Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

"... akinek meg ultramodern Samsung kell csillióért, annak még mindig a Z Fold2 hozza el az igazi innovációt.... " ez egy hatalmas igazság :C
ezért váltottam én is, ott valóban van előre lépés, és nem csak csiszolgatják a meglévőket :U

a cikk jó, kellemes volt olvasni, főleg hogy semmiről nem maradok le, hogy nem cserélem le a jelenlegi Samsung telefonom :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#2) Brut


Brut
tag

Az összehasonlító táblázatba miért nem az iPhone 12 pro max került?

[ Szerkesztve ]

(#3) jUUh


jUUh
addikt

Amikor először olvastam a töltési sebességet, azt hittem, hogy elírtátok. 25W vezetékesen? ~500k-ért? :U

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#4) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Remélem beválik, nem úgy mint a Note20U, az ment is vissza.

(#5) akooos


akooos
veterán

Nem olvastam még végig a tesztet, de az első oldal meglehetősen agresszívra sikerült szerintem :B

(#6) Noukoum


Noukoum
veterán

Lehetne csiszolni a pro / kontra rendszeren.

128 GB-os kezdőtároló félmillióért, bővítés nélkül
Máshol ez nem volt gond.

Külön kell megvenni a fülest, a töltőt és az S Pent
Oké hogy külön kell megvenni a tollat, na de máshoz lehet venni?

25/15 watt a vezetékes és Qi töltés maximuma
Máshol ennél kevesebb jár, ott még sem volt felírva.

Nyugodtan belelehet írni 5-10 tételt is! Ennek így nem sok értelme van hogy egyik helyen beírjuk kontrának, a másik helyen meg nem. Ugyanabban az árkategóriában természetesen.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) Tin válasza Ateszpapa (#4) üzenetére


Tin
veterán

Pedig éppen ahhoz képest a legkisebb az előrelépés.

Bár ha egy árban voltak, és még vissza tudtad küldeni elállással, akkor valamivel talán jobb vétel az S21U.

[ Szerkesztve ]

(#8) akooos válasza akooos (#5) üzenetére


akooos
veterán

Végigolvastam, köszi a tesztet. Azért az 10x-es zoom fotók elég durva szintet hoznak... A P40 Pro-ra rátett egy lapáttal ebben.
Az éjszakai mód is nagyon jó fejlődés lett mondjuk az S10 szériához képest.

Maga a telefon pedig továbbra is gyönyörű.

(#9) #48795648


#48795648
törölt tag

Ez a széria is egy kupac elektronikai hulladék lett jó drágán. De legalább kevesebb keletkezik hála a töltő és a füles hiányának. :)) Akinek értelmes telefon kell és mindenképp Samsung az jobban jár egy tavalyi A71 készülékkel. Az idei A72 5G gondolom szintén jó drága lesz, valahol 200 ezer körüli nyitóárral. :C Remélem a Note 9 még nagyon sokáig fogja bírni, ezt nagyon szeretem.

(#10) Segal


Segal
veterán

Valljuk be szégyen lett a telefon. (Mint S csúcsmodell)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) GaS- válasza Noukoum (#6) üzenetére


GaS-
aktív tag

128 GB-os kezdőtároló félmillióért, bővítés nélkül

A 256GB (!) -os verzió ára 499 990 Ft (SES), picit benézték...
(Az persze más kérdés, hogy előrendelésben Vodafone -nál csak 413e)

(#12) FіkuszKukіsz válasza akooos (#5) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Hát igen. Azért ez a Type-C járatba is bevilágítottam, hátha ott van az S-pen kicsit öngól egy szakírótól, amikor már hónapok óta tudni lehetett, hogy külön kell megvenni hozzá.

Zenelejátszó pont azért nincs, mert már 2021-et írunk. Akinek kell az feltesz olyat, ami megfelel neki, vagy streamel. Jó, hogy nem a valutaváltót keresi.

Romanes eunt domus

(#13) andor80 válasza akooos (#8) üzenetére


andor80
senior tag

NE viccelj már a p30 pro 10x es re se pakolt rá... NEmhogy a P40pro ...Vagy a P40pro+ra

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#14) Hallosz


Hallosz
senior tag

A lassan egy éve tartó, -home office- nálam arra világított rá, hogy a telefont hanghíváson túlmenően, leginkább arra használom, hogy értesüljek e-mailről, vagy egyéb üzenetről eseményről.
Sokkal kényelmesebb és praktikusabb ere reagálni, ha átülök a notebok, vagy PC elé.
Ha valahová mennem kell és útközben jön a jelzés, a válasz ráér egy órát.
-
Összegezve, a jelen helyzetben, nem elsődleges az extra üzemidő, a tartalom fogyasztásra való majdnem 7" kijelző, a mindent is (jobban) tudó, vagy tudni akaró rendszer.
-
Az S21 és hasonló paraméterű masinák, inkább érdekesek mint szükségesek, persze hangsúlyozom csak nálam, de gyanítom, vagyunk így jó páran.
Nyilván vannak akiknek más az elvárása, a nevükben nem beszélek, inkább kíváncsi vagyok tapasztalataikra :R

Mert lakni, muszáj.

