Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) Nescafé


Nescafé
őstag

Köszönöm
BF Hardline standard Edition 3596 akkor ez elég..
Premium meg sok hozzá...
Gondolkodom a megvételen.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#76352) Wlac válasza Nescafé (#76351) üzenetére


Wlac
Ármester

BF4-ből kiindulva felesleges a Deluxe, szóval vagy Standard, vagy Premium a nyerő. Utóbbi a BF4 esetében kötelező, és én a helyedben HL-hez is azt venném, bár fogalmam sincs, hogy hogy áll a játék a DLC-k tekintetében.

“The wha-"

(#76353) zzola válasza Wlac (#76352) üzenetére


zzola
félisten

Ha fogalmad sincsen, akkor miért ajánlod?
Én nem vennék HL-ból premiumot...DLC-s pályákon nem tolonganak az emberek.

(#76354) Nescafé válasza Wlac (#76352) üzenetére


Nescafé
őstag

Bf 4 megvan premiummal multkor mikor akciós volt megvettem

 iPhone 15 Pro

(#76355) Sirandrish válasza Dadpool (#76301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah kíváncsiságból én is megnéztem. Nálam 22ön indít, és kb 25-30 perc alatt 50-52 körül zúg. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76356) marilllyo válasza Nescafé (#76354) üzenetére


marilllyo
veterán

Én meg azt mondom, hogy azért mert csak 3600 Ft a Hardline ne vedd meg. Akkor se vedd meg, ha azért vennéd mert tetszett a BF4.

Sajnos megvettem PC-re. El sem tudom adni. Tegyél hozzá és vegyél mást.

Csak, hogy legyen egy ilyen vélemény is... :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76357) Wlac válasza zzola (#76353) üzenetére


Wlac
Ármester

Mint írtam, a BF4-ből indultam ki, ahol a DLC-k rengeteg extrát adnak. Nem beszélve arról, hogy egy ilyen jellegű játékot szerintem DLC-kkel érdemes csak tolni.

“The wha-"

(#76358) zzola válasza Wlac (#76357) üzenetére


zzola
félisten

Értem. :)

(#76359) dunc


dunc
nagyúr

A BO3 ba mától vannak új mappok? (pl most játszottam egy aw s pályán)

(#76360) Tegla80 válasza Nescafé (#76354) üzenetére


Tegla80
addikt

BFH, megjeleneskor vettuk kozosben igy asszem 8e volt es alap gamma.
A singlit 2x jatszottam ki es tobb trophy-t is kivadasztam csak fejezetek jatszogatasaval,mig multizni kb 5orat hasznaltam. Nekem sokakkal ellentetben tetszett .Szoval sztem 3.5e csak a Singlire is OK erte.

Amugy rezsemrol a cod ghost es aw is atelt 2-2 kijatszast,mig multizni azokban sem multiztam. Par ezerbe ezek is partikepesek meg ha csak singliben is jatszod . Persze sztem,mert sokak szerint ezek is kakak. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76361) sovinho válasza Tegla80 (#76360) üzenetére


sovinho
tag

Kb ez lenne az elvárás részemről. Korábban nem játszottam fps-t sosem, nekem teljesen kimaradt a cs, a codok. Most legutóbb a FC4-et próbáltam és eléggé bejött, illetve jelenleg a metro megy és ezzel sincs különösebb probléma. A multi része annyira nem vonz, bár egy próbát megér, inkább a single ami számomra érdekes lehet. Mivel kíváncsi vagyok a bf4-re illetve a hardline-ra is, így az a kombó pack elég csábító megoldás. :K

[ Szerkesztve ]

Hakuna Matata

(#76362) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha jól látom valahol mélyen egy Dying Light reklám szóval csak részben OFF. (Evolution of Zombies)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76363) koncsik válasza zzola (#76340) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek a javaslatokat! :R Ha elsősorban single player rész érdekelne, akkor PS Plus-szal 6747 Ft-os bundle javasolt? :F Az mind a két játékot tartalmazza (lsd még közben sovinho hozzászólását is...)
Bár a hardline-t nem sokan javasolják... lehet, hogy 4 premium jobb lenne?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76364) kevepapa válasza koncsik (#76363) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Ez a kérdés engem is foglalkoztat, én is csak single-ben tolnam sztm.

(#76365) vg válasza kevepapa (#76364) üzenetére


vg
addikt

Akkor minek a prémium? Amúgy a bf4-ben egy dlc a jó, a second assault, abban van caspian és metró. A többi dlc egy kalap szar.

