Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) daneel92


daneel92
tag

bocsi, ha volt már, de a westendes sony conterben ki lehet próbálni a ps4et

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#8502) Tegla80 válasza daneel92 (#8501) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
azt nemtom,de a KV nál van kirakva gép.
(picit előrébb itt a topic ban van kép róla)

Sony® & PlayStation®

(#8503) raven84


raven84
aktív tag

Hali, tehát ha csinálok 1 uk accot és veszek rá 3 hónap psn+-t akkor párhuzamosan működne a .hu accomon is a psn+ ugye? És a .hu accra tudnék fundot tölteni ha regeltem a bankkártyámat?(meghatározott összeget lehet vagy annyit amennyit én akarok?) 1-2 Fifa ultimate pakkot tervezek venni az elején h. legyen mivel trédelni és a legegyszerűbb módot keresem. Vagy prepaid oszt kész?

(#8504) Tegla80 válasza Tegla80 (#8502) üzenetére


Tegla80
addikt

upsz. :B
KSZ nél van a gép! [link]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8505) boost


boost
addikt

Tudja valaki, hogy Westendben van-e PS4 camera?

(#8506) daneel92 válasza boost (#8505) üzenetére


daneel92
tag

mármint amit ott kiállítottak sony centerben van-e? van, csak nekem nem volt hangulatom kipróbálni, annyian álltak mögöttem :D

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#8507) boost válasza daneel92 (#8506) üzenetére


boost
addikt

ööö, nem, én arra gondoltam, hogy akármelyik konzolboltban megvásárolható kamera van-e.
Mert tegnap Bécsben egy boltban találtam egy szem kontrollert, meg egy rakás talpat, annnyi volt a kiegészítők PS4hez. XBO-hoz volt minden mindenhol.

(#8508) Madwe válasza raven84 (#8503) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a uk a primaryd akkor megosztja a ps+-t a többi acc között! Ha nem primary akkor nem... 1 Gépen csak egy primary lehet, ezt tudja valaki?

A hu accra tehetsz pénzt, ha a walletbe akarod akkor meg van határozva hogy mennyit (5-10 stb usd esetén, hufba nem tudom) vagy pedig ha a kártyád hozzá van rednelve rögtön a kártyát terheli, így pontosan fizetsz (pl ha valami 3 usd akkor is 5 usd-t kell walletbe tenni, s ott marad 2 usd amit majd topupolhatsz mondjuk még 5-el s akkor 7 lesz, ott kicsit mikormenedzselni kell a dolgot... Én usa accomra feltolok kb 100 usd-t azt ha kezd fogyni topuppolom :)

(#8509) raven84 válasza Madwe (#8508) üzenetére


raven84
aktív tag

Tehát legyen uk a primary accom és csináljak mellé egy magyart is amire tudok pénzt tölteni kártyáról és tudok venni ea-től fifa pakkot. A psn+-t meg uk accra vagyem.

(#8510) Madwe válasza raven84 (#8509) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha engem kérdezel uk helyett usa-t használj mert olcsóbb sokkal, de igen, nekem pl lesz usa accom primary, onnan veszek digitálisan játékot (pl bf4 összesen 35 usd-ből kijött!!!) meg azokhoz dlcket meg psn+-t 50 usdért (akciósan 30 volt) míg van 1 magyar accom korongos játékokhoz dlc miatt, de az kb csak a Killzone lesz ami korongos nekem meg max 1-2 FIFA majd még...

[ Szerkesztve ]

(#8511) káen válasza sittes79 (#8497) üzenetére


káen
tag

Most jövök az Örs vezért téri Árkád Sony-ból és csak januári időpontra van előrendelés.

(#8512) boost


boost
addikt

A fenti PS4 a Telekomnál, dec13-i szállítással szerintem nem csak T-Mobile előfizetőknek van. Bárki megrendelheti náluk szerződéskötés nélkül, csak akkor nem kap részletfizetést. Legalábbis ez áll a leítrásban:

Én ezt javaslom, nekik legalább tutti lesz, és nem kell sorbaállni, meg verekedni, mint a konzolboltoknál.