(#15) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ezt a tesztet, mintha valami duzzogó ovodás írta volna teletömve hülyeséggel (szubjektív hülyeséggel).

Nehogy már pl az legyen a gond,m hogy van benne 10x optikai zoom, csak mert az egyszeri tesztelő évente ötször használja? Nevetséges... tesztet kellene írni, nem blogot.

(#16) #95462144 válasza Noukoum (#6) üzenetére


#95462144
törölt tag

Én sem érzem benne a következetességet, csak azt, hogy az adott márkától mit vár(na) el a tesztelő. Vagy akkor tesztelje egy azon személy az azonos kategóriákat.

(#17) .Szaki. válasza Noukoum (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

"128 GB-os kezdőtároló félmillióért, bővítés nélkül
Máshol ez nem volt gond."

Azért, mert baromira nem mindegy, hogy van egy termék, ami soha a büdös életben nem adott lehetőséget arra, hogy bővíthesd külső háttértárral a memóriát, meg van a Samsung, aki ezt a lehetőséget ezúttal elvette. Zárójelben teszem hozzá egyébként, hogy ezt egyszer már megpróbálták eljátszani és nem véletlen az, hogy a következő modellben azonnal vissza is hozták.

"25/15 watt a vezetékes és Qi töltés maximuma
Máshol ennél kevesebb jár, ott még sem volt felírva."

Ez a töltés mizéria annyira nevetséges egyébként, technikai sznobok f*rok hosszabbítására alkalmas marhaság. Az S9+-om durván 45 perc alatt 100%-ra feltölt ~15%-ról gyári töltővel. Az iPhone minimet pedig vezeték nélküli töltő tölti fel ~ugyanennyi idő alatt, pedig sipákolnak a max 12W miatt. Pedig kisebb az akkumulátor, ezért iszonyat hamar feltölt.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha az S9+, ami egy 3 éves telefon ennyi idő alatt fel tud tölteni, akkor nem gondolom, hogy igazán szükséges lenne ennél gyorsabb töltésre a való életben.

(#18) Navaren


Navaren
aktív tag

Ezen a mobilon is tetszik a dizájn még mindig :).

Bár én laikusnak számítok, de tényleg lenyűgöző a fotós tudás, bár még mindig túltol valamit a színekkel a rendszer - gondolom - a lehető legjobb instaképek érdekében, ami nekem nem tetszik - érdemes megnézni az utolsó felvételpárosnál az épület cserepeinek és felette az ég színét, majd összevetni az ugyanerről a témáról készült videófelvételben látottakkal.

Exynosért talán most is kár, bár az 5-6 óra sot ezzel a kijelzővel és tudással így is tisztességes, konkurenciától függetlenül.

iBalu :: Ordo Ab Chao

(#19) natë


natë
nagyúr

Továbbra sem tetszik a Samsung képalkotása (kivéve FE talán), itt még a szélek felé a mosás is keményen jelen van.

(#21) akooos válasza andor80 (#13) üzenetére


akooos
veterán

Megnézted a tesztben lévő összehasonlító képeket a P40 Pro és a 21 Ultra 10x zoomja között? Én igen :)

(#22) MikeWazowski válasza ForRedGlory (#15) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
Én is ezt éreztem végig. Ez egy blog lett.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23) GreenGoblin válasza natë (#19) üzenetére


GreenGoblin
tag

Teljesen egyetértek az összegzézzel a teszt végén. Kb. nekem is az a véleményem.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#24) Tin


Tin
veterán

A teszt kicsit lapos lett, bar megertem, hogy ok "mindenhez" hasonlitjak a telefont, nem csak mondjuk az elozo generaciohoz. Azert szerintem, kulonosen mivel ez volt az egyik sarkalatos pont, kicsit bovebben is kifejthette volna a cikkiro az akkuidot, mert a "vegulis jo" szerintem keves.

