Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75301) james001


james001
veterán

Resogun-ban hogy az istenbe kell megmenteni az embereket? Arra már rájöttem hogy pár ellenfelet ki kell nyírni és kinyílik az a kocka amiben benne vannak,de van hogy csak random meghalnak,hiába lövök mindent mint a hülye...
Amúgy egész jó a játék,de nekem valahogy a Super Stardust jobban tetszett. A Commando módon besírtam viszont,az Arni-s beszéd hatalmas benne :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75302) sutyesz96 válasza Madwe (#75283) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pontosan hogy is nézne ez ki?

75278 Madwe: 100 inchen tolod a ps4-et? :Y

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75304) manu75 válasza james001 (#75301) üzenetére


manu75
aktív tag

Mikor elkezd villogni az emberke szimbólum akkor jönnek olyan "űrhajók" amik villognak vagy inkább világítanak maguk körül. Azokat kell kilőni mindet míg el nem tűnnek akkor lövi ki a kis emberkét a kockából. Ha nem veszed fel időben az emberkét akkor valami ufo féle elviszi. Vagy volt rá példa nálam egyik pályán beleesett lyukba is és elvesztettem, nem értem oda időben. A világítós hajók meg több féle módon is jönnek van amikor lefelé indulnak egy vonallal jelölt pályán körbe aztán vissza fel kimennek (nagyjából észre lehet venni úgy a háttérben a vonalat merre felé is van), aztán volt belőlük nagy űrhajó is meg kisebbek is amik támadtak meg valamikor két adag is jön egyszerre és nagyon hamar el tudnak tűnni. Olyankor talán egy bomba segít de az sem mindig jött be nálam.

(#75305) Zanik válasza james001 (#75301) üzenetére


Zanik
addikt

Commando-ról jut eszembe, a Broforce mikor jön PS4-re? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75306) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Final Fantasy XV képek

Live-Die-Respawn

(#75307) echterion válasza oriic (#75306) üzenetére


echterion
nagyúr

Nagyon baba lesz. Szerintem ez lesz az első olyan PS4 játékom amit megjelenéskor fogok megvenni.

**********

(#75308) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Gyerekek, ez a Bloodborne istenkirály! Kevés olyan játék van amit ennyire meg lehet gyűlölni az elején, majd úgy imádni hogy alig várom mikor lesz szabadidőm újra. Hihetelen atmoszféra és hangulat jellemzi. Örülök hogy megvettem. Most nyírtam ki az első Boss-t, de ennyit még játékban sosem haltam mint ebben :)

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#75309) Rigormortiis válasza gubisadam (#75308) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Bezony. Számomra a mai napig a legkirályabb ps4 játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#75310) pomk válasza >Deego.. (#75284) üzenetére


pomk
őstag

A PS4 The Division community beállításain módosítva átállítottam a belépési jogot.
Most már a visszaigazolásos belépés helyett nyílt lett. ;) Gyertek minél többen és "mindenki hozzon magával még egy embert"! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75311) #00110336


#00110336
törölt tag

THANK YOU FOR REDEEMING YOUR BETA CODE
Before the beta starts, we will send you an access key via the email address associated with your Uplay account.

felhasználói2016
jogi

A beta verzión a saját felelősségére játszik.

(#75312) Zedz válasza oriic (#75306) üzenetére


Zedz
addikt

Új FF-ben lesz local co-op?

(#75313) oriic válasza #00110336 (#75311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán értem, hogy most ezzel mit is akartál írni. Béta kiadásokkal eddig is csak saját felelősségre lehetett játszani.

