Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76051) Nayrobi


Nayrobi
őstag

A Dirt Rally más lesz, én elfogadom olyannak a Milestone játékait amilyenek. Jah, van egy kis késés a kontrollernél, de szerintem ez csak megszokás kérdése. Kormánnyal is toltam és azzal egy teljesen más játék érzetét kelti, nincs késés és talán élethűbb is az autók irányítása. Még csak az első 10 futamon vagyok túl, de biztos el leszek vele sokáig, viszont az már most feltűnt, hogy a rallycross futamoknál az ai tök hülye és agresszív, néha tolnom kellett pár restartot miattuk. Az eventek számával nem lesz gond, tippre olyan 500 és 1000 között lehet ha futamokra lebontjuk. Kemény.

[ Szerkesztve ]

(#76052) LeventeV válasza Nayrobi (#76051) üzenetére


LeventeV
senior tag

És milyen az autólista? Gondolom a Citroen dominál.

(#76053) janes42


janes42
csendes tag

Ez a Spotify hogy működik ?! Gondolom előfizetéses. A Netflix pedig ha jól tudom nem elérhető nálunk ?!

(#76054) -Perko-


-Perko-
csendes tag

Lehetséges store walletből a pénzt úgy felhasználni hogy azt kiegészítem bankkártyáról vagy mindenképpen walletbe kell feltöltenem az összeget és csak egybe onnan költhetem el? Köszi a választ.

AMD Ryzen 7 7700X - Asus Strix B650E-E - PowerColor RX 7800 XT Hellhound - Be Quiet! Straight Power 12 850W - 2x16GB G.SKILL Trident Z Neo - Dell P2417H | Audio: Audio-gd NFB 11.28 - ATH-A1000Z

(#76055) A`rpi válasza -Perko- (#76054) üzenetére


A`rpi
addikt

Kiegészíti a különbözetet a hozzáadott bakkártyádról, nem szükséges egyenleget feltöltened külön.

[ Szerkesztve ]

(#76056) Kendek válasza -Perko- (#76054) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ami többlet fizetnivaló van, azt tudod más formában is rendezni, pl. bankkártyával val PayPallal. Tehát ha mondjuk 5.000 van walleten és 6.400-at kéne csengetni, akkor 1.400-at fizethetsz kártyával. Tökre ugyanaz mintha nem lenne semmi összeg feltöltve, csak levonja azt ami elérhető.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#76057) koncsik válasza janes42 (#76053) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Spotify ingyenes változatban reklámok vannak néha a számok között. Előfizetésesben nincs, jobb mínőségű és letölthető (emlékeim szerint).
Netflix elérhető Magyarországon is, elég lecsökkentett választékkal.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#76058) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!

Rendeltem én is a leírásban található porszűrőt az e-bayről.Gondolom jónak jó mert elég jó véleményeket olvasok itt róla?! Holnap jön majd meg.Na most a vásárlás napján mármint a ps vásárlásának a napján már megrendeltem,de majd 12. én lesz 1 hónapos a ps-em.Kérdésem annyi,hogy mielőtt felteszem a pórszűrőt kell valamit csinálnom a ps-el azon kívül hogy megtakarítom?
Illetve gondolom annyira nem lehet még poros 1 hónap alatt hogy szét kelljen szednem vagy ilyesmi?

Esetleg még annyi,hogy tudtok magyar vagy ha magyar nincs külföldi linket adni ahol jó ár/érték arányú és minőségű fóliákat lehet rendelni a gépre?

Előre is köszönöm!
:R

....Pr:)ly....

(#76059) A`rpi válasza proly01 (#76058) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha szétszereled ugrik a garancia.

Nem lesz vele gond, ennyire rövid idő alatt ideje nincsen beporosodni a gépnek.