[ Szerkesztve ]

(#8513) Tegla80 válasza boost (#8512) üzenetére


Tegla80
addikt

reggel kép nélkül már említettem "itt",de így vizuálisan talán jobb és érthetőbb ;)

Sony® & PlayStation®

(#8514) boost válasza Tegla80 (#8513) üzenetére


boost
addikt

tőled jött az ötlet, hogy "utánajárjak" ;)

[ Szerkesztve ]

(#8515) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha lemondom a Konzolok Szervize Killzone bundle rendelésemet, azzal segítek valakinek? :D

(#8516) Tegla80 válasza boost (#8514) üzenetére


Tegla80
addikt

Most kezd érdekes lenni a dolog amúgy.
Én spec a jövő hétre leszek majd kíváncsi mert akkor kell majd valszeg visszaigazolni vagy visszamondani a már "meglévő" rendeléseket.
Így sztem hirtelen mindenhol lesz majd még elérhető gép.(ha csak a fórumból indulok ki akkor min 2x az előrendelés a valós gépigénnyel szemben :D . Bár nekem még máig sincs,előrendelve. :B )
Szóval dec6 után jön csak a java a dolgoknak ,Én továbbra is így látom és kivárok.
(máig nincs hivatalos ára a PS4&Vita pack-nak ami kari előtt kint lesz,nah azt megnézem még mielőtt bármit is tennék :K )

BomiBoogie
:R thx így előre és látatlanban a megerősítést. :DD

sittes79
sztem sok helyen,de még pár nap addig mint írtam is. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8517) sittes79


sittes79
addikt

Hol van még PS4, melyik konzolboltban nem tudjátok, mármint ami tuti dec 13.ra?

(#8518) boost válasza sittes79 (#8517) üzenetére


boost
addikt

msot linkeltem a T-Mobil-t. Ott még kapsz, ki is viszik neked.

(#8519) Madwe válasza boost (#8512) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én se nem állok sorba, se nem verekedek, hanem kihozza ingyen a konzolboltból a futár :) Persze aki kalandot keres mehet bunyózni, semmi sem tartja vissza :)

(#8520) ImpersonatoR

Azert az erdekes, hogy nem ad semmi kedvezmenyt a ps4 arabol a thome. Fel eve neztem akkor pl ps vitat 29.000 ert lehetett megvenni ha a legnagyobb csomagra fizettel elo. Ps3 xbox is olcsobb volt ugy. Most meg ott is eltuntettek ott is teljes arat kell kifizetni max kapsz reszletet ra. Egyebkent en is a vita + ps4 kombora gyurok. Valaki linkelte valahol mar lehet elojegyezni 653 $ volt talan. Csak az szerintem mar nem az oledes vita lesz hanem a koltseghatekony tn paneles. Az meg nem biztos hogy kell...

(#8521) sittes79 válasza boost (#8518) üzenetére


sittes79
addikt

Most beszéltünk Thome-al és mindenképp kell hozzá hűséget vállalni.

(#8522) Def26 válasza sittes79 (#8521) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is ezt mondták. :K Mondjuk nálunk nem gond, mert más szolgáltató nincs.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8523) Madwe válasza ImpersonatoR (#8520) üzenetére


Madwe
nagyúr

T egyre kapzsibb, anno pl iphone előfizunál kb ingyen adták az iphonet egy csomagban, most meg drágábban is kerül vagy 90-100.000be, miközben elvileg az ára mindig maradt ugyan az applenél, ennyi valutaromlás meg nem volt... Csak rájöttek h barterben emelnek ha veszik a népek ők jobban járnak... Most is, miért adja olcsóbban ha így is tuti mind elviszik ami náluk lesz? egyszerű közgáz :) vitát meg gondolom nem nagyon vitték folyamat uh vonzóvá kellett tenni...

