Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76601) bandi0000 válasza b.daniel (#76600) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tudtok ketten játszani, nem egymás ellen, meg ha jól rémlik multi is van osztott képernyőn

Xbox One: bandymnc

(#76602) b.daniel válasza bandi0000 (#76601) üzenetére


b.daniel
senior tag

Koszonom szepen a gyors valaszt.

(#76603) A`rpi válasza b.daniel (#76600) üzenetére


A`rpi
addikt

Plus előfizetés nélkül a local coop sem megy. :(

(#76604) james001 válasza Sirandrish (#76598) üzenetére


james001
veterán

Mivel drága topikgazda barátom kitörölte a gif-et amin csak az érzéseimet fejeztem ki eme hozzászólásra,válaszolnék inkább egy videóval: [link]

:P

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76605) Sirandrish válasza james001 (#76604) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha végignézem, akkor reagálok ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76606) james001 válasza Sirandrish (#76605) üzenetére


james001
veterán

Rendben,kíváncsian várom! ;]

Egyébként sok zenekart hiányolok a GH Live-ból a Metallica-n kívül,pl. Iron Maiden,Gun's n' Roses,Static-X,Limp Bizkit (pl. a Hot Dog számot ;] ),stb... De persze gondolom nem egyszerű a jogi dolgok miatt belerakni legalább csak egy számot is tőlük.
Remélem hamarosan több híres "ikonikus" trekk is bekerül a játékba :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76607) sovinho válasza james001 (#76606) üzenetére


sovinho
tag

Ez igaz, ugyanakkor van nehany banda, akiknek ha ismertem is a nevet, nem foglalkoztam veluk. Miota megvan gh sok uj albumot hallgattam es ez eleg zsir. Pl.: biffy clyro, rise against, wolfmother, rival sons

Hakuna Matata

(#76608) #45378816


#45378816
törölt tag

Szerintetek lesz iden H1Z1 jatek ps4-re?
Egy ismeros szerint nyaron varhato.

(#76609) Nayrobi válasza sovinho (#76607) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szerintem is a GH-ban az egyik legjobb dolog, hogy új zenekarokat fedezhetsz fel. Jöhetne már egy peccs, hogy tudjunk a barátaink ellen játszani a neten, kár hogy tök random most az egész matchmaking. Viszont ahogy látom elindult a 3. csatorna is.

(#76610) dinostaRR válasza #45378816 (#76608) üzenetére


dinostaRR
tag

igen, de csak pvp... halott játék

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#76611) sovinho válasza Nayrobi (#76609) üzenetére


sovinho
tag

Nekem is ez hianyzik legjobban, bar szerintem az meg nem lesz egyhamar, ezt a random dolgot is most elesitettek nemreg. Egesz jol haladok a trofeakkal, igy elterveztem, hogy ez lesz az elso platinam, bar van par nagyon idoigenyes kozottuk.. :DD

Hakuna Matata

(#76612) #45378816 válasza dinostaRR (#76610) üzenetére


#45378816
törölt tag

Halott jatek? :D
Akkor tenyleg igaz a hir... en nem gondolnam halottnak azert.
Koszi a megerositest.

(#76613) MixY


MixY
tag

Sziasztok!
Aki platinázta a Dishonored-et, azoktól kérdezném: ugye 2. végigjátszás kell, hogy teljesüljön minden chapterben az, hogy nem ölök senkit, nincs riadóztatás ill. csak a Blink-et használjam. Ilyenkor elég, ha csak külön a chapterekbe megyek és úgy csinálom vagy new game kell?

(#76614) csab2


csab2
veterán

Végig játszottam a Killzone-t. Szerintem király. A befejezés nem semmi! Nem kicsit lepődtem meg...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#76615) james001 válasza sovinho (#76607) üzenetére


james001
veterán

Mondjuk ez is igaz,nekem pl. a Trivium - Strife nagy kedvencem lett,bár stream-en hallottam először nem most,de mégis a GH Live-nak köszönhetem a megismerését.
Viszont van egy-két szám amit baromira leváltanék mert semmi keresnivalója egy ilyen játékban,pl. Skrillex meg Knife Party... Jesus. :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#76616) Wlac válasza MixY (#76613) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudtommal az nem fog menni, elejétől a végéig az adott stílusban kell játszanod.

“The wha-"

(#76617) MixY válasza Wlac (#76616) üzenetére


MixY
tag

Akkor végülis jól gondoltam, mert az 1-2. chapter meg volt úgy new game-el, de a 3.-ban nem tudom kit meg hogy de megöltem, így ott az nem jó már. Holnap akkor az új mentésnél visszatöltöm a 2. végére aztán mehet az idegörlés! :D
Köszi a választ!

