Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) sittes79 válasza Madwe (#7497) üzenetére


sittes79
addikt

Ezen én is gondolkodtam, de akkor -3 hét kb a ps+ kihasználatlansága :( vagy ne legyek ennyire smucig... :)

Sőt ha a jó Ipon bejelenti, hogy nem jut nékem vas akkor meg szívom a fogam...

nincs valami 0,01 dolláros cucc a store-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7502) Madwe válasza sittes79 (#7501) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én a battlefiled 4 mellé vehető season passra gondoltam ami mindenféle dlct anyámkínját magában foglal majd 1 évig, mert bár az anyjukat h a játék árába ezek már nem férnek bele (ok persze a level desingnert sima designert meg tesztelőt is foglalkoztatni akarják amíg a kövi bfen dolgoznak a programozók az t értem én) de sajnos ígyis úgyis megveszem majd hozzá... De biztos lehet venni akár külön 1 számot is az meg nem hiszem h 1 usdnél sokkal drágább lenne :) vagy keresek egy psn-es címet, ha van már más a resogunon s contrastot kívül ami úgyis ingyenes lesz...

(#7503) boost


boost
addikt

Akinek nincs játékpécéje, annak most érdemes konzolt venni. Aki eddig is kurrens pécén játszott, annak nem nagy élmény a konzolváltás. Nekem 2005ben volt utoljára játékra alkalmas PCm, a multiplatform dolgokat konzolon (PS2, PS3, XB360) toltam, NAGY előrelépés lesz egy PS4 vagy XBO.

[ Szerkesztve ]

(#7504) akela91 válasza boost (#7503) üzenetére


akela91
addikt

Na igen. Én 2 éve vásároltam be először normális gamer PC-re. Most kidobott pénznek érezném új konzolt venni.
Egyedül a Gran Turismo miatt vettem volna, de még se híre se hamva.

Várok rá türelmesen.

(#7505) SzlobiG válasza akela91 (#7504) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor kb egy cipőben járunk én állt folyamat fejlesztem szal konzolon tobbnyire az exkluzív címek érdekelnek.

(#7506) Gergosz2 válasza SzlobiG (#7498) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én januárban veszek mindenkép mert decemberben nem nagyon érek rá a vizsgák miatt meg karácsonykor sem akarok kockulni.

Meg addigra már beindul a használt játék piac is.

akela91

Én négy éve vettem gamer gépet (hd4890+6gb ram, i7 920) ami már kicsit kezd elöregedni , már jobban megéri majd konzolt vennem.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7507) Zjunior


Zjunior
veterán

Hmm, ps4 et akartam venni, de csak maradok az Xboxnal!:(
Azert mert 1 olcsobbak a jatekok 8k pl egy Fifa 14.
A ps store meg most is haldoklik...
Lehet hogy erosebb lesz a gep, de akkor majd valtok!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7508) Def26 válasza Zjunior (#7507) üzenetére


Def26
félisten

Nekem is a psn a gyenge része. Épp ma kaptam egy második email -t, hogy megint változtassak jelszót, mert továbbra is gyanús elemeket láttak. Előző héten már egyszer megcsináltam ugyanezt. Gyorsan ki is vettem a bankkártyámat a profilból.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7509) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Amúgy pont ezek miatt lesznek majd a boltokba PS4 ek. Hacsak nem jönnek majd szomszédaink mergával és visznek majd 10db ot mert nagy a caláddd.
Amúgy én se veszek magamnak idén szerintem. Full felesleges. a TV-t én is megveszem most ha tudom a konzol meg ráér jövőre. Van vagy 10 cím még mindig PC men amiket még végig se játszottam. Havertól kölcsön kaptam egy X360 joy-t (Kövezzetek meg) rádugtam gépre és ugyan az szinte mintha konzolom lenne. Bepunnyadok a tévé elé és mehet a játék. Ezek az exclusive címek úgysem érdekelnek. Majd egy SecondSon csomagban esetleg veszek egyet.
Ha meg az se váltja be a reményeket, akkor veszek egy erősebb VGA-t és játszok tovább ingyen!

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7510) oriic válasza james001 (#7490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki. :)

Live-Die-Respawn

(#7511) vg válasza Kabel15 (#7509) üzenetére


vg
addikt

Tehát azért full felesleges mert inkább letolod warezpc-n a játékokat. Aha.

