Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Madwe válasza Def26 (#7748) üzenetére


Madwe
nagyúr

Paypalt elfogadja, csak 2 kell, vagy használhatsz feltöltőkártyát...

#7750) szgergely már hogyne lenne, nem jogi hanem elvi kérdésben. én nem adót akarok csalni, hanem normális áron venni a játékokat, adóstul is akár, ha 60usd+áfa lenne itthon az ár szó nélkül használnám, de erre még rájön 6-7000 forint eu sarc... Elvben viszont nagy különbség van, nem lopni akarok, csak nem akarom h átbasszák a fejem... Kicsit olyan mint amikor USAba megy az ember ipadért, csak ott legalább választhatsz hivatalos úton áfabefizetést (vagy próbálhastz sunnyogni a vámnál) itt meg nincs rá lehetőség...

[ Szerkesztve ]

(#7752) BomiBoogie válasza Madwe (#7751) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ugye az azért egyértelmű: attól még, hogy én valamit drágállok, még nem jogosít fel semmilyen jogszabály meghatározta kötelezettség kikerülésére.

Úgyhogy szerintem ezt a témát ne feszegessük itt a fórumon (ez egy kollektív felhívás). :K

[ Szerkesztve ]

(#7753) raven84


raven84
aktív tag

Sziasztok, új lesz nekem a ps élmény szóval egy kis segítség kéne. PSN-el kapcsolatban. Hova kell regelni, hova kell accot csinálni. Hogy megy a fund feltöltés, stb. Box liveoztam. .hu accal az egyszerű volt. hasonló itt is? Van vmi leírás a neten?

(#7754) boost válasza raven84 (#7753) üzenetére


boost
addikt

olvasd el az első hozzászólást.

Madwe:
A jogot jogászok alkotják az elveket meg elvtársak. Szerencsére most a jog időszakát éljük, ezért a jogot vedd figyelembe, és ne az elveket. :))

[ Szerkesztve ]

(#7756) raven84 válasza boost (#7754) üzenetére


raven84
aktív tag

Nem látok benne semmi infót psnről.

(#7757) BomiBoogie válasza boost (#7754) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egy ideillő megfogalmazás, köszönöm. :K :)

(#7758) Def26 válasza boost (#7754) üzenetére


Def26
félisten

:C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7759) kovsol válasza Def26 (#7743) üzenetére


kovsol
titán

Regisztráltam egy amcsi accountot is, mert az első magyar lett. Toltam is rá próbaként 5$-t.
Holnap be is szerzem a 30$-os éves PS+ -t szerintem.

May the Force be with you!

(#7760) Def26 válasza kovsol (#7759) üzenetére


Def26
félisten

Hogy sikerült rá 5$ -t tenned? :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7761) kovsol válasza Def26 (#7760) üzenetére


kovsol
titán

Madwe korábban írta már. Csináltam egy új paypalt amire amerikát állítottam be és a magyarról toltam át rá pénzt, majd onnan töltöttem fel a valetbe pénzt.

May the Force be with you!

(#7762) Madwe válasza boost (#7754) üzenetére


Madwe
nagyúr

A szösszeneted zseniális :D Ez így van amúgy, attól én még élhetek az elveim alapján nem? csak a jogállam tehet ellene... :) ettől függetlenül a warezt összehasonlítani ezzel max jog szemszögéből lehet... Amúgy aki feltöltőkártyával vásárol, vagy am.ex.el, vagy x1nél akármilyen bankkártyával az mind ugyanezt teszi, de mindegy :)

(#7763) BomiBoogie válasza kovsol (#7761) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A valet az a PSN-en belüli pénztárca?

(#7764) Madwe válasza kovsol (#7761) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van egy olyan akció is hogy ha dec.3-ig elköltesz 60usd-t vagy többet, akkor adnak 10usd-t az accodra, uh. addig célszerű azt a limitet elérni, ha eselteg van olyan digit. cím amit amúgy is megvennél! ha nincs akkor lehet megéri most 2 éves előfizut venni 60ért ha lehet stackelni ezt az akciós 30at...

(#7763) BomiBoogie Igen, az az!

