Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Mister_X válasza DonDennis (#7450) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyem a szívüket, ha nekem nem kell ennyit legyalogolnom egy nyolc órás munkanap alatt, akkor megeszem a kalapom. A britek amúgy sem az egészségesebb fajtából vannak, nem árt a mozgás.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7452) Gergosz2 válasza DonDennis (#7450) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát erre nem tudok mit mondani, olyan böszme nagy raktárakban semmi sem karnyújtásnyira van.
Persze az egy más kérdés hogy egy kicsit okosabb szervezéssel, meg egy két plusz ember felvételével ez a szám csökkenthető lenne.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7453) Madwe válasza Mister_X (#7451) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát igen, azért ez a 1.7km/óra sétán nem tudom mi a fenéért kell kiakadni :D ez kb 20 perc séta 1 óra alatt kényelmes tempóban, szegények csak 40 percet ülhetnek óránként hát micsoda világ ez...:D Ettől még persze szar lehet ott a meló nem azt mondom, de ez a 17km ez lófasz 10+ óra alatt...

[ Szerkesztve ]

(#7454) gyuribácsi88 válasza DonDennis (#7450) üzenetére

Annyit keresnek 5 nap alatt, mint itt sokan 1 hónap alatt (se). Majd ha lesz egy kis időm, megsajnálom őket. Amikor gumisnál melóztam nem sírtam azért hogy hóban/fagyban melóznom kellett, napi 12 órát, ezek meg a fűtött raktárban 8 óra munka után panaszkodnak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7455) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ez vicces. Ha kerreg a Boxod, verj oda neki egyet Orosz módra. Egy rossz illesztésű fogaskerék okozza a bajt. :DDD :C [link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7456) DonDennis válasza Mrdevil (#7455) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát még mindig szívesebben csap rá az ember mint, hogy kapjon egy kéket...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7457) DiVaD válasza gyuribácsi88 (#7454) üzenetére


DiVaD
senior tag

Nekem is ez jutott eszembe... ha itthon végeznének ilyen kamerás felvételt ill. felmérést, őszintén kit érdekelne? :U Pedig csak el kell menni egy fentebb említett gumishoz vagy ha fűtőtt helyszín kell, akkor egy áruházba... Ott se unatkoznak az emberek, sőt van 1-2 cifra sztorik ezekről is...

(#7458) Mrdevil válasza DonDennis (#7456) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, kellene adjon a géphez a MS egy kalapácsot. Abba a nagy dobozba beleférne, vagy akár még a házba is. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7459) DonDennis válasza Mrdevil (#7458) üzenetére


DonDennis
senior tag

De hisz adnak mellé, ja nem az egy táp... ;]

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7460) gyuribácsi88 válasza DiVaD (#7457) üzenetére

16 évesen melóztam a tesco-ba diákmunkásként, annyit kellett rohangálni meg pakolni hogy az valami borzalom, de nem panaszkodtam, nem számoltam a lépéseimet, de napi 10km biztos megvolt. Ezek meg azt számolják hogy mennyit gyalogolnak, besz@rok. A gumisnál meg annyit kereket emelgettem ami lehetett napi 8-10 tonna, és? Mentem volna én is sírni? Nem, örültem hogy van egy normálisan fizető munkám, pedig a harmadát kerestem annak, amit ezek keresnek. És már meg sem említem a fékport meg a többit, na mindegy.

Off vége.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7461) DonDennis


DonDennis
senior tag

Komolyan mondom a 2K a sport játékokban annyival EA előtt van, hogy az durva. Az NBA szerintem veri a fifát NFL-t és az EA NBA-ről nem is beszélve, és erre itt az MLB hát ez is sokkal szebb mint a FIFA vagy bármi, ha lenne eszük neki ugranának egy NHL vagy NFL játéknak is és ha azok is átveszik a platformot jöhetne a FIFA leváltása.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7462) kovsol válasza DonDennis (#7461) üzenetére


kovsol
titán

Egy NHL játékot kiadnának én tuti vevő lennék rá :)

May the Force be with you!

(#7463) Ps Vita válasza DonDennis (#7461) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem csak a grafikáról szól egy sportjáték :)
Nagyon komoly labda és játékos fizika van a FIFA alatt(nem beszélve a Licenc témáról+hogy mennyire bele ivódott a focikulturába a FIFA ) kimagaslóan a legjobb sportjátéka az EA-nek(összeset próbáltam)
És már az a sztereotípia se igaz,hogy nem újítanak,2011 óta szép kis változások vannak évről-évre ;)

[ Szerkesztve ]

(#7464) Zjunior válasza Ps Vita (#7463) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem 360-ra megvan a Fifa 14 de úgy fordulnak mint a busz, meg minden szöglet, beadás majdnem gól!

