Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) titi1990


titi1990
tag

Megérkezett a Kontrolfreek, minőségi.... :W (spoiler alatt látható a csoda...)

(#76252) proly01 válasza Dadpool (#76239) üzenetére


proly01
őstag

Tudnál csinálni egy olyan videót is amiben nincs hang a tv-n és szemből kb 3 méterről veszed?!
Amúgy ennek semmi hangja ìgy tényleg az enyém visít gyakorlatilag már 10 perc után.30 ig lehet tekerni az erősítőm de 7 esen semmit se hallok.Főleg ez alapból egy csendes játék ugye szóval eléggé zavaró hogy pörög ezerrel a venti.
De egyébként amúgy sz.tem szerencsés lehetsz a konzollal.😊
Egyébként egy hónapos sincs a konzolom és CUH-1216 os széria.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#76253) Tatyla válasza Bencus88 (#76243) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem ilyen van másfél éve, és nagyon jó szerintem

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#76254) Sirandrish válasza Dadpool (#76239) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez hogy? Nálam 10percet ment a Tomb Raider de olyan hangja volt a gépnek mint ami fel akar szállni...és egy hetes sincs a gép szóval kétlem hogy poros lenne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76255) marilllyo válasza titi1990 (#76251) üzenetére


marilllyo
veterán

Használtat vettél? Vagy ez, hogy? :F

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76256) szasanyi válasza Sirandrish (#76254) üzenetére


szasanyi
félisten

Milyen verziót vettél? Nálam is van hallható hangja, de azért a mindjárt felszáll erős túlzás rá.

(#76257) Bencus88 válasza Tatyla (#76253) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszönöm! :R

pc-hez lehet használni?

van valami különbség a fekete és ez között?

[ Szerkesztve ]

(#76258) Tegla80 válasza titi1990 (#76251) üzenetére


Tegla80
addikt

Olyan,mint amit megragott egy eger....
Gyari hibasnak sztem ez nem jon ,mert ezt nem lehet nem eszrevenni csomagolasnal.
Dobj nekik emilt/kepet es ird,h johet valami karpotlas is a cseren kivul.

Sony® & PlayStation®

(#76259) Sirandrish válasza szasanyi (#76256) üzenetére


Sirandrish
legenda

1116 B ha jól rémlik a doboza :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76260) szasanyi válasza Sirandrish (#76259) üzenetére


szasanyi
félisten

Az esetben melegedhet jobban, és lehet zajosabb. Nem túl videó, de a lényeg hallatszik.

(#76261) Sirandrish válasza szasanyi (#76260) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ezek szerint normális. Hát nem mondom hogy örülök de ez van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76262) titi1990 válasza marilllyo (#76255) üzenetére


titi1990
tag

Ez a honlapjukról lett rendelve, vadi új... Most a supporttal veszekedhetek majd. :(((

(#76263) Vasy09 válasza Neoteric (#76248) üzenetére


Vasy09
őstag

Simán, csak ahogy Toumas is írta, ha szűz vinyót teszel be, akkor előbb a PS szoftverét fel kell tenned, utána mehet a visszatöltés! :)

Gamertag: Vasy09

(#76264) Vasy09 válasza szasanyi (#76256) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem ugye az előző egy 1116-os gép volt, amit legelőször a GTA V-tel próbáltam ki. Na most nálam pl az első fél óra-óra után volt olyan, mintha fel akart volna szállni, viszont ezt csak egyszer kétszer csinálta az elején, majd utána már nem! Én nem foglalkoztam vele! Most meg ugye egy 1216-os van, ami tényleg sokkal halkabb, min az előző, viszont azt kell mondjam így 2 hónap után, hogy azért még ez is hangosabb, mint az X1! ;]

Néha erre is rájön az őrület, viszont akkor a hangja olyan, mint a másiknak az alapja volt, mikor rendesen ment a venti! Felszállós élményt ez idáig a 1216-sal még nem tapasztaltam! :DD

Sorry a dupla posztért, most nézem, hogy még simán szerkeszthettem volna a másikat is! :W :U :R

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#76265) Sirandrish válasza Vasy09 (#76264) üzenetére


Sirandrish
legenda

És te vettél újat vagy gariztattad a régit és újat kaptál vagy mivot higyvot? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76266) Tuomas válasza Vasy09 (#76264) üzenetére