Fóliával én nem rondítanám el, az ebay tele van vele ha szeretnél rá. :K

(#76060) Elims válasza Sirandrish (#76026) üzenetére


Elims
veterán

Annyit simàn megért! :-)

Nayrobi: "...megjött a Seb Loeb Rally Evo..."

Honnan??Nem vmi màrcius körül jelenik meg? :-o
Elő akartam rendelni,de làttam a megjelenési dàtumot,így kihagytam -telefonròl-.
Esetleg keverem a dirt rally-val?

(#76061) LeventeV válasza Elims (#76060) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem kevered a Dirt Rally-val, ami április 5.-én fog megjelenni. A Sebastien Loeb RE most jelent meg, január végén (29, ha jól tudom).

(#76062) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Lemerült játék közben a DS4 kíírta, hogy a kapcsolatot megszakítja. Összekötöttem kábellal, hogy töltsem, de nem reagál semmire, ilyenkor mit kell csinálni? Csak kilépett a játék menüjébe és semmi.

(#76063) Kendek válasza Zolix (#76062) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Meg kell nyomni középen a két analóg kar között azt a kis kerek gombot, amin P betű van.

<-ƘƘ->

(#76064) neato3loco


neato3loco
senior tag

Na nekem is rákezdett a ps.. Olyan irritálóan zúg, hogy csak na, és még egy fél éves sincs. Ha szétszedem és kitakarítom, lejár a gari, ugye? :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#76065) A`rpi válasza neato3loco (#76064) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha visszaviszed garanciába, kicserélik azonnal. Más kérdés, nem új gépet kapsz hanem gyári felújítottat. És az sem garantált hogy halkabb lesz, viszont cserébe a garancia újra indul.

(#76066) Zolix válasza Kendek (#76063) üzenetére


Zolix
tag

Köszi, sikerült.
A másik ami érdekelne, hogy lehet valahogy hangerőt csökkenteni, mert este a tv-t (Samsung 40h6500) már 1-es hangerőre rakom , de némelyik játék (pl. ha lövöldözok) így is nagyon hangos, fülhallgatóval pedig nem nagyon szeretnék játszani.

(#76067) A`rpi válasza Zolix (#76066) üzenetére


A`rpi
addikt

Játék hangbeállításai között találsz hangerőt is.

[ Szerkesztve ]

(#76068) Nayrobi válasza LeventeV (#76052) üzenetére


Nayrobi
őstag

Van sok Citrom is, de összesen 60+ verda van benne minden korszakból plusz a Pikes Peak és rallycross verdák, elég kemény felhozatal, szerintem a legátfogóbb ami hivatalosan valaha megjelent egy játékon belül.

Elims: pénteken jelent meg, úgy volt hogy már csütörtökön megkapom, de aztán mégis hétfő lett belőle. A Day1 verziót húztam be, így kaptam plusz 2 dlc-t is. (1 pálya, 2 autó)

(#76069) Zedz válasza A`rpi (#76059) üzenetére


Zedz
addikt

Sony nem takarítja ki a gépet?

(#76070) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#76059) üzenetére

Ha már fólia. Én vettem rá, szép fa színű (hatású) fóliát, a gép jobb hátsó részénél 2 nap múlva elkezdett felpenderedni. Nem mondom hogy mindegyik ilyen, de én így jártam vele.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#76071) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#76070) üzenetére


A`rpi
addikt

Gondolom a hőtől?

(#76069) Zedz
De kitakarítja, csak nem helyben,
itthon csak összegyűjtik, külföldön végzik el a beavatkozást.

[ Szerkesztve ]

(#76072) horvathkrisz válasza gyuribácsi88 (#76070) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Egy darabig nem követtem a topikot, megjöttek az alu-analógok?

