Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) rachmaninoff válasza BomiBoogie (#7781) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

A TV-mnek 40-70ms lagja van, TV topikban egyenesen játékra alkalmatlannak titulálta valamelyik egyszemélyes technológiai bíróság. KZ3 multizok spanyol klánban, én alkalmasnak vélem.
De természetesen próbáld ki előtte, nekem volt alkalmam szerencsére.

(#7802) vg válasza rachmaninoff (#7801) üzenetére


vg
addikt

Az a baj a nagy laggal (mint írtam tegnap is), hogy hiába látod mondjuk a képernyő jobb szélén a játékost, az már valóságban a kép közepén van(mondjuk ha fut). Ő azt látja, hogy te szándékosan mögé lösz, te meg azt, hogy MIAFASZÉNEMTALÁLOMEL hiszeneltaláltam!

[ Szerkesztve ]

(#7803) BomiBoogie válasza rachmaninoff (#7801) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm. :K

(#7802) vg
A kérdés, hogy nem FPS-eknél mekkora a jelentősége?

[ Szerkesztve ]

(#7804) Madwe válasza Mirman (#7798) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vehetsz magyarral is +-t de kint olcsóbb, most meg egyenesen ingyen van kb, 30usd vs 15000 forint... :D
A leírásból nekem úgy jön le hogy az a lényeg hogy a primaryn legyen a + de a játékok subról is share-elődnek! Valamint abban se vagyok biztos hogy csak 1 primary lehet 1 gépen, az is lehet 2 is elfér rajta, akkor meg aztán minden kérdés elszállt :) De ezekre a válaszokra valaki írjon még valamit mert én közelsem vagyok benne biztos...

Gaming mód pontosan azt csinálja, minden képjavító vackot s a 200hzes csodát kikapcsolja, így gyorsabban számolja ki azt h mit kell megjelenítsen s ezáltal kisebb az ilag... Gaming mode ha van rajta akkor valszeg a bemenetet se kell átnevezni, a nélkül is meglesz a 20ms vagy mennyi4

[ Szerkesztve ]

(#7805) vg válasza BomiBoogie (#7803) üzenetére


vg
addikt

Elhanyagolható.

(#7806) barack1997 válasza BomiBoogie (#7708) üzenetére


barack1997
senior tag

December 13, ha minden igaz és itt van :D 2 hét emberek :DDD

(#7807) BomiBoogie válasza barack1997 (#7806) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tudom, szerencsére nekem is megerősítették, hogy pénteken este átvehetem. :K :)

(#7808) Madwe válasza BomiBoogie (#7803) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugrabugránál is idegesítő tud lenni h jön az akadály, nyomod a gombot h kikerüld de mégis megbotlik benne mert nem kezd el ugrani időben, mert a kép amit látsz az egy korábbi pillanatból van, s a gomb amit megnyomsz egy késöbbiben következik be. Ergo olyan mintha késöbb nyomnád meg a gombot - azaz késöbb is nyomod meg, csak nem úgy érzékeled... Persze hozzá lehet szokni, de olyan lesz a játék mintha lassabban reagálna, pedig csak a kép csúszik... Multiban meg azért idegesítő amit vg írt, ott persze jobban számit, de spnél is ront az élményen imho...

(#7809) BomiBoogie válasza Madwe (#7808) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Végülis nem baj, csak fogjak ki jót. A kinézett Samsungomról azt írják:

Talking about Xbox 360 (again, with the settings above) almost all the "jaggies" and the aliasing disappear while keeping the picture sharp and clean. Everything is smooth like butter, and most important of all: without any input lag at all.

Meg van fent egy videó PS3-ról, de ebből én semmit nem tudok kivenni input lag tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#7810) sittes79


sittes79
addikt

Lassan barátkozhatnánk Gémer Barátaim az Úrban :) Ki készíti a listát he? :)

ph: sittes79---ps+:baluka79

Aki tud esetleg jó árasítva itthon is BF4-et az ne tartsa magába.

[ Szerkesztve ]

(#7811) BomiBoogie válasza sittes79 (#7810) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Készítsem most mondjuk én. Beraktalak az összefoglalóba. :K

(#7812) Tomi13 válasza vg (#7800) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Jól van,mint írtam nem értek hozzá.