(#7512) Def26 válasza vg (#7511) üzenetére


Def26
félisten

Mondjuk ez egy kikezdhetetlen logika. :D Egyéb érvekkel nem lehet megdönteni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7513) Zjunior válasza Kabel15 (#7509) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem ugyanaz az elmeny akkor se:)
Nekem volt gamer pc es közel sincs a konzol elmenyhez..
Warez jatek meg hiba, egy az h megall el se indul lefagy , buherald, ha jon 1 patch kezdheted elorol, uj next genre is van mar 8k ert jatek szval erthetetlen szamomra.:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7514) Tegla80 válasza Def26 (#7508) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Rendelkezel PS geppel,amin be is leptel mar az acc-ba,vagy csak megcsinaltad Te is elore?
Napi szinten megy a PS3 am,van 4acc-om amibe be be lepegetek es mostanaban semmi ilyet nem tapasztalatm. (Korlevelek,infok stb minden jon az emilemre.Az utobbi honapban kaptam 3 ingyen temat, PS4,Knack vagy mi ;] meg KZ de mas miatt nem zaklatnak :N )
Szval erdekes

Sony® & PlayStation®

(#7515) Def26 válasza Tegla80 (#7514) üzenetére


Def26
félisten

Nincs ps4 -em. Emailre küldtek levelet. Webes felületen néha felnézek, hogy milyen árak vannak (store.playstation.com). pl. ma reggel sem fogadta el az email + jelszó párost, ekkor néztem rá a postafiókomra amiben volt megint egy levél a sony -tól. Megcsináltam újra amit már 1 hete is, és új jelszót aktiváltam.
Ezt küldték ma:

" Dear valued customer,

The Sony Entertainment Network team regularly monitors for any suspicious activity on our network. When we discover suspicious activity, we sometimes reset passwords to protect consumers and their account information. Your account password was recently reset as part of this process and you will need to create a new password the next time you access your account using the "Forgot Your Password" option on the Sign in screen.

We encourage you to create a complex password that isn't the same password as those associated with other online services. As always, we also encourage you to keep a close eye on your account for any unusual activity. Please click here if you need help in changing your password, or to contact us for additional assistance.

Also, remember that Sony will never ask you for your password or any personal or account information in an email. Please use caution if you receive any emails or phone calls from anyone asking for personal information or directing you to a website where you are asked to provide personal information.

Thank you,
The Sony Entertainment Network Team"

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7516) Mrdevil válasza Def26 (#7515) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ne, az jó lesz, ha megint jelszót kell cserélnem, múlt héten cseréltem már egyet. :N Akkor is valami gyanús attack volt ellenük.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#7517) Mirman


Mirman
őstag

Január elején várhatóan már lesz egy-két helyen készleten PS4 itthon?

(#7518) SzlobiG válasza Gergosz2 (#7506) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ez ilyen ha itthon lennék egz hónapot akkor lenne időm nekem is,csak épp akkor pénz nem lenne miből meg venni.:D

Majd megnézem keldor pápánál aztán lehet elcsabulok így is.

(#7517) Mirman: lesz az decemberbe is.

[ Szerkesztve ]

(#7519) Tatyla


Tatyla
őstag

Szerintem simán lesz mindenhol,mm meg ahol nem veszik át az elorendelt példányokat...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#7520) Madwe válasza Kabel15 (#7509) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vágom, én is gondolkodtam h veszek egy kisebb fogyasztású autót, ami kényelmes s tele van extrákkal, de inkább maradok a Hummeremnél, azt ha kijön egy újabb arra lecserélem oszt lopom tovább a kutakról a benzint, sokkal jobb alternatíva... :W

(#7521) Madwe válasza Tatyla (#7519) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért azt nem venném olyan biztosra h simán lesz mindenhol amikor usaban egy netes boltnál van még 2.5 millió előrendelő aki még mindig nem kapta meg s akkor a többiekről még nem is beszéltünk... Persze lehet h itthon akadni fog, de biztosra én nem venném...

(#7522) haddent válasza Def26 (#7515) üzenetére


haddent
addikt

A Sony -t hackelik, a M$ meg térdencsúszva nyújtja át az NSA -nak az egész adatbázist 24/7 live streammel a nappalidból :DDD Széééép... :DD

#7521 Madwe majd néznek itt olyan emberek nagyot, akik azt hiszik, hogy besétálnak az első MM -be és hazajönnek 2 PS4 -el a havernak is eggyel. Németeknél, Osztrákoknál, UK -ban már rég elfogyott minden az is ami nem is volt. Franciáknál épp minap olvastam, hogy összesen kapnak kb. 800db -ot tehát kb. nem is volt. Balkán alattunk nem is kap idén. USA -ban 2.4mil várólista. DEEEEE Magyarországon tömegesen ömlesztve lesz biztosan, amikor eleve ki is akartak hagyni minket :C

[ Szerkesztve ]

(#7523) bolha23 válasza haddent (#7522) üzenetére


bolha23
aktív tag

A franciáknál összesen 800 db? Valamit félreolvastál... :U

(#7524) Tegla80 válasza Def26 (#7515) üzenetére


Tegla80
addikt

Ok,de PSN re az accal barmi ps geppel beleptel mar??
Mert ha nem akkor az lesz a gond sztem,mert ott elvileg elfogadtat veled valami iromanyt.Igy akkor valik talan teljesse a dolog es mivel Te ezt meg nem tetted meg,igy lehet ezert dobalja neked a rendszer a jelszocsere dolgot.

