Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) boost válasza Zjunior (#7849) üzenetére


boost
addikt

huh, ez a legveszélyesebb :D még ha van gyerek, rá tudod beszélni magad a PS4-re, hogy még ne játsszon, stb, de ha asszony kinectezett, és komoly a kapcsolat akkor a legjobban jársz, ha XBO-t választasz. :D Sokat fog számítani, ha leragadsz éjszakákra, vagy közös programot mondanál le egy ESO hadjárat miatt, hogy neki is tetszik a gép, nem csak a konkurenciája. :D

[ Szerkesztve ]

(#7852) gegg


gegg
tag

Ha valakit érdekel 15000 Ft ra jön ki szállítással a BF4 zavvi rol kuponnal.
[link]
Discount Code: 4957-03A3-4762
A kód ma estig él.

(#7853) Zjunior válasza boost (#7851) üzenetére


Zjunior
veterán

Még jó h tudok választani! :U :C :W

A kontrollert kihagytam, attól is félek egy kicsit.. :U

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7854) Herczi válasza krx21 (#7848) üzenetére


Herczi
senior tag

Kár ezen agyalni, 2 hét aztán eldől a dolog.

(#7855) haddent válasza Herczi (#7854) üzenetére


haddent
addikt

Mindenesetre én holnap megint körbetelefonálok néhány nagy multit, hátha hoztak be..

(#7856) Herczi válasza haddent (#7855) üzenetére


Herczi
senior tag

Kíváncsi leszek mire jutsz, de én valahogy kizárt dolognak tartom, hogy a nagyobb multik polcain ne maradjon egy gép se, aztán majd lehet koppanok.

(#7857) kovsol válasza Herczi (#7856) üzenetére


kovsol
titán

Azért érdemes lesz reggel bemenni, mert ha lesz is gondolom csak pár darab.

May the Force be with you!

(#7858) zzola válasza Herczi (#7841) üzenetére


zzola
félisten

Én onnan is!

(#7859) haddent válasza kovsol (#7857) üzenetére


haddent
addikt

MediaMarkt tagadja és 13. -a van kiírva.. talán a "tecsó" :DDD

(#7860) BomiBoogie válasza boost (#7851) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én úgy vagyok vele, hogy aki soha nem látott kinectet, annak nagy újdonság lesz, ha majd a Playroomból is kihoznak valami értelmeset. :K :)

(#7822) Ps Vita
Beraktalak. :K

[ Szerkesztve ]

(#7861) boost


boost
addikt

STATUS: Auf dem Transportweg
Lieferung hat das Logistikzentrum verlassen und ist unterwegs. - 28. November 2013 19:56:54

(#7862) Zjunior válasza boost (#7861) üzenetére


Zjunior
veterán

Ps3-ad volt előtte?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7863) boost válasza Zjunior (#7862) üzenetére


boost
addikt

igen, de előtte meg XBox. Mind a kettő nagyon jó volt, multiplatformban jobb volt a XB teljesítménye, de nekem nagyon bejöttek ezek a Sony-s vagy Sony közeli címek. Ezért váltottam PS3-ra. Gyerkőc van, de még nagyon fiatal, jobb, ha nem lesz a játszópajtása még egy ZooTycoon -os makimajom, vagy zsiráf, ezért most két évig PS4, aztán majd cserélem ráfizetéssel XBO-ra.

(#7864) zzeN


zzeN
aktív tag

(#7865) haddent válasza zzeN (#7864) üzenetére


haddent
addikt

:Y :O

(#7866) boost válasza zzeN (#7864) üzenetére


boost
addikt

Amiből ennyi van, abból nekünk nem is kell... :DD Tucattermék...

[ Szerkesztve ]

(#7867) BomiBoogie válasza boost (#7866) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak úgy hajigálják az emberek után. :K :DD

(#7868) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha létrehozok egy USA PSN accountot, az elég, vagy kell mellé magyar is? Mert nem szeretném feleslegesen duplázni.

