Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) sittes79


sittes79
addikt

(#8552) Mrdevil válasza Tegla80 (#8516) üzenetére


Mrdevil
addikt

Erről a PS4 + VITA pakkról annyit tudok, hogy pl Angliában CSAK 10fontot lehet így spórolni. [link]

Ez nem sok, főleg mondjuk nekik, ez csak annak jó, aki pont mind a kettőt meg akarja majd venni. Nem lesz ez egy akkora biznisz szerintem, én úgy gondoltam azért többet lehet majd így spórolni a csomaggal, bár majd meglátjuk itt nálunk mi lesz, de attól tartok itt még rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8553) IreN!CuS válasza sittes79 (#8551) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Filmes Zombi rush elbújhat e mellett.... cím találó :W

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8554) boost válasza Mrdevil (#8552) üzenetére


boost
addikt

Főleg ahhoz képest,hogy Ausztriában a múlt héten, meg ma is az Amazonon 130-140€ volt a Terraway+Vita Bundle, ami úgy kb 105-110font

(#8556) Tegla80 válasza sittes79 (#8548) üzenetére


Tegla80
addikt

+1 a Pécsi (melletti) vok ra. ;)

Mrdevil
ez még csak találgatás,hivatalos árat még nem mondott a Sony sztem.

Sony® & PlayStation®

(#8557) Mrdevil válasza sittes79 (#8551) üzenetére


Mrdevil
addikt

Döbbenetes így látni azért, Auschan-os pénztárosok is, hogy ledöbbennek. :DDD :D
Megbolondul a csürhe banda. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8558) Sonja


Sonja
veterán

PlayStation 4 system sales pass 2.1 million :C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8559) jalicsbal válasza Sonja (#8558) üzenetére


jalicsbal
tag

Csak lenne má' az egyik az enyém :DDD
Ezt a 10 napot már féllábon is ki kell bírni

(#8560) zzola válasza jalicsbal (#8559) üzenetére


zzola
félisten

Ja. Utána meg mindenki jön ide panaszkodni, hogy orrba-szájba lefagynak a játékok, meg tele vannak hibával! Szerintem nagyon nagy hibát követünk el azzal, hogy az első körben megvesszük ezt a sz@rt...

(#8561) kovsol válasza zzola (#8560) üzenetére


kovsol
titán

Miért fagynának a játékok? Amúgy meg az a fejleszrő aki most szart ad ki a keze közül az jövöre is az fog. Ez a hardvertől független dolog.

May the Force be with you!

(#8562) Gergosz2 válasza BomiBoogie (#8515) üzenetére


Gergosz2
veterán

XO lesz?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8563) zzola válasza kovsol (#8561) üzenetére


zzola
félisten

Ebben nem értek egyet veled, viszont a fejlesztővel kapcsolatban igazad van. AZ EA a BF3-at szarul adta ki, 2 év alatt megcsinálták. Most itt a következő rész, minden ugyan olyan szar, mint a 3 kezdetekor, mégis vagyunk/voltunk olyan hülyék, elhittük a mesét és megvettük a játékot... :W
Ami természetesen nextgen-en sem fog jól működni, mindenki ideges lesz stb...

(#8564) Herczi


Herczi
senior tag

Most, hogy haza értem én is megnéztem ezt a T-home-os témát, és ha rámész az előrendelésre, akkor van olyan menü pont is, hogy nem vagyok telekom előfizető. Nekem ebből tényleg az jön le, hogy simán vehetek ott cuccot előfizu nélkül. Szóval érdekes.

(#8565) Gorbesz válasza haddent (#7210) üzenetére


Gorbesz
tag

ez nagyon jo volt, kb ilyesmi jutott eszembe nekem is :DD aki ezt tette, minden bizonnyal a "hegy gyomraban" cimu rettegos sorozatbol szabadult.

