Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76651) koncsik válasza Amadako (#76650) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És ha ezen túl B-t másodlagosnak állítom A gépen, akkor láthatóak B cuccai A gépen?
KÖSZI

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76652) marilllyo válasza Amadako (#76648) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én eddig 2 játékról tudok amin nem kapott meg minden tartalmat a másik játékos.
Az egyik ilyen a BF4 számszeríj. (Most már az is jó...) a másik pedig a the Crew Wild run játékmódok és a Season Pass amblock.
Felesbe vennénk a Division Gold-ot. 15/kopf megérné nekünk.

(#76647) echterion : Második végigjátszásra (NG+) DM nehézségen még jó lehet. De amúgy jah. Egyébként nem nehéz kiplatinázni. Lehet majd egyszer nekifeszülök.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76653) Sefter válasza marilllyo (#76646) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi, akkor totyogok tovább :)

Psn ID: sefter_hun

(#76654) bandi0000 válasza koncsik (#76649) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nagyon egyszerű a helyzet: :D

Xbox One: bandymnc

(#76655) koncsik válasza bandi0000 (#76654) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Öööö... :F Ez az ábra legalább 10000 Ft-os kérdés a Kapcsoltamban (ha valaki érti egyáltalán mire gondolok, mikor azt mondom "Kapcsoltam" :B ) Köszi, megpróbálom kikódolni, ránézésre az A2 és A3 accountot hiányolom, de lehet csak felületes vagyok. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76656) echterion válasza marilllyo (#76652) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem is idő kétszer végigtolni egy ilyen game-et. Én tuti nem csinálnám.

Más: végre sikerült tegnap beszereznem erre is a FF X/X-2-t. Hogy ezt mennyire nehéz már megszerezni, csak egy LE-t találtam az 576-ban. De végre megvan, ez a lényeg. :)

**********

(#76657) bandi0000 válasza koncsik (#76655) üzenetére


bandi0000
nagyúr

lényeg az ami a képen van, tehát 1 gépen 1 acc lehet elsődleges, épp ezért csak 1-1 acc(külön gépen) tud működni egymással, de hogy még egyszerűbben válaszoljak

1 gép 1 acc és azt tudod megosztani, a többi accoddat csak a saját gépeden tudod használni, vagyis hiába van X profil 1 gépen , mert csak 1 profil cuccai fognak osztódni, a többi nem

Xbox One: bandymnc

(#76658) miklos0308


miklos0308
tag

Sziasztok! Egy olyan kérésem lenne felétek, hogy tudnátok linkelni egy olyan programot vagy weboldalt ahonnan letölthető program, amivel a dualshock 4-et pc-n is tudom használni? Esetleg tapasztalat, mennyire működik jól ? Előre is köszi a segítséget.

(#76659) kovsol válasza miklos0308 (#76658) üzenetére


kovsol
titán

Működik minden féle program nélkül is egyébként. De itt van a program hozzá amivel jobban testre lehet szabni a beállításokat: DS4Windows

May the Force be with you!

(#76660) Sirandrish válasza bandi0000 (#76657) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő úgy szeretné hogy a saját gépén 3 különböző felhasználó működjön. A sajátja meg 2 gyerkőcé. Mindezt úgy hogy meg legyen osztva még egy géppel az account maga.

Vásárolva természetesen csak 1 felhasználóval volt, de a gyerekek külön felhasználó alól játszanak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76661) miklos0308 válasza kovsol (#76659) üzenetére


miklos0308
tag

Nagyon szépen köszönöm! :))

(#76662) Remi1234 válasza koncsik (#76649) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nem. Mivel 1 acc csak 1 gépen lehet primary. Ha secondaryként van egy gépen a többi acc nem tudja használni

PSN ID: RemiFungus

(#76663) Sirandrish válasza Remi1234 (#76662) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még azt nem vágom hogy miért kell "B" gépnek lennie a Primarynak. Miért nem lehet az a secondary?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76664) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 infók

Live-Die-Respawn

(#76665) Wlac válasza Sefter (#76645) üzenetére


Wlac
Ármester

Egy-két főbb mellékküldetést a főszál után már nem játszhatsz, de amúgy igen, a játék vége után is lehet még játszani. Ha bármi kérdésed van, itt tudunk a leggyorsabban segíteni.

