Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76751) Muad_


Muad_
csendes tag

Sziasztok,
Most gondolkozok PS4 vasarlasan aztan hallottam, hogy neha vannak olyan akciok, hogy +1 kontrollert adnak az alapgepes csomaghoz a gyari 1 melle. Tudtok most ilyen akciorol? Kb milyen surun szoktak ilyen akciokat csinalni? Most ilyen 1TB-os MegaPack ami ugy tunik elegge megeri az arat. Vagy rosszul latom?

[ Szerkesztve ]

(#76752) gubisadam válasza Muad_ (#76751) üzenetére


gubisadam
aktív tag

Szia,

fekete péntek alkalmával vettem így a konzolvilágban.
Azóta nem láttam ott.

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#76753) marilllyo válasza szasanyi (#76749) üzenetére


marilllyo
veterán

Igaz. Én most csak digitális vásárlásra gondoltam.

(#76750) Osiris: Attól függ, hogy meg szeretnéd tartani vagy sem. Az új címek 20 körül nyitnak storeon. Lemezesen 17 körül mozog a pre order. A dlc-ket rendszerint csak store-ról tudod megvenni. Azok rajtad maradnak mindenképp. Nekem az a tapasztalatom, hogy vársz ...2 hetet. Akkor már 15-ért lesz fenn jatekaimon a Division. Ha gyengén sikerül akkor 1-2 hónap múlva már 13 körül is hozzájuthatsz.

NFS-t 2 nappal a megjelenés után már 14-ért meg lehetett venni. :DDD

Division az Ubisoft cím. Ha jól sikerül akkor jó darabig nem lesz storeon eksönben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76754) titi1990


titi1990
tag

Sziasztok, headset vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni. Amiket eddig kinéztem az a Sony Wireless Gold headset, amiről itt sokan pozitívan nyilatkoznak, de ma megláttam egy HyperX Cloud II-t, ráadásul olcsóbb majdnem 5000ft-al, mint a Sony Gold.
Youtubeon gyorsan néztem is videót a Hyperx-ről, hogy ps4-el működik-e a 7.1 és elvileg tökéletesen működőképes.

Szerintetek melyiket válasszam? (nem ülök messze a konzoltól, mert monitorral használom jelenleg, szóval a wireless jelleg annyira nem fontos feature...)

(#76755) Tegla80 válasza Muad_ (#76751) üzenetére


Tegla80
addikt

Megjeleneskor volt ilyen csomag(kamera es 2joy)es most karikor a kv adta igy a gepeit,(annyira nem is akciozva)de amugy annyira nem jellemzo....
Sztem keress egy alap gepet a leheto legolcsobban es utan vegyel hozza kulon joy-t.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76756) tonerz válasza Muad_ (#76751) üzenetére


tonerz
aktív tag

Állítólag jönni fog márciusban egy új PS4 bundle ami a HW-ra fog koncentrálni.
1TB vinyó két controller és vertical stand lesz a csomagban.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#76757) Zanik válasza titi1990 (#76754) üzenetére


Zanik
addikt

Ezt hol olvastad hogy a Cloud ll tudja a virtuális 7.1-et PS4-el? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76758) titi1990 válasza Zanik (#76757) üzenetére


titi1990
tag

Mobilról írok, ezért elnézést a linkért, de itt láttam:
http://youtu.be/PqgDxD84WNU

(#76759) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

ismertek itt PH-n valakit akit érdemes megkeresni használt játék vásárlás miatt?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#76760) oriic válasza kovacsroli (#76759) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézz fel a hardverapróra, oda kerül fel minden használt játék.

_____________

Hitman béta trailer PS4-re február 12-től lesz elérhető, de csak ha előrendeli valaki a játékot. (kérdés, hogy a megrendelős majd lemondós módszer működik-e itt is mint korábban más játékoknál)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76761) A`rpi válasza kovacsroli (#76759) üzenetére


A`rpi
addikt

Hardveraprón kiváló értékelési rendszer található ami alapján visszakövethető minden eladó. Ár, város, és név szerint is lehet szűrni, szóval én biztos vagyok benne, hogyha keresel találsz számodra megfelelő eladót.
Vásárlás előtt ellenőrizd, csak olyantól vásárolj akinek nincs negatív értékelése.

Szakmai topikba hirdetés, és eladó ajánlás nem kerülhet.
Bővebb ok okozatról itt olvashat akit érdekel a téma.

(#76762) chosa91


chosa91
aktív tag

TL;DR story

November vége felé történt velem egy nem igazán pozitív történés.