(#76366) Tegla80


Tegla80
addikt

Kerjetek jatekmegosztas es probaljatok ki oket,ingyen.....
Cod aw van gepen nalam ....este 9 utan kiprobalhato.vagy bf4, sniper elite3 es kzsf is megoldhato,ha lenne valaki aki probalna....
Viszont a bfh es cod ghost,megosztasbol volt es jelenleg nemvok primary,igy nemtom megosztani oket.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76367) marilllyo válasza vg (#76365) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerinted ;)
Metro-ra csak az achik miatt mentem fel. Pedig van benne vagy 1000 órám. :DDD Én úgy ahogy van a second assault-ot skippeltem volna. Vagyis inkább más mapokat "remastered"eltem volna.... De hát ízlések és pofonok...

Viszont szerintem a single miatt egyik játékot sem érdemes megvenni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76368) vonSux válasza dunc (#76359) üzenetére


vonSux
őstag

(#76369) dunc válasza vonSux (#76368) üzenetére


dunc
nagyúr

Azt tudom, csak azt nem tudtam, van egy ingyen map.

(#76370) echterion válasza Tegla80 (#76320) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam a Fifa 15-tel nincs ilyen gond. Viszont a Final Fantasy Type 0-nál van, pontosabban olyan, hogy minden oldalról összébb húzza a képet pár centit. Más játékok jók, meg az alapmenü is rendben van. A játékon belül nem találtam beállítást ehhez. Megvan innen valakinek ez a játék? Jó lenne tudni, másnál is csinálja-e ezt?

**********

(#76371) Remi1234 válasza marilllyo (#76367) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Számomra is a legrosszabb... Viszont utólag már nem biztos hogy vennék prémiumot. Mivel amikor még aktívan játszottam a dedikált servereken nem volt mix. Vagy az alap vagy vmelyik dlc ment egy serveren. Ezért szinte 90%ban az alap mapokat választottam. Egyedül a Naval strikeba tettem bele sokat.

PSN ID: RemiFungus

(#76372) Dadpool válasza Sirandrish (#76355) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Uhh na azt elhiszem hogy lehet erzekelni:(
Nalad mondjuk megertem a miertet mer előző szériás gép de hogy a cuh1216 is igy suvit azt nem igazán értem

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#76373) dilipok válasza echterion (#76370) üzenetére


dilipok
veterán

4.5 mp guglizas utan kiderul, hogy nem vagy vele egyedul ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#76374) Sirandrish válasza Dadpool (#76372) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nincs mit tenni..6-8 hónap után gariztatni kell, hátha 12xxas gépet kapok majd vissza :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76375) szasanyi válasza Sirandrish (#76355) üzenetére


szasanyi
félisten

Az tényleg hangos lehet ezt nem vitatom. Amit igen, hogy elég lenne-e egy garis cseréhez? Szerintem nem, mert ezzel az indokkal kábé mindenki vihetné vissza így - ha internetes vásárlás - az elállás lehetősége marad.

(#76376) Sirandrish válasza szasanyi (#76375) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd azt mondom hogy gyakran lefagy :D

Egyébként vannak itt olyanok amik még az első szériás 500as gépeket vették. Az övék is ilyen hangos?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76377) szasanyi válasza Sirandrish (#76376) üzenetére


szasanyi
félisten

Azt nem tudom pontosan, lehet vannak kisebb különbségek de biztosan azok sem olyanok mint az 12xx széria. Persze mondhatod, vissza is küldheted de kérdés ez elég-e? Gondolom nem Te lennél az első, aki "kitalálta" hogy cseréltessék ki gépüket, de valszeg ott sem lámák intézik ezt. ;]

(#76378) echterion válasza dilipok (#76373) üzenetére


echterion
nagyúr

Ma még nem gugliztam, időm csqk egy gyors posztra tellett. De majd akkor kikeresem este, mikor hazaérek. Köszi. :)

**********

(#76379) Sirandrish válasza szasanyi (#76377) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább kitakarítják vagy valami :C
Amúgy meg magasról lef*som hogy milyen hangos..a játék úgy is elnyomja..a TV-m többet bír mint a fostos kis Sony cucca...
Nem kelhet versenyre egy Samsung TV-vel full hangerőn....remélem :DDD

