen, hogy valaki nem akar x egyéb dolgot megvenni, hanem ezeket az alapvető funkciókat akarja látni a "luxugépben" is?

A kábelre meg... hát nem fog a gépemtől elmenni egy HDMI az biztos, mert ízléstelen egy kicsit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8791) Tegla80 válasza Madwe (#8788) üzenetére


Tegla80
addikt

fentebb írtam,h igen ;)
ott a link is.tp3600 om van az elején,ezen egy szintén gigabites dlink,de külön hálózatként a másik házban,majd azon az udvart szóró netgear AP ként . vegyes-vágott,de stabil minden rendszer :D .

Plusz hogy "on" is legyen a router dolog.
mindenkinek ajánlom aki streamelni szeretne,(meg stabilan multyzni)h nézze már meg a routerét és ha nem az áll rajta h "gigabites portok al rendelkezik" akkor kezdjen nézelődni ez irányba is,mert a PS4 igényelni szeretné,h szép és jólegyen a dolog. ;) (PS3 is szereti :D )
jah és cat5e a minimum amit bele kéne dugni,mert kábelen kéne,h stabil is legyen :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8792) kovsol


kovsol
titán

Nekem két routerem van a ház két pontján, de a pc és a konzol pont az egyik router mellett van, így azok kábellel vannak rákötve. Tabletek és mobilok használják csak a wifit, meg az egyik tv.

A nem okos tv-m is tud hálozaton át lejátszani tartalmat a pc,-ről, vagy mobilról amúgy, na meg usb is van. Utolsó dolog lenne, hogy a ps segitségével filmezzek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8793) vg válasza Tegla80 (#8791) üzenetére


vg
addikt

Minek gigabites port egy 30/60/stb net mellé? A UPC 120/240 net mellé már valóban kell, de totál felesleges is, nem lesz gyorsabb mint egy 60-as a steam meg a multiplayer játék.

(#8794) DonDennis válasza Mister_X (#8790) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát ha a szoba közepére hányod le a HDMI-t akkor igen, valóbban ízléstelen, ellenben ha pl parketta szegély mögött vagy a fel vonalát követve kábelvezetőkkel leszorítod akkor nem is látni, nekem is 10m HDMI megy a gépből a TV-be, ember nem tudja, hogy van egyáltalán vezeték a szobámba. Mindent meg lehet oldani kérdés van e türelmed kreativitásod, pénzed és időd.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#8795) Tegla80 válasza vg (#8793) üzenetére


Tegla80
addikt

ebben a hd ,fhd tartalomra éhes és használó és fejlődő világban,butaság már mást venni és a "G"-t tudót meg illene már cserélni,így elkél már a gigabites "N" es ha már költ az ember.(ha nem mész ki a netre és csak otthon hálón vagy,akkor is jól jön,de Te úgy teszel ahogy jónak látod.Én csak elmondtam amit ..... ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8796) kisJack


kisJack
aktív tag

Üdv! Amint eladtam a ps3-at, veszek egy új masinát, de 1, max 2 játéknál többre nem ruházok be egyelőre, úgy is ott van még a resogun, és ki tudja miket tesznek még freebe a +-osaknak. Ki melyik játékot tartaná érdemesnek? Érdekelne a véleményetek.

(#8797) haddent válasza vg (#8762) üzenetére


haddent
addikt

Na ebben véletlen egyszer egyetértünk :C
Viszont mellékesen majd szépen lassan berakhatnák "mert miért ne?" felindulásból. Meg elhiheted, hogy rengeteg olyan ember van, aki ezek miatt vett XO -t.

(#8798) Gergosz2 válasza vg (#8782) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol mióta jelent anyagi problémát ha nincs valakinek 102cm-es smart led tvje?

Mondok valamit, nekem sincs, és nem is hiányzik ;)
Már évek óta nem tv-zek, max 1-két bl meccset nézek meg ha nem felejtem el. Ezért meg teljesen felesleges egy 100k+-s tv-t vennem.

Az XO meg tagadhatatlanul jobb lehet azoknak akik a játékon felül még TV-zni is akarnak. (cask sajna idehaza a valszeg ezen ficsőrök többsége használhatatlan lesz.)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8799) SKyle


SKyle
tag

Sziasztok!
Bocsánat az off-ért! Keresek PS4 előrendelői kártyát megvételre, az lenne a legjobb megoldás, ha a kártya tulajdonosa átíratná az adatait az enyémre. Az árban biztosan meg tudunk egyezni.
Fontos lenne, ezért ha esetleg tudtok egy jobb fórumot / topikot, ahol jobban témába vág a keresésem, nagyon megköszönném! Privátot is olvasok.
Szép estét mindenkinek!

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#8800) czappa


czappa
aktív tag

Nov. 10-en rendeltem meg a PS4-et a konzolvilagban es par nappal kesobb atvettem az elofizetoi kartyat.
Akkor szoban elhangzott, hogy ezzel a kartyaval lesz szamomra dec. 13-an gep.
Ket kerdesem van:
1) Ez tenyleg "nevre szol"? Munka utan (este) mennek a gepert szemlyesen (amikor megrendeltem, meg csak sejtettem, hogy az nap is dolgozni fogok, ezert nem kertem kiszallitast.). Ugye tenyleg tesznek felre a "kartyasoknak", tehat nem kell reggel ott kezdjek?
2) Mi van, ha valaki nem veszi at aznap? Hany napig taroljak a gepet? (Tervezem az aznapi atvetelt, csak kivancsisag)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.