(#76618) dinostaRR válasza #45378816 (#76612) üzenetére


dinostaRR
tag

Úgy indult az egész játék, hogy egy survival mmorpg lesz zombikkal még a Sony Online Entertainment kezeiben. Majd Sony feloszlatta a részleget (nem véletlen) így átkerült máshova a játék (pár darab kezdetleges ember maradt akik eddig is dolgoztak rajta). PC-n az egész csak egy pvp-s mod-ba fulladt, nem is csinálják a zombis részt aminek indult, csomó ötlet, terv kukába ment. PC-n most annyi a játékmenet, hogy bedobnak x játékost egy pályára és ölik egymást. A területet úgy csökkentik, hogy egy toxikus gáz kering ami zsugorodik, így a végén kb 10m2-en öli meg egymást a maradék játékos. Ám youtube-on, streameken megnézheted pontosabban, hogy miről van szó.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#76619) upc8823


upc8823
tag

helló mindenki !!
CUC 1116B gépröl mi a vélemény ???
melegszik e ?
ilyent vettem szerdán ... uncharted dreak játékkal
1TB, 3 hónap psn plus
:C

[ Szerkesztve ]

(#76620) sutyesz96 válasza A`rpi (#76603) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez minden játékra vonatkozik? :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76621) xenom0rph válasza dinostaRR (#76610) üzenetére


xenom0rph
őstag

halott? haha, játsozttál te már a battleroyal-lal? :W :W

halahala

(#76622) Sirandrish válasza upc8823 (#76619) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én csütörtökön vettem ugyan ilyet. :C
Tesztelni még nem volt időm, de azt mondják hogy azon kívül hogy hangos, ugyanolyan f*sza mint a többi.
Sőt..olyat is olvastam (talán pont ma) hogy jobb a régi .
Ki tudja..elméletileg mindegyik kircsi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76623) A`rpi válasza sutyesz96 (#76620) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem. Fentebbi játék kivétel.

Egyjátékos módhoz nem kell plus előfizetés.
Bővebb infót az összefoglalóban találsz. :K

(#76624) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Division topikból:

Kicsimix írta:

"Aki akarja az most még módosíthatja az adatait vagy beírhatja magát a listába itt legalulra. Ha úgy döntött nem játszik többet a béta után akkor ki is törölheti magát.
Jövő héttől lezárjuk a listát ,hogy ne lehessen összekuszálni. Azután csak westlake és rajtam keresztül tudtok rákerülni amennyiben pm-ben jelzitek a szándékaitokat.
Köszi a megértéseket."

Aki nem veszi meg a játékot végül az pls törölje magát a táblázatból majd. :) Köszike.

Live-Die-Respawn

(#76625) Nayrobi válasza sovinho (#76611) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én is nekiestem a platinának, olyan nagyon sok nincs is hátra, csak az időigényesebb dolgok, a 24 órás trófeához is már csak kb 1 óra kell.

(#76626) vg


vg
addikt

Nem normális az a személy, aki kitalálta a brutality 101 trófeát Batman Arkham Knight-ba :W

(#76627) tonerz válasza csab2 (#76614) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én most tervezem hogy nekiállok, mivel már másfél hónapja megvettem és a polcon pihen.
Nagy kedvencem a franchise, de a SW Battlefrontról még mindig nem bírok lejönni :DDD

(#76628) Neoteric válasza oriic (#76624) üzenetére


Neoteric
addikt

Most ez platformfüggetlen? Lesz crossplatform? Vagy mi értelme egybevenni mindenkit? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#76629) #45378816 válasza dinostaRR (#76618) üzenetére


#45378816
törölt tag

Koszi tudom mirol van szo. Nem egy battle royal-t nyertem mar. :D
Csak fura, hogy halott a game.
En megmondom oszinten, ha zombi survival-rol van szo, akkor csak es kizarolag DayZ. (Oke tudom mi a szitu vele, ne menjunk bele)
A hizit csak azert vettem meg, mert a tobbi haver is megvette occccoert :D es tok jo mokanak talaltuk az ehezok viadala szeru modot. :)

Xenom0rph, amugy szerintem a hizi ettol a modtol lett egyedibb. Ezzel nincs is baj, mert valjuk be azert a DayZ-t nem lehet uberelni, hiaba a sok bug stb... (Aki arma2 dayz mod ota jatszik az tudja mirol beszelek) ;)

En nagyon orulnek, ha jonne ps4-re csak a battle royal modos hizi. Fain lenne/lesz.

[ Szerkesztve ]

(#76630) crue válasza vg (#76626) üzenetére


crue
őstag

Én a Riddler trophykat vadászom már vagy egy hete. Szívesen elbeszélgetnék azzal aki kitalálta, hogy ez is kell a rendes befejezéshez.

(#76631) oriic válasza Neoteric (#76628) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#76632) vg válasza crue (#76630) üzenetére


vg
addikt

Azt már megcsináltam, csak az a 101 kellene a platiumnhoz, de én képtelen vagyok megcsinálni, pedig már legalább 10 órát beleszenvedtem. :(

(#76634) kevepapa válasza vg (#76632) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Srácok, ha használtam veszem meg az Alien Isolation Nostromo Edition-t, és a dlc-t már kipörgették akkor én azt már buktam igaz? Szóval ha a Nostromo-n akarok nyomulni akkor bontatlanul kell vennem a cuccot igaz?