(#7813) barack1997 válasza BomiBoogie (#7807) üzenetére


barack1997
senior tag

Én szart se kaptam a KV-től de szerintem az előrendelői kártya elég nagy biztosíték :)

(#7814) Madwe válasza BomiBoogie (#7809) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez jól hangzik, meg most találtam ezt az összefoglalót ez alapján is rendben van minden szempontból :) (mondjuk itt elég össze vissza vannak kiugró eredmények is elvileg jobb tvken lehet nem mindenhol game-modeba tesztelték úgy gondolom, de ahol jó az eredmény az tuti vétel, ahol meg magas annak utána kell nézni...

engem is beleszerkeszthetsz összefoglalóba ph madwe => ps+ GyilokMaci-val, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#7815) Tatyla


Tatyla
őstag

us accra próbáltam feltolni 5 dollárt le is vonta de azt írta ki a sony oldalon hogy a tranzakció sikertelen akkor most mi van?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#7816) BomiBoogie válasza barack1997 (#7813) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én sem, csak rákérdeztem. :K :)

(#7814) Madwe
Samsung UE-32EH5000 25ms
Viszont ugye utt a kérdés, hogy vajon a 40-es ikertestvére is ugyanígy viselkedik-e? :F

Betettelek.

[ Szerkesztve ]

(#7817) Madwe válasza Tatyla (#7815) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magyar paypallal próbáltad? hozzá van rendelve a bankkártyád? mert akkor nem fog menni! ha viszont usa accal bankkártya nélkül akkor nem tudom mi a gond... Illetve ha nem tudod azt hogy kell dobok privátot :)

Az 5 dollárod meg természetesen visszakapod majd miután beregisztrálta a rendszer h nem jött össze... Azért fura h attól még leterheli, akkor már fogadja is el :)

[ Szerkesztve ]

(#7818) kovsol válasza BomiBoogie (#7816) üzenetére


kovsol
titán

32 és a 40 colosban is samsung panel van. Elektronika is ugyan az. Viszont a 37 colos készülékekbe nem samsung panelt raknak.

May the Force be with you!

(#7819) Tatyla válasza Madwe (#7817) üzenetére


Tatyla
őstag

igen magyar hozzá van rendelve de akkor most az lóvé hová ment át?mindegy nem bonyolítom majd veszek ilyen feltöltő kódot inkább

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#7820) barack1997 válasza BomiBoogie (#7816) üzenetére


barack1997
senior tag

Én is rákérdeztem és ugyanezt mondták, szóval 99.99999999999999%, hogy megjön :)

(#7821) BomiBoogie válasza kovsol (#7818) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm szépen, ez megnyugtató. Engem a 40-es érdekel, a 37-es nem is játszik.

(#7822) Ps Vita válasza BomiBoogie (#7811) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha van időd,engem is berakhatnál:
ID: Swoooosh___

(#7823) zzola válasza Tatyla (#7819) üzenetére


zzola
félisten

Magyar pay-el ne tudsz feltölteni. US acc kell és US paypal is..

(#7824) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nem tudom, most miért mondjátok, hogy nagy az XO. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7825) sittes79


sittes79
addikt

(#7826) bolha23 válasza sittes79 (#7825) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az NBA Game Time-on kívül egyik appot sem használom X360-on sem (bár minőségben sokszor meg sem közelíti azt amit PC-ről elérek tévén), úgyhogy hidegen hagy, hogy nem lesz semmi.

(#7827) zzeN válasza sittes79 (#7825) üzenetére


zzeN
aktív tag

..."128 ezer forintba fog kerülni, egy választható játékkal (Killzone: Shadow Fall vagy Watchdog) ..."

Cikk író utána olvashatott volna legalább.

(#7828) Def26 válasza zzeN (#7827) üzenetére


Def26
félisten

Így folytatódik a mondat.

"...együtt pedig 141 ezer forintot kérnek majd érte"

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7829) haddent válasza sittes79 (#7825) üzenetére


haddent
addikt

"..platformexkluzív címek csüggesztőek, a third-party játékok pedig nem néznek ki jelentősen jobban az új konzolgeneráción.."
Aha.. oké... Értem nincs több kérdésem, minőségi cikk :C :R

#7828 Def26 a bibi ott van, hogy nem válaszható, mert vagy semmi vagy Killzone. Watch Dogs pedig meg sem jelenik csak jövőre, tehát igazán informált emberke írhatta.

(#7830) Madwe


Madwe
nagyúr

(#7831) bolha23


bolha23
aktív tag

Long queues are building up at the Sony store in Berlin in preparation for the midnight sale.

Berlin has PlayStation fever: Long queues are building up at the Sony store at Potsdamer Platz in Berlin in preparation for the midnight sale. It's only 3pm and there are already more than 1000 fans gathered there waiting at temparatures around 8°C.

For comparison: Last Thursday there were around 200 fans waiting at 11pm to get the first Xbox One consoles from the Saturn store at the Alexanderplatz...