haddent
Majd berakom a fenykepet a szamlarol miutan megvettem a gepem a polcrol,0%hitelre. ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7525) Madwe válasza Tegla80 (#7524) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem van 3 psn címem, 2 régi s egy új. A régiekre nem kaptam levelet, az újra igen, pedig azt nemrég hoztam létre s arról volt szó h a régebbiek a veszélyesebbek s azok kapnak. Hát szerintem is az lesz a helyzet amit te írsz, mert amiket használok azokat békén hagyta, amit még nem arra meg jött a jelszócsere mail...

(#7526) haddent válasza bolha23 (#7523) üzenetére


haddent
addikt

Neogfaon írta egy francia fórumozó. Lehet, hogy csak Párizsra értette, de akkor sem túl bő a készlet :U

(#7527) JarrekStar


JarrekStar
tag

Délelőtt beszéltem KSZ-szel, biztosítottak róla, hogy a szeptember közepén előrendelt mega bundlet dec. 13-án hozza a futár és csomagkövetési azonosítót is kapok :DD

(#7528) Tegla80 válasza Madwe (#7525) üzenetére


Tegla80
addikt

Igy olvasva amit irsz egyre biztosabbra mondom,h a rendszer "automata vedelme "csinalja ezt,mert nincs "valos" PS rol valo belepes es acc hasznalat,igy Ti magatok vagytok ez miatt gyanúsak sztem :))

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7529) hoby36 válasza JarrekStar (#7527) üzenetére


hoby36
senior tag

:C Szeptember 4.-én rendeltem tőlük a gépet.Akkor kezdek picit megnyugodni! :B

A logikában semmi sem véletlen!

(#7530) bolha23 válasza haddent (#7526) üzenetére


bolha23
aktív tag

Erről volt valami hír, ami arról szólt, hogy biztosítanak 800 szabad gépet, amiért sorba lehet állni az egyik frekventált üzletnél Párizsban, ahol Sony nagykutyák is ott lesznek :)

[ Szerkesztve ]

(#7531) jalicsbal válasza bolha23 (#7530) üzenetére


jalicsbal
tag

én is olvastam valahol.
Mint pl Londonban Pizza-t és RedBull-t adnak a sorban állóknak :)

(#7532) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A trollok: :DDD

Live-Die-Respawn

(#7533) Kabel15 válasza Madwe (#7520) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Ami megérdemli, hogy megvegyem azt megveszem. BF3 pl. Amivel multizni akarok azt is megveszem mivel nagyon más mód nincs rá. Viszont NFS ért és COD ért a büdös életbe nem fogok pénzt adni. FIFA ért is fizetnék.
De jelenleg ez a 2 játék ami érdekel. És ezért a 2 ért full felesleges még PS4 et venni.
Persze ha valaki dúskál a pénzbe, és képes kiadni 15-18k ft ot minden játékra, és nem érzi azt hogy az csak pénzlehúzás, mert semmi tartalom frissítést nem tud adni, és 1-2 hónap után már csak a polcon/winyón fog porosodni akkor hajrá.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7534) gyuribácsi88

Olyan jó, hogy itt leírja mindenki hogy neki miért nem éri meg konzolt venni, majd megveregeti a saját vállát és tovább áll, és trollkodik tovább egy másik topic-ba. Ennek a topicnak nem is tudtam hogy az a címe hogy: írd le miért nem veszel konzolt. Na mindegy, semmin nem lepődök meg, hisz Magyarországon vagyunk, sötétség tombol a fejekbe. A végkifejlet meg mindig az hogy ki ad ki egy játékért 18K-t? Az aki akar, a kokainnak is 20K grammja, mégis sokan megveszik. De hogy maradjunk a realitás talaján, 1 doboz cigi 1000 fortint, napi egy doboz az havi 30K. Abból már majdnem kijön 2 játék is :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7535) vg válasza Kabel15 (#7533) üzenetére


vg
addikt

Kifogás, kifogás, kifogás. Megértettük első körben is, hogy nincs pénzed erre.

(#7536) Tibcsó válasza Kabel15 (#7533) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Olyan savanyú a szőlő érzésem van, vagy tévedek? ;]

(#7537) Kabel15 válasza vg (#7535) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Vanni van. Azért is lesz nálam 13. án több PS4 is. Csak mind eladásra. De megtartani nem hiszem hogy meg fogok 1 et is.