[ Szerkesztve ]

(#8524) Def26 válasza Madwe (#8523) üzenetére


Def26
félisten

Nem csak a valutát néznek, hanem kockázati elemzést is csinálnak. Egy munkatársam dolgozott velük (nem nekik). pl. olyanok vannak, hogy ha sok ember vesz részletre telefont és baszik fizetni, vagyis lelépnek vele, akkor a következő turnusba ezeket mind beleszámolják. Mind kockázati tényező amivel számolniuk kell, hogy pénzüknél legyenek.

Ez az egész csak a szar semmirekkelő Magyar mentalitásnak az eredménye. :( Nekem 2 ismerősöm is van akik olcsón vettek iphone 5 -t havi 20k -s számlára és nem tudják fizetni. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8525) Tegla80 válasza sittes79 (#8521) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor agyhalott aki szerkeszti a szöveget az oldalukon,mert a kiírás szerint elérhető az Én értelmezésemben.
Lehet Én töröm rosszul a magyart,de nekem ez jött(jön) le a hirdetésből. :U
nah mind1,lesznek a visszamondott gépek is :D

amúgy, az 1összegben kp-t kérdezted ugye??

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8526) sittes79 válasza Def26 (#8522) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor zsákolj be egyet :)

Sajnos két dolog nem mehet és én így vettem x 360-at már bánom, igaz eladtam és abból van zsé :)

Szóval továbbra is kellene olyan hely ahol lesz 12.13-ra ha valaki tud ne tartsa magában :)

(#8525) Tegla80

Azt kérdeztem igen, mondjuk így elég nagy félrevezetés.

[ Szerkesztve ]

(#8527) Madwe válasza Def26 (#8524) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudtommal az ilyen lelépek fizetés nélkül tipusú arcok miatt van az, hogy ha neked nincs meglévő több éves szerződésed velük, akkor a kezdőrészleten kívül ott kell hagyj náluk még egy csomó lóvét, amit majd a havidíjakból jóváírnak... S ez érthető is, de ne mond már nekem hogy készülékenként kis tulzással majd 100.000 forint plusz költséget jelent az, hogy 1-2 ember nem fizeti a törlesztőjét...

(#8528) zzola válasza Def26 (#8522) üzenetére


zzola
félisten

Nekem (is) kellene kötnöm egy internet előfizetést. Ez lehet kapóra jönne, minek fizesse ki az ember egyben, ha darabokban is lehet, kamatmentesen!

(#8529) Def26 válasza Madwe (#8527) üzenetére


Def26
félisten

Haver egy T -s csoportban dolgozott (nem eladó volt Mammut -ban), ami csinálta ezeket a kimutatásokat/felméréseket a Telekomnak. Negyedévente van prezentáció.
Én csak azt mondtam amit ő mesélt nekünk.

Különösebben meg nem akarok ebben az ügyben (sem) vitába szállni + le is szarom, mert Veled olyan érzése van az embernek mintha egy lóval beszélgetne. Állandóan valami hülyeséggel zsibbasztod a tagokat ezen a fórumon. :o

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8530) Gijon válasza Madwe (#8527) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem teljesen, de van benne ráció. Az ügyintézők ugyanis felelnek azért ha úgymond kamu szerződés (hajléktalan stb) jön létre, vagy nem fizet a polgár. Ezért nagyon bizalmatlanok, mert az állásukat is kockáztatják, ha sok a bebukó szerződés. Van egy varázsgomb, és az istennek sem fog jó, neked tetsző szerződést elővarázsolni a gép, ha nem vagy szimpi. Ha van szerződésed, és soha nem késtél a befizetéssel akkor ok. Lehet neked akár platina kártyád is, de ha késel a befizetéssel, akkor nem adhatnak kedvezményt. Ki lehet próbálni. Bemész egy susimelcsibe esetleg csizmában vagy makkos cipőben. Növessz esetleg koszos körmöket. Valószínű, hogy nem lesz szerződésed, hacsak ki nem csengeted előre a havidíjakat.

(#8531) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!