“The wha-"

(#76666) kovsol válasza Sirandrish (#76663) üzenetére


kovsol
titán

Primari = osztja mindenkinek adott gépen a saját tartalmait.
Secondary = csak saját maga éri el az általa vásárolt tartalmakat.

Szóval ott ahol azt akarja, hogy gyerekek játszanak oda kell elsődlegesnek berakni, így akárki lép is be eléri.
Ott ahol elég ha csak ő belogolva elérje a tartalmat oda kell secondary.

May the Force be with you!

(#76667) Remi1234 válasza Sirandrish (#76663) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Mint irtam secondary acc tartalma nem osztódik. Simán lehet secondary. De szerintem az alap kérdés lényege a lett volna hogy a saját gépén lévő +2 account és egy idegen gép másik accountja is hozzáférjen a tartalmaihoz. Na ezt nem lehet megoldani tudomásom szerint.

PSN ID: RemiFungus

(#76668) koncsik válasza Sirandrish (#76663) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez az, amit és sem értek.
"A" gép: 1-es PLUS account, primary PS4, ezen a gépen a többi felhasználó (2,3) is használhat mindent
"B" gép: saját accountja (4) a primary, az "A" gép 1-es fullos accountja itt secondaryként megy - na itt az villant be, hogy egyszerre nem lehet 1-es account bejelentkezve primary-ként az "A" gépen és secondary-ként a "B" gépen? Vagy ez nem probléma?

Kösz a türelmet és a segítséget mindenkinek! :R

Remi 1234: a B gépen is az A1 account menne, azon a gépen szeretnénk, hogy az A1 cuccok használhatók legyenek - ez lenne a sec.

Úgy érzem kovsol leírása, amit szeretnénk, kipróbáljuk. :R

SIrandrish: hopp, hülyeségeket írok, azt szeretnénk, hogy a B gépre A1 accounttal leszedett cuccok, B gép accountjával játszhatók legyenek - félek kezdem érteni, de nem jó hír így... :(
Remi1234 értette jól, attól félek.
Kezdek beborulni.
Na kiszellőztetem a fejem, aztán újragondolom.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76669) Sirandrish válasza koncsik (#76668) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az account az más. Azon csak addig kell rajta lennie a B gépnek míg elindít pár letöltést...aztán vissza mehet a sajátjára. Tudtommal :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76670) marilllyo válasza koncsik (#76668) üzenetére


marilllyo
veterán

Figyi! Ezt próbáljátok máshogy felfogni. :B Ez nem azért van, hogy felesbe vegyétek a játékokat, hanem azért, hogy ha van a családban egy PS4 de te és a tesód is játszatok rajta akkor ne a te játékmentésedet b*zerálja szét hanem neki egy külön profillal menjen...és ne kelljen neki is külön megvennie a játékot. Te a primary-d alatt megveszed a játékot...akkor az kistesó is tud játszizni vele az ő accjával. Ennek a kiskapuja az amit mi kihasználunk. :K

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76671) sutyesz96


sutyesz96
őstag

1TB-os fehér ps4 létezik, illetve lehet kapni bárhol is?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76672) A`rpi válasza koncsik (#76668) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt le van írva minden, kb három félképpen,
ha ezt sikerül értelmezned nem lesz problémád a megosztással.

[ Szerkesztve ]

(#76673) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Tegnap megrendeltem egy ps4-et a konzolgame-től és most játékokat vadászok hozzá. Kérdésem az lenne, hogy itt is úgy van a multi mint a ps3-nál, hogy a kód felhasználásával lehet játszani? Tehát az lenne a lényeg, hogy használt játékokkal tudok multizni?

