Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) kelzsoca válasza kovsol (#7327) üzenetére


kelzsoca
félisten

PS3-nál a digitálisan vásárolt játék két PS3 konzolon futtatható, tehát ha összeáll Jóska meg Pista, és ketten összerakják egy játék árát, ami mondjuk legyen 22k a store-ban, jobban járnak, mint külön-külön (15k-15k) vennék azt meg, ami egy mostani játék esetén ~30k lenne.

Ezt a módszert valószínűleg örökli a PS4-es rendszer is.

https://vertigostore.eu

(#7352) Madwe válasza kelzsoca (#7351) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elvileg ps4nél 5 ember osztozhat ha jól emlékszem, de multis cím esetén lehet nem fog mind egyszerre menni... viszont ezek az árak megintcsak arra juttattak, h maradok a jó kis usa storeban 60 dollár 1 játéknál, bankom egész jól váltja a valutát, majdnem 10k a különbség az itthoni digitálishoz képest, kész röhely, jóformán minden féláron van kint... s akkor még arról nem is beszéltünk h ott 50 és 75%os akciók is vannak, magyar storeban tudtommal még sose volt... way to go... magyar accom meg marad killzone miatt, meg esetleges 1-2 játék miatt amit tudom h elöbb utóbb elcserélnék mert nem hosszú éltüek... bár lehet azokra meg keresek 4 másik delikvenst s elötödöljük, azért az már 3k alatt van fejenként :D

(#7321) zenwalk nem csak téged, ráadásul még jól rá is feszül h értse :D pedig alapesetben az angolok kiejtése jön be nekem jobban, no meg a skótoké :D

[ Szerkesztve ]

(#7353) kovsol válasza Madwe (#7352) üzenetére


kovsol
titán

Én erröl még nem is hallottam eddig. És gyakorlatban hogy kell ezt elképzelni?

May the Force be with you!

(#7354) k4rL^ válasza kelzsoca (#7351) üzenetére


k4rL^
senior tag

Itt ez nem ilyen egyszerüen megy.

Két lehetöség van.
Jóska otthon használja Pista accountját és fordítva. Ez is megkövetel egy közeli baráti viszonyt. Másik eset, hogy Jóska használja Pista PS4ét, mint "Primary" konzol, otthon saját PS4én játszhat Pista által megvásárolt játékokkal, mindaddig amíg be van jelentkezve PSN-re.
Ebben az esetben pár funkció nem megy, mert a Primary konzol más otthonában van aktiválva. Ilyen pl a Remote Play, felhöbe mentés.

#7350: A videófelvétel úgy van, hogy az utolsó 15perc kerül rögzítésre és ezt tudod feltölteni vagy kivágni csak részletet belöle.

(#7355) Madwe válasza k4rL^ (#7354) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt hiszem 5 ps-en tudsz bejelentkezni, egy primaryd lehet.

Tehát van Aladár Béla Cecil Dezső és Elemér. Aladár gépén van egy primary, amit a másik 4 konzolon is bejelentkezve vannak. Ez az acc pénzügyileg necces uh meg kell bízni egymásban. Ezzel veszik a gyerkőcök a közös játékokat. Ezen kívül mindenkinek van egy egy primary accountja a saját gépén, amivel veszi a ps+, ha jól tudom azt csak a primary share-eli a gépen. No meg ezekkel lehet venni a saját címeket. Multis játékok nem tudom működnének e így, illetve azt hiszem 2 primary bőven lehet egy konzolon, valamint 4 másik konzolra bejelentkezhet valaki.

A bökkenő csak ott lehet, h a sony most nagyon helyesen újított egy olyat, h miután kijelentkezel vendég módból a gépről, minden adatod törli róla így nem kell félni h visszaélnek az adataiddal... Kérdés h egy accváltás/reboot kijelentkezésnek minősül e (van egy sanda gyanúm h igen) és akkor a játékok törlődnek e a merevlemezről? Gondolom nem, mert ha haverhoz megint átmész játszani, miért kéne megint leszedni a játékot... Ha viszont nem törli semmi baj, mert nem kell minden egyes relog után letölteni a címeket...