Az megnyugtat hogy "normális" ez a hang :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76380) dilipok válasza echterion (#76378) üzenetére


dilipok
veterán

igazabol megoldast nem irt senki, a PSP multra vezettek vissza az okat, bar inkabb tunik talalgatasnak. talan az elozo megoldas amit irtam, itt is mukodik.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#76381) proly01 válasza Dadpool (#76301) üzenetére


proly01
őstag

Na Szóval...
Leszedtem én is ugyanazt a db metert mint te csináltam én is videót ugyanabból a távolságból kb mint te,de a videón semmit sem hallani kb úgy mint a tiéden(ezért nem is teszem fel) de az enyém olyan szinten zúg,hogy tegnap 4,5 óra játék után rendesen ki kellett kapcsolnom éjjel 2 kor mert azt hittem megőrülök a zúgástól.
Eddig fel sem tűnt mert nekem olyan 3,5 hete van meg de szinte csak a GTA-val illetve Mortal X el játszottam ahol felpörgött a lemez aztán kb 2 percen belül ilyen nyikorgás kíséretében leállt aztán olyan 25-30perc múlva lehetett hallani a gép hangját egyre egyre erősebben ahogy az idő telt majd egyszer csak kb 3 óra után már egy szinten folyamatosan.
De mióta ezzel a TLOU al nyomom 10 perc után olyan zúgásba kezd a gép,hogy 1 óra után annyira rááll a fülem,hogy pfff.... ráadásul éjjel nem is üvöltethetem az erősítőn ugye, szóval erősítő lehalkít és marad a zúgás. :(
Olvastam egyszer valahol amúgy,hogy a kizárólagos címek amik csak PS4 re jelentek meg sokkal jobban igénybe veszik valamiért a gépet(pl Until Dawn, Uncharted, The last of us, God of war) mint a többi játék és ezeknél sokkal hangosabb is a venti is.
A fura az,hogy szerintem biztosan nem hibás a gép mivel úgy érzem ezt szabályozottan csinálja. Ugyanis minden egyes átvezető videónál lentebb veszi a fordulatot majd ahogy vége újra rákapcsol.illetve ha megállítom a játékot vagy a PS gombbal kilépek a főmenübe akkor is felkapcsolja.Mintha elő akarná hűteni,hogy később lentebb tudja venni a fordulatot csak sose sikerül :D vagy ilyesmi.

Na mind1 ami biztos ez miatt biztosan nem fogom gariztatni és nem is garizzák hiszen ez nem hibás működés plusz ha zavar akkor játszhatnék fülesben is akkor biztosan nem zavar senkit a gép hangja.(csakhogy utálom a fülest).

Mindenesetre ezek voltak az én értékeim,hozzáteszem én kalibráltam előtte a db metert szóval bevittem a telefont egy helyre ahol teljesen csend volt aztán beállítottam nullára majd utána mértem a PS4 tetejére téve szemből a jobb oldalára, nekem:

Miután bekapcsoltam: 14db
fél óra után: 20-22db
2 és fél óra után: 34db

Ezt mutatta.
Ha visszaállítottam alapra szóval szűz állapotban úgy hogy semmit sem állítottam akkor:

bekapcsolás után: 25-30db
fél óra után: 48-50db
1-2 óra után: 56-59db

Ezt már ma mértem.

....Pr:)ly....

(#76382) Sirandrish válasza proly01 (#76381) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké, semmi :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76383) gyuribácsi88

Szinte hihetetlen hogy több mint 2 év után még mindig a hang a téma.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#76384) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#76383) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szinte hihetetlen de van aki most vette meg a gépét... :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76385) Zanik


Zanik
addikt

Egy időben a Rocket League menüje volt ilyen, hogy pörgette a ventit és zúgott tőle a gép. Aztán egy javításnál valahogy javították. Még mindig hangosabb mint más játékok alatt, de már közel sem süvít annyira, mint az elején.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76386) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van itt olyan, aki nem próbálta még ki a PS Plust soha? Sem a 14 napos trialt? HuN accon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76387) Tatyla válasza Sirandrish (#76376) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem az van és nem hallom mert a fejemen van a fejhallgató, általában mindig :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#76388) Sirandrish válasza Tatyla (#76387) üzenetére


Sirandrish
legenda

Esetleg a kedvemért megmérnéd te is hogy mekkora hangja van 30perc játék után. Pusztán kíváncsiságból :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76389) kovsol válasza Sirandrish (#76388) üzenetére


kovsol
titán

Az se mind1 melyik játék.

May the Force be with you!

(#76390) Elims válasza marilllyo (#76346) üzenetére


Elims
veterán

Én azért nem fogalmaznék ennyire erősen. :-)
Ha felveszek vkit innen megírom,hogy a prohardverről.Vàrtam pàr napot és visszavontam.De nem problémàzok ezen. :-)
Remélem segíteni fog neked az a vki,legalàbb csak egy T20-as kocsiig. :-) Ha véletlenül mégsem akkor meg majd összeszeded rà.

Tegla: "...nemvok primary..."

Ettől függetlenül megtudnàd osztani ha rendesen meglenne neked.Én sem vagyok primary és gond nélkül megosztok mindent -persze a sebességtesztet le kell futtatnom pàrszor.. :-// -.