(#7832) Zjunior válasza bolha23 (#7831) üzenetére


Zjunior
veterán

Komoly!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7833) Mrdevil válasza bolha23 (#7831) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mínusz 20-ban is ott állnának? ;] :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7834) Mirman válasza Madwe (#7804) üzenetére


Mirman
őstag

Értem , köszönöm. Van arra bármi reális esély hogy a sony beszüntesse ezt az USA-profilt használok arra vásárolok Eu-ból dolgot ? :F Mert ez a megoldás egész reálisnak tűnik hogy USA-profilt használjak majd , boxon is így csináltam csak ott magyaron olcsóbb volt a játék ezért azt onnan vettem( vagy iceakos-tól). :)

(#7835) sittes79 válasza bolha23 (#7831) üzenetére


sittes79
addikt

Tényleg azért elkorcsosult a világ, a fogyasztói társadalom nevelt ki bennünket, őket, de legyen már egy határ. Én is várom már a vasat, de 10-ed rangú az életemben ez a dolog. Afrikában meg vízért állnak sorba és gyalogolnak több tíz km-et. De ez egy más kérdés.

(#7836) Thodeus válasza sittes79 (#7835) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Legalább kint vannak a friss levegőn. :DDD

(#7837) boost válasza sittes79 (#7835) üzenetére


boost
addikt

Azért ezt nem kell annyira komolyan venni. Ez egy esemény, van aki kocsmába jár berugni, van aki 30 dolcsis dolgokért 50-et fizet, mert nem vár egy napot, van aki diszkóba jár, mert azt hiszi, ő a diszkócézár, és van aki a haverokkal nyitóeseményekre jár, sorbanállni, mert nekik ez egy jó poén. :U

[ Szerkesztve ]

(#7838) Prof01


Prof01
veterán

Egy nagyon jó, őszinte teszt a Killzone: Shadow Fall-ról!
Aki tervezi ennek a játéknak a megvételét, azoknak különösen ajánlom!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7839) Zjunior


Zjunior
veterán

Ps4 re is van letöltőkód mint xboxra?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7840) zzola válasza Mirman (#7834) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudja. Paypal-al fizetsz, ami Amerikai, honnan tudná ki áll mögötte?

(#7841) Herczi


Herczi
senior tag

Van itt valaki, aki a mediamarktban rendelte elő amúgy? Mert én még emberrel nem találkoztam így forumokon, aki onnan rendelte volna.

(#7842) krx21 válasza Herczi (#7841) üzenetére


krx21
nagyúr

Remélem is... Mert arra számítok, hogy ha minden kötél szakad, akkor besétálok és ott veszem meg ha kell... :K

(#7843) boost válasza krx21 (#7842) üzenetére


boost
addikt

Twitter: "Beszéltem a szegedi MM igazgatójával. Előrendelőkön kívül nem lesz PS4 csak januárban, a legjobb esetben. Az egész országban."

(#7844) Herczi válasza krx21 (#7842) üzenetére


Herczi
senior tag

Ugyanígy vagyok vele én is, de azért 2-3 hete leadtam egy előrendelést oda, hátha jelent valamit. Már csak a pénzügyeknek kell jól alakulnia.

szgergely: Kérdés mikor van úgymond a határvonal az előrendelőknél, mert még most is lehet ugyebár, plusz az én Szolnoki régióm elég csóró, sztem erre fele nem sokan vásárolnak, egy minimum készlet meg gondolom lesz minden MM-ben.

[ Szerkesztve ]

(#7845) Zjunior


Zjunior
veterán

Holnap haver hoz PS4 meg Xbox One...
Még most sem tudom melyiket fogom megvenni! :U :W

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7846) Def26 válasza Zjunior (#7845) üzenetére


Def26
félisten

ha még mindig variálsz akkor egyik sem jut. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7847) boost válasza Zjunior (#7845) üzenetére


boost
addikt

Van gyerek a családban, aki 4 évnél idősebb, és 14 évnél fiatalabb? Ha ige, XBO, ha nincs, PS4

(#7848) krx21 válasza Herczi (#7844) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát a MM-nek is van központi raktára, lehet mégsem lesz?

(#7849) Zjunior válasza Def26 (#7846) üzenetére


Zjunior
veterán

+1 :C

Boxba tetszik a vezérlés TV ...
Meg a játékok letöltőkóddal olcsóbbak, ebayen 8k :W
Hosszú távon olcsóbban jövök ki. :O

szgergely:Asszony pajtás van, aki kinectezett.... :U

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7850) Def26 válasza Zjunior (#7849) üzenetére


Def26
félisten

8k -s ebay árat kérhetek? :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.