Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76201) redXIII válasza A`rpi (#76164) üzenetére


redXIII
senior tag

Miért lenne drága? Csak a dugó más. Ugyanúgy 220 volt van ott is. Ha tényleg az amzazonról rendeli bedob a kosárba pár fontért egy 13 amperes átalakitót, azt jónapot. Kiküldik neki egybe a csomaggal.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#76202) proly01 válasza dilipok (#76200) üzenetére


proly01
őstag

Szerintem nem.
Simán csak ezerrel pörgeti a ventillátort de csak ez a játék semmi más.Ha pedig megállítom "pause" akkor még jobban....

....Pr:)ly....

(#76203) Dadpool válasza proly01 (#76199) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nalam semmi hangja se a lemeznek se a ventinek par ora jatek után

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#76204) echterion válasza Elims (#76196) üzenetére


echterion
nagyúr

A Gran Turismo minek számít? :)
Grafikára melyik a szebb? Ha már választani fogok, akkor ez is szempont lesz, amúgy annyira nem fontos.

(#76195) ilovedigweed: Hm, telcsi szerint mindet megvettem. 3-3 db Ps4 és PS3 játék, meg négy Vita. Ennyi van nálad is?

**********

(#76205) dunc válasza proly01 (#76202) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem csinál valamit a háttérbe? Nincs túl közel a gép valamihez? Mármint szellőzik rendesen?

(#76206) Adam_Shepard válasza echterion (#76204) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Driveclub. Hands down.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76207) proly01 válasza Dadpool (#76203) üzenetére


proly01
őstag

Azért ne hülyéskedj komolyan kérdeztem.
Az szép lenne ha nálad semmi hangja se lenne a ps-nek pár óra játék után....

Dunc: kb 10cm re van hatul a polc vége ennyi vn neki szellőzni plussz ma szereltem fel az ebayes porszűrőket.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#76208) gyuribácsi88 válasza proly01 (#76207) üzenetére

Nem tudom itt mások mit hallucinálnak, de a TLOU meg a Killzone is brutál módon pörgeti a gépet, a többi játéknál kb semmi, de ez a kettő minden gépet pörget mint barom.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#76209) dunc válasza proly01 (#76207) üzenetére


dunc
nagyúr

" plussz ma szereltem fel az ebayes porszűrőket" Hát nem biztos, hogy nyerő ötlet esetleg megnézhetnéd anélkül! :U

[ Szerkesztve ]

(#76210) proly01 válasza gyuribácsi88 (#76208) üzenetére


proly01
őstag

Ennyi köszönöm 😊😉
Azért meglepődtem volna mert van pár komoly játékom (mármint erőforrást igénylő) de kicsit meglepődtem hogy kb olyan mintha fel akarna szállni a konzol 10perc után....

....Pr:)ly....

(#76211) Elims válasza echterion (#76204) üzenetére


Elims
veterán

Ha gran turismo-t írod akkor kérdés nélkül project cars.
Garfikára talán a driveclub szinesebb viszont a project cars picit élethűbb/élesebb.
Project cars-t vedd. :-)
Szerintem.

Proly: Azért én kipróbálnám Dunc tanácsát is.

(#76213) tothl válasza proly01 (#76199) üzenetére


tothl
addikt

Ma pont jatszottam Last of Ust es nem tunt fel, hogy porgetne.....

(#76214) A`rpi válasza tothl (#76213) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, mert relatív kinek hol van az ingerküszöbe.

(#76215) Neoteric válasza dunc (#76209) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem semmit nem változott a porszűrőkkel a hang.. cserébe elég azokat takarítani 2 hetente.

PSN: ne0teric_sAN

(#76216) Neoteric


Neoteric
addikt

Meg tudná valaki erősíteni vagy cáfolni azt az urban legendet, hogy a tavaly PS Plus-os Rocket League-t nem lehet ingyen újra leszedni, ha egyszer már letörölted?