Én nem is vesződtem vele. Egyébként a játék sztm 10/10, egyszerűen zseniális volt. Szerintem kihagyhatatlan, főleg annak aki szereti magát beleásni a DC univerzumba.

[ Módosította: radi8tor ]

(#76635) A`rpi válasza kevepapa (#76633) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha felhasználták a kódot, akkor sajnos igen.

Külön is megvásárolhatóak a DLC-k.
Más kérdés nem feltétlen éri így meg de ezt te majd tudod.

(#76636) Neoteric válasza oriic (#76631) üzenetére


Neoteric
addikt

Ó bakker nem vettem észre. Sorry, mybad. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#76637) kovsol válasza b.daniel (#76600) üzenetére


kovsol
titán

Van benne osztott képernyős mód.

May the Force be with you!

(#76638) dinostaRR válasza xenom0rph (#76621) üzenetére


dinostaRR
tag

Igen játszottam,sőt..de br-t inkább arma3on ajánlom. ;-)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#76639) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy PS4-et. Az első TV-nek amire rákötöttem, kinyírta a hdmi bemenetét, azóta az előtte rákötött pc-hdmi jelét is elveszíti ez a TV. Ami érdekes, hogy a másik TV-vel gond nélkül működik a PS.
Gondolom, hogy a garancia ilyesmire nem terjed ki. Valakivel történt esetleg hasonló? :F

(#76640) bandi0000 válasza Osiris (#76639) üzenetére


bandi0000
nagyúr

áram alatt volt, illetve be volt kapcsolva a tv miközben rádugtad?

Xbox One: bandymnc

(#76641) Real Ghoost válasza Osiris (#76639) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

A PS-hez adott kábellel kötötted össze? Milyen Tv-ről van szó? Ilyenről én még nem hallottam.

(#76642) pomk válasza izsams (#76551) üzenetére


pomk
őstag

Ajánlom a Kingston Hyper X Cloud I. opcióként. Véleményem: http://prohardver.hu/tema/playstation_4_2/hsz_61061-61061.html
(mobilról nem tudok linkelni)

(#76643) Osiris válasza bandi0000 (#76640) üzenetére


Osiris
őstag

Ki volt minden kapcsolva, de a tv-hez eddig használt hdmi kábelt használtam (amit eddig a laptopomhoz is). A tv egy samsung 27"-os TV és monitor egyben P2770HD.
Először mikor bekapcsoltam a ps-t, se kép se hang nem volt. Majd újraindítottam, akkor csak hang volt. Utána a ps-t másik tévére kötöttem ahol működött. A tönkrement hdmi-s monitort holnap elviszem szervizbe, kíváncsi vagyok mit mondanak rá.

[ Szerkesztve ]

(#76644) marilllyo


marilllyo
veterán

Az Assassins Creed-eh járó DLC-k feleződtek? Illetve a Far Cry-hoz?
Azon filózom, hogy vajon a Division Season Pass feleződik-e vagy sem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76645) Sefter


Sefter
veterán

Witcherben ha végig viszem a fő szálat, utána a sok-sok mellékszálat el lehet varrni, vagy vége a játéknak :F
Iszonyat sok időt bele lehet rakni.. :B

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#76646) marilllyo válasza Sefter (#76645) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem mindegyiket. Ha az összes mellék-küldiért járó trófeát szeretnéd megszerezni akkor céltudatosan kell csinálni és úgy meghozni a döntéseket a játékban.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76647) echterion válasza marilllyo (#76646) üzenetére


echterion
nagyúr

Ami az rpg-k halála...

**********

(#76648) Amadako


Amadako
tag

látom többen is kérdezték,hogy valamilyen season pass vagy dlc feleződik-e,ezt hogy értitek?nem mindent lehet letölteni a két csatolt ps4-hez?

(#76649) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Elolvastam a megosztás dolgot, de belebonyolódtam. :B Egy kicsit kompliké a helyzet, hátha valaki csípőből megoldja előre is köszi. :R
Van "A" és "B" PS4.
"A"-n van 1, 2 és 3 account. 1-s Plus-os, 2 és 3 játszanak azon játékokkal, amelyeket 1-es megvett a store-ban.
Bele lehet-e venni valahogy ebbe a történetbe a "B" PS4-et, hogy tudjon játszani A1 szerzeményeivel, de A2 és A3 is változatlanul tudjon hozzáférni a cuccokhoz?
Ha secondary-nak állítom B-n az A1-es PLUS accountját, működhet? :F
KÖSZÖNÖM :R

Ja és A1 nem feltétlenül kell, hogy lássa B cuccait, de nem lenne baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76650) Amadako válasza koncsik (#76649) üzenetére


Amadako
tag

A-n legyen elsődleges( így az megosztja a A2-vel és A3-mal) és a B-n legyen másodlagos így azon is tudod használni

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.