UI: Amúgy meg nem szidom a konzolt mert ha veszek PS4 et veszek. Csak a jelenlegi játék felhozatal mellett nem éri meg nekem tartanom 1 et.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7538) Madwe válasza gyuribácsi88 (#7534) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kóla 16 minőségibb 18 úgy hallottam, valaki lehúzza azt aki azt mondta 20 :))

(#7533) 13kért lehet venni usaban, valamint nem kell minden szart kipróbálni :) Én eleve olyannal játszok ami számomra megér ennyi pénzt, amit meg max ingyen próbálnék ki, azt ki sem próbálom, problem solved :D

[ Szerkesztve ]

(#7539) Def26


Def26
félisten

Biztonsági rés a sony rendszerén?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7540) vg válasza gyuribácsi88 (#7534) üzenetére


vg
addikt

Amikor azt írod, hogy sötétség tombol a fejekbe, azért gondolkozzál már. Egyenlőre te vagy az, aki mindenkire rámondod, hogy egy Troll.

(#7541) Madwe válasza Def26 (#7539) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát de mi az h ki vannak zárva? kaptak emailt is amiben leírják h reseteljenek, ha meg nem férnek hozzá ahoz a mailhez amivel regeltek vagy nem tudják a születési dátumuk amit megadtak akkor megéremlik... BTW már páran taglaltuk h csak azoknál a psnes accoknál kaptunk mi resetelős mailt amit nem használtunk, amit igen az rendben volt... Megint a fingott a pista s feltették a netre h büdös uh az egész világon büdös van gondolja mancika a 60as iqjával mert nem érti mi van tipusú hangulatkeltő cikk...

[ Szerkesztve ]

(#7542) Tegla80 válasza Madwe (#7538) üzenetére


Tegla80
addikt

Mindennek annyi az ára,amennyiert megveszik,ezt ne feledd. ;)

Sony® & PlayStation®

(#7543) Def26 válasza Madwe (#7541) üzenetére


Def26
félisten

A lényeg azon van, valami hiba van a rendszerben. Nem mondják ki, de szerintem megint valami támadás történt. Sony megpróbálja elmismásolni azzal, hogy csak egy rutin művelet a password reset.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7544) gyuribácsi88 válasza vg (#7540) üzenetére

Csak arra, aki hülyeségeket beszél, vagy egyszerűen csak nem érti meg hogy, nem mindenki dolgozik éhbérért, és ki tud adni pénzt egyéb dolgokra is. Én se köpködöm le azokat a 20 éves embereket akik 30-40 milliós kocsival rohangálnak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7545) Madwe válasza Def26 (#7543) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amit mondanak az sokkal valószínűbb mert elenyésző számban kaptunk levelet, ha hiba lett volna mindenkinek reseteltek volna... Az h van egy rendszerük ami figyeli a gyanús acc tevékenységeket sokkal hihetőbb, pl nálam is csak az kapott resetet amit nem használtam... Ez is olyan h 2 xbox kigyulladt, tele van vele a net, közben meg semmit se jelent, csak ma már mindenről hír van meg általánosítás. No meg a trollkodás, pont a cikk alatt van h valaki belépett accjába miközben dolgozott s elköltött 150 usdt, persze persze biztosan... S ha így van ez nem hiba a rendszerben hanem +1 biztonsági védelem, csak kicsit túl érzékeny még a drága valszeg :)

(#7546) Def26 válasza Madwe (#7545) üzenetére


Def26
félisten

Addig jó amíg ilyen optimista vagy. Maradjon is ez így.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7547) haddent válasza Def26 (#7546) üzenetére


haddent
addikt

És most ezzel szerinted mit lehet csinálni? A PS4 sokkal nagyobb számban kelt el (most valós számokról beszélek, nem megmutyizott, boltban rohadó példányokról), nyilván azt érdemesebb feltörni. Több adathoz férnek hozzá. Ha most mindenki elkezd pánikolni majd fogja magát és áttér XO -ra akkor majd az MS -t cseszteti az összes kiscserkész hekker. Te is egy olyan (adat)bankot rabolnál ki inkább, amiben köztudottan, nyilvánosan 5x annyi adat van, nem?
Én nem hiszem, hogy a Sony nem tesz meg mindent, amit lehetséges. FŐleg, hogy már nem az első alkalom ez, tehát gondolom intézkednek.. remélem..

(#7548) Def26 válasza haddent (#7547) üzenetére


Def26
félisten

lol. :D Te hány éves vagy amúgy?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7549) kovsol válasza haddent (#7547) üzenetére


kovsol
titán

Azt ugye tudod, hogy a Live-t és a PSN-t nem csak az új konzolgeneráció tulajdonosai használják?

Erősen gondolkozom azon, hogy az NBA 2K14 -t be kellene rendelnem abból a kanadai boltból. :B

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7550) vg válasza gyuribácsi88 (#7544) üzenetére


vg
addikt

Össze vissza beszélsz hülyeségeket, marha zavaró.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.