PS5/iOS

(#8566) Gergosz2 válasza Herczi (#8564) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem is egyértelműnek tűnik a dolog.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8567) Madwe válasza zzola (#8563) üzenetére


Madwe
nagyúr

EA már csak EA marad, s a netnek hála patchelésre szoruló játékok elfogadottá váltak máshol is - legalábbis fejlesztők részéről... részemről nyilván örülnék ha minden flottul menne, single játékoknál többnyire ez össze is jön, multinál meg úgy néz ki elkerülhetetlen lesz... Engem amúgy annyira nem zaklatnak fel a fagyások, ha a játék maga amúgy jó, én élvezni fogom s azon meg nem idegeskedek ha épp összeomlik... Örülnék ha nem tenné, de nem dől össze a világ ha mégis... A bf4 netkódja viszont úgy néz ki rosszabb mint a 3é, pedig már az se kutya... (ez olyan mintha lagolnál, csak server miatt van, pl már 1 mp-e fedezék mögött vagy mégis belehalsz egy olyan lövésbe amit azelött kaptál be, vagy fordítva, tiszta fejest adsz az embernek, annak meg kutya baja, mert igazából már fedezék mögött van... remélem csiszolnak rajta, de ha nem hát nem, attól én még jól elleszek, s az a lényeg... azért dicenak írok 1-2 anyázós levelet, h szedjék már össze magukat, mert ha ez így megy tovább én 1 fillért se adok ki a játékaikért... csak az a baj hogy fogok, mert amúgy tetszik a játék s élvezem, ergo támogatom őket h ezt csinálják tovább.. ördögi kör, belátom :)

Végre találtam mega bundle unboxingot! Hazacipelhető melóból, semmi para, csak valami nagy zacskó kéne hozzá hogy ne lássa bodlog boldogtalan s tegye tönkre lopja el...:)

[ Szerkesztve ]

(#8568) haddent válasza zzola (#8560) üzenetére


haddent
addikt

Na kezdődik a hype fesztivál újból, 51231256. felvonás. Kisérteties hasonlóság egy argentín szappanoperához.
Volt már a kezedben, próbáltad, tesztelted napokig? Csak mert én igen, és 1. pillanattól kezdve egyetlen egy fagyás, lassulás, semmi nem volt. Messze felülmúlta az amúgy magas elvárásaimat.
Nem kell mindent elhinni, amit az Amerikaiak beszélnek, gyökér egy népség az (tisztelet a kivételnek, de a többség az). A sony megmondta hivatalosan a frankót, hogy ~1% a hibás. Ez 2.1Millió darabál 21 ezer rossz készülék. Aki megvette és örül neki nem jön nyálatcsorgatni 24/7 fórumokra, viszont a 21 ezer mérges ember nonstop spamel mindenhol.

Nincs semmi gond a PS4 -el, és semmiféle hibát nem követsz el és senki más sem. Egyetlen egy apró hibára hívnám fel a figyelmet (de ez senkit nem szabad, hogy elbizonytalanítson): úgy tervezték, hogy 1 ARM chip vezérli a letöltéseket standby módban. Na ez nem jött össze, nem bírja, ezért az AMD APU cpu magjai lépnek be a játékba, ami viszont fellövi a ~80W -ra a fogyasztást, ha éppen updatel / letölt standby-ban.

Tibcsó semmi más sem. 5 nap alatt toltam vagy 30-40 órát minimum és semmi baj nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8569) Tibcsó válasza zzola (#8560) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Tévedés! Nem fagynak!!!! COD, KILLZONE és FIFA tuti hogy nem :D

(#8570) Tegla80 válasza Gergosz2 (#8566) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekünk igen,nekik nem .....
Biztos velünk lesz a hiba akkor és nem a hirdetésük gáz. :U

Sony® & PlayStation®

(#8571) zzola válasza haddent (#8568) üzenetére


zzola
félisten

Értem! Ez igazán meggyőző, hogy ha nálad nem fagy, akkor senkinél sem! Köszönjük Emese! Igen, mert a Sony az a cég, aki még sosem csinált/adott ki hibás konzolt...
Érdekes, 1-2 barátom, akik szert tettek már a PS4-re, mégis fagyásról számoltak be, nyilván ez a játéknak tudható be...de akár a konzol is hibás lehet. Ilyen hamar nem lehet kiaknázni a tulajdonságait...