Feltörték a fiókom és vásároltak a fiókomhoz társított MasterCard kártyával. Szerencsémre csak PS Store-on belül (FIFA 16 pontokat vettek, de nekem nincs is FIFA 16-om), viszont én ebből egyből arra következtettem, hogy ez csak egy teszt lehetett, hogy valid-e a kártya. Mindez történt egy pénteki napon délelőtt ~10 óra tájékán.
Egyből a belogoltam és kártya eltávolítása, jelszó változtatás. Ezt követően a bankba siettem letilttatni a kártyám, valamint megtenni a "kárbejelentőt". A bankban az ügyintéző készséges volt és segítőkész. Mint egy 3/4 óra alatt le is lett papírozva minden (letiltás, új kártya igénylés, kárbejelentő).

Ezután ide a fórumra fordultam kérdeztem, hogy ilyen esetben milyen illetőségeknek írjak PS háza tájékán. Az angol supporthoz irányítottatok. Levelezésbe kezdtünk (ami igen lassan ment, 1-1 heteket kellett várnom a válaszokra). Ez eltartott január elejéig, amikor is azt az instrukciót kaptam, hogy a helyi supporttal vegyem fel a kapcsolatot.

Az előzményekkel együtt fel is kerestem a magyar ps supportot itt először azt a választ kaptam, hogy várjak.
Ez a "várakozás" közel 2 hétbe telt, míg a (mint később kiderült az angol) központ válaszol nekik és ők írnak nekem az eredménye pedig tömören annyi volt, hogy megoldható és visszautalják a kártyámra.
Mindeközben a bank visszautalta az említett kár összegét (~23k huf) az incidenst követő 2. héten.

(Itt áttérnék kérdezz - felelek-re mert hosszú lenne)
VÁ: "de az el lett távolítva a fiókinformációk közül".
RE ~1 hét után ismét: nem gond, mert az adatbázisban ettől függetlenül még benne van.
VÁ: "mint korábbi levelemben említettem, nem csak eltávolítva lett onnan, hanem le is lett maga a kártya tilttatva"
RE: szíves türelmét kérjük a központ válaszáig
RE: megérkezett a központ válasza (legutóbbi levelemet követő 2 hétre rá), attól hogy le van tiltva a kártyája még fogadhat rá.

Szumma szummárum a support nagyon lassú mindkét oldalon (EN - HU), nyögvenyelős és nem kellőképp részletes. A pénzt visszakaptam, duplán is (?!).

Konklúzió:
Használjatok webkártyát és ne tartsatok rajta egyszerre sok pénzt.
Online is le lehet tiltani a kártyát (ez még gyorsabb mód tud lenni).
Érdemi infót én ezentúl nem tárolok a PS fiókomhoz csatolva.

"Find something boring, and make it funny!"

(#76763) Osiris válasza Osiris (#76643) üzenetére


Osiris
őstag

Megjött az "eredmény" a szervizből a hdmi port problémával kapcsolatban: a tévém hdmi bemenetét a tévé processzoráig kinyírta valahogy a ps4-el való első találkozás, érdekes, hogy a másik tévével nem volt gondja (ps4 és tévé is ki volt kapcsolva, de be voltak dugva a 220v-ba). Most már mindegy: alaplapcsere a tévében, aztán újra megpróbálom összekötni őket, hátha most nem lesz gond.
Mindenesetre ezentúl mielőtt bármiket hdmi-n összekötök, előtte kihúzom az összes ezközt a konnektorból és leföldelem. (Bár szerintem illene azért ennyire bolondbiztosnak lennie ezeknek a drága cuccoknak.)

[ Szerkesztve ]

(#76764) A`rpi válasza Osiris (#76763) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem követendő példa, a hivatalos álláspontot nem tudom, hogy illik csatlakoztatni HDMI-s eszközöket, nálam többször is elfordult már hogy menet közben húztam le vagy csatlakoztattam a kábelt. Idáig nem volt problémám. Persze lehet csak szerencsém volt. Többször felmerült már a téma, esetleg ha valaki tud linkelni ebben a témakőrben szakirodalmat, azt örömmel fogadom.

Szóval, én inkább véletlen egybeesésre tudok gondolni, mintsem arra hogy pont a PS4 nyírta ki a TV-det.

(#76762) chosa91
Köszönjük az irományod! Tanulságos. :K

Jól összeszedted a történetet, és igazából jól is jártál el, sajnálatos hogy ennyire lassúak support terén, de szerencsére akkor minden jóra fordult esetedben.