(#75312) Zedz

Kizártnak tartom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75314) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#75315) marilllyo válasza oriic (#75314) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem magyar accal is működnie kell.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75316) oriic válasza marilllyo (#75315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIvel nincs PS4-em így nem tudom tesztelni, de lehetséges. :D

Live-Die-Respawn

(#75317) Shamat válasza marilllyo (#75315) üzenetére


Shamat
aktív tag

Működik magyar accal is, legalábbis a Beta-t elkezdte letölteni... :K

DEAD LIKE ME

(#75318) marilllyo válasza Shamat (#75317) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen? Te már letöltötted?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75319) Kakaduku válasza Shamat (#75317) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ne máááááár! :Y Én meg várhatok a kódra. :W

(#75320) Madwe válasza sutyesz96 (#75302) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt anno jól leírták a lényegét, azóta se sokat változott max az összegek (én 2014 körül csináltam hasonló konstrukcióban)

Igazából ha:
rögtön 1 összegben ki tudod fizetni a hitelt
nem félsz attól h lesz egy hitelkártyád akkor ész nélkül mint egy bolond elkezded használni, hanem mondjuk kapásból kettévágod
vagy esetleg sokszor vásárolsz nagy tételben (sokszor=évi 1 nagyobb összegű vásárlás) akkor megérheti tovább is megtartani s ésszel használni

akkor ezt a 10%ot egész jól ki tudod használni! a lényeg h csak ésszel s felelősségteljesen, de ha sose akartál hitelt, nem hiszem h ezzel gondod lenne :)

Ettől függetlenül kicsit érdemes utánajárni naprakészebb infokért (mi a feltétele a kártya beszüntetésének ha akarod, mi a feltétele az egyösszegű, általad kiválasztott nagyságú visszafizetésnek) utánajárni, de alap esetben ezzel nem trükköztek, csak a felelőtlen pénzügyileg fogalmatlan emberek "lehúzásában" akik felvették majd alig alig fizették a minimum törlesztőt + még esetleg használták is aztán jól eladósodnak közben persze :D

Igen, projektoron tolom, mondjuk mostanában gondolkodtam egy hdmi mátrix beszerzésében, mert néha, ha fps-t tolok monitorra kötöm, s egyszerübb lenne ha csak 1 gombnyomással eldönteném mely hdmi-s eszközöm mely kijelzőre kerüljön :)

(#75321) marilllyo válasza Kakaduku (#75319) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor lebököm én is aztán ha kapok kódot majd bedobom ide.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75322) laragirl83 válasza A`rpi (#75206) üzenetére


laragirl83
őstag

Driveclub.
Nekem maximálisan bejött, nagyon szép, remek pályák, irdatlan sok autó/motor, ütős hangok. Nekem az irányíthatóság is bejött, nem full aracde és nem is sim, kb. nfs-hez képest kevésbé arcade, de nem sokkal, szóval pont élvezhető annak, akinek nfs széria kevés, de egy rendesebb szimulátor már sok, főleg ha kontrollerről tolja. Multi része kicsit érdekes, sok kamikaze eltudja rontani a preciz köröket :D

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#75323) james001 válasza manu75 (#75304) üzenetére


james001
veterán

Aha,köszi akkor odafigyelek ezekre :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75324) Kakaduku válasza marilllyo (#75321) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akár privátban is, de írd már le, hogy miként műlödik. Most melózok, de este akkor én is rárabolnék erre a dologra. Én is vettem kódot, de ha működik, akkor én is bedobom majd ide.

(#75325) Madwe válasza laragirl83 (#75322) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát pont h a sok kamikazeből csinál itt ghostot a játék. meg a nagy pingesekből. Nem játszottál eleget más autós multi címmel, esetleg a driveclub ghostosodás bevezetése elött annak multijával azt hiszem. Azóta sokkal nyugodtabb minden ám - persze így is van meglepetés, de legalább kontrolláltabban :D

(#75317) Shamat Csak us accal kell vigyázni, ott az előrendelésnél már ki kell fizetni a játék árát :D

[ Szerkesztve ]

(#75326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Umbrella Corps. új trailer

Megjelenés májusban csak PC-re és PS4-re.