(#8572) Madwe válasza haddent (#8568) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, van ami fagy, bf4 tuti, mind pc-n mind x1en mind ps4en, pc-n gyakoribb a kliens oldali mint konzolon, de server oldali mindenhol ugyanúgy jelen van... NFS-t nem tudom mennyire tudták rendbe rakni... Azért az hogy semmi nem fagy nem igaz... Knack is volt akinél fagyott btw, de az elég egyedi esetnek tűnt... Megjelenés napján tuti lesz akinek hibás lesz a ps-e, fagyni fog szerver, jön apokalipszis, de ez mind benne van a pakliban...

[ Szerkesztve ]

(#8573) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Bocs hogy nem olvasok vissza, inkább rákérdek ti úgy is követitek mindig a PS4 alakulását, szóval mit mondotok így a megjelenés elött, fasza lesz? :D Jól futnak rajta a játékok? Esetleg valahol ahol már megjelent ha megjelent van valami angol nyelvű teszt?

Xbox One: bandymnc

(#8574) haddent válasza Madwe (#8572) üzenetére


haddent
addikt

BF4 más téma, mivel mint ahogy írtad is, mindenhol fagy. Nyilván nem vettem bele az olyan multiplatform játékokat amiket félkészen bétaként odavágtak 60Euróért, hogy nesze szenvedj vele..
És az hogy nálam (meg itt néhányaknak még) nem fagy nem azt jelenti, hogy senkinek nem fog, csak azt, hogy az arányokat nem kell eltúlozni a hype miatt.

bandi0000 van rengeteg teszt, és jól futnak a dolgok. Személyesen az AC4 -ről és a Killzone -ról tudok nyilatkozni. Mindkettő 1080p natívan és gyönyörű, problémamentes.

[ Szerkesztve ]

(#8575) zzola válasza haddent (#8574) üzenetére


zzola
félisten

Killzone-ról én is hallottam, hogy szépen fut. Lehet a BF4-et hanyagolom egy ideig, itt a Killzone is, inkább azzal tolom majd, ha jut gép nekem is...

[ Szerkesztve ]

(#8576) haddent válasza zzola (#8575) üzenetére


haddent
addikt

Holnap akartam megvenni, de jó hogy felhoztátok.. most jól elment tőle a kedvem. Lehet, hogy majd jövőre :R

(#8577) Gijon válasza haddent (#8574) üzenetére


Gijon
senior tag

AC4-ben van 3d lehetőség?

(#8578) Def26 válasza haddent (#8574) üzenetére


Def26
félisten

ac4 -en van Magyar felirat? Úgy értem elő tudod csalni?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8579) Mrdevil válasza Gijon (#8577) üzenetére


Mrdevil
addikt

Asszem egyenlőre semmiben sem lesz 3D lehetőség PS4-en. :O
( nem is értem )

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8580) boost válasza haddent (#8574) üzenetére


boost
addikt

erről jut eszembe, BF! kampány twitch streamem :D

[link]

(közben töltöm a multit, ezért is szar a minőség.)

[ Szerkesztve ]

(#8581) kovsol válasza Madwe (#8572) üzenetére


kovsol
titán

Te magad is irod, hogy mindenhol fagy. Innentől kezdve ez nem a gép hibája.

May the Force be with you!

(#8582) haddent válasza Gijon (#8577) üzenetére


haddent
addikt

Fogalmam sincs, nem láttam ilyen lehetőséget, de majd tüzetesebben is megnézem.

Def26 AC4 -em is UK -ból van, de volt lehetőség magyar feliratra. Minőségét nem tudom, nem próbáltam, nem szeretem a fordításokat :N

szgergely felvettelek, majd számolj be a multiról, hogy tényleg szar-e ;]

(#8583) Def26 válasza boost (#8580) üzenetére


Def26
félisten

Végre egy kis bf4! :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8584) jalicsbal válasza haddent (#8582) üzenetére


jalicsbal
tag

Hello

Jól értem UK-ból szerzett AC4-ben is ki lehet választani a magyar feliratot?