Ami kínos lett volna, ha jelszót módosítanak és nem tudsz hozzáférni a fiókodhoz.
Ebben az esetben régi email, vagy jelszó alapján esetleg azonosíthatnak, de ami a legfontosabb érdemes valós születési dátumot megadni, továbbá a pontos PSN-ID-t is érdemes észben tartani, mert ID alapján találják meg legegyszerűbben a kérdéses fiókot.

[ Szerkesztve ]

(#76765) Tuomas válasza A`rpi (#76764) üzenetére


Tuomas
addikt

Osztom a véleményedet, ez olyan mintha egy usb-t csatlakoztatnál használat közben. Sokáig egy HDMI kábelt használtam és menet közben húztam ki és dugtam át az eszközök között, egyszer sem tapasztaltam semmi hibát, károsodást, nem hogy ilyen mértékűt.
Habár nem tudom mekkora áram, feszültség megy át rajtuk, de kizártnak tartom, hogy emiatt valamit kisütne a tv-ben, ráadásul ilyen szinten, hogy az egész alaplapot tönkretegye.

We were here

(#76766) james001 válasza sovinho (#76736) üzenetére


james001
veterán

és (#76739) Nayrobi: Judas Priest - Painkiller már megy expert-en 100%-ra? ;] Elvileg azt mondják a legnehezebbnek.
Nekem az a legnagyobb bajom,hogy szerintem rosszul fogom a gitárt,meg a pánt is lehet rosszul van beállítva azért bénázok sokszor. De nagy valószínűséggel ott van főleg a bibi,hogy még nem gitároztam soha,ezért szokatlan az egész. Az első játszás után konkrétan begörcsölt a csuklóm,alig tudtam mozgatni. :DDD Ezért is bízok benne hogy idővel "hozzászokik" a kezem és át merek lépni nagyobb szintre. :D
Most arra hajtok amúgy hogy a Slipknot - Before I Forget számot 100%-ra toljam,de mindig elcseszem valahol

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76767) Tegla80 válasza A`rpi (#76764) üzenetére


Tegla80
addikt

HDMI : Nezz utana,mert nem ajanlott uzemeles kozben dugdosni.....aramot is szallit es igen konnyen hazavaghato vele az eszkozon a ki/bemenet.
Szakirodalmat nemtok linkelni,de ez igy van. :B

Sony® & PlayStation®

(#76768) Tuomas válasza Tegla80 (#76767) üzenetére


Tuomas
addikt

Lehet, sőt biztos igazad van.
De ha azt nézzük, az USB is szállít áramot, azt is mindenki használja menet közben. Szóval én már ezért is kételkedtem abban, hogy emiatt teljesen tönkrevágja a TV-t, nem csak a be/kimenetet
Persze nem vagyok mérnök, szóval lehet, hogy az elv más meg minden, én csak józan paraszti ésszel gondolkozva indultam ki az USB-ből :B :K

[ Szerkesztve ]

We were here

(#76769) Nayrobi válasza james001 (#76766) üzenetére


Nayrobi
őstag

Dehogy megy. Például a soad dalok többségével még advanceden is szenvedek, igazi gitáron meg simán eljátszom őket, vicces :) Szerintem ezt a gitárt nem lehet rosszul fogni.

(#76770) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben a pillanatban landolt a postaládámban a hivatalos közlemény:

"2016. 01. 18. Budapest, a PlayON Magyarország Kft nagy örömmel

jelenti be, hogy a Tom Clancy’s The Division, magyar felirattal fog a

hazai boltok polcaira kerülni. A játék tervezett megjelenése

2016.03.08. PC, Playstation 4 és Xbox One platformokra."

Ez az amit már rég tudtunk. :D

Live-Die-Respawn

(#76771) A`rpi válasza Tegla80 (#76767) üzenetére


A`rpi
addikt

Minimális feszültség és áramerősség van HDMI esetében, mivel csak jelet "szállít" így nagy áramok ott biztos nem folynak, meg ha folynának is, akkor se lenne ennek jelentősége szerintem.

Sztatikus kisülés bármilyen gyengeáramú elektronikát megölhet de ez már megint más kérdés. Ez bekövetkezhet akkor is ha te kikapcsolt állapotban csatlakoztatod az eszközöket. Bár a csatlakozó kialakítása végett ennek nem szabadna bekövetkeznie. (Ugye a test kapcsolódik először.) Szóval én nem tudom, fentebb általad felvázolt okot én nem tartom banálisnak.

Például PS4 kézikönyvében az ajánlott sorrend: először HDMI kábel, majd csak azután a PS4 tápkábele.

Érdemes lenne egy két TV használati utasítását is megnézni, bár a fentebbiek alapján akár egyértelmű is lehet a helyzet. Viszont még egy kérdés felmerült bennem, mi van a HDMI választókkal, kvázi azok is azt csinálják hogy az egyik kábelt lehúzzák a másikat meg bedugja, akkor ez is káros lenne? Ezekből is lehet venni több fajtát van pl hivatalos Sony is...

[ Szerkesztve ]

(#76772) RunnyJuggler válasza titi1990 (#76754) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát a hyperx minőségben very a sony goldot, de nem csak hangban.
Elég sokat hallom, hogy a sony gold törik, reped, és nem azért, mert verik...

(#76773) sovinho válasza Nayrobi (#76769) üzenetére


sovinho
tag

Nálam is ez van, a soad dalok ténlyeg rohadt nehezek. Az a vicc, hogy igazi gitáron sokkal egyszerűbb a dalok 90%-a.. :U :)

Hakuna Matata

(#76774) Cleveland


Cleveland
csendes tag

Sziasztok!
Elnezest eloszor is az ekezet nelkuli irasomert.Magyarorszagi accountom van, es szeretnek vegre PSN tagsagot venni, de valamiert nem akarja engedni. Mikor tolteni akarok a tarcamba, az az uzenet fogad, hogy nem lett hozzaadva a tarcamhoz az osszeg..MasterCard, a szamlan van penz, stimmel minden adat...

[ Szerkesztve ]

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

(#76775) Tuomas válasza A`rpi (#76771) üzenetére


Tuomas
addikt

Persze van rá példa, hogy egy nem szabványos, vagy rossz USB kábel is kinyírhatja a gépeket.
Ha a HDMI kábel is ilyen volt, akkor megtörténhetett. Persze azt nem magyarázza, hogy a korábbi eszközt mért nem vágta tönkre :F

We were here

(#76776) n000rbi válasza Tegla80 (#76767) üzenetére


n000rbi
senior tag

:K

(#76777) james001 válasza Nayrobi (#76769) üzenetére


james001
veterán

A B.Y.O.B. számuk még casual-on is nehéz néha :D De viszont egy nagyon király dal.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76778) Sirandrish válasza james001 (#76777) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nagyon ott van az a nóta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76779) Tegla80 válasza A`rpi (#76771) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem vok ennyire benne,de tv-s topikokban es a tv-s hibatopikban is ez a szakmai hozzaallas.(a hibatopikban tobb ilyen hiba is fellelheto es a szerelo is aramtalanitva ajanlja,mert cserelt mar eleg alaplapot miatta.)

Tuomas
usb: pl samu tv-n van szakszeru usb levalasztas is,csak sokan nem is tudjak....usb bemeneten tools gomb es ott kell lennie a felugro menuben.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76780) Muad_ válasza tonerz (#76756) üzenetére


Muad_
csendes tag

Thx az infot, akkor szerintem ezt meg megvarom aztan majd csak utana dontok, hogy melyik verziot veszem meg.

(#76781) Tuomas válasza Tegla80 (#76779) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem tudom, nem vagyok biztos benne, hogy az USB leválasztása megszűnteti az áramellátást. :B :F
Pld. ha én tv-re kötöm az USB-s külső vinyómat, a led még akkor is világít, ha a tv-t lekapcsolom, azaz áramot kap a tv felől.
Ennek sokkal inkább az a funkciója, hogy merevlemez esetén a cilinderek leálljanak, az olvasófej pedig alapállapotba térjen vissza, pendrive esetén pedig simán csak az adatvesztést előzi meg azzal, hogy lezárja a munkafolyamatot.
De igazából ez most mindegy is, a lényeg, hogy vigyázzunk :) Persze ha úgy dugdosunk, hogy nincs áram alatt a készülék semmi rossz nem történhet :R

We were here

(#76782) nismoka válasza A`rpi (#76771) üzenetére


nismoka
addikt

+5V [link]

[ Szerkesztve ]

(#76783) Nayrobi válasza james001 (#76777) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kellene már csinálni egy GHL topicot.

(#76784) james001 válasza Nayrobi (#76783) üzenetére


james001
veterán

Én benne vagyok,de nem tudom mennyire vannak még itt a fórumon nagy GHL játékosok. Amúgy egy normál GH-s topik van már,de az elég halott.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76785) mijos


mijos
senior tag

Hogy tudnek ellenorizni PSN 12 month kodot, hogy ervenyes e, anelkul hogy aktivalnam?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#76786) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ps4 megtudja jeleníteni a 4k-t? Tv vásárlás miatt kérdezem. Vki szerint full hd 30 fps tudja csak

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76787) nismoka válasza FIREBLADE78 (#76786) üzenetére


nismoka
addikt

Nem tud 4K-t 1080p/60Hz max. Még a több százezres video kártyákat is megviseli a 4K komolyabb beállításokkal...