(#76391) Kendek válasza proly01 (#76381) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az biztos, hogy ahol jobban pörgeti a ventit ott a játék jobban ki is használja a hardvert. Pl. először én is GTA-ztam, majd utána az Until Dawnnál eléggé feltűnően hangosabb lett. Viszont az állandóra bekötött fogyasztásmérő is olyan ~20 wattal többet mutatott. Idővel pedig elvileg még hatékonyabb kódokat írnak, ahogy a fejlesztőkörnyezet engedi (pl. új techinák, plusz procimag használhatósága).

<-ƘƘ->

(#76392) gyuribácsi88 válasza Sirandrish (#76384) üzenetére

Szinte hihetetlen hogy mindig újra ki kell tárgyalni a hang témát azért mert vannak akik most vették a gépet. Már kb 6000x ki lett tárgyalva, többen is megmérték hogy milyen hangos, megosztották itt, tudjuk hogy az első szériás gépekből azok a hangosabbak amikben kevesebb a hőelvezető paszta, az új szériás gépek pedig pasztától függetlenül halkabbak. És mint minden más, ez is totál szubjektív, ami neked hangos az másnak lehet hogy nem, és fordítva. Megmérheti a hangot neked mindenki, attól még téged ha számodra hangos a gép, zavarni fog. Vagy ha megméri mindenki és mindenkinek olyan hangos mint neked, akkor már nem is fog zavarni a hang? Mivel tudod hogy másnak is olyan hangos. :)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#76393) Tatyla válasza Sirandrish (#76388) üzenetére


Tatyla
őstag

Hogy a francba, szerinted ezek a telefonos appok hiteles decibelt mérnek? Hivatalos műszerem meg nincs

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#76396) proly01 válasza Kendek (#76391) üzenetére


proly01
őstag

+1
:K

Gyuribácsi88:

Elhiszem,hogy annak aki 2013-14 ben vette a gépet unalmas már nagyon ez a téma.Viszont ilyenek mindig lesznek.
Minden egyes alkalommal ez van mikor valami probléma van,hogy akkor nem fog zavarni akkor nem lesz rossz ha másnak is ilyen....de igen akkor is zavarni fog viszont egy nagy különbség,hogy tudni fogom hogy ezek szerint nem hibás a konzol nem vagyok ezzel egyedül és/mert másnak is ilyen sajnos nem lakunk mindannyian együtt egy házban itt a fórumon,hogy meg tudjam élőben hallgatni kinek milyen a PS-e ezért információt szerzek.Illetve amúgy ez nem tartozik ide de én mindennel így járok minden amit veszek általában az első vagy van hogy a második is rossz és igen a PS4 ből is az első amit vettem hibás volt füttyült mint a szar...
[link]

Aztán leoltottak itt többen,hogy láma vagyok nem hallani semmit, meg ez természetes meg,hogy már ezerszer írták,hogy ad ki sípoló hangot és hogy ez normális.Aztán bevittem a Sonyhoz és mondták hogy ez nem ez nem normális és cserélték az üzletben a gépet.
Aztán meg folyamatosan kaptam a privát üzeneteket hogy na mi van a géppel meg nekem is sípol meg figyelj már cserélték a gépedet mert én is hallom,hogy sípol :((
Ennyit erről.....

Szóval igen és igen....ha egyszer valakit zavar akkor igen is járjon utána ne hagyja magát győződjön meg róla ha normális törődjön bele ha nem akkor igen is cseréltesse vagy gariztassa mert lehet,hogy a németeknél 4ezer euros fizetés mellett le se szarják azt a 350 eruot és szar a termék de én pl 4 hónapig spóroltam rá 1 havi fizetés az ára és igen is működjön már úgy ahogy én szeretném.
:U :D

....Pr:)ly....

(#76399) Tegla80 válasza Elims (#76390) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen,nalad muxik "masodlagos" accon is a megosztas,mivel a sajat accod jatekait osztod.
Nalam azert nem muxik ,mert megosztott accrol vannak(mint toled az acbf/pc/dc trio) es nem primary az acc jelenleg a gepemen.
Ha Te is arra kersz,h adjam vissza a primary-t akkor az altalad kapott jatekot sem tudom hasznalni/megosztani,mig most igen.(kiveve,ha neten deactivalsz,mert akkor marad nalam is primary ugye. Ez is ilyen volt,csak eltosztam egy felhasznalovaltassal es igy az uj deactivalasi lehetosegig marad is ilyen sajna.)

Jah, dc-ban azt az elso futamot csinaltam csak meg,mig a pc-t csak menuben nezegettem.....sokat nemtok roluk mondani :D ....ezert nem reagaltam.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76400) gyuribácsi88 válasza proly01 (#76396) üzenetére

Van egy olyan a fórumban hogy kereső, hasznos kis funkció, a korábban már unalomig kibeszélt témák és tapasztalatok visszakereshetőek. ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.