Köszi!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#76674) A`rpi válasza kovacsroli (#76673) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden játékkal tudsz multizni, csak kell hogy legyen plus előfizetésed.

(#76675) kovacsroli válasza A`rpi (#76674) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Ez kellemes meglepetés.
Köszi a választ!

szerk.: még valami: ismertek valalakit itt a PH-n aki használt játékokat árul és korrekt?

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#76676) Wlac válasza kovacsroli (#76673) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudsz, de PS+-hoz kötött.

“The wha-"

(#76677) Madwe válasza bandi0000 (#76657) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez nem igaz, 1 gépen több account is lehet primary. Fordítva van csak megkötve, egy adott account csak egy ps4en lehet primary, másikon már nem lehet.

(#76678) Zanik


Zanik
addikt

Levonták a wallet-ról az Unravel árát! már csak kettőt kell aludni. Aztán valószínű FireWatch is beszerzésre kerül hamarosan. :D

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76679) zzola


zzola
félisten

Nem tudom volt-e már?

microstore.hu-n 96 368 Ft (bruttó) a CUH-1100-as alapgép, 500GB-os.

(#76680) Bencus88 válasza Zanik (#76678) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem is levonták. éjféltől játszható lesz holnap :) Bár én megvárom a reggelt, valószínűleg addig kiájulok :D

(#76681) ribarszki válasza zzola (#76679) üzenetére


ribarszki
őstag

És ennek most örülni kéne, ennek fényében? :F

[ Szerkesztve ]

(#76682) zzola válasza ribarszki (#76681) üzenetére


zzola
félisten

Mindenki maga döntse el...

(#76683) sutyesz96 válasza Wlac (#76676) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ergo használt játékokkal nem tudsz multizni, hacsak az előző tulaj még nem kötötte hozzá azt az ő saját psn-jéhez. Legalábbis nekem ez így jön le, nem volt még ilyenhez közöm.

Továbbra is fennáll a kérdésem: Van fehér színű 1 terás ps4?

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76684) kentucky válasza sutyesz96 (#76683) üzenetére


kentucky
őstag

Nem, csak a PS+ előfizetés megléte a feltétel, nincsen hozzárendelve a játék a felhasználóhoz.

(#76685) kona005


kona005
senior tag

Hát nem tom, Killzone -ba kellemeset csalódtam nagyon ott van a játék szerintem, az tetszik benne h nem cső FPS hanem rendesen el lehet benne néha tévedni....Legalábbis én el tudok :DDD Grafika is elég beteg mondom ezt úgy hogy előtte GTX780-al nyomultam...

(#76686) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Egyik az problémám lenne, hogy nem találom a mikrofon kikapcsolásat.jatek kozben, latom a nevem melett a mikorfont.

(#76687) xenom0rph válasza motown5l (#76686) üzenetére


xenom0rph
őstag

húzd le a pöcköt a fülesen ( ha gyárit használsz)

halahala

(#76688) A`rpi válasza sutyesz96 (#76683) üzenetére


A`rpi
addikt

Leírom még egyszer, :) multizni minden használt és új játékkal tudsz, multi PS4en fizetős szolgáltatás, ennek megfelelően aktív Plus előfizetésnek kell lenni a játékkonzolodon.

Amazonon nem találtam így szerintem egyelőre nincsen fehérből 1TB verzió.

(#76690) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

500gb háttértárral rendelkező gépeknél elég a hely, mondjuk ha max 5 játéknál több nemtartok, még ugye rámegy 1-2 psn+ játék, dlc is.