Live-Die-Respawn

(#75327) n000rbi válasza james001 (#75323) üzenetére


n000rbi
senior tag

Még annyit hozzátennék, hogy bizonyos emberek "kalitkája" nem az ellenséges hajók lelövésétől nyílik, hanem pl. bizonyos pontszám-szorzókat kell elérni és megtartani. Rögtön az első pálya talán utolsó két embere is ilyen, ha jól emlékszem. Első platinám volt a gépen, jó kis cucc :)

(#75328) Begi válasza Kakaduku (#75324) üzenetére


Begi
senior tag

Kipróbáltam, ahogy le van irva működik. Legalábbis elkezdte letölteni, persze ki tudja hogy sikerül-e játszani vele... :DD
1. Pre-order Division
2. Order & Pay -> előtte én eltávolítottam a Paypal acc-om, de aztán nem akart levonni semmit.
3. Utána jöhet a béta "megvétele"
4. Töltsd le.
5. A pre-order lemondása

[ Szerkesztve ]

(#75329) Shamat válasza Kakaduku (#75319) üzenetére


Shamat
aktív tag

Még várjuk ki a végét, hogy elindul-e... úgy egy óra múlva lent van, majd jelzek. :K

(#75325) Madwe: Igen, arra figyelni kell. :R

DEAD LIKE ME

(#75330) Elims válasza pomk (#75310) üzenetére


Elims
veterán

Nem csinàlna vki véletlenül egy assassins creed unity-set? :-)

(#75331) marilllyo válasza Shamat (#75329) üzenetére


marilllyo
veterán

El nem fog indulni. Majd csak pénteken.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75332) pomk válasza Shamat (#75317) üzenetére


pomk
őstag

Pre-order vagy beta kódot kaptál?

(#75333) Noda10


Noda10
tag

Nagyon szemezek ezzel a Bloodbourne akcióval. (Alap + DLC 9e) Nem játszottam még hasonló stílusú játékkal, a kérdéseim egy része valószínűleg ebből is adódik, de annyira dicsérik, meg elvileg annyira alap, hogy csak ki kell próbálni.

Sok helyen év játéka szavazason is versenyben volt, és mondták, hogy még mindig "visszajárnak" játszani, pedig a videók alapján nekem egy abszolút lineáris játéknak tűnik, amit a legtöbben végigvisznek egyszer és annyi, hacsak nem a trófeákra hajtanak. Vagy ebben is megy a lootolás és társai?

A nehézséget mindig kiemelik, de ez mit jelent. Aki azért elboldogul a legtöbb játékkal normál fokozaton, azért ezt is végig tudja vinni, nem?

Ezen az áron megéri megvenni, vagy most már nagyrészt hasonló áron lesz a kora miatt?

(#75334) Shamat válasza marilllyo (#75331) üzenetére


Shamat
aktív tag

Na faxa... :DDD

(#75332) pomk: Pre-Order

DEAD LIKE ME

(#75335) stickles


stickles
tag

Én is töltöm a HU ps store-ból
Pre-order után ott van ,h other extra -majd beta-download és már jön is

(#75336) vg válasza Noda10 (#75333) üzenetére


vg
addikt

Hát szerintem az a játék nem casual normál fokozaton játszó játékosoknak való, én is gondolkozok, hogy megvegyem, de ha olyan mint a Dark Souls első része ahol még az első, hídon lévő boss-t se tudtam leverni több mint 10 óra alatt, akkor inkább figye a fene... ;] ;]

(#75337) marilllyo válasza Noda10 (#75333) üzenetére


marilllyo
veterán

Nagyon jó játék de nem való mindenkinek. Én elismerem, hogy király...de pár óra gameplay után visszaadtam a tulajdonosának a lemezt mert...nem. Nekem nem. Vagy csak nem jókor kaptam meg. Mindenki elboldogul vele.... a kérdés, hogy mennyire vagy türelmes. Képes vagy-e valaminek újra és újra és újra nekiállni és megpróbálni...akár 20x is mire egyszer nagy nehezen meglesz. Tény ott szétcsap az endorfin meg a boldogsághormon de a legtöbb ember feladja mert neki ehhez nincs idegzete.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75338) echterion válasza marilllyo (#75337) üzenetére


echterion
nagyúr

Így látatlanban csak azt tudom mondani, aki 20 próbát nem tud megtenni egy játéknál és feladja, az örