Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75901) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok! A Ps kamerával lehet a Just Dance című játékon kívül mással is játszani? Van értelme beszerezni egyet?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75902) Zanik válasza Adam_Shepard (#75901) üzenetére


Zanik
addikt

Persze hogy lehet: [link]

Nem mellékesen a PlayStation VR-hoz is szükség lesz rá, szóval aki tervezi annak beszerzését, az előbb-utóbb kénytelen lesz kamerát is venni.
De lehet szöveges utasításokra, vagy stream-eléshez is használni.
Sajnos Skype nincs még PS4-re (pedig anno volt róla szó, hogy lesz), akkor tudnék TV-n beszélgetni távoli rokonokkal.

@tevepapa: Brothers-t még PC-n játszottam végig, nagyon hangulatos (sőt, érzelmekkel teli!) játék. Az EGttR-t nemrég vettem meg, de még nem próbáltam. Igazából egyfajta "nyomozós/puzzle" játék, ahol egy falut körbejárva kell összerakni, mi is történt ott. Akció nem nagyon van benne állítólag.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75903) Adam_Shepard válasza Zanik (#75902) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Koszi, es akkor ezzel is lehet streamet rogziteni ugy hogy kicsiben ott vagy a jatekban alul? Hangvezerles is mint a headsettel?

Ide akkor felesleges a move?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75904) A`rpi válasza Adam_Shepard (#75903) üzenetére


A`rpi
addikt

Én csak steam végett venném meg a helyedben...

Játék híján felesleges szvsz a kamera is, VR-t én nem tartom szempontnak, mert fogadni mernék hogy csomagban fogják árulni majd, lévén kell a működéshez.
(Érdekesen venné ki magát ha becammogsz xy boltban VR-t kapsz, de kamerát nem, és e miatt nem tudod használni... )

(#75905) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75904) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mert pl a ps3 hoz ujra elkezdtek szorni a kamerakat meg a moveot (talan azzal tudod majd a vrt iranyitani)

De ez a lista eléggé gyengusz:)

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75906) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#75905) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az ilyen építhető bumszlikat próbáltátok már?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75907) neato3loco válasza Adam_Shepard (#75906) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nekem személy szerint egy Vortex-em van. Szuper a codbo3-hoz! :) Mindenesetre nem éri meg nagy tételben rendelni külföldről. Egyszer csináltam, a nav rám szállt, levámolt aztán mindenkinek rá kellett fizetnie. Ellenben ha csak magadnak rendeled, ott a postaköltség, ami ugyanannyi kb., mint a vám. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#75908) TazLeacher válasza Adam_Shepard (#75905) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De ez a lista eléggé gyengusz

Kb. egyenértékű azzal, amit írtál, vagyis a Just Dance. Az összes többi játék olyan, hogy az ember inkább kontrollerrel nyomja. A JD-el én is jól elszórakoztam PS3-on de azért a move+kamera+JD ára nem éri meg egy játék miatt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#75909) >Deego.. válasza Adam_Shepard (#75906) üzenetére


>Deego..
senior tag

Persze.

Én meg voltam vele elégedve még használtam őket. Fps terén nekem sokat segített, de általában is.

Kényelem szempontjából megfelelt.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#75910) kevepapa válasza Adam_Shepard (#75906) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Én a plusz kényelem és a gyári kar kímélése céljából vettem egy kontrollfreek alphat. Eddig csak tps-sel (arkham knight) és PES-sel és Hotline Miamival próbáltam. Valóban kényelmes, de nem mondanám h kötelező vétel, nekem az alap analog is megfelelt. Valszeg fps-nel tényleg segít ha ki van emelve (de ahhoz ne az alphát vedd).