A fanyalgoknak meg: ezt adjak a top gyartok. Gyorsan elhalvanyult az Apple oszi sporolasa a Samsung sporolas fenyeben, pedig ok meg mindig 60Hz-en vannak, meg mindig nincs normalis zoomkamera, meg minditt ott a notch, nincs ujjlenyomat-olvaso, es naluk pl. romlott az akkuido az elozo generaciohoz kepest. Ja meg elkezdtek, hogy elveszik a toltot, a tobbi hulye meg kovette oket. Szoval itt nem csak a Samsung vett el dolgokat.

(#25) osszaki


osszaki
tag

S10+ -om van, és összehasonlítva a képeket, videókat... hát... Tényleg no offense, de Mobilarena-n az esetek többségében tényleg mintha, valami bénázás lenne a fotókkal, videókkal. Nem hiszem el, hogy 2 generációval odébb, nem lenne jobb a képalkotásuk, sőt... Tudom youtube is butít rendesen, de furcsa az egész. :F

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#26) hatala válasza Ateszpapa (#4) üzenetére


hatala
tag

Szia.
Mi nem tetszett neked a Note20U-ban,csak mert ezt gondoltam venni.
Jöhet akár privátban is a véleményed, megköszönném. :R

(#27) SzaboDeGergo


SzaboDeGergo
csendes tag

Holnap végre a telenor is hajlandó lesz kihozni aztán irány a teszt. Halistennek én nem akarok GI szintű játékokkal játszani telefonon de azért picit lehangolo, hogy egy fél millás telefonnál egyeltalán gondolkoznom kell olyanon, hogy visszaveszek a beállításokban a minőségből. Nyilván optimalizálni kéne de a kérdés az, hogy a tartalomgyártók hogyan állnak a kérdéshez.

(#28) Tin válasza osszaki (#25) üzenetére


Tin
veterán

Kiforratlan a szoftvere még. Más tesztekben is panaszkodnak rá, hogy még a Note 20 Ultra is jobb videókat csinál.

(#29) osszaki válasza Tin (#28) üzenetére


osszaki
tag

Akkor meg szégyen gyalázat volt kihozni, és ennyit elkérni érte. :(

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#30) Tin válasza osszaki (#29) üzenetére


Tin
veterán

Ugy mondod mintha nem ezt csinalna az osszes gyarto. Kijon a termek, es az elso 3 honap az optimalizalasrol szol. Ha valos "erteket" akarsz nezni egy eszkoznel, akkor egyreszt utana keszult teszteket nezz-olvass, masreszt ne elorendelesben vedd a keszuleket.

(#31) tony_snow válasza ForRedGlory (#15) üzenetére


tony_snow
tag

En is ezt ereztem. Sajnalom, hogy Bone tesztelte, neki csak Huawei-t, estleg Xiaomi-t szabadna a kezebe adni.
Az utolso mondatert nagyon kar, foleg a masodik reszeert, meltatlan a mobilarenahoz.

(#32) janeszgol


janeszgol
félisten

Igen csak meglepődnék, ha az idei iPhone széria nem ezt a kijelzőt kapná meg. Csak kisebb felbontásban. (Tehát mondjuk az S21-ét.)
A komoly negatívum a 128GB tárhely. 256, 512 és 1TB kellett volna. Azzal elegánsabb, és korrektebb lett volna.
A 25 watt töltés szerintem egy ekkora akkuhoz pont elég. Vagy valaki tényleg 10 perc alatt akarja felfingani az akksit?

(#33) Tin válasza tony_snow (#31) üzenetére


Tin
veterán

Ja cseppet szubjektivre sikerult, mikozben amugy egy remek telo. Csak hat, forintban draga, a szoftver nem vegleges, a csomagban meg az van, amit mindenki kinal(ni fog): semmi.

En egyedul az SD kartya elvetelet erzem valodi visszalepesnek, es azt nem is nagyon ertem, hogy legalabb a csucsmodellnel miert nem maradt meg. Amugy viszont mindenben elorelepes az elozohoz kepest, es a versenytarsak kozott is megallja a helyet.

(#34) syIex


syIex
veterán

Tegnap este sikerült beszereznem egyet jó pár év iPhone használat után. Azért megvan még a 12 Pro is, de egészen kellemes csalódás most ez. A kijelzot imádom és a 120 Hz nagyon hiányzik az Apple mobilokból. Egyenlőre nem tudom melyik fog maradni, mert minden cuccom almás szóval lehet maradok annál, de mindenképpen örülök, hogy ezt most kipróbáltam. :D

Fogasra a 12 jobb szerintem viszont ez a másabb kialakitas miatt jobban kezelhető, mint a Pro Max.
Fotokban véleményem szerint az iPhone jobb, de videóban az Ultra viszi a prímet.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#35) Tin válasza Tin (#33) üzenetére


Tin
veterán

Ezt a toltesi parat en sem ertem. Egyreszt 1 napot siman lazan kibir, fel ora alatt tobb mint felig fel tudod tolteni, es a Samsung amugy is parazik a tulmelegedestol, ezert is nem erolteti a forralos gyorstoltest. 25W letere meg, mar sokszor sok tesztben kiderult, hogy nincs annyira lemaradva a tobbi gyartotol.

