Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75351) Beri78


Beri78
őstag

Kicsit idegesített, hogy már pár emberkének megjött a Division beta kulcs.
Beléptem uplay-re és a Beta access-nél nekem is ott virít a key:). Remélem ez az.... ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#75352) Nescafé


Nescafé
őstag

Nincs valakinek véletlenül még 1 napos magyar accra való előfizetés..

 iPhone 15 Pro

(#75353) Zanik válasza Madwe (#75349) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem ehhez hozzájárul az is, hogy közben idősebb lettél, és míg fiatalon rajongtál a játékokért és képes voltál órákat beleölni egy címbe, addig mára kevesebb időd van, türelmetlenebb is lettél, és már kevésbé tudsz túllendülni azon ha 50x is megszívat a gép.
Kevés időd van, és azt szeretnéd kikapcsolódva, nem mérgelődve tölteni a konzol/PC előtt!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75354) kiki22


kiki22
senior tag

Megjott a g2a -rol rendelt beta.Szoval ez is idoben jon nem kell trukkozni :-)

(#75355) Noda10


Noda10
tag

Köszönöm a válaszokat, beruháztam. Kíváncsi leszek, remélem nem hullik ki a hajam.

(#75356) pomk


pomk
őstag

#TheDivisionBeta start times:
Xbox One : Thu 28/01 - 10 am CET
PS4 & PC : Fri 29/01 - 1 pm CET

(#75357) dunc válasza Zanik (#75353) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon igaz ez, most nyomom a RE Zerot, hát az öreg iskola, nem a mai akció Resident, azon is gondolkodni kell, kire hány töltényt használhatsz! (elég jó rész, nekem a 2 a személyes kedvencem)

(#75358) crue válasza Madwe (#75349) üzenetére


crue
őstag

Azért az is hozzátartozik, hogy a hupikék törpikék és az Aladdin típusú játékok "sztorija" mindössze 2-3 óra hosszúságú volt, úgyhogy a szopatással tolták ki a játékidőt. Ma az ilyesmi elég nagy felháborodást váltana ki és az is, ha egy tizen-huszon órás kampányt elölről kéne kezdeni, ha kinyír egy boss.
Meg volt a régi játékoknak és a régi "játszásnak" a maga feelingje (cetlizés, térkép rajzolás stb.), de lássuk be, a mai játékok sokkal komplexebbek, itt nem működnének ezek a dolgok.

(#75359) Kakaduku válasza kiki22 (#75354) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Mármint az aktivációs kulcs, amit az Uborka honlapjára írsz be, vagy az, amit már az Uborka küld és be kell majd PSN-en regisztrálni?

Tárgytalan, nekem is megjött. :C
Ez igen gyors eddig és zökkenőmentes.

[ Szerkesztve ]

(#75360) pomk válasza Kakaduku (#75359) üzenetére


pomk
őstag

Ne kiabáld el! ;]

(#75361) Beri78 válasza pomk (#75360) üzenetére


Beri78
őstag

nekem is megjött az email is :))

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#75362) Kakaduku válasza pomk (#75360) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én érzem az erőben, hogy minden rendben lesz. :DDD
Bízzatok az erőben és bennem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#75363) shunter válasza Noda10 (#75333) üzenetére


shunter
aktív tag

"Aki azért elboldogul a legtöbb játékkal normál fokozaton, azért ezt is végig tudja vinni, nem?" ha kimaradtak a fromsoftware eddigi játékai, akkor egy átlagos gémernek ez egy nagyon nehéz game. Én is megvettem, tetszik nagyon. Tartalom van benne, főleg dlc vel együtt. Én csak most kezdek ügyesedni 10óra gémeléssel a hátam mögött. Itt nincs instant sikerélmény. Ha egy boss t kínkeservesen kinyírsz, utána megérdemelten hátbaveregeted magad. Uh én spec ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

(#75364) A`rpi válasza Hopsz (#75348) üzenetére


A`rpi
addikt

Kérdésem az, hogy hogyan tudom beállítani,
hogy ne a facebook-os teljes nevem legyen

Legfelül gyakran ismételt kérdések.

Secondary profilt be kell állítani
vagy ami nem primary az alapból Secondary?

Először aktivált konzol minden esetben elsődleges,
utána a második konzolon aktivált fiókod,
csak másodlagos lehet.

Azt amúgy meg lehet nézni,
hogy előttem használt volt e konzol, vagy új?

Csomagolásból lehet következtetni.
Minden be van zacskózva, kábelkötegelvőze.
Joystickon fényes részek le vannak
ragasztva, dpad, és a szimbólumos gombok körül.

Végül de nem utolsó sorban, PSN fiók gyárilag nincs a gépen.
Szóval ha valami random név ott volt
első indításkor akkor lehet hogy használták.

[ Szerkesztve ]

(#75365) N@idia válasza Kakaduku (#75359) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem meg semmi nem jött, pedig előrendeltem a Gold Editiont biztos ami biztos :DDD

Most nézem, hogy ti a G2A-ról rendeltétek én bétáért nem fizetnék főleg úgy nem ha csak előrendeled akkor is kapsz kulcsot.... :D :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#75366) Madwe válasza crue (#75358) üzenetére


Madwe
nagyúr

TLDR offtopik

Hát ha belejött az ember akkor akár 1 óra alatt is le tudta tolni azért :) Mondjuk kommentekben is írják páran h ez nem gyerekeknek való... a zene meg továbbra is epikus :D Ettől függetlenül azért ezeknek megvolt a bája, s volt ugyanúgy sztori orientáltabb játék - pl donkey kong, final fantasy - is, de ezek is mentek akkor bőven a piacon, ma már ez nincs így. Persze nekem se nagyon férne bele, rohan a világ, nekem is egyre több a kötelességem ahogy idősödök, de a fiatalabb ráérősebb generáció inkább másra kapható. Én pl a már 8 éves féltestvéremen nem tudok kiigazodni, aki kb. 100! free2play játékkal játszik ipaden. Nyilván egyiket se ismeri meg mélységeiben, kb 5 mp-ente vált közöttük, azért ez így eléggé más hozzáállás. Anno addig gyűrtünk 1-2 címet míg ki nem ismertük teljesen, közben angolul tanultunk no meg kitartást :D no meg ügyesedtünk is rendesen - nyilván kevesebb választék volt, s drágább volt anno arányosan egy egy játék, de annak több "hasznát" láttam mind élvezet mind fejlódés tekintetében, minthogy addig nyomkodok valamit amíg el nem akadok benne. Persze ez két szélsőséges példa s durva általánosítás, de azért ez is benne van, ami kicsit ide is kapcsolódik. De ez már annyira nosztalgia/öreg zsörtölődés s teljesen offtopik ahoz képest h a bloodborntól indultunk ki, h az nemigaz, bocsánat

[ Szerkesztve ]

(#75367) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megleptem magam. Plusz az Unravelt is előrendeltem. :C

Plusz tudnátok ajánlani olyan játékokat amit lehet ketten együtt játszani?
Amiken túl vagyunk, Never Alone, Brothers, most rendeljük a snoopyt, meg a raymant, és a legos játékok.
Van még ilyen szórakoztató játék amit lehet ketten? Köszi

(#75368) Remi1234 válasza Beri78 (#75351) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ezt a Division ß kódot a storeban kell a redeem code menüpontnál beírni?

Mert nekem nem akarja elfogadni. Vajon számít itt is a régió?

PSN ID: RemiFungus

(#75369) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Storeban előrendelve már tölthető a division beta.
Megjelent a könyvtárban.
Lehet helyet csinálni, mert 28.9gb.

(#75370) Madwe válasza Bencus88 (#75367) üzenetére


Madwe
nagyúr

[link] nemreg volt róla szó. Ezen kívül a Lego játékokat és a sw battlefrontot ajánlottak meg, en pedig kiegeszitettem a badlanddel és a shiftlings-szel :)

[ Szerkesztve ]

(#75371) Bencus88 válasza Madwe (#75370) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ohh, köszönöm nem olvastam vissza :) Az pont jó, mert megvan a bf is :) :R

(#75372) Kakaduku válasza Remi1234 (#75368) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igen számít a régió (gondolom). Nekem a Siege bétánál volt olyan, hogy megkaptam a kódot, amit beregisztráltam a magyar fiókomhoz és arra a mail címre is jött, de a kódot csak USA fiókon tudtam aktiválni, szóval nem értettem akkor sem.
Szóval ha van több accountod, akkor próbáld meg a másikon.

N@idia: Ezt nem tudta senki előre, hogy így lehet béta kulcsot szerezni, a másik meg, hogy 250 Forint volt. Azért ennyire ne legyünk sóherek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#75373) Beri78 válasza Remi1234 (#75368) üzenetére


Beri78
őstag

nézd meg uplay-en, hogy melyik psn fiókodhoz van hozzárendelve....