[ Szerkesztve ]

(#7765) BomiBoogie válasza Madwe (#7764) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm.

Más: akkor mi az az input lag tévé esetében, ami még maximum tolerálható?
Tudom, itt a lista, de kell egy határérték. :K

(#7766) boost válasza Madwe (#7762) üzenetére


boost
addikt

Köszönöm, improvizáltam. De teljesen igazad van, így nézve az összes ( khm :) , khm) Uk acc-os is csal, lop, hazudik. Bizonytalan talaj ez.

(#7767) Madwe válasza BomiBoogie (#7765) üzenetére


Madwe
nagyúr

30ms az ami még teljesen rendben van, ha ilyen 33 s környékit látsz még az se rossz persze, de 35-40 felé semmiképp ne menjen az már nagyon zavaró... ha ilyen 20-30 között van az fel se tűnik jóformán, persze ez emberfüggő, s nyilván jobb ha 0, de azért ez még az alig érezhető kategória.

Azt viszont nem tudom h képernyő méretétől függ e az ilag? Vagy csak modellfüggő, s az minden méretre ugyanakkorát ad? köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7768) boost válasza raven84 (#7753) üzenetére


boost
addikt

bocs, azt hittem ott MINDEN le van írva. Hu accal szintén regiszrálhatsz a , lényeg, hogy a régió, vagy ország Hungary legyen. És így lesz HU accod. Feltölteni azt pénzzel és PS+ tagsággal vagy feltöltőkártyával tudod ( pl 576-nál van feltöltőkártya magyar storeba, meg talán iceakos-nál is), vagy bankkártyával vásárolsz, tehát az acchoz illeszted a kártyádat. Utóbbit akkor, ha előbbi nem lehetséges. :D
Én a magyart javaslom, kevesebb az akció, picit talán drágábbak a játékok, viszont nem buksz a feltöltőkártyákon, meg az árfolyamváltáson, és nem utolsósorban legálisan tiéd, amit megveszel.

(#7769) BomiBoogie válasza Madwe (#7767) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez egy jó kérdés.

S akkor, ha jól látom a Leo Bodnar input lagot kell nézni, mert pl. itt ezt írja (lejjebb, Benchmark táblázat):
28ms in [Game] or [PC] mode

Így viszont úgy tűnik, a 40-es méretről lejjebb kell jönni, mert ott nincsenek 100k körül ilyenek. :(

[ Szerkesztve ]

(#7770) Madwe válasza BomiBoogie (#7769) üzenetére


Madwe
nagyúr

A crt-hez viszonyított input lagot szoktuk nézni, annak érdemes 30 alatt maradnia, a leo bodnar mindig nagyobb értéket ad, persze ha az is 30ms alatt van az még jobb, de ennyire én már nem értek a témához, személyes tapasztalat s mások elmondása alapján a crt-s teszthez képesti 30ms még ok.

Game vagy pc-mode-dal van a crt-s teszt eredménye is ha jól sejtem :)

[ Szerkesztve ]

(#7771) kovsol


kovsol
titán

Még mielőtt rátolom a további +25$ -t pár kérdés a PS+ -al kapcsolatban.

Ha két acc lesz a gépen egy US meg egy HU akkor elég ha az egyiken van PS+ és tudok játszani mind a kettővel online? Mind a kettővel tudom használni a letöltött ingyenes játékokat? DLC dolog már biztos, hogy EU lemezhez nem jó az US dlc, vagy az US lemezhez az EU dlc?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7772) Herczi


Herczi
senior tag

Most akkor csak csinálni kéne usa accot, pedig, annyira nem szeretnék több accot, meg a régihez is ragaszkodom, dehát ilyen árakkal, meg akciókkal csak elgondolkoztató.

De kicsit tartok attól is, hogy egyszer be korlátoznak aztán pápá.

(#7773) Madwe válasza kovsol (#7771) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a primaryn van ps+ (usa most a 30as uh az legyen primary!) akkor az megosztja a többi accal. A játékokat is használhatod keresztbe kasul

Idézet hivatalos Sony faqból:
"If I’m not a PlayStation Plus member but I log into a PS4 system owned by a PS Plus member, will I be able to play online multiplayer?
Yes. If you don’t have a PS Plus membership, you can still access online multiplayer modes if you log into a PS4 which is set as “Primary” by a PS Plus member. This means that, for example, if one housemate is a PlayStation Plus member, everyone in the household will have access to online multiplayer. Additionally, on the same PS4 system, any games or content purchased by one user are available to other users who play on that console (unless that content has expired)."

DLC még nem biztos, lehet működik az is régiómentesen, de szerintem maradt a régiben...

(#7774) Sami22


Sami22
aktív tag

Hol tudok regisztrálni? Még nincs ps accom.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#7775) Madwe válasza Sami22 (#7774) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#7776) sittes79


sittes79
addikt

PS plus 30 dodóért bezsákolva I LOVE USA :)

(#7777) jalicsbal


jalicsbal
tag

Létezik, hogy fos éppen a psn weboldal?
1-2 kattintás után behal. Másnak se megy rendesen vagy a céges hálóval van csak gondom?
Venném a Trine-t de nem tudom így :O

(#7778) Madwe válasza sittes79 (#7776) üzenetére


Madwe
nagyúr

Érd el a 60usd-t dec.3-ig s kapsz 10et ajándékba :) fejenként 2x1 éves ps+-t lehet venni, de az csak 59.98 :) De ha vennél valamit megjelenéskor, most tedd s csapnak az árából egy csöppet.

(#7777) jalicsbal nekem is vacakol, néha teljesen lehal, gondolom valamit hegesztenek rajta vagy csak pont most venne minden fánkzabáló valamit s leterhelik...

[ Szerkesztve ]

(#7779) kovsol válasza sittes79 (#7776) üzenetére


kovsol
titán

Hogy sikerült megvenni? Nekem azt írja, hogy 11/29/13 kor van a cucc és most még 50 dolcsis árat ír nekem ha rányomok, hogy buy now.

May the Force be with you!

(#7780) boost


boost
addikt

500 font, azaz kb 600€, azaz kb 190ezer forint lesz a PS4+Vita bundle.

Hivatalos forrást még nem tudok betenni

[ Szerkesztve ]

(#7781) BomiBoogie válasza Madwe (#7770) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Pedig ilyet is olvasni:
"The R470A is a great TV for gaming, in that it has a responsive panel. We measured the average ghosting time at 9 ms, making for precise images even during rapid motion. The input lag is equally low. At 42 ms, only inveterate FPS players should notice a slight delay."

Tehát a 42 ms-t is jónak írják.

[ Szerkesztve ]

(#7782) sittes79 válasza sittes79 (#7776) üzenetére


sittes79
addikt

A pöcsbe most látom, hogy csak 29-től 30 dodó...neeeeeeee :W

ezt benéztem...

(#7778) Madwe

szerintem megveszem a BF4-et digiben.

[ Szerkesztve ]

(#7783) boost válasza sittes79 (#7782) üzenetére


boost
addikt

Holnap veszel egyet 30ért. :U

(#7784) Madwe válasza BomiBoogie (#7781) üzenetére


Madwe
nagyúr

42 határeset, van akinek fel sem tűnik, fölé semmiképp ne menj :) Ha a 30-33ms környék alatt maradsz tuti rendben lesz, a 40es határ már azért...
Inkább mondjuk úgy hogy ha 30 közeli az érték az már jó, ha van 40 alja sokkal olcsóbban akkor az is rendben lesz s nem zavaró (bár embere válogatja), de természetesen minél kisebb annál jobb :)

(#7785) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

Látom tegnap a tv lag-ja is szóba jött mint téma. Nekem egy LG32 Sl8000 típusú tv-m van, viszont nem találtam róla infót hogy mekkora a lag érték amit tegnap írtatok. Honnan tudom, hogy jó-e vagy sem mit kéne találnom a leírásában?
Itt a link a TV-hez: [link]
Köszi!