Ez változott vagy nem, mert akkor nem kell! :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7465) Herczi


Herczi
senior tag

Azt jól látom, hogy zavvin a gépet is kihozzák ingyen?

(#7466) haddent válasza Herczi (#7465) üzenetére


haddent
addikt

Ki, csaképp minden lehetséges pakk "sold out", nem? :DDD

Ezzel jól gondolom, hogy nem kell USB -vel rádugni a PS4 -re a kontrollert? Jól működik ez a cucc? Ennyit megérne akkor nekem..

[ Szerkesztve ]

(#7467) Xmodule válasza gyuribácsi88 (#7460) üzenetére


Xmodule
őstag

Ne haragudj, de nem értek veled egyet. Miért baj az, ha valaki nem szeretne "állat" módon dolgozni? Miért baj az, ha ennek hangot ad? Igazabol anno én is ebben a mentalitásban éltem mint Te meg még nagyon sokan Mo.-on. Ezt már nagyon régen elrontották az emberek, ezt az egész gondolkodás modot hogy örulök hogy legalább van melom és nem szolok semmit. Igazabol én akkor jöttem rá, hogy hoppá másképp is van ez mikor elkezdtem itt külföldön dolgozni. Most egy raktarban dolgozom (elég nagy cégnek). Rendesen van szakszervezet stb. Nincs idö limit a pakolásnál ellenben vannak teljesitmény versenyek. Megfélemlités (kirugunk) helyett, lehet mondjuk bonusz pénzzel is motiválni nem? És egyböl más a légkör. Másik meg, hogy azért elég sokat kell itt pakolni, mondtam a csoportvezetönek mikor kérdezte maradok-e tulorázni, hogy nem mert elfáradt a hátam egész napos pakolgatástol. Mondta hogy persze semmi gond, esetleg ha akarok holnap másik csoportban lenni (ahol csak kis cuccokat kell pakolni) nyugodtan szoljak. Ja mondom bocsi, hogy ilyen is van. Szóval emberek ne legyünk már ennyire nem is tudom hogy mondjam... És igen ha itt nem ugy bánik veled a munkáltató ahogy azt szabad mész a szakszervezethez és szolsz. Ennyi. Ezért vannak. És mindenki boldogan él. Munkáltato mert termeled neki a sok pénzt, te meg mert jól is keresel, és meg is vagy becsulve. Mo.-on alapjaiban rossz minden. A fejben! Bocsi az offért.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7468) zzola válasza haddent (#7466) üzenetére


zzola
félisten

Drága a font, most amúgy sem érné meg rendelni onnan...

(#7469) Ps Vita válasza Zjunior (#7464) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na akkor örülhetsz,Nextgen egyik újítása pont a fejcsatákról szól,csomó csiszoltak rajta,hogy reálisabbak legyenek az ilyen helyzetek,két magas középsővédő felugrásnál simán elnyomja a gyenge középcsatárt :)
Benne is van az egyik nextgenfifa trailerben :K

(#7470) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok , hogy működik ez a játék upgrade dolog PS4-en akkor , mert nekem egyenlőre ez nem tiszta teljesen ? :)

(#7471) DonDennis válasza Ps Vita (#7463) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nem csak a grafikáról van szó, megnézed 2k14-t next gen-re teljesen élő a játék és még pluszban szebb is mint egy fifa pl, na meg az is igen jó út ,hogy next gen nem abból állt hogy kicsit csinosítottak a játékon ami most van x-re és ps3 és gépre, és mehet x1 és ps4-re, hanem alapoktól újra írt játékról beszélünk, egy teljesen új fejlesztés hiába azonos a név mint pc-n vagy x360 vagy ps3-n a next gen 2k14 100%-ban más játék, motor grafika mesterséges intelligencia labda irányítás, még a menü is... minden.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7472) Herczi válasza haddent (#7466) üzenetére


Herczi
senior tag

Jaja, csak mondom felnézek már, aztán 125K plusz ingyen posta november 29-én kicsit mellbe vágott, innen kellett volna előrendelni, na mindegy így járt, csak én valamiért úgy emlékeztem, hogy csak a kisebb csomagokat, játékokat küldik ingyen.

(#7473) haddent válasza Herczi (#7472) üzenetére


haddent
addikt

Hmm.. hát akkor lehet, hogy igazad van. De egy 5-10k -ból tuti kijött volna a posta is.