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#75374) N@idia válasza Kakaduku (#75372) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem tapasztalatod, már neked is van a béták terén és gondolom tudhattad, hogy így is hozzá lehet majd jutni. Én bétáért akkor se fizetnék, mert ezek csak lehúzások és én nem támogatom az ilyen 250ft lehúzós nooobkat, persze akik félnek, hogy nem tudják idő előtt kipróbálni azokat is meglehet érteni, de én akkor sem tudom megérteni őket :DDD ;]

Az emberek már annyira buták, hogy már arra is lusták, hogy vmit megszerezzenek ingyen, inkább fizetnek mindenért, ezért tartunk itt ahol tartunk ;] :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#75375) Earl18


Earl18
csendes tag

Vettem egy bf4 játékot feltelepítettem leszedte a frissítését és amikor elindítom 2 percmulva hibaüzenet: " The disc cannot be read" volt már ilyen valakinek? Lehet ezzel valamit kezdeni? vagy hibás a dvd vagy mi a fene? mellesleg használtan vettem ma.

(#75376) Kendek válasza Earl18 (#75375) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint vettél egy használt, lemezes játékot, amit betettél és megvártad amíg feltelepíti (a pörgésből kikövetkeztethető ha végzett) meg letölti a frissítést hozzá? Utána pedig ha indítanád, akkor ezt a hibaüzenetet adja? Mert akkor ennyiből lehet lemez és olvasó hiba is, de ha rendben feltelepítette (ami akár fél óráig is eltarthat egy teli lemez esetén), akkor inkább az olvasóban lehet a hiba. Először is próbálj meg egy másik lemezt is, mert csak akkor derül ki. Illetve nézd meg, hogy nem-e karcos az amivel a probléma fennáll.

<-ƘƘ->

(#75377) Earl18 válasza Kendek (#75376) üzenetére


Earl18
csendes tag

Beraktama lemezt és kb 5-10mp alatt felrakta, legalábbis azt írta, nem indítottam el a játékot megvártam míg leszedi a frissítést ha kész volt elindítottam a játékot mire beírtam volna az EA emailemet már kidobott ezzel a hibával. Előbb megtisztogattam a lemezt alaposan és most nem dobott ki, kicsit összevolt fogdosva meg 1-2 karc ha jól láttam volt a lemezen. Soha többet nem veszek magánszemélytől használt játékot az tutifix.

(#75378) Elims


Elims
veterán

Számomra nagy dologra jöttem rá.Van ugye a sima 7.1-es fejhallgató,aminek van egy usb stick-je,ezen a stick-en van egy alig látható pontocska amivel ezt a stcik-et reset-elni lehet.
Régebben többen panaszkodtak nekem,hogy engem ezen a fejhallgatón keresztül alig hallanak pedig amikor megvettem tökéletes volt.
Mivel komolyabban áttakarítottam ezért jöhetett elő ez a "hiba".Ma teljesen véletlenül megtaláltam ezt a kis pontot az usb stick-en és gondoltam nem lesz nagy probléma ha rányomok.Nem lett nagy probléma... :-)
Most hihetetlen kemény lett a mikrofon része. :-)
Szóval ha vkinek hasonló problémája lenne a vezeték nélküli fejhallgatójával először próbáljon rá erre a reset-re.
Ha tudtátok,bocs az írásért,nekem nagy újdonság volt.

[ Szerkesztve ]

(#75379) Ronam válasza Earl18 (#75377) üzenetére


Ronam
addikt

Talán meg kellett volna nézni mielőtt megveszed, hogy karcos-e a lemez...

(#75380) Adam_Shepard válasza Nescafé (#75352) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kell még?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75381) Pöttön válasza Bencus88 (#75367) üzenetére


Pöttön
őstag

Ejj, ez gyönyörű!
A jó öreg DS1-re emlékeztet. :Y
Meg szabad kérdezni, honnan rendelted? :B

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#75382) kevepapa válasza Earl18 (#75377) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Azért a blu-rayt nem könnyű annyira megkarcolni h olvashatatlan legyen. Itt elég látványosnak kell lennie a sérülésnek, és igen, ha csak lehet meg kell nézni előtte, vagy megbízható eladótól vásárolni.

(#75383) Kakaduku válasza N@idia (#75374) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Most nincs kedvem ezen vitatkozni. Majd egyszer ha gondolod kifejtem a véleményemet, hogy miért fizettem most először egy béta kulcsért. ;] :P

(#75384) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#75385) dinostaRR válasza F1rstK1nq (#75384) üzenetére


dinostaRR
tag

Normál napom volt de így ez "made my day" :-)

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#75386) LeventeV


LeventeV
senior tag

Asszem' nagy hibat kovettem el azzal, hogy a magyar accountra vasaroltam meg az Old Hunters DLC-t. Semmit sem toltott le, meg egy par megas aktivalo fajlt sem. Felek itt is az lesz mint a The Crew eseteben es a DLC accounthoz lesz kotve es valahol a felhoben tarsitja. Esetleg aki felesbe vette meg ram tud cafolni?