PSN: ne0teric_sAN

(#76217) Elims válasza Neoteric (#76216) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem kizàrt,hogy ne lehessen ùjra letölteni.Akkor nem lenne értelme az ingyenes jàtéknak.
Este kipròbàlom,ha addig nem tenné meg vki.
Nem vàltoztattàl véletlenül meg vmit az elsődleges/màsodlagos àllítàson?Mondjuk nem tudom,hogy az befolyàsolnà-e..

(#76218) A`rpi válasza Elims (#76217) üzenetére


A`rpi
addikt

Korábban volt róla szó. Kérdés az, ha most véletlen lejár a plus előfizetése a kérdéses játékot majd újra le tudja e tölteni. (Ingyen, ha újra előfizet.)

[ Szerkesztve ]

(#76219) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#76220) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#76208) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálam a csúcs a Lara Croft : Temple of Osiris... :DDD Coopoztunk haverokkal és kajak áthallatszottak az üvöltő gépek. Ahhoz képest a Witcher 3-ban kb éppen, hogy szuszog a gép. Érdekes...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76221) Tegla80 válasza Neoteric (#76216) üzenetére


Tegla80
addikt

A`rpi es mindenki.
Cafolom magam.....le lehet szedni ujra ha van plus!!

Elims
Sikerult megoldanom a felmerulo problemat es itt tartok az acbf-ben..[link]. A "hungover" trophy-t meg megprobalom,mert azt valamiert nem kaptam meg.(ittam mar sztem mindenhol,de atfutom majd oket megint,...hatha.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76222) Rigormortiis válasza marilllyo (#76220) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezt adom. Nem volt még egy game, ami jobban nyírta a gépet. Esküszöm, addig nem is hittem, hogy ilyen hangot is ki tud adni a gép :D. Gondolom egy az egyben alávágtak egy emulátort a ps3 verzának, aztán 'jó lesz az úgy'.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#76223) front3r válasza Rigormortiis (#76222) üzenetére


front3r
őstag

Nekem az alatt sem hangos a gép. Nem is fogom sose lecserélni egy másik bundle - re.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#76224) Neoteric válasza Elims (#76217) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincs még gebasz, csak elgondolkodtam egy nagyobb HDD-n, aztán kár lenne érte, mert elég sokat játszom vele.

(#76221) Tegla80: Király, köszi. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#76225) Dadpool válasza proly01 (#76207) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Csinalok ma neked videot a killzone_t ugy vittem vegig hogy meg se nyikkant a gép a last of us is ilyen nálam.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#76226) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ha már szóba jött a gép hangja. Kb nulla tapasztalatom van mert még lényegében be se kapcsoltam mióta megvan, mert nem nagyon volt rá időm, de nem is ez a lényeg.
Lehet erről valami videót nézni ahol ugye rögzítenek hangot is hogy mi számít hangosnak és mi teljesen normálisnak? Tudom hogy garis meg addig kell hajtani, de én eléggé háklis vagyok az ilyesmire, szóval jó lenne tudni hogy mi az ami még okésnak számít.

Hja és még valami. Ahogy nőztem az összefoglalót, kétféle aktív hűtést használnak a gépre. A laptop coolert meg azt amit direkt ehhez csináltak és a gép hátuljára kell. Ezek közül melyik az effektívebb? Illetve ezek működnek a PS4 USB-jéről is gondolom!?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76227) bandi0000 válasza Neoteric (#76224) üzenetére


bandi0000
nagyúr

De ha lemented egy az egybe a vinyó tartalmát egy külsörr akkor le se kell tölteni semmit, csak visszaállítani

Xbox One: bandymnc

(#76228) kevepapa válasza Sirandrish (#76226) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Nekem van egy elég bika coolermaster laptop hűtőm, de egyelőre meg sem fordult a fejemben h alá kellene tenni. Átlagosan egyhuzamban kb. 2 órákat játszok, nem szabadna h ez gondot okozzon egy új gépnek, de még egy 3-5 évesnek sem...

(#76229) Sirandrish válasza kevepapa (#76228) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván nem is okoz gondot. Gondolom a konstrukció elbírja hisz erre van tervezve. Ha ez is "kinyírja" akkor lehúzhatja a rolót a Sony. Nem is ez a "bajom", csak én a túlzottam óvatos kategóriába tartozom, így ha megkönnyíthetem picit is a gép dolgát akkor azt meg is teszem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76230) marilllyo


marilllyo
veterán

Megvettük felesbe haverral a Diablo 3-mat. Mindenki arról beszél, hogy ez letehetetlen, éjjel nappal ezzel akarsz játszani? Stb...stb... Nem figyeltem valamire eléggé? Kimaradtam valamiből? Mitől lenne ez ennyire addiktív? Nem értem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76231) tothl válasza marilllyo (#76230) üzenetére


tothl
addikt

Én még mindig nem értem ezt a felesbe, share play dolgot...

share play esetén tulajdonképpen streamelésről van szó, nem ?

(#76232) Madwe válasza tothl (#76231) üzenetére


Madwe
nagyúr

A share play az egyfajta streamelés, ahol az irányítást is átveszed. A felesbe viszont az accountfelezést jelenti amivel 2en 1 accot használtok, nem a shareplayt :D

(#76233) marilllyo válasza tothl (#76231) üzenetére


marilllyo
veterán

Ő megvette, én az ő accjával letöltöttem majd visszalépek a saját accomba és együtt játszunk coop-ba. Mindenki a saját accjával. Összefogcsiban benne van.

(#76232) Madwe : Ja már megválaszoltad. Bár kicsit félreérthetően fogalmaztál mert gyakorlatilag nem ketten használunk 1 accot. De amúgy jah.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76234) Tegla80 válasza marilllyo (#76230) üzenetére


Tegla80
addikt

Minden jatek lehet ilyen.....Van aki dio3 fuggo,van akit mas kot le ugyan ugy es masrol hallani sem akar.(es visszakerdez ,h mi az a dio3 ;) )

Sirandrish
Ne aggodj,mert nem kell.Ha nem gyari hibas akkor kibir mindent.(ha nalam muxik 2eve akkor jol sikerult.....nem vagyok az a hazitunder es kutyam is van.....most epp egy "rat" feliratot dedikaltam ra. :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76235) Zanik válasza Sirandrish (#76229) üzenetére


Zanik
addikt

Elbírja a konstrukció, nem lesz vele gond.
Akinek meg kényes a füle, és még garis a gép, az vigye vissza, cseréltesse ki, hátha kap egy halkabbat/hangosabbat.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76236) marilllyo válasza Tegla80 (#76234) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából én a műfajt a két ingyenes PS+ -os játékkal kezdtem. A Magicka 2 és a Gauntlet.
A Magicka 2 szerintem tök jó. Nehéz...de azért nehéz mert ügyesnek kell lenni. Ott tényleg játszol. Millió varázslat combo...és megvan, hogy melyik enemy-re melyik hatásos...de figyelni kell arra, hogy lángol-e vagy vizes, esetleg te vagy vizes...stb...stb.. Na meg persze jön vagy 10 féle egyszerre. Gyorsnak kell lenni. Jó ötlet az egész. Gondoltam jó ez a műfaj...milyen lehet az "etalon".

De én D3-mat meg úgy éreztem, hogy "x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x" :(

De nem akarok ebbe belemenni mert a végén még kitiltanak a fórumról, hogy egy D3-nak be merek szólni. :DDD Biztos jó csak én nem találtam meg benne a "játékot".

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76237) Rigormortiis válasza marilllyo (#76236) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez azért van csak, mert nem öltél ezer órákat az első ket részbe :D Gyakorlatilag a műfaj őse, sikerre vivője, közel tökéletesre csiszolt jatekmenet, démoni hangulat, és a lootolas öröme. Iszonyat kihívasok vannak a végén, tényleg nagyon felületesen néztél csak bele. Egy Gauntlethez vagy Magickához (őszintén, mindkettő zs kategória) meg tenyleg nem lehet mérni.

De azt aláírom, hogy ha maga a stílus nem jön be, akkor ebben sem fogsz sok örömet találni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#76238) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Rendben..akkor elégnek titulálom a porszűrőt az oldalára és annyi. Köszi skacok. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76239) Dadpool válasza proly01 (#76207) üzenetére


Dadpool
aktív tag

[link]
fél óra játék után
lehet szerencsés darabot fogtam ki :D

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#76240) Adam_Shepard válasza Dadpool (#76239) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezt a reszt hardon hogy mennyire uuuutaltam! :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#76241) Madwe válasza marilllyo (#76236) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát a diablo3 az a paragon szinteknél kezdődik valahol igazán lvl70 felett... Amikor az itemjeid és a talentjeid úgy pakolod h minél hatásosabban tudj haladni. Igazából mindig erről szólt, minél hatásosabban egyre több lényet tudj gyorsabban megölni. A magicka az gondolkodósabb, de az nem is sima hacknslash, az kb új műfajt teremtett. A gauntlet meg túl nyugis, chilles játékmenet, ott inkább a halálra kell vigyázni.

(#76242) marilllyo válasza Rigormortiis (#76237) üzenetére


marilllyo
veterán

(#76241) Madwe+

Biztos így van. Ezért is írtam, hogy valamit én kihagyhattam vagy nem érthettem. Egyszerűen csak nem húzott be. Nem tudom hány óra gameplay-em van benne. Nem sok egyébként. Ha hasamra kéne ütni azt mondanám 5. ;]

De aztán lehet megint az volt a gond, hogy jött a Division Beta illetve a GTA V-nek most elkezdtem az online részével is coop-ozni és túl sok volt ami elvonja a figyelmem róla. Pihentetem míg leül a többi és majd újra nekifeszülök. Hátha akkor. Biztos jó és meg van a varázsa. Amúgy sem szoktam le*zarozni játékot. Max azt, hogy nem az én világom és otthagyom. Az utóbbi időkben a Crew volt az egyetlen játék amire azt mondtam, hogy...ha valaki megvenné inkább keressen mást helyette. De persze azt is végigvittem becsülettel.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76243) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Mivel másodszorra küldtem vissza a Stealth 400 turtle Beach fejhallgatómat így vissza kértem a vétel árat.
Most viszont szeretnék venni egy újat, ebben kérném segítségeteket.
Lényeg, hogy tudjam használni pc-hez is és wifis legyen. legyen strapabíró, ne törjön el mint ez az előző szar. Olyan 20 ezer ft környékénél húznám meg a határt. a segítségeket előre is köszönöm

ezzel szemezek nem tudom kinek van ilyen és mennyire megbízható

[ Szerkesztve ]

(#76244) truefx


truefx
aktív tag

Ha már D3 a téma, adjon hozzá aki szeretne közösen hentelni (PSN: tunemx303). Witch doctor 70+60nal nyomom.

(#76245) Neoteric válasza bandi0000 (#76227) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem hülye ötlet, köszi. Utánajárok a mikéntjének, mert ahogy látom ez még nincs benne az összefoglalóban.

PSN: ne0teric_sAN

(#76246) Tuomas válasza Neoteric (#76245) üzenetére


Tuomas
addikt

Ami azt illeti benne van :B

(#76247) marilllyo

Bőség zavara, nem tudok dönteni :U ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#76247) marilllyo


marilllyo
veterán

Szavazzatok a (jövő?) havi PS+ játékokra. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76248) Neoteric válasza Tuomas (#76246) üzenetére


Neoteric
addikt

Vak vagyok, sorry. :R
Ez lehet csinálni egymás után is? Szal először kimentem az adatokat, aztán a rendszert ugyanarra a külső hdd-re, majd miután ki lett cserélve a lemez visszatöltöm előbb a rendszert, aztán az adatokat?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#76249) LeventeV válasza marilllyo (#76247) üzenetére


LeventeV
senior tag

Broforce-nak örülnék. A többi annyira nem hoz lázba.

(#76250) Tuomas válasza Neoteric (#76248) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez szerintem tökre automatizált! Kiválasztod, mit akarsz kimenteni, azt kimenti, utána meg visszaállítod, és ugyan az lesz fent, mint amit kimentettél. Persze az üres vinyóra gondolom fel kell tenned a ps4-es szoftvert, és ez után tudod betölteni azt amit kimentettél

[ Szerkesztve ]

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.