Még soha nem volt semmilyen PSN accom, azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#7869) pelda10


pelda10
tag

Sziasztok!
Előrendeltem egy ps4 konzolt,Innen .

Írnak valami exkluzív meglepetés ajándékról.

Mire lehet számítani? :D

(#7870) boost


boost
addikt

Nagyon OFF, de elindult az őszi Steam Sale..

Hejj, ha ilyen akciók lennének PSN-en is....

[link]

(#7871) k4rL^ válasza boost (#7870) üzenetére


k4rL^
senior tag

Vannak csak nem otthon. Ma pl. Amazonon összes multiplatform játék PS4-re 50$.

[ Szerkesztve ]

(#7872) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#7868) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ráadásul most olvasom, hogy ha már egyszer regelt az ember, akkor nem lehet országot váltani.

(#7869) pelda10
Szerintem valami poszter lesz, ne számíts egy XO-ra. :D

[ Szerkesztve ]

(#7873) boost válasza k4rL^ (#7871) üzenetére


boost
addikt

nézdd meg a steam sale-t. 70-75%-os akciók. :D Skyrim 7€, stb.

(#7874) k4rL^ válasza boost (#7873) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, csak az 2 éves játék, nézd meg mennyi pl. az Assassins Creed 4 :). Egyébként jó akciók vannak, de PS4-re meg ott lesz az IGC, eleinte gondolom indie játékokat adnak, aztán majd beindul.

(#7875) boost válasza k4rL^ (#7874) üzenetére


boost
addikt

persze, ez is igaz.

(#7876) Mister_X válasza BomiBoogie (#7868) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha akarsz digitálisan vásárolni, akkor jó az US, majd feltöltőkártyával top-upolsz. De elvileg az EU-ban kapható lemezes cuccokhoz nem tudsz majd DLC-t venni US Store-on.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7877) BomiBoogie válasza Mister_X (#7876) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem tervezek nagyon lemezes dolgokat venni. Regeltem egyszerűen magyar accountot, aztán legfeljebb majd nézem az Amazon akcióit, nem akarok igazán semmit trükközni.

Mondjuk az durva, hogy az éves előfizetés US esetében 6k, míg magyar esetében 15k...

(#7878) Mister_X
Mármint, mert annyival drágább?

[ Szerkesztve ]

(#7878) Mister_X válasza BomiBoogie (#7877) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A magyart nagyon gyorsan felejtsd el, ha digitálisan akarsz vásárolni...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7879) BomiBoogie válasza Mister_X (#7878) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mert annyival drágább?

(#7880) Madwe
Tehát úgy érted, több, mint kétszeres árkülönbség?

Most pl. a dobozos LEGO Marvel 18k nálunk, Amazonon 8k a kód, onnan meg tudom venni, aktiválom a magyar accountra és féláron kaptam. Ez így már nem rossz és nem kell trükközni.

Az éves előfizetés is csak most annyira szembetűnő, amúgy 50 USD = 11k forint vs. 15k forint, és hátha lesz európai akció is.

[ Szerkesztve ]

(#7880) Madwe válasza BomiBoogie (#7879) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hosszútávan kb 2x szerintem mert akciók sincsenek itthon, de akár több is lehet ha jókor vásárol az ember :)
Persze hogy ez mekkora érvágás az attól függ ki mennyit vásárol...

(#7881) pelda10 válasza Mister_X (#7878) üzenetére


pelda10
tag

Milyen accountot érdemes akkor csinálni?

(#7882) zzola válasza pelda10 (#7881) üzenetére


zzola
félisten

US vagy UK. Ha digitálisan szeretnél játékokat legolcsóbban, akkor US.

(#7883) Mister_X válasza BomiBoogie (#7879) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A magyar Store 33%-kal drágább az UK Store-nál - ezt egy bő hónapja számoltam ki, tíz címet belevéve (volt DLC, kis cím, nagy cím, friss, AAA, exkluzív, akciós, stb...). Ennél még az US Store olcsóbb, nagyjából 10-15 (ha nem több) %-kal.