(#7356) k4rL^ válasza Madwe (#7355) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kettőről tudok. Egy Primary ps4 és egy másik. Amit irtam, az elvileg működik, de elég közeli baráti kapcsolat kell hozzá.

(#7357) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tölthetőek a ps+ címek, meg egynémely f2p is.

(#7359) boost


boost
addikt

Jó hír! Nem tudom, hogy véletlen-e de a webes felületen keresztül a PS4-es Resogun-t, és a Contrastot (PS+ játékok) már most be lehet tenni a kosárba, és lehet purchaseelni, ingyen. Valamint egy AC4 DLC-t is. Nem kell hozzá rendelkezni PS4-el.

(#7360) Mister_X válasza boost (#7359) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig is így volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7361) jalicsbal


jalicsbal
tag

:)) :)) :))

Tisztelt Vásárló,
Az alábbi terméket csütörtökön (2013-11-28) adjuk át a futárnak, innentől egy munkanapon belül kiszállítják Önhöz.

1 db

SONY FIFA 14 (PS4)

16.101 Ft (12.678 Ft)

Házhozszállítás: Nettó: 0 Ft Bruttó: 0 Ft

Összesen fizetendő: Nettó: 12.678 Ft Bruttó: 16.101 Ft

(#7362) Xirtam válasza barack1997 (#7315) üzenetére


Xirtam
veterán

:U

(#7363) Zjunior válasza jalicsbal (#7361) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez honnan?:) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7364) jalicsbal válasza Zjunior (#7363) üzenetére


jalicsbal
tag

ipon

jó ár :)

[ Szerkesztve ]

(#7365) Tibcsó válasza jalicsbal (#7364) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nekem is, de én érte megyek :DD

(#7366) jalicsbal válasza Tibcsó (#7365) üzenetére


jalicsbal
tag

aztán még 2 hétig nézegethetjük a dobozát :)
Már ez is haladás :K

(#7367) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sony exclusive címek mennyire szoktak rendelkezni magyar felirattal? Azt tudom hogy a GT6 ban van. De a többi?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#7368) jalicsbal válasza Kabel15 (#7367) üzenetére


jalicsbal
tag

Új Uncharted engem is érdekelne. Szerintem erről még nincs infó.

(#7369) Tibcsó válasza jalicsbal (#7366) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Igy igaz :DDD közben megjött ma a COD Ghost is kanadából :DD

(#7370) Zjunior válasza Tibcsó (#7369) üzenetére


Zjunior
veterán

Mi volt az oldal címe?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7371) Tibcsó válasza Zjunior (#7370) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

(#7372) Madwe


Madwe
nagyúr

PS4 beépített felvétel vs rendes capture device sokkal jobb eredménnyel mint az x1, persze limitált uh egyelő körülményes oda juttatni a videót ahova akarja az ember... De amint bővítik (kérdés mikor) jó lesz ez!

(#7373) Mister_X válasza Kabel15 (#7367) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Beyond és a GT6 csak az, ami rendelkezik magyar felirattal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7374) kovsol válasza Mister_X (#7373) üzenetére


kovsol
titán

Angol felirat válaszható gondolom mindenhol. Tegnap toltam pont AC3 -t Xbox360 -on és nem tudtam angol feliratot választani, csak magyar, lengyel, orosz stb. :(((

May the Force be with you!