VAn akinek megvan a Fifa 14 és online meccset 2 emberrel akar játszani?
Megy úgy? :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8532) Madwe válasza Gijon (#8530) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én ezzel tisztában vagyok és érthető is, valamint a kezdő sarc arcra megy... De pl én rendszeresen kéthavonta fizettem a számláim nekik, nem zavarta őket, ugyanúgy tudtam szerződni, platinával mondjuk... És az a része rendben is van hogy e miatt kérnek olyanoktól előre még pénzt akikről nem tudják hogyan fizetnek... Amit Def26 mond az viszont már a parasztság netovábbja, hogy erre még mindenki előfizetésébe beletesznek felárat azért mert némelyik előfizetőjük lelép, nem fizet, mert ez nonszensz... válogassák meg az ügyfeleik és ne a rendesen fizető ügyfeleiket szopassák... ráadásul amiről én példálóztam ott vagy 100.000forintos emelkedés történt, na ne mondja már nekem senki hogy ekkora a kockázat, mert az azt jelentené hogy minden 2. ember lelép egy épp csúcs telefonnal, s akkor még az elősarc bele sincs véve... Def26 hangneme meg egyenesen szánalmas, de ez már más kérdés, gondoljon amit akar, s javaslom neki alapból ignorálja amit írok, ha már lónak titulál, nem olyan nehéz ingorálni, én is azt fogom tenni vele, mint set-commentel is... nagy hely az internet, sok ember elfér itt egymás mellett:)

(#8533) ImpersonatoR válasza Gijon (#8530) üzenetére

6. "Egyeb"opciot kell kivalasztani es akkor nem fog az ugyfel megfelelni. Nekem igy meselte el volt baratnom aki ott dolgozott. Persze ilyenkor is elviheted csak ahogy irtak be kell fizetni elore nem keveset amit jovairnak majd szamlankent.

(#8534) Madwe válasza Def26 (#8529) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mellesleg nem azt mondtam hogy hülyeség amit írsz vagy hazudsz, csupán azt hogy nem hiszem hogy ez egyenesen arányos lenne az áremelési tendenciákat figyelembe véve... No meg akkor is érdekes hogy voda s telenor is ugyanúgy számolja ki a veszteséget mert valahogy mindig ugyanolyan szintre drágulnak kb évről évre... mondandód után viszont részemről befejeztem a rádreagálást...

(#8535) Gijon válasza ImpersonatoR (#8533) üzenetére


Gijon
senior tag

Tudom én, hogy mit kell bejelölni :) ..

(#8536) zzola válasza Mister_X (#8479) üzenetére


zzola
félisten

Félre értettetek! Nem azt mondtam, hogy nem lesz kapható, hanem hogy korlátozott darabszám miatt nem lesz itt sem mindenkinek, multi cég ide-vagy oda. Épp az előbb beszéltem a Telekommal, elmondta az ügyintéző, hogy a nagy keresletre való tekintettel ez csak előregisztráció! Pl. regisztrál 1200 ember, jön 119 darab konzol, az első rendelőket kiszolgálják, többiek várnak! Ha jól elolvasod, december 13-a után szállítják ki, ez lehet január közepe is. Ráadásul nekem, mint (lehetséges) új internet előfizetőnek először meg kell kötnöm az internet szerződést, és ha van már szerződésem, utána rendelhetem meg a neten a konzolt....cumi.

(#8537) vg válasza Madwe (#8532) üzenetére


vg
addikt

Az a baj, hogy nem tudod mit beszélsz. Több tucat ember dolgozik folyamatosan a háttérben ezeknek az előfizetéseknek az ellenőrzésében. Minden fontos. A késedelem(te már régen feketelistán vagy a kéthavi fizetéssel, kizárt, hogy kapj konzolt), a lakhely(borsodban sem adnak senkinek, viszont budán tuti). Mindent látnak, ha rákeresnek a nevedre és a személyi számodra, minden bar listát azonnal elérnek. Az előleget azért kérik az új embertől, mert már egy iparág épült a részletfizetéses telefonok azonnali eladásából, majd nem fizetéséből. Az régi, megbízható ügyfeleket nem szekálják, miért tennék? Azonnal kapnak mindent.