(#8585) haddent válasza jalicsbal (#8584) üzenetére


haddent
addikt

Igen. De aztán ha onnan szerzed be és nem lesz ne kend rám, ki tudja hány revízió, verzió, kiadás stb van... Enyém pl. Skull edition, amiből nyilván 10-ed annyit adnak el, mint simából, tehát lehet, hogy ebből globálisan 1 féle van, simából meg 29 fajta.

hohhó! Nézzétek csak! Not guaranteed before Christmas. Ez azt jelenti, hogy akár még idén is kihozhatják! Csapjon le rá akinek kell aha ja utánna meg egyből le is tagadják :W

[ Szerkesztve ]

(#8586) kohai válasza Mrdevil (#8579) üzenetére


kohai
tag

[link]

ez 3d

(#8587) Gijon válasza haddent (#8582) üzenetére


Gijon
senior tag

A Store- ba néztem, ott bejelölve a 3d-t felhozta az AC4-et, meg az NBA2K14-et. Csak azért kérdeztem, hogy valós e, vagy elku..ták.

(#8588) Def26 válasza haddent (#8585) üzenetére


Def26
félisten

Minden AC4 lemezen ott van a Magyar felirat, csak arra voltam kíváncsi, hogy a rendszer engedi e. Xbox one -on sajna nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8589) Mrdevil válasza kohai (#8586) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na, akkor végre legalább lesz egy 3D-s cím?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8590) haddent válasza Def26 (#8588) üzenetére


haddent
addikt

:Y Az komoly.. Ott a felirat és nem engedi kiválasztani? Most mondjam, hogy * khm XO khm * ;]
Egyébként már megvan neked? Milyen a kontroller? Azt mondják a X360 jobb volt, így még mindig az a no1

(#8591) kohai válasza Mrdevil (#8589) üzenetére


kohai
tag

és még local co op is :)

(#8592) Def26 válasza haddent (#8590) üzenetére


Def26
félisten

Nem rossz, de hogy igazi képet alkothassak kell egy ps4 is mellé. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8593) a.sebi válasza Def26 (#8592) üzenetére


a.sebi
őstag

Egy dologban biztos jobb a box, az pedig a controller, jobban kézreáll, es szebb is, de ez szvsz dolog de a ps szebb mint a box:)

(#8594) Mrdevil válasza kohai (#8591) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ollé, mehet PS plus-ba. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8595) Gergosz2 válasza a.sebi (#8593) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen én is ezt olvastam sok helyen , de majd , meglátjuk.

PS3/Xbox360-hoz is volt olyan kütyü ami lehetővé tette hogy a konkurens konzol kontrollerét használd, valszeg itt is lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8596) boost


boost
addikt

PS4 tulajok, jön valaki online coop Resogun-ozni fél 10 körül??

BF4 single player nekem ( akinek 10 éve nem volt gémerpécéje, és konzolokon nyomta) naggyon szép, viszont a multiról hallottam, hogy még telistele van buggal, kár vele szenvedni. Én most a single-t végigtolom, aztán keresek olcsósított Killzone-t, karácsonyra.Vagy AC4, ha találok olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#8597) boost


boost
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#8598) Elderath


Elderath
őstag

Platinumshopból rendelt valaki gépet? Ma hívtak fel, hogy küldenek futárral egy 10ks foglalót meg valamit magyaráztak, hogy be kell scannelnem vmi papírt meg elküldeni mailbe oO

Nem igazán értettem, mert pont melóba voltam, de a papíron ott lesz minden állítólag és akkor kapom is gépet dec 13ra.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#8599) zzeN válasza Elderath (#8598) üzenetére


zzeN
aktív tag

Lehet amit ad a futár azt kell beszkennelned és elküldeni nekik?

(#8600) Mrdevil válasza boost (#8596) üzenetére


Mrdevil
addikt

Pedig szerintem nem lesz rossz a BF4 multija, még a bugokkal együtt sem, 1000%-ig tökéletes úgysem lesz soha, ilyen ez a világ. Én fogom nyomni. :K :D ( legalábbis tervezem )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.