(#7474) Herczi válasza haddent (#7473) üzenetére


Herczi
senior tag

Ingyen küldik, mert kíváncsiságból egy ps3-al "elsétáltam" a pénztárig, és free tracked delivery. November 29-én érdemes lesz felnézni, hátha kitesznek párat, bár kétlem.

(#7475) kovsol válasza Herczi (#7472) üzenetére


kovsol
titán

konzolt nem postáznak ide én úgy tudom

May the Force be with you!

(#7476) Herczi válasza kovsol (#7475) üzenetére


Herczi
senior tag

PS3-al pedig kiszámolta a költségeket, de persze a fizetés gombra azért nem kattintottam rá, de lehet igazad van.

(#7477) Ps Vita válasza DonDennis (#7471) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na írtam egy hosszú kommentet de véletlen ki nyomtam,a lényeg az,hogy semmivel se különb ez a 2k14 mint a Fifa(kicsit szebb,de pl. a test a test elleni szituációkban jóval erősebb a FIFA )
Amúgy amiket mondtál,a Fifánál nem nagyon van élőbb játék,a labda fizika mint mondtam nagyon komoly benne,AI is nagyon sokat fejlődik(és ugye egy focis játékban jóval komplexebbnek kell lennie az AI-nek mint egy kosarasban),a menü meg mitől lesz Nextgen ? :D

Na de a lényeg,hogy egyértelműen mind2 játék a legjobb a műfajában(Fifának azért keményebb a kihívója),és össze se lehet őket hasonlítani
És hiába fogna bele a 2k a fociba,belebukna(ahogy a EA is belebukott a NBA-be)

Na meg az első Nextgen játékok jövőre jönnek;)

(#7478) DonDennis válasza Ps Vita (#7477) üzenetére


DonDennis
senior tag

Fifa 14 PS3 vs PS4

NBA 2k14 PS3

NBA 2k14 PS4

Szerintem itt látszik amit mondani akarok, az NBA egy teljesen már next gen játék, a fifa is jó ne legyen félre értés csak szerintem idén a FIFA nem nyújtott annyival többet mint pl amivel az NBA a next gen patformokon, ez lehet azért is mert a FIFA már PS3-n is jó volt nem tudom, a lényeg, hogy az első hatás ha lehet ilyen csúnya szóval élni az NBA-nél "next genesebb".

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7479) gyuribácsi88 válasza Xmodule (#7467) üzenetére

Alkalmazkodni kell, itthon ez van, nem tudsz ellene tenni. Te kimentél, ott más a körülmény és örülsz neki ennyi. Itthon mindig is ilyen szar volt a helyzet, ezzel kell beérni, vagy el kell menni. Mert mint mondtam nem lehet ellene tenni. Te kijutottál és ahelyett hogy örülnél neki, engem osztasz ki, mintha én nem tudnám hogy másik országokban ez van. Kijutottál, örülj neki, ne foglalkozz ezzel az országgal. Ha én kimennék, biztos nem böfögnék visszafele, mert minek? Örülnék a jobb életnek, de sok embernek látom az se elég. (nem pont rá gondolok)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7480) DonDennis


DonDennis
senior tag

Amúgy majd ha idővel az ember az 500gb-s hdd-t akarja növelni akkor simán veszek egy 1 vagy 2tb-s hdd-t és klonozom az 500-al és berakom és bekapcsolom és meny minden mint régen csak lesz, plusz még 500 vagy 1,5 T szabad helyem?

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#7481) haddent válasza DonDennis (#7480) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem nem.. de ha mégis akkor sem biztos, hogy jó ötlet. Azért két teljesen más HDD amin ráadásul OS is fut. Ki tudja milyen fájlrendszert használ, milyen particiókkal stb.. Én tuti rendesen leformáznám, tisztán újraraknám.

(#7482) mstills válasza Madwe (#7434) üzenetére


mstills
tag

Hm, tehát akkor már nincs készleten sehol? mert Konzolvilágon ott van még a pipa az alapgépnél (előrendelés), plusz lehet kapni még kártyát is. tehát akkor csak utólag szólnak, hogy sorry, majd jövőre? :U

[ Szerkesztve ]

(#7483) Ps Vita válasza DonDennis (#7478) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem pont ugyanannyira Nextgen,a különbség az,hogy a ps3-on szebb,fejlettebb volt a FIFA sorozat,így szembeötlőbb a különbség :)
Namind1,téma túlbeszélve,kér zseniális játék :)

(#7484) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Egyik pillanatról a másikra lecsípett az EA a játékainak árából a PS store-on. 63-ról 59.99-re.
[link]

Érdekes...