Tehát aki csak digitális címet tervez, annak US Store, aki vegyesen tervez PAL régióban kapható lemezekkel, annak UK. HU csak akkor, ha csak lemezes (esetenként DLC-k nélkül).

Nekem HU accountom van, ha vásárolni van kedvem Store-on, akkor beletörődöm az árfolyambiztos fontkonverzióba... Legalább nem kellett 16£-ot top-upolnom az 1100Ft-os Darksiders miatt anno plusz az akciók itt se rosszak. Idővel a lemezes úgyis a digitális alá fog menni, utána meg lehet szemezgetni, hogy idehaza/ zavvi.com-ról esetleg GAME-ről rendeljen az ember akciós dobozost potompénzért (se postadíj zavvinál, vám pedig nincs EU-n belül).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7884) BomiBoogie válasza Mister_X (#7883) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...de akkor ahhoz kell ezekkel a feltöltőkártyákkal matatni?

Mármint, hogy akkor ott úgy lehet vásárolni, mert gondolom, itthoni bankkártyával nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#7885) boost válasza BomiBoogie (#7884) üzenetére


boost
addikt

biztos vagy benne, hogy US digitális játékot magyar ACC-ra tudsz aktíválni? Próbáltad már AAA címnél? :U

[ Szerkesztve ]

(#7886) Mister_X válasza BomiBoogie (#7884) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, kell matatni. Időnként olcsóbban is kijössz tételre lebontva, mintha bankkártyával tudnál vásárolni. Ez sajnos ilyen... American Express kártyákkal elvileg megy. De a Microsoft beállt a Nintendo mögé, már nekik se büdös senkinek sem a pénze.

@szgergely: He? :F US accon bejelentkezik, top-upol, megvesz, letölt, örül. Hogy jön képbe magyar acc?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7887) Madwe válasza BomiBoogie (#7879) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha magyar psn-es digitális akkor 20-21k inkább... Amúgy amazonon digitális kód ugyan az az eset mint a psn-es, pl itt ez van a leírásban: "Online Game Code: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address." A paypalos fizetés, a magyar american expresses kártyás fizetés, a feltöltőkártya vétele mind mind ugyanaz az eset. Hacsak nem tudsz olyan Amazonos dealről amit itthon is használhatsz. A különbséget én csak abban látom hogy míg amazonnál pl nem tudom hogy tudsz fizetni s lehet e egyáltalán, uh. ott nem tudom min áll vagy bukik a "veszély", feltöltőkártyánál az eladón s sonyn múlik kb a dolog, míg paypalnal paypalon s sonyn, számlázási címet egyébként sehol nem adsz meg paypalnál s sonynál se.

(#7888) Zjunior


Zjunior
veterán

Kezdem érteni!
Hogyan csináljak Us accot?
Paypalom van, csak Us accossá akarom rakni!
En csak digitalisat akarok venni!:)
Segitsetek, köszii!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7889) BomiBoogie válasza Madwe (#7887) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Steam esetében is ugyanez a szöveg volt, csak kellett egy USA cím, megvetted a kódot és beaktiváltad, ennek itt mi akadálya lenne? Pl. itt.

(#7890) szgergely
Miért kell ehhez US acc? Máskülönben azt írja ki a kódra, hogy hibás, ha a HU accon akarom aktiválni?

[ Szerkesztve ]

(#7890) boost válasza Mister_X (#7886) üzenetére


boost
addikt

ezt írta bumibugyi:
"Most pl. a dobozos LEGO Marvel 18k nálunk, Amazonon 8k a kód, onnan meg tudom venni, aktiválom a magyar accountra és féláron kaptam. Ez így már nem rossz és nem kell trükközni."
Ezért kérdeztem, hogy biztos ebben? :U

(#7891) Thodeus válasza Mister_X (#7883) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Olyat tudok csinálni, hogy tartok egy US-t is digitális játékok vásárlására meg azokhoz dlc, meg egy UK-t is ha netán lemezeshez is akarok dlc-t és akkor ezek egy gépen kölcsönösen használhatóak? Még annyi hogy + csak egyiken lenne.

A másik amire egyértelmű választ nem kaptam, -hátha valaki fel tud világosítani- hogy ha az US-en lenne a ps+ akkor ott ping/ip (tehát lehetőleg környező) alapján fog nekem matchmakingeknél szervert találni vagy bedobja a kissé lagosabb US szervereket?

[ Szerkesztve ]

(#7892) Madwe válasza BomiBoogie (#7889) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, s pontosan csak ezt kell csinálni amikor létrehozol egy usa paypalt, meg egy usa psn-t, meg egy usa amazont, meg egy usa apple id-t, s itt pl. a walletből utalgatsz egy magyar paypalról... Csak kell egy usa cím, megveszed a játékot s rajta van az accodon aka megvetted a kódot. Csak ugye ekkor áfát nem fizetsz, mert usa címet adsz meg, olyan államét ahol egyébként nincs áfa, de számlázási címet nem.

(#7891) Thodeus A játékok legtöbbje ping alapján jóba tesz, vagy dedikáltan kiválaszthatod oda mehetsz ahova akarsz, ritka az olyan amikor psn acc alapján sorol... Eddig legalábbis így volt.
Létrehozhatsz egy usat digitre uk-t korongra, jó az, bár néha lehet lesz szigorúbb dlc ami ukval se megy...

[ Szerkesztve ]

(#7893) sittes79


sittes79
addikt

Tényleg rendbe kellene itt tenni a dolgokat, szerintem magy acc.-al nem működik az amazonos us kód, igaz nem próbáltam és élő embert se aki próbálta volna :)

Us paypal és us sony acc szerintem a legjobb megoldás, kivéve ha valaki lemezest vesz itthon és szeretne később dlc-ét us-ről akkor gáz lehet.

(#7891) Thodeus

Elvileg mindig a legközelebbi szeróra tesz, de BF4-nél ugye úgy is van server browser, szóval ott nincs gond. Frissítés is a legközelebbiről jön.

(#7894) Mister_X

Én simán veszem a PC digital tartalmakat hu paypal-al amazonon(us), amit regisztárol steam-re, szóval vásárlással nincs gond szerintem, csak a beaktiválással lehet, valaki kipróbálhatná...:)

[ Szerkesztve ]

(#7894) Mister_X válasza boost (#7890) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Teljességgel kizártnak tartom, hogy be lehessen aktiválni magyar accounton, mert ugye a Store marad régiózáras az eddigiek alapján. Persze amíg valaki ki nem próbálja, addig nem leszünk okosabbak. De egyelőre ott tartunk, hogy Amazonról meg sem tudja venni a cuccot, nemhogy aktiválni jobbra-balra :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7895) Zjunior


Zjunior
veterán

Zavvin a legolcsobb a dual shock controller?
Fifahoz kellesz +1 kék:Y!
Döntöttem, Ps4 veszek :DDD!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7896) BomiBoogie válasza Mister_X (#7894) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én kipróbálom, csak mondjátok meg, ezen a PSN online felületen hol tudok kódot beaktiválni?

(#7897) Madwe válasza Zjunior (#7895) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha itthonra kérdezed akkor itt pl most olcsóbb ha jól számolok, de simán lehet máshol is.

(#7898) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#7896) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na jó, ha nem, hát nem. :D

Elnézve pl. a PS3 kínálatot, azért nem olyan veszélyesek az árak, főleg, ha van Plus előfizetés is, csomó akció stb., nyilván a PS4-nél is csak egyre több cím lesz, és majd az is beáll jobban mondjuk egy év múlva. Szóval csak azért én nem akarok matatni. :)

(#7899) Mister_X válasza BomiBoogie (#7896) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mittudomén, sosem aktiváltam weben. Ctrl+F redeem, akkor talán odaugrik. Konzolon oké, de weben szerintem nem lehet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.