(#36) atike


atike
nagyúr

Vártam ezt a tesztet, köszönöm.

Engem annyira nem győzött meg, hogy ennyi pénzt adjak érte... :U
Szerencsére a P30-am még nagyon is jó állapotban van minden tekintetben így még várok. Nehéz lesz utódot találni...

(#37) Ateszpapa válasza hatala (#26) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Az még az elején volt.
Merült mint a titanic, melegedett minta a kék osztriga bárban készült volna, fényképek sem voltak hozzá méltóak.
Azokat gondolom már javították, de én inkább 14 napon belül visszavittem.

Note20U fórumba leírtam anno.
:)

(#38) GreenGoblin válasza Tin (#33) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mindenhogy drága nem csak forintban. Samsungnál nagy arccal túlárazzák a termékeiket azt fél év és a béka segge alatt lesz az áruk.

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#39) Jeanne d'Arc

Engem megfogott, akárki akármit mond. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#40) Tin válasza Ateszpapa (#37) üzenetére


Tin
veterán

Azokat a hibakat javitottak mar. A melegedes jatek eseten megvan, de normal hasznalat mellett kb sose tapasztalom. A merulesen nagyot javitottak, most is inkabb csak "atlagos", de ha beallt az akku optimalizalas, nem lehet azt mondani, hogy merul mint a titanic. A fotok pedig nagyon jok lettek, video is.

Sajnos az elozetes tesztek alapjan az S21U meg jobban melegszik, csak ezuttal az SD888 valtozat is, de erre meg varjunk par napot a rendes tesztekig. Az akkuido jobb lett alapbol mas tesztek alapjan, tehat egy gonddal kevesebb (gyanitom erre gyurtak ra legjobban az indulo firmware-nel). A fotok es videok viszont nehol meg az N20U-nal is rosszabbak, szoval itt is kovetkezik majd egy optimalizalos kor.

(#41) roli543


roli543
őstag

Amire nem ter ki a teszt, az a melegedés, mert bizony tud olyat. Tech2 Laci videójában is benne van hogy sajnos azt nem sikerült megoldani tavaly óta... kíváncsi lennék Snapival mit tud a kicsike.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#42) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Emellett a telefon mellett egyedül a kinézete szól, az meglepően jó lett Samsung létére. Viszont belsőben engem nagyon nem győzött meg, és a Samsung Apple másoló, pofátlan üzleti stratégiája nagyon remélem, hogy még visszaüt.

(#43) joey04


joey04
titán

Értem én, hogy a sima és + verzió után már csak a különbségekre épít a teszt, de akkor is fura, hogy a csúcsragadozó csak egy ilyen nesze semmi fogd meg jól tesztet kap. Inkább ez a teszt kellett volna hamarabb, a sima verziók meg ráértek volna és ebben leírni mindent részletesen. A kamera okés, de sajnos egy telefon sincs a piacon, ami megadna mindent, bár egy része technikailag nem is lenne kivitelezhető, vagy csak nehezen. A sima és ultraszéles mindenben jelen van, a zoom kicsit katyvasz, hol csak 2, 2.5x van, hol csak 3, hol csak 5 hol csak 3 és 10, stb. Kéne egy jó af-es sima, af-es ultraszéles, meg egy jó 2x portré, meg 3-5-10x. Az előlapi kamerák meg minden esetben rosszabbak, erre lenne jó, az asus megoldása. De ennyi "szem" elrondítaná nagyon a telefont (sok zoom kamera). Ezért lenne jó, ha a beharangozott mindenre jó zoom kamera megjelenne, 10, de legalább 5x-ig. És akkor kevesebb kamera kellen. Mindez forgatható kivitelben. Persze ez csak álom. De 500k környékén már lehet álmodozni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Tin válasza GreenGoblin (#38) üzenetére


Tin
veterán

Sajnos a forintos ar nagyon huzos.