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7485) kovsol válasza mstills (#7482) üzenetére


kovsol
titán

telefonálj körbe

May the Force be with you!

(#7486) Madwe válasza mstills (#7482) üzenetére


Madwe
nagyúr

KVnál szerintem nincs előrendelői kártya már, de hívd fel őket s ha mégis van csapj le rá :)

(#7487) mstills


mstills
tag

:R Thx, holnap mindenképp körbetelefonálok.

[ Szerkesztve ]

(#7488) Madwe


Madwe
nagyúr

USA psn storeon van egy olyan akció, h spend 60 bucks get 10, lényegében bármit veszel (ps3 vita ps4 mozi zene akármi) akkor jóvá írnak 10 usdt az accodra, Dec. 3ig él! aki pl usa digitalba gondolkodik (mint én) s van rá kreditje most kicsit jobban jár ha most költekezik... én pl lehet maholnap megveszem a bf4et s így kb 10 ropi egy játék! :D

[ Szerkesztve ]

(#7489) Zjunior


Zjunior
veterán

Ps4 -en Fifa 14-el komolyan nem lehet játszani a haverral (guest)-ként bejelentkezve online játszani mint eddig xbox360 vagy ps3-on?
Ez vmi vicc?:Y
Akkor nem is veszek semmit!:(
Xbox One-on sem megy ?:(((

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7490) james001


james001
veterán

:)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7491) vg válasza mstills (#7482) üzenetére


vg
addikt

Nyugalom, fogsz tudni venni itthoni sima gép csomagot karácsonyig a vaterán, minimum 200k körül. :U

(#7492) boost válasza vg (#7491) üzenetére


boost
addikt

Veterán kívül van még hely, ahova esetleg érdemes feldobni egy gépet a hétvégén? Vatera regisztráció olyan bonyolult.

(#7493) Gebriel


Gebriel
veterán

Van közületek olyan aki látta mind két gépet X1/PS4 működni ugyan azon játékkal, ugyan azon megjelenítőn? :)

(#7494) haddent válasza boost (#7492) üzenetére


haddent
addikt

Ide hardverapróra gondolom :P
De szerintem egyelőre a legtöbben megvárják a 13. -a mit hoz, sokan reménykednek abban, hogy majd hegyekben állnak az el nem adott gépek minden MM -ben és 576 és mindenhol. Tehát nem hiszem, hogy 13. előtt Magyarországon jó áron el tudnád adni. (Jó ár neked jó ár úgy értem :DDD ). Ausztria már kifogyott, Horvátoknál, Szlovéneknél Románoknál nem is lesz Január végéig, érdemes lenne ezeket a piacokat megkörnyékezni szerintem.

Gebriel számtalan ilyen videó / teszt van már, mi érdekelne egyébként csak kíváncsiságból?

[ Szerkesztve ]

(#7495) Tom5 válasza james001 (#7490) üzenetére


Tom5
addikt

Olyan mint egy NES. :D

(#7496) sittes79 válasza Madwe (#7488) üzenetére


sittes79
addikt

59.99 a BF4, de az nem 60 :( vagy kerekít?

(#7497) Madwe válasza sittes79 (#7496) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom h kerekít e, de ha nem mellécsapom az éves contentet :) Nem kell 1 játék árának egyben 60nak lennie, csak dec.3ig összesen 60usd-t ott kell hagyni náluk. Viszont csak egyszer működik, azaz ha elérted a 60at tesznek 10usd-t a kosaradba, utána már nem jár több 60anként...

(#7498) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem tudok dönteni, hogy decemberben vegyek-e vagy nem ps-t. :D

Az agyalás oka: Van most jó pár gém pc-re így félek, hogy alig kapcsolnám be a ps-t.
Lehet majd csak jövőre veszek ha jön az uborka szezon pc-n mer meló miatt nincs időm mind2re. :U

(#7499) Def26 válasza SzlobiG (#7498) üzenetére


Def26
félisten

Tavasszal még több bundle lesz. ha most nem érdekel a killzone akkor addigra már lesz ac4 és watch dogs is (ha megjelenik). Killzone -t meg fillérekért lehet majd venni használt piacon. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7500) SzlobiG válasza Def26 (#7499) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na pont ez az AC4 is megvan már most pc-n neki se kezdtem még jóformán.

Watch dogs szintén olyan, hogy pc-n uaz lesz mint konzolon olcsóbban.

Mindenesetre tv-t megveszem az biztos, de esélyes, hogy ps később lesz mert csak azért hogy a polcon álljon felesleges.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.