(#75911) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ezt a kis apró kérdőívet töltsétek ki kérlek, ha van rá 10 másodpercetek. :R [link]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75912) Sefter válasza Nayrobi (#75845) üzenetére


Sefter
veterán

Én nem találom az ipon oldaln, kereső sem dob semmit. Tudnátok élesbe linkelni? :B

Psn ID: sefter_hun

(#75913) Adam_Shepard válasza Sefter (#75912) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ahogy látom azóta már nem elérhető :D:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75914) Nayrobi válasza Sefter (#75912) üzenetére


Nayrobi
őstag

Miután beírtam kb még 1 órán át lehetett rendelni, utána elfogytak.

(#75915) Sefter válasza Nayrobi (#75914) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi mindkettőtöknek, bár nem értem ,előrendelés hogy tud elfogyni :B

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#75916) bordi10 válasza Sefter (#75915) üzenetére


bordi10
senior tag

Sehogy, talán rájöttek, hogy túl occóért tették ki :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#75917) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#75911) üzenetére


sutyesz96
őstag

Úgy látom legtöbben TV-t használtok. Milyen típusút? Mi a minimum ami ajánlott vétel egy ps4 mellé?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75918) Madwe válasza Citroware (#75894) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dmz-t s upnp-t még próbáld meg, amugy cseréld le a routered :D

(#75919) Neoteric válasza sutyesz96 (#75917) üzenetére


Neoteric
addikt

Távolságfüggő, de 32"-ost legalább. Én Sony-t preferálom, mert annál a normális tv-k VA panellel rendelkeznek, ami szebb, homogénebb feketét eredményez. Betekintési szöget meg letojom, mert úgyis szemből nézem.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#75920) sutyesz96 válasza Neoteric (#75919) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én egy belépő 42" LG-t néztem ki, mindenben meg is felelne az elvárásaimnak, csak az input lagtól félek.

[link]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75921) Lefty válasza sutyesz96 (#75920) üzenetére


Lefty
addikt

Ha egy kicsit utana keresel, tesztek szerint 29 koruli lagja van jatek modban, ami tokeletes. LG tv eseten pedig a konzol hdmi bemenetet PC-re nevezve ez tovabb csokkentheto.

(#75922) james001


james001
veterán

Driveclub tour kitolva. A végére azért vártam volna valami végső nagy bejátszást vagy egy ajándék kocsit vagy mittomén de semmi... Összességében jó kis árkádos versenyjáték volt,de ezen a rohadt AI-n az Evolution-nak dolgoznia kell még,mert vagy segg hülye,vagy agresszív hülye...
Ingyenes dlc tour-okat még kitolom,aztán ennyi volt :) Mondjuk az kár hogy a Lamborghini-s dlc nem ingyenes :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75923) Elims válasza Adam_Shepard (#75827) üzenetére


Elims
veterán

Miért nem szòltàl?? :-///
Vagy ùgy vetted észre,hogy az én internetem nagyon lassù?Akkor megértem. :-)

(#75924) Adam_Shepard válasza Elims (#75923) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jó! Akkor meg tudnad mutatni nekem? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75925) N@idia válasza sutyesz96 (#75917) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem Sony KDL42W705B van ennek a legkisebb az input lagja :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#75926) marilllyo


marilllyo
veterán

Érdekes ez az input lag dolog. Egy csomó játékban alapba is van. Pl. az Alien Isolation rettenet ilyen téren. Még pc-n is... de most toltam ki konzolon... Te jó ég.... Rettentő zavaró volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75927) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Én is megosztanám veletek a Division élményeket.

Co-op-ban csináltuk meg a main mission-öket. Egész szórakoztató lett. Jól lehet benne taktikázni, jól működik a fedezékes harc. A menü és a karakter invertory-ja kicsit átláthatatlan, de meg lehet szokni. A küldetések nem annyira változatosak, de ez csak a béte nagyon szűk tartalommal, ahhoz képest amit a teljes játék nyújtani fog. Csak egy szárny fejleszthető például és annak is csak 2 szintje.
A pvp (Dark Zone) izgalmas és nagyon oda kell figyelni a többi player-re, bár az a tapasztalatom, hogy egy- két csapat kivételével senki nem támadt meg, inkább barátságos volt. Vannak a DZ-n belül contaminated zónák, ahova belépve NPC-kel tudsz harcolni loot-ért.
A grafikáról nem szeretnék beszélni, mert az mindig vita indító, de annyit, hogy szerintem teljesen rendben van.

(#75928) echterion válasza sutyesz96 (#75917) üzenetére


echterion
nagyúr

Samsung PS51F5500-as plazma, kb. 2 méterről játszok (mikor játszogatok). Csak Fifa 15 meg Unity vagy egyelőre, ezeknél nem tapasztaltam input lagot.

**********

(#75929) Neoteric


Neoteric
addikt

Találtam egy kis akciót, hátha érdekel vkit.

Tomb Raider: Definitive Edition $29.99 $7.50 [link]

Just Cause 3 $59.99 $49.99 [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#75930) marilllyo válasza echterion (#75928) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezzel a TV-vel ugyanaz a gond ami a korábban linkelt Sony-val is. 2-3 éves modellek. Ezzel alapesetben nem lenne probléma...csak mivel kifutott termék már baromi nehéz beszerezni itthon. Ha egyáltalán be lehet még... :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75931) echterion válasza Neoteric (#75929) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. A kanadai store-ban a TR 8,75 CAD, én onnan tervezem megvenni.

(#75930) marilllyo: Ez igy van, de attól még nekem ilyen van, és a kérdésre illik válaszolni. :)) Szerencsére még pár évig nem kel lcd tv-re szorulnom, ez ki fog még egy darabig tartani.

[ Szerkesztve ]

**********

(#75932) front3r


front3r
őstag

A Hireltech Kft még létezik? Mert a weblapjuk nem él. :S
Szervizbe akarom vinni a PS4-em. Sajnos portalanítás közben az optikai driveban valami "kiakadhatott", mert nem tudja behúzni a disc-et, nem is próbálja, csak kattog.(Akkor akadhatott ki mikor fejre fordítottam a gépet, és mintha egy rugó vagy valami elengedte volna - ekkor még nem szedtem szét.) Pedig hozzá sem nyúltam a drive-hoz, csak a tápot emeltem ki. Igaz a drive-ot is ki akartam venni, de nem tudtam, nem erőltettem. Viszont az egyik csavart úgy meghúztam, hogy nem tudom már kicsavarozni a tápot, én marha, mert belenyal a csavarba a csavarhúzó.
A gép megy, csak disc-et nem tudok beletenni, szóval én szervizbe vinném...
Persze nem garis, szóval jó tanulópénz lesz!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#75933) Sirandrish válasza Neoteric (#75929) üzenetére


Sirandrish
legenda

Uh, ez nagyon jó ár. Csak megvan PC-n...de még így is elgondolkodtat :B
Mármint a TR
Ezeket is meg lehet venni amúgy "felesbe"? :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75934) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Final Fantasy XV gameplay

Live-Die-Respawn

(#75935) sutyesz96 válasza marilllyo (#75930) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszönöm a válaszokat.

Hát úgy látom túl vén rókák vagytok ( ;] ).
Gondolom egyikőtök sem manapság vette a készüléket, meg ahogy marillyo is mondta, ezek a készülékek beszerezhetetlenek és túlságosan elavultak. Plaazmát pl vesz még valaki? Szóval inkább hagyatkozom a tv-s topikra. De azért köszi. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75936) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Rise of the Tomb Raider nem tudjátok mikor érkezik kb ps4-re?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75937) james001 válasza sutyesz96 (#75936) üzenetére


james001
veterán

Elvileg év végén.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75938) glspeter1 válasza james001 (#75937) üzenetére


glspeter1
őstag

Nem sietik el, az biztos. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#75939) james001 válasza glspeter1 (#75938) üzenetére


james001
veterán

Itt nem a sietéssel van gond szerintem,hanem csak akkor jár le majd a szerződés amit a Microsoft-al kötöttek. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75940) marilllyo válasza sutyesz96 (#75935) üzenetére


marilllyo
veterán

Én úgy gondolom, hogy a legtöbb középkategóriás TV-vel vígan tudsz játszani. Az a baj, hogy az ember ilyenkor orrba szájba nekiáll tesztezni meg véleményeket hallgatni... Egyik a Samura esküszik a másik a Sony-ra a harmadik szerint LG-t kell venni. A vége az lesz, hogy nem tudsz majd dönteni. :)
Nem kell ezt túlbonyolítani szerintem és nem feltétlenül kell drága felső kategóriás TV-ket nézegetni.