(#7786) zzola válasza sittes79 (#7782) üzenetére


zzola
félisten

Akkor megvetted 50-ért? :U
Köszi a tippet, de jó, hogy az új fiókom US, holnap rá is megyek a plus-ra.
Mint fentebb írták, Madwe kolléga segítségével paypalon keresztül sikerült nekem is 5 dollárt rátöltenem a US fiókomra... :R

[ Szerkesztve ]

(#7787) boost


boost
addikt

Nem tudom, hogy ezt tényleg így mérik-e, de találtam egy jó videót. A srác a gépére kötött egy CRT és egy LCD monitort, vagy tévét. Elindított egy nagy stoppert a gépén, és lefotózta magas zársebességgel egyszerre a kijelzőket. És az LCD -n annyival mutatott kevesebbet a stopper, mint amekkora az input-lagja az LCD kijelzőnek. :)

Zolar: próbáldd meg, hogy az enyémre is tudsz-e küldeni. :D

[ Szerkesztve ]

(#7788) Madwe válasza Tomi13 (#7785) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyári adatoknál kb sose írják ki, rá kell keresni vagy házilag lemérni :) Amúgy itt pl azt írják hogy ha a bemenetet átnevezed "PC"-re akkor 20ms lesz (sok tv-nél így kell gaming modeba tenni) ami bőven a kívánt határérték alatt van! :)

[ Szerkesztve ]

(#7789) kovsol


kovsol
titán

Na felraktam 30$ -t az USA accontomra, majd lecsapok a goldra holnap korán reggel, úgyis 6-ra megyek melózni így mielőtt elindulok bezsákolom. Meg berendeltem egy NBA 2k14 -t is a kanadai oldalról.
Kezdésnek nekem lesz a Killzone, NBA, meg a két PS+ os game, meg a f2p repcsisre is kíváncsi vagyok nagyon.
Aztán később majd még kigondolom mit veszek, de remélem jövő év elején jönnek még játékok.

May the Force be with you!

(#7790) Def26 válasza kovsol (#7789) üzenetére


Def26
félisten

"lecsapok a goldra"

Hogy mire? Nem ps+ -t akartál mondani? :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7791) kovsol válasza Def26 (#7790) üzenetére


kovsol
titán

Megszokás :DDD
Xbox Classic és Xbox360 után térek át erre az oldalra.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7792) jalicsbal válasza kovsol (#7789) üzenetére


jalicsbal
tag

War Thunder-re én is mozdulok

(#7793) ldave


ldave
félisten

A DF szokásához híven elemzett egyet Battlefield ügyben, én azt azért tartom fontosnak, mert a Frostbite motor nagyon sok eljövendő játéknak lesz az alapja, két lényeges kiemelés:

The textures on PS4 and Xbox One are equal to the PC's highest.

The PS4's strong performance lead is the real clincher though; a wide 10fps margin flaring up for most of our campaign mode tests.

A Slime draws near! Command?

(#7794) Herczi


Herczi
senior tag

USA psn-hez használhatom ugyanazt az e-mail címet mint UK-hoz, vagy másik kell?

(#7795) zzola válasza Herczi (#7794) üzenetére


zzola
félisten

Hát ugyanabba a rendszerbe szerinted mióta lehet használni többször egy mail címet?
Új kell...

(#7796) Herczi válasza zzola (#7795) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem tudtam mennyire vannak szét bontva.

(#7797) zzola válasza Herczi (#7796) üzenetére


zzola
félisten

Regisztráció szempontjából semennyire...

(#7798) Mirman válasza Madwe (#7773) üzenetére


Mirman
őstag

Ez alapján az is működik ha nekem a magyar account a fő és az USA accal csak játékokat veszek akkor az is működik a többi profillal ha nem a primaryn vettem meg?

(#7799) Tomi13 válasza Madwe (#7788) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Köszönöm. Ez a gaming mode mit jelent, mert van olyan lehetőség az előre beállított képbeállítások között, hogy játékgép, ilyenkor a színeket,színmélységéket változtatja meg, meg a 200Mhz-et, meg egyéb dolgokat kapcsol ki vagy be, nem értek hozzá. :) Lehet ez lenne az,erre kéne állítanom ha játszok?

(#7800) vg válasza Tomi13 (#7799) üzenetére


vg
addikt

Szerinted miért játékgép a neve? Kikapcsolja az összes képernyőjavító dolgot.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.