(#76073) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#76071) üzenetére

Hát nem is attól mert ráöntöttem a babgulyást. :U ;]

Gondom gagyi a ragasztó amit ennél a típusnál használtak, ezért írtam hogy nem biztos hogy mindegyik ilyen, de ilyenbe is bele lehet szaladni. 5$ bukó.

horvathkrisz; persze, már mikor, mostanában 2 hét alatt ideérnek a cuccok.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#76074) Adam_Shepard válasza A`rpi (#76071) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És a limited edition gepek helyett javitasnal ugyanolyat kap az ember?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76075) #45378816 válasza Citroware (#75894) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én a DMZ-be adtam meg a ps4-em IP címét, de csak azért tettem ilyet, mert a codbo3-nál irtózatosan sok volt a laggolás!

Most tökéletes(nek mondható, mert ha éppen kilép két játékos vagy több, akik +klán+-ba játszanak, akkor 2-3mp-ig lag, majd újra fain)

Szóval oda próbáld megadni, hátha segít, ha nem akkor próbálj cserélni router-t.

(#76076) A`rpi válasza Adam_Shepard (#76074) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem tudom, szerencsére még nem volt garanciális gondom, józan ész ezt diktálná...

Kérdezz rá telefonon ha érdekel.

(#76077) A`rpi válasza #45378816 (#76075) üzenetére


A`rpi
addikt

COD esetében dedikált szerver hiányában nem csak nálad kell elfogadható netnek és router beállításnak lenni, hanem a "szervernek" aki csinálja a hostot.

Citroghost esetében már a bejelentkezéssel is probléma volt, online játékig el sem jutott... :(

(#76078) #45378816


#45378816
törölt tag

Valaki nem tud ajánlani egy jó/működő stereo FÜLhallgatót?

Nagyon bejön az új ps4-es in ear headset, de most nincs rá keret és annó írtam ide, hogy sajna az almás nokiám fülesét nem támogatja a kontroller ezért érdeklődnék.
Próbáltam nagyon régi nokia telefon fülesével, amin nincsenek hangerő szabályzó gombok (gondoltam az miatt sípol a hang) de az se jó :(
Illetve próbáltam a régi Blackberry-s headset-et, amin csak egy felvevő/lerakó gomb van, azzal működik, de némítani nem tudok, hanem folyamat adja a hangom.

Attól tartok muszáj lesz in ear hs-et vennem.... pls help.... :DDD

(#76079) A`rpi válasza #45378816 (#76078) üzenetére


A`rpi
addikt

Összefoglaló legfelül. / Hasznos tartozékok, kiegészítők. :K

(#76080) #45378816 válasza A`rpi (#76079) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ott néztem, de csak fejhallgatók vannak, ha jól látom.
Engem fülhallgató érdekel. (legyen normál vagy "agyba" dugós, mind1) :)

(#76081) Neoteric válasza #45378816 (#76080) üzenetére


Neoteric
addikt

Htc One m7 gyári fülhallgatóját használom, ebayről 2-3ezer Ft. Nekem tökéletes.

PSN: ne0teric_sAN

(#76082) #45378816 válasza Neoteric (#76081) üzenetére


#45378816
törölt tag

Ugyan úgy látja el a dolgát, mint a gyári mono füles?

(#76083) Adam_Shepard válasza #45378816 (#76080) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az in ear fulesrol fogok egy osszefoglalot irni a kozeljovoben. Egyedul az ára miatt nem ajanlott vetel, de hosszu tavra jo befektetes. (En nem szeretem a nagy fuleseket es ez meg nagyon tetszett). A noise cancelling funkcio is jopofa benne.

Ilyen sos hasznalatra majdnem mindegyik headset jo ami nem iphone / apple kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76084) metju válasza Adam_Shepard (#76083) üzenetére


metju
tag

Ha már a fülesekről van szó...
Az miért lehet, hogy ha a Beats fejhallgatómat használom játék közben, amihez van mikrofonos kábel is, akkor nem hallanak mások?:/

(#76085) EczkE válasza Adam_Shepard (#76083) üzenetére


EczkE
addikt

En eloszor az LG G3-as geadsetet hasznaltam, azt mondtak nagyon jol hallottak a hangom. Mondjuk csak a bal fulesbol jott a hang, egy ido utan zavaro volt. Aztan vettem egy Gold fejest.