Viszont azt elfelejtik megemliteni, hogy a Samsungoknal a trade-in (regi telefon becserelos) mokaval eleg jo arat adnak a regieket (siman piaci ar), vasarlashoz kapsz bont, sokszor ajandekot (elovetelben pl. eleg nagy erteket), es az aruk valoban kellemesen beesik par honap utan, foleg akcioban.

Ez a telefon minden hibajat javitva eleg jo vetel lesz karacsony elott, valami jo kis akcioban. Addigra a firmware is kiforr, tapasztalatok is lesznek, es az ara is bemegy a kellemes szintre.

Csak hat sajnos iden karacosnykor is ez a velemenycikk lesz fent a telefonrol a PH-n, es aki tajekozodni akar, azt fogja hinni, hogy egy rakat tularazott sz.r.

(#45) Noukoum válasza .Szaki. (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért, mert baromira nem mindegy, hogy van egy termék, ami soha a büdös életben nem adott lehetőséget arra, hogy bővíthesd külső háttértárral a memóriát, meg van a Samsung, aki ezt a lehetőséget ezúttal elvette. Zárójelben teszem hozzá egyébként, hogy ezt egyszer már megpróbálták eljátszani és nem véletlen az, hogy a következő modellben azonnal vissza is hozták.

De baromira mindegy. :) Lelehet írni hogy elvették a micro sd kártyával való bővíthetőséget, azzal karöltve hogy ilyet sem az apple sem a huawei sem a oneplus sem a xiaomi nem ad. Akkor ez nem a telefon ellen szól, főleg úgy hogy tényleg rétegigény ilyen hatalmas alaptárhelyek mellett. Az negatív hogy elvették, de mivel máshol sincs és nincs is igény rá ezért teljesen felesleges beleírni a kontrába. Egy telefont sosem az elődjével hasonlítjuk össze hanem a konkurensekkel.

Ez a töltés mizéria annyira nevetséges egyébként, technikai sznobok f*rok hosszabbítására alkalmas marhaság. Az S9+-om durván 45 perc alatt 100%-ra feltölt ~15%-ról gyári töltővel. Az iPhone minimet pedig vezeték nélküli töltő tölti fel ~ugyanennyi idő alatt, pedig sipákolnak a max 12W miatt. Pedig kisebb az akkumulátor, ezért iszonyat hamar feltölt.

1. Szerinted. Nekem fontos a töltés sebessége neked nem, ez alapján ne ítélkezz.
2. Nagyon kíváncsi lennék arra az s9+ töltési sebességre, inkább teszteld le mert picit gyanúsan gyorsan tölt elvileg a te példányod.

Elhiszem hogy szerinted mindegy hogy reggel 20 percig vagy 1,5 óráig tölti az ember a telefonját de szerintem nem. Szemét dolog a samsung részéről is hogy kispórolják a gyorsabb töltést.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#46) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Vajon, Fhd /60fps úgy lehet váltani a kamerák között?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#47) Tiger. válasza Segal (#10) üzenetére


Tiger.
nagyúr

És miért?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#48) Lacee04


Lacee04
tag

Nekem P30 Pro-m van, ami lassan 2 éves, de még mindig tökéletes, nem látom miért kellene lecserélni pl. erre, de bármilyen újabb csúcstelefonra igazából. Sőt, venni is sokkal jobban megéri, 180 körül lehet kapni újat, és ugyanazt tudja nagyjából mint ez a Samsung, vagy még többet is (üzemidő), átlag felhasználónak meg még bőven túl sokat is tud. Nincs igazi fejlődés kb 2-3 éve a telefonos piacon. Az igazi innováció a normális árban lévő hajlított kijelzős telefon, illetve valami új akkumlátor technológia lehetne.

(#49) GreenGoblin válasza Tin (#44) üzenetére


GreenGoblin
tag

Beszámítás ide-oda attól még az ára ugyanaz.
Ha részletre vetted tavaly és most azt visszaadod és ezt is részletre vetted akkor a teló gyakorlatilag nem is a tiéd csak bérelted.
Ha pedig megvetted tavaly kp-ra akkor kiadtál egy valag pénzt ami még be sem hozza az árát mert adod vissza az újért.
És akkor az emberek azt hiszik jól járnak.
:DDD

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#50) HThomas


HThomas
senior tag

A telefon UWB (ultra wide band) chippel is rendelkezik a mobil és más UWB-s eszközök precíz pozicionálására pár méteren belül...

Hm, erről szívesen olvasnék majd kicsit bővebben.

A telefon nem rossz, azt hiszem ez méltó utódja lenne az S10+-nak... bár 1-2 évig még biztos nem váltanék, már csak az ár miatt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.