Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76771) A`rpi válasza Tegla80 (#76767) üzenetére


A`rpi
addikt

Minimális feszültség és áramerősség van HDMI esetében, mivel csak jelet "szállít" így nagy áramok ott biztos nem folynak, meg ha folynának is, akkor se lenne ennek jelentősége szerintem.

Sztatikus kisülés bármilyen gyengeáramú elektronikát megölhet de ez már megint más kérdés. Ez bekövetkezhet akkor is ha te kikapcsolt állapotban csatlakoztatod az eszközöket. Bár a csatlakozó kialakítása végett ennek nem szabadna bekövetkeznie. (Ugye a test kapcsolódik először.) Szóval én nem tudom, fentebb általad felvázolt okot én nem tartom banálisnak.

Például PS4 kézikönyvében az ajánlott sorrend: először HDMI kábel, majd csak azután a PS4 tápkábele.

Érdemes lenne egy két TV használati utasítását is megnézni, bár a fentebbiek alapján akár egyértelmű is lehet a helyzet. Viszont még egy kérdés felmerült bennem, mi van a HDMI választókkal, kvázi azok is azt csinálják hogy az egyik kábelt lehúzzák a másikat meg bedugja, akkor ez is káros lenne? Ezekből is lehet venni több fajtát van pl hivatalos Sony is...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.