Asszem mindenféleképpen!

(#76086) Joey89


Joey89
tag

Sziasztok!

Ajánlanátok pár címet, amit ketten lehet tolni? :) Kategória igazából mindegy, kétfős élmény lenne a lényeg.

(#76087) Adam_Shepard válasza EczkE (#76085) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Es mi a velemenyed a gold fejesrol?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76088) Adam_Shepard válasza metju (#76084) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Melyik model?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76089) EczkE válasza Joey89 (#76086) üzenetére


EczkE
addikt

Itt egy lista, de van meg par.

Asszem mindenféleképpen!

(#76090) Neoteric válasza #45378816 (#76082) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem tudom, sosem használtam a gyári mono headsetet. Muteolni mikrofont viszont gombbal nem tudod, azt úgy szoktam, hogy kihúzom a kontrollerből. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#76091) #45378816 válasza metju (#76084) üzenetére


#45378816
törölt tag

:D pont ezt írtam le, ue. van nekem is, azért, mert azon is van hangerő szabályzó, nem csak egy gomb van rajta, ezért gondolom bezavar és csak a zúgást hallani.

Közben meglestem a HTC-s fülest és (az egy gombja miatt) :) teljesen jónak tűnik, ha teszi a dolgát és lehet is némítani a gombbal, akkor vétel lesz. /ejjjj Neoteric, közben elolvastam mit írtál, ez nem jó hír sajna :( / :DDD

Természetesen veszek majd egy ps4 in ear-t, de még nekem ez egyelőre horror ár. :)

[ Szerkesztve ]

(#76092) EczkE válasza Adam_Shepard (#76087) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem nagyon bejon, kenyelmes, jol szol es vegre egy fejes amit hosszutavon is tudok viselni es meg 7.1 is tetszik. A tartosaggal kapcsolatban vannak ketsegeim, de ha vigyazok ra akkor sokaig birni fogja. Ha van ra keret es vezeteknelkuli megoldasban gondolkodsz en tudom ajanlani.

Asszem mindenféleképpen!

(#76093) Adam_Shepard válasza #45378816 (#76091) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amugy azoknal lehet ezta a zugast eszrevenni amik megkaptak a mfi minositest.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76094) Adam_Shepard válasza EczkE (#76092) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Fő fülesnek vásároltam így utcara is kiviszem amit a fejessel nem tennek meg. Ez meg eleg strapabironak nez ki. Az a 7.1 erdekesen hangzik viszont.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76095) #45378816 válasza Adam_Shepard (#76093) üzenetére


#45378816
törölt tag

Lehet akkor a megoldás egy vezeték nélküli füles lesz? :)

(#76096) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Sziasztok,

Meddig lesz lent a PSN? Sem a gépről, sem pedig PC-ről nem elérhető....

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#76097) Gijon válasza #45378816 (#76091) üzenetére


Gijon
senior tag

Jó ám hozzá a Sony PS Vita In-ear headset is, nincs horror árban. Itt van "pár" értékelés róla.

[ Szerkesztve ]

(#76098) Adam_Shepard válasza Gijon (#76097) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen. Ez is szepen szól.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76099) EczkE válasza Gijon (#76097) üzenetére


EczkE
addikt

Ez jonak tunik, lehet tartalekba veszek majd. Koszi a linket! :R Ment is a whislistre. :D

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#76100) metju


metju
tag

Most cseréltem el nemrég az egyik játékomat a Need For Speedre és nem tudom elindítani, mert hogy nincs internetkapcsolat meg ilyenek. Lehet, hogy ez egybefüggő azzal is, hogy a PsStore se jön be? A böngésző tökéletesen teszi a dolgat. Oly remek ez a PlayStation :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.