[ Szerkesztve ]

(#76691) A`rpi válasza Rathrol (#76690) üzenetére


A`rpi
addikt

500GB, vagy 1TB háttértár lenne számomra jó választás?
Legextrémebb esetben játékok telepítve 60GB-ot foglalnak, 500GB modell esetén 400GB szabad hely áll rendelkezésre, amin 6 játék kényelmesen elfér,
összes létező kiegészítővel együtt. (DLC.) Kiindulási alapnak 500GB modell elegendő, bár tagadhatatlan 1TB változat sokkal időtállóbb választás...

(#76692) Rathrol válasza A`rpi (#76691) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Tehát akkor 1Tb gépeknél csak annak jó aki külön polcot tart a játékgyűjteményeinek, magyarul nem adja el őket ha megunta.

(#76693) F.B.I. válasza Rathrol (#76690) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elég. Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#76694) A`rpi válasza Rathrol (#76692) üzenetére


A`rpi
addikt

PSNről leötlött játékokra is igaz. :K

Ha 5-6 darab nagyobb helyigényű játékkal
játszanál egyszerre, akkor megéri az 1 TB verzió.

[ Szerkesztve ]

(#76695) kentucky válasza A`rpi (#76694) üzenetére


kentucky
őstag

És olyat lehet csinálni, hogy kimenteni a belső 500 GB-os merevlemezről egy 1TB-osra a játékokat (meg mindent), hogy aztán csak kicserélem őket és kész?

(#76696) MdewC válasza A`rpi (#75433) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sziasztok!

Bárki számára ajánlott kipróbálni a FIFA sorozat legújabb tagját, a FIFA 16-ot. Mindenki számára remek kikapcsolódás, akik szeretik a focit. Remek szórakozást nyújt akkor is, ha csak pötyögni szeretnénk néhány órát a barátainkkal, kipróbálva a legnépszerűbb csapatokat és akkor is, ha vér profiként szeretnénk online játszani klasszis játékosok ellen.
Remek licencek, remek grafika, megszokott irányítás és remek hangulat jellemzi a sorozatot. Több játék mód közül választhatunk. (Sima barátságos meccsek, karrier mód, számos online és offline játékmód.)
Nem mondom, hogy nincsenek hibái, de megéri foglalkozni vele, különösen az ultimate team mód ajánlott, hosszú évek óta a sorozat legfelkapottabb eleme. Persze nem árt a kitartás, ha valaki úgy dönt, hogy belevág is kipróbálja magát a legjobbak között. ;]

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#76697) A`rpi válasza kentucky (#76695) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze.

(#76696) MdewC
Köszönöm az írásod, ha valaki szeretne írni egy picit hosszabb lélegzetvételű véleményt bármilyen PS4 játékról, azt örömmel fogadom, és
linkelem is, az összefoglalóba. :K

[ Szerkesztve ]

(#76698) james001


james001
veterán

Játszogattam hétvégén ezzel a Helldivers-el,nem rossz játék,de van egy dolog benne ami nagyon bosszant: az hogy nem lehet szünetelni a játékot misszió közben... Az oké ha többen játszunk nem lehet,de ha egyedül tolom mi a francért ne lehetne? :U Volt olyan hogy hívtak közben pl,de mivel épp nagy gyilkolás közben voltam,hiába nyomtam meg az options gombot ugyanúgy támadtak rám és szépen ki is nyírtak :W
Ha esetleg ezt be lehet állítani hogy ne legyen így írja meg valaki.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76699) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
100ezer körül 40" körüli tv-t tudnátok ajánlani vmilyet?
Minèl kisebb input laggal.
Ki milyet használ ps hez?

(#76700) Neoteric válasza soultrapp (#76699) üzenetére


Neoteric
addikt

Héten vettem egy ilyet nagyszülőknek, de előtte kipróbáltam én is ezzel-azzal, hogy biztosra menjek. Szerintem ps4-hez is tökéletes, nem észleltem késést, a színei pedig jobbak a hasonló kategóriában lévő IPS panellel rendelkező tvkhez képest. Ahogy nézem ma még pont akciós.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.