[ Szerkesztve ]

(#76788) kentucky válasza mijos (#76785) üzenetére


kentucky
őstag

Azt hiszem ha beváltod és valós akkor továbbenged, nem dob hibaüzenetet, de ekkor még nem adódik hozzá a számládon, és ki tudsz lépni a folyamatból, de inkább keress egy 1 napos PS+ kódot és azzal próbáld ki a módszert.

(#76789) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mindenképp 1216a-s gépet érdemes vásárolni?
illetve, hol lehet most a legolcsóbban megkaparintani akár régebbit is -ha azokat is érdemes vásárolni-?

válaszotokat előre is köszi! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#76790) sovinho válasza james001 (#76784) üzenetére


sovinho
tag

Akkor már hárman vagyunk. Bár gondolom a többiek is erre szavaznak, inkább, minthogy itt szemeteljük a topicot. ;]

[ Szerkesztve ]

Hakuna Matata

(#76791) FIREBLADE78 válasza A`rpi (#76764) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Psn id? Azt hol tudom meglesni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76792) Sirandrish válasza james001 (#76784) üzenetére


Sirandrish
legenda

Menjetek ide
Még a 3hoz nyitottam ezer éve de direkt nem írtam részt.
Szerintem belefér a beszélgetésetek is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76793) LeventeV válasza mijos (#76785) üzenetére


LeventeV
senior tag

Az aktiválás két lépésben történik:
1. Beírod a kódot, a PSN rendszere ellenőrzi és továbbít egy másik képernyőre.
2. A képernyőn megjelenik, hogy érvényes-e a kód, és hogy mit kapsz érte. Itt lesz lehetőség aktiválni a kódot.

Neked értelemszerűen be kell írnod a kódot, és megvárni, hogy mit mond a PSN. Ha a 2. lépésben azt a választ kapod, hogy érvényes, akkor lépj vissza és ezáltal a kód nem kerül aktiválásra.

(#76794) A`rpi válasza Tegla80 (#76779) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha ez így van mindjárt más a leányzó fekvése. :K

(#76795) Elims válasza Sirandrish (#76711) üzenetére


Elims
veterán

"...vagy észre vélsz venni..."

Ez tetszett! :-)))
Osztom a véleményed. :-)

Bàr egy komolyabb plazma és egy hasonlò led között picit làtni a különbséget.

Hdmi.Sajnos tényleg haza lehet vàgni ezzel az eszközöket.Ha vki ferdén helyezi be a csatlakozòba ezzel biztosítvàn a fixebb behelyezést akkor sajnos hibàt követ el.Én is hùztam màr le/dugtam be menet közben,de ha lehet kerülöm ezt.

Mijos: Ahogy írtàk a többiek is,írd be nyugodtan a kòdot majd O.K-zd le,ezutàn kiírja,hogy mit fogsz aktívàlni,ezutàn nyomhatsz confirm-ot amivel véglegesíted a dolgot vagy nyomhatsz cancel-t,ekkor nem aktívàlod e és a kòd felhasznàlatlan marad.Így megtudod nézni,hoy ad-e vmit a kòd.
Ez 100%,hogy így van,sokszor megcsinàltam màr.

(#76796) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Unravel értékelések

Hát vannak itt fura számok. :(

Live-Die-Respawn

(#76797) crue válasza Nayrobi (#76783) üzenetére


crue
őstag

Éppen most indulok a példányomért az 576-ba, szóval ha lenne ilyen topik, biztos megfordulnék ott.

(#76798) front3r válasza oriic (#76796) üzenetére


front3r
őstag

Megosztó a játék. Nagyon kíváncsi vagyok már rá! Bár az biztos hogy egy rövid játék lesz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#76799) kevepapa válasza front3r (#76798) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Alapvetően azért mindenkinek tetszik! A gamespot alatti 4 értékeléssel nem kell foglalkozni. Engem a kritikák megerősítettek abban h kötelező (lesz ha még lejjebb megy majd az ára).

[ Szerkesztve ]

(#76800) Elims


Elims
veterán

Ha màr tv.. Írtàtok pàrszor azt a jàtékmòdot.Miért érdemes azt bekapcsolni?Nekem most ezen a tv-n ki van kapcsolva és minden O.K.
Viszont ha ràmegyek a menüben azt írja,hogy a bekapcsolàsakor "...gyengülhet a grafikus minőség."
Akkor miért jò ha be van kapcsolva?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.