Tuomas
addikt

Megbocsátunk! :DDD
Legközelebb kérlek, figyelj erre a 28 másodpercre! :U ;] :P

[ Szerkesztve ]

We were here

(#76267) marilllyo


marilllyo
veterán

Worst Games of 2015 Mérges Joe szerint.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76268) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Új AC Syndicate most 12k az 576-ban (Special Edition), Vicces, hogy ugyanez használtban 16k ugyanabban a boltban :K (WestEnd - innen vittem, szerintem 1 db. volt)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76269) koncsik válasza koncsik (#76268) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Van még egy azt mondták.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76270) crue válasza koncsik (#76268) üzenetére


crue
őstag

GH Live meg 14k náluk. Múltkor már 20k-ért is filóztam rajta, erre most még olcsóbb.

(#76271) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok! A BF Hardline standard edition és a delux között mi a különbség? Melyik éri meg?

(#76272) Vasy09 válasza Sirandrish (#76265) üzenetére


Vasy09
őstag

Én adtam el, mert meg voltam őrülve az új BO3 limited gépért! :) Gariztatnom még nem kellett szerencsére, meg remélem, hogy nem is kell! :DD

Tuomas: hehe, még jó, hogy nem te vagy a moderátor! :DDD :DDD

Gamertag: Vasy09

(#76273) sovinho válasza crue (#76270) üzenetére


sovinho
tag

Én is 20-ért húztam be, 14-ért ajándék. Sosemadomel kategória, parádés szórakozás. :D

Hakuna Matata

(#76274) vg válasza marilllyo (#76236) üzenetére


vg
addikt

Én is megvettem diablo 3-at, érdekes, hogy két részletben lehet letölteni vagy mi. Legalábbis a libary-ban két ikon van, letöltésnél meg két 7.5 gigás dolgot tölt. Ez mitől lehet?

(#76275) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!A hitman betaja zart vagy nyilt lesz?

(#76276) gyomorHD válasza kiki22 (#76275) üzenetére


gyomorHD
tag

Előrendeléshez kötött úgyhiszem. Az működik, hogy PS storeba előrendelem, berakja kosárba, majd adnak bétát, béta után meg visszavonom rendelést? :D Divisionnél nem volt gond ezzel.

(#76277) marilllyo válasza vg (#76274) üzenetére


marilllyo
veterán

A nagyobbat töltsd csak. A másik valami cselák nyelven van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76278) body007 válasza sovinho (#76273) üzenetére


body007
addikt

És kell hozzá a gitár is vagy jó paddal? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#76279) sovinho válasza body007 (#76278) üzenetére


sovinho
tag

Mivel jár hozzá gitár, így csak azzal tolom, de nem hiszem, hogy sima kontroller elég lenne neki.

Hakuna Matata

(#76280) koncsik válasza body007 (#76278) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A gitár része a csomagnak, ha jól láttam... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76281) body007 válasza sovinho (#76279) üzenetére


body007
addikt

jah :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#76282) Altradan


Altradan
tag

Angol amazonról vásárolt játékot hozzá tudok adni magyar fiókhoz? Vagy ahhoz UK accountot kell regisztrálnom? Köszi

(#76283) A`rpi válasza Altradan (#76282) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy próbát megér.

Ha nem menne, akkor régiónak megfelelő PSN fiókot kell regisztrálni,
ott tudod majd érvényesíteni a kódot.

(#76284) gyuribácsi88

Múltkor kérdezték egy páran a kontroller ház cserénél hogy honnan vettem, mondtam hogy kicsit mókolni kellett vele mert nem volt az igazi. Most rendeltem egy ilyet, és ez hibátlan. Aki akar venni ilyet, az ezt rendelje.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#76285) Wlac


Wlac
Ármester

Thief platinázva, és lazán ez volt a legidegőrlőbb. A fő probléma, hogy a játék annyira nem jó, mint amennyiszer neki kellett ugranom, és az apró hibák miatt nem egyszer kellett otthagynom anyázva. Volt, hogy mentés betöltés után a járőröző őr nem mozdult többé, vagy a játék tök mást csinált, mint amit én akartam volna. Egynek amúgy nem volt rossz, de hasonló stílusból sokkal jobb a Dishonored.