(#7375) Def26 válasza kovsol (#7374) üzenetére


Def26
félisten

Asszem a local -t kell átállítani boxon.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7376) DiVaD válasza jalicsbal (#7368) üzenetére


DiVaD
senior tag

Hát szerintem az még odébb lesz... :(
De dicséretes, hogy lesz PS4-re is! Éppen azon kezdtem el gondolkodni, hogy lehet kéne karácsonyra vennem egy PS3-at megint, mivel az UC3 kimaradt az életemből és lehet pótolni kellene, mire kijön a 4. rész... :)

(#7377) Zjunior


Zjunior
veterán

Ebayen 10k a jatekok!:)
Haverhoz lerendelem es kuldi haza.
12k ba lesz max:Y
Ps4-en a Fifat nem
Lehet offlineba tolni!!
Az mi???
Amazon.com fifa14 ertekeleseknel!:(
Nem magamtól találtam ki:DDD

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7378) Madwe válasza Zjunior (#7377) üzenetére


Madwe
nagyúr

Honnan veszed h nem lehet?

x1es videóban néztek bf4et, ott is kb 5x beugrott h you must have live blablabla, de attól még valahogy ki lehetett kerülni és a single részt nyomni!

(#7379) Elderath válasza DiVaD (#7376) üzenetére


Elderath
őstag

2014 november. Halo mellé kell egy sony nagyágyú is és UC4et már 3 óta csinálják azaz 2 éve legalább. Order meg valamikor ősz környékén jön szerintem

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#7380) jalicsbal


jalicsbal
tag

Megy a pörgés, hogy 500as hdd kevés lehet.
Idővel lehet, de nekem pl ha lesz
AC4 21
KZ SF 38
FIFA 9
Resogun 0,5
Contrast 2,5

ez még mindig csak 70 GB a szabad 400 ból

Ráadásul KZ-t pl ha megunom eladom. Fifa-ból se lesz meg a 14 ha már 15 lesz. stb..

[ Szerkesztve ]

(#7381) bolha23 válasza jalicsbal (#7380) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én már az első bekapcsolás előtt betolok egy 1TB HDD-t :)

(#7382) jalicsbal válasza bolha23 (#7381) üzenetére


jalicsbal
tag

Na akkor pont rád gondoltam amikor írtam :D

(#7383) jalicsbal


jalicsbal
tag

(#7384) oriic válasza jalicsbal (#7383) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van pofája kétszeres áron feltenni. Anyám...

Live-Die-Respawn

(#7385) jalicsbal válasza oriic (#7384) üzenetére


jalicsbal
tag

Van :)

Ennyiből jópár kiegészítő és játék is bele fog férni nekünk :)

(#7386) Tegla80 válasza jalicsbal (#7380) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Hasonloan gondolkodom es nem oly reg peldaztam itt azzal,h kb ha 5gamma fel megy nekem a 256gb ra ,akkor nekem teljesen jo.
Az altalad leirt szamok szerint, ez siman meg is lesz. :D
Thx

Sony® & PlayStation®

(#7387) DiVaD válasza Tegla80 (#7386) üzenetére


DiVaD
senior tag

Igaz nem ps4 téma, de mennyivel gyorsabb a ps3 egy SSD-vel?

Elderath: Hoppá... akkor itt az ideje elkezdenem gyűjteni... :D

(#7389) DiVaD válasza Madwe (#7388) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszi :R, mondjuk a GT pont nem érint. :D

(#7390) Telda


Telda
addikt

A jövőben elképzelhető hogy a Dead Rising 3 megjelenik PS4-re is?
Mert jelenleg még nincs olyan játék, ami miatt megérné számomra megvenni a konzolt.
Xboxot meg nem akarok illetve nem is tudnék csak ez miatt venni, meg amúgy sem kell a box.

(#7391) raven84 válasza Telda (#7390) üzenetére


raven84
aktív tag

Nem.

(#7392) Madwe válasza Telda (#7390) üzenetére


Madwe
nagyúr

DR3 eléggé prev gen, csak áttolták one-ra, annyira ne vágyj utána szerintem, de persze ha élsz halsz a szériáért az más kérdés... viszont kb teljesen kizárt h jöjjön ps-re mert kb ms fizette ki a fejlesztési költségeket, capcom ugyanis kb csőd közelében van, nincs nagyon futó projektjük, ha bejön a dr3 akkor talán talpra tudnak kicsit állni bár kétlem, s amit utóbbi pár évben nyújtottak annyira sajnálni sem tudom őket ezért...