[ Szerkesztve ]

(#8538) Madwe válasza vg (#8537) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pár hónapja kötöttem új részletre velük valamit, nem vagyok feketelistán, igaz nem konzolt vettem...:) Nem érdekli őket hogy kicsit megkések ha mindig fizetek több10 éve... Az előleget nem kérik meglévő megbízható ügyfelektől, s tudom miért kérik másoktól, én is azt írtam, de def26 írta hogy azért is emelkedett a készülékek ára előfizetésesen, mert volt aki nem fizetett, s nem csak a valutaingadozás miatt, s azt a veszteséget belekalkulálják az árába a készüléknek, ergo régi rendes ügyfél is szop miattuk. Szerintem ez nem indokol egy külföldön 2007 óta ugyanannyiba kerülő terméknél itthon 6 év alatt kb 100.000 forintnyi pluszt, ugyanis annyival lettek drágábbak az iPhoneok drágább előfizetés mellett btw...

Mellesleg köszönöm szépen van tartalékom bőven, telik konzolra is belőle, részletre amúgy se vennék konzolt, de én megtehetem uh. jó hogy nagy a szám :)

[ Szerkesztve ]

(#8539) Zjunior válasza vg (#8537) üzenetére


Zjunior
veterán

Én mindig kések és Platinas lettem a kesessel es kaptam Airt is Mr Smart Face!!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8540) boost


boost
addikt

sziasztok, este 9-fél10kor kinek van kedve Resogunnal online coop-ot tolni? :C

(#8541) vg válasza Zjunior (#8539) üzenetére


vg
addikt

Biztos tetszett a csillogó szemed az eladónak...

(#8542) Zjunior válasza vg (#8541) üzenetére


Zjunior
veterán

Online??
Netes rendelésnél??
Tutti!:D :D

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8543) Madwe válasza vg (#8541) üzenetére


Madwe
nagyúr

Be se kell menni, online is átmész a rostán ha már évek óta befizeted amit be kell, s azt nem nézik ha kicsit késel... nyilván ha több havi elmaradása van az embernek az más történet, de 1-1 hónap beleférhet ekkor-akkor, persze senkit nem akarok erre bíztatni, de anyagilag én így jobban jövök ki... :)

(#8544) sittes79


sittes79
addikt

Na fejlmények vannak, a helyi kis sony márkaboltokra lehet még alapozni :)

Pécsi sony boltnak lesz kemény 2 darab és az egyiket lefoglaltam dec 13-ra, ha csak az eladó nem baxott át :)

(#8545) Gijon válasza Madwe (#8543) üzenetére


Gijon
senior tag

Ha nem mész el a kimenő hívástiltásig, akkor szerintem nincs gond.

(#8546) zzola válasza sittes79 (#8544) üzenetére


zzola
félisten

Pécsi vagy? :)

(#8547) kovsol


kovsol
titán

Fölösleges körök. Én meg nem veszek semmit részletre elvből.

May the Force be with you!

(#8548) sittes79 válasza zzola (#8546) üzenetére


sittes79
addikt

Pécsi vagyok jah, tudtam, hogy Te is de még nem írtam privit, azért majd játék csre-berében számítok rád :)

(#8547) kovsol Hát elvből 0% thm-re miért is nem?

[ Szerkesztve ]

(#8549) Madwe válasza sittes79 (#8548) üzenetére


Madwe
nagyúr

0%... Ha van tartaléka az embernek es belemegy ilyenbe mert kényelmesebb részletre az ok... De ha nincs tartalék es azért megy bele mert egybe se tudja kifizetni, az mar bajos, mert krach bármikor beuthet...

(#8550) kovsol válasza sittes79 (#8548) üzenetére


kovsol
titán

Mert most ki tudom fizetni egyben, de lehet pár hónap mulva meg anyagi gondba kerükök és akkor nyakamon lesz egy hitel amit nem tudok törleszteni.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.