“The wha-"

(#76286) csizo13 válasza Wlac (#76285) üzenetére


csizo13
tag

Köszi, nagyon jó tippeket adtok. A sony fejhallgató, guitar hero, aliexpressről cucc jó árakon.. nagyon köszönöm!

(#76287) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Nem látom, hogy lett volna, magyar store-on EA leárazások vannak:
NFS 8400, bf4 premium külön is le van értékelve 4k környékére (ennek biztos örülni fog pár ember)
Just Cause 3 is 12k értékes magyar forint.

(#76284) gyuribácsi88: Én ebayről rendeltem, és nem passzolt a verziója az enyémmel. Minimálisan más volt a konstrukció, de ez már elég volt ahhoz, hogy ne passzoljon össze.

[ Szerkesztve ]

(#76288) gyomorHD


gyomorHD
tag

Megérkezett a HyperX Cloud Headsetem, ki is próbáltam, igaz csak rövid ideig volt rajtam, de nagyon kényelmes még szemüvegbe is!
Laptophoz érdemes venni Approx USB 7.1 Sound Cardot? 1-2 ezer forint, nem nagy tétel, igazából csak azért gondoltam rá, hogy ne a jack csatlakozót erőltessem folyton a gépbe, egy USB mégis csak kényelmesebb. Szerintetek?

(#76289) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Küldte már be valaki azért szervizbe a gépet, mert nagyon hangos?

(#76290) marilllyo válasza RunnyJuggler (#76287) üzenetére


marilllyo
veterán

Érdekes az NFS Rivals Complete is 8400 HUF. Fél évvel ezelőtt 6000 HUF körül vettem meg store-on.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76291) Kendek válasza Kicsikatona7 (#76289) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztos, hogy kezdeményezhető garanciális ügyintézés ha emiatt többé nem kapcsol be a gépezet (vagyis valamilyen rendellenes működést észlelsz). Szóval ha ezt tapasztalod, akkor nyugodtan szervizbe viheted.

<-ƘƘ->

(#76292) basel00


basel00
tag

Srácok olyan kérdésem lenne hogy kiakarom takarítani a ps-t belülről illetve majd újra pasztázni erről tudtok adni vmi videós segítséget hogy hogyan álljak neki illetve ha nem van olyan ember aki ilyennek foglalkozik??
Lehet hülye kérdés de nem nagyon értek ezekhez csak a szakmámhoz :P

(#76293) A`rpi válasza basel00 (#76292) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglalóban van részletes leírás, és hasznos videó is, fusd át kérlek. :K

(#76294) basel00 válasza A`rpi (#76293) üzenetére


basel00
tag

köszönöm :)

(#76295) csizo13 válasza csizo13 (#76286) üzenetére


csizo13
tag

Fehérváron nincs raktáron guitar hero live, hiába szerepel ez a weboldalon. 1.5 hetet mondott az eladó az átkérésre másik boltból, végén már péntekre ígérte.
Hamarabb hozzájutottam Szegedről az autóhoz rendelt akksihoz, ablaktörlőlapátokhoz (rendelés szállítás 2nap), mint egy raktáron lévő játékhoz az 576-ból.

(#76296) dollarZ18 válasza Wlac (#76285) üzenetére


dollarZ18
tag

Gratula :DD Alig várom, hogy belekezdjek, még a sztorit sem bírtam végig vinni, annyira nem jött be... :U

(#76297) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Le szeretném menteni külső tárolóra a játékmentéseimet. A mentések között nem találom a Need for Speed-et. Valaki tudja esetleg, hogy mi lehet a probléma? Többi játék természetesen ott van.

(#76298) A`rpi válasza Kicsikatona7 (#76297) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha nincs ott alapból, akkor sok mindent nem lehet tenni. :(

Ha van plus előfizetésed, felhőben esetleg ellenőrizd.

(#76299) tepenzed válasza Kicsikatona7 (#76297) üzenetére


tepenzed
őstag

lehet hülye vagyok, de a need for speed az nem állandó online kapcsolatos játék, ahol minden a felhőben van?

(#76300) Kicsikatona7 válasza tepenzed (#76299) üzenetére


Kicsikatona7
tag

De kell hozzá állandó internetelérés. Valószínűleg igazad van! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.