(#7393) kovsol válasza DiVaD (#7387) üzenetére


kovsol
titán

[link]

Egy ilyen hybrid cucc lehet szerintem a legjobb megoldás: pl ez [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7394) Mister_X válasza Madwe (#7392) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A DmC speciel nagyon jó játék lett, talán a legjobb lett a sorozatban, de minimum így kell rebootot készíteni. Elég jó eladásokat is csinált. De egy tigris nem csinál dzsungelt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7395) Madwe válasza kovsol (#7393) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért én egy 7200rpmes hdd-t is nekieresztettem volna :) No meg ez ps4, bár 3 esetén is ilyesmi lehet...

Az mondjuk para h valaki írta a linkednél h ps4 update után az 1tbból 861GB maradt neki üresen, e miatt azért elöbb utóbb kevés lesz az 500, de a 256 sztem tuti...

SSHDnél figyelembe kell venni h akkor fog gyorsulni jelentősen amikor már párszor használtad az adott dolgot s azt teszi az ssdre, ha ez gyakran változik akkor nem lesz ilyen jelentős az eredméyn, valamint én is ezt a terméket néztem anno, sehol nem derül ki pontosan h mekkora ssd rész van benne de egyesek 8gbot mértek, ami pc-nél hasznos, de ps4nél ahol hatalmas fileok vannak meghívva, ott azért kevéske lesz szerintem hosszú távon, kivéve ha hetekig csak és kizárólag ugyanaz a játék fut a gépen persze... Nehéz kérdés, én minimum 1 tbot akarok, mert digitális tartalmakat veszek majd meg csak s kizárólag, de ugyanakkor egy ssd is jól jönne, de akkora méretben sokkal drágább lenne mint maga a ps, az sshd meg kérdés mennyit számít valóban, amikor nem úgy tesztelik h 3-4x elindítják elötte a játékot, majd miután áttette ssd részre az adatot megnézik újra... egy 64gbos de még inkább 128as ssd-s 1tbos hdds sshd-val kiegyeznék, de ilyenről nem tudok főleg nem 9.5mmben 2.5"en...

(#7396) kovsol válasza Madwe (#7395) üzenetére


kovsol
titán

"1tbból 861GB maradt "
Eleve nem 1024GB szabad hely van a vinyón ugye a fránya 1000 és 1024 váltás miatt.
Nekem pl a gépben a 2TB -os vinyó valónyjában 1,81TB csak.

Én amúgy boldogan fogom használni a saját 500GB -os vinyójával. Nem mostanában lesz annyi játékom, hogy kevés legyen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7397) Telda válasza Madwe (#7392) üzenetére


Telda
addikt

Köszönöm a több mint kielégítő válaszod. Minden esetre ér reménykedem benne, hogy majd bejleneik egyszer PSre, mert a streamek alapján nekem tetszik, meg amúgy is oda vagyok a zombis játékokért.

(#7398) Madwe válasza Telda (#7397) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem ha zombis akkor Dying Light ami kb DR3 keresztezve a mirrors edgel :D

(#7399) boost válasza Telda (#7397) üzenetére


boost
addikt

Ha zombis, akkor lolipop chainsaw, de az csak PS3/XBox360-ra van.

[ Szerkesztve ]

(#7400) Madwe válasza kovsol (#7396) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na igen, e miatt az 1tb ha jól számolom 931GB szóval kb 90GB a rendszer...

és ha jól számolom akkor a 256os ssd igazából 238as, amiről még lejön a 90 és marad 150GB... Ami persze elég ha br lemezeket vesz az ember, de ha digit játékokat akkor édeskevés, főleg ha 8 évben gondolkodunk nomeg rájön még a mentés, dlc, eljövendő updatek stb... 500 már digitben gondolkodva is elég lehet, de a 256 oda kevés. Persze ott van a korongos változat, ahol nem gáz ha esetleg vmit leszedsz majd felteszel ha esetleg kifogysz elöbb utóbb a helyből... egyszerre 5 korongosat használ az ember akkor elég, mondjuk a gyakori 20+ gigák letörlése feltevése az ssdnek annyira nem tesz jót...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.