[ Szerkesztve ]

(#75388) Rigormortiis válasza LeventeV (#75386) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Semmit nem tölt le, csak unlockolja. A dlc része a legutóbbi frissítésnek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#75389) marilllyo válasza Kakaduku (#75383) üzenetére


marilllyo
veterán

Ne érezd magad szarul emiatt. Mivel nem volt 100%, hogy működik ez a preorderezős glitch így én is vettem egyet. 250 Ft-ot nekem bőven megér az, hogy saját szememmel és ne a yt-ről lássam a játékot.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75390) LeventeV válasza Rigormortiis (#75388) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor gondolom a felhobe unlockolja es csak annak az accountnak amelyrol meg lett veve.

(#75391) Rigormortiis válasza LeventeV (#75390) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Passz, nekem nincs megosztva az accountom, de nekem sem tltött le semmit. Nézd meg, hogy át tudsz-e menni a dlc területre.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#75392) Hopsz válasza A`rpi (#75364) üzenetére


Hopsz
tag

A privacy settingsben nincs olyan lehetőség amit írt. Hiába állítottam be hogy senki ne lássa a teljes nevem, csak ott maradt.

Nem én bontottam ki, szóval azt nem tudom, de nem volt rajta profil meg elvileg frissiteni is kellett rögtön. Csak nem ad el a thome használt gépet, csak a doboz milyensége miatt voltam bizonytalan.

(#75393) RunnyJuggler válasza oriic (#75387) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Belenéztem a játék elejébe.
Ez még mindig ugyanarról szól, mint az előzők :D

Szedd össze a virágokat, nyúzd meg a kecskét és lesz nagyobb tarisznyád...
És az animációkat még mindig a 3-ból újrahasznosítják. :(((

(#75394) echterion válasza vg (#75342) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nem ezt írtam, de aki játszott a régi gépekkel, az tudja, miről beszélek. A mai játékok nagyon könnyűek az akkoriakhoz képest. Lehet a fejet a falba verős smiley-kat tolni, de ettől ez még tény marad.

(#75349) Madwe: És az a legrosszabb, hogy néha már magamon is észreveszem ezt, hogy mi az, hogy nem sikerül elsőre, milyen "szar" játék ez. :(

(#75353) Zanik: Az a baj, hogy a mai fitalabb korosztály is visszadobja a játékot, ha "túl nehéz", ez sajnos nem ezen múlik, hogy ki hány éves. Szerintem.

De hogy on is legyek: a Plus tartalmak mikor szoktak megjelenni a store-ban? Mármint minden hónap adott napján, vagy tök random a dolog? US store érdekel elsősorban.

**********

(#75395) LeventeV válasza Rigormortiis (#75391) üzenetére


LeventeV
senior tag

Rakerdeztem a supportnal mert a fo accountomon (UK) most kezdenem a New Game 3+ -t es beletelne egy kis idobe, hogy kideritsem mi a helyzet. Mindenesetre bekaphatja minden kiado aki ezt meglepi es nem tunteti fel a termek leirasaban.

(#75396) Bencus88 válasza Pöttön (#75381) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, nagyon tetszik Nekem is :) Emlékeztet a logo anno a ps1-re ami itt csücsül az ágyam mélyén :)
Volt kedvezményem a konzolvilágnál meg eladtam egy régebbi kontrolleremet és beújítottam egy ilyenre :)

(#75397) A`rpi válasza Hopsz (#75392) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha ott "senkire" állítod akkor kívülről nem látszódik.

Más kérdés hogy te magad látod.
Opcionális lehet kézzel beírni kívánt nevet.

Settings > PlayStation™Network/Account Management >
Account information > Profile > Name >

[ Szerkesztve ]

(#75398) Madwe válasza RunnyJuggler (#75393) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem az ubisoftnál az utóbbi időben csak a grafikusok dolgoznak az újabb textúrákon a játékhoz, más nem is kell nekik ;]

(#75399) Neoteric


Neoteric
addikt

Hol tudok szerezni 250ér division kódot usa accra? Nem érdekel ha ingyen van, ha ideadja privátba a kulcsot amit csak be kell írnom psn-en, jár a 250 sz@r magyar forint akárkinek. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#75400) N@idia válasza RunnyJuggler (#75393) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem momentán tetszik, bár igaz, hogy megint a gyűjtögetésen van a hangsúly, de ettől függetlenül ez a kőkorszak egész jó ötlet. Én örülök, hogy tettek ide is egy kitérőt, remélem ennek is lesz folytatása :) Várom már ezt a Február 23-at, amúgy is kell vmi a Destiny után kikapcsolódásnak :DDD

Egyébként meg Bobby te is tudhatnád már, hogy eddig minden játékfejlesztő a régiekből merítenek át dolgokat újakat már alig ha tudnak kitalálni és ami régen jó volt úgy gondolják most is jó pedig igazán kitalálhatnának már új dolgokat... :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.