Követ...köveket kérek. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75941) Sirandrish válasza Neoteric (#75929) üzenetére


Sirandrish
legenda

No meg akarom venni a TR-t. de ilyen üzit kapok...nem nagyon szoktam amazonról vásárolni így gőzöm sincs hogy mennyire komoly a dolog.

Mit tehetek?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75942) echterion válasza marilllyo (#75940) üzenetére


echterion
nagyúr

Így van, plazmát kell venni egy-két éveset, azt kész. :P

Sirandrish: Origi, létező amcsi cím kell a számlázásiba, akkor lehet ott venni bármit is. Nincs ip check. Ha így se megy, írj rám, megoldjuk.

[ Szerkesztve ]

**********

(#75943) dinostaRR válasza Sirandrish (#75941) üzenetére


dinostaRR
tag

Nem is tudsz tovább menni.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#75944) Sirandrish válasza dinostaRR (#75943) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ennyi? Meg se tudom venni?

echterion Pill, költözök :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75945) Neoteric válasza Sirandrish (#75941) üzenetére


Neoteric
addikt

Amerikai címmel kell megvenni, csak úgy engedi. Megosztható ez is természetesen, mivel digitális játék, ami accounthoz lesz kötve. Viszont csak akkor vedd meg ha amerikai a ps accountod, magyarhoz sztem nem lehet beaktiválni.

PSN: ne0teric_sAN

(#75946) glspeter1 válasza james001 (#75939) üzenetére


glspeter1
őstag

Vagy az, bár én már annak is örülök, hogy jön. :K

(#75940) marilllyo: Na ezért jásztok én 27-es Asus monitoron. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#75947) Sirandrish válasza Neoteric (#75945) üzenetére


Sirandrish
legenda

Regiztem volna egy US accot aztán annyi, de lehet inkább maradok a PC verziónál..
Bár ennyit szerintem megérne :D
Nah gondolkodom rajta még picit :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75948) N@idia válasza marilllyo (#75940) üzenetére


N@idia
őstag

Amikor én vettem a TV-m én is fórumoztam, de tudtam már akkor is, hogy mire megyek minél kisebb legyen az input lag ezt pedig a sony tv tudta a legjobban ezért választottam azt. Felesleges annyit ezzel foglalkozni, ha vki tudja mire akarja használni pofon egyszerű lesz dönteni. Engem nem érdekelt a smart része se az hogy 3D-s vagy nem, mert egyáltalán nem tévézek csak a konzol miatt vettem. Ahhoz pedig szerintem a Sony tv a legjobb :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#75949) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem ezzel az Amazonos vásárlással.
Rányomtam hogy kéne még az előbb, de azt visszavontam. Emailt mégis kaptam hogy köszönik a vásárlást, de a pénzt nem vonták le.
Gondoltam törlöm az ordert amíg gondolkodom, de azt EZ alapján nem tudom megcsinálni mert nekem így néz ki:

Mit tudnék most csinálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75950) Bingoo


Bingoo
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem:

Szeretnék venni használt gamet. (Destiny: Taken King ed.) Mivel ez leginkább multiplayer game (jó-jó, tudom h van single is), így az lenne a kérdés, hogy attól, hogy ezt már valaki használta a saját PS accountjával, attól én is tudok majd vele mutlizni? Tehát semmi korlátozás nem lesz azért, mert ez egy használt game? (ill. hogyan tudok arról megbizonyosodni, hogy amit veszek, azt majd be tudom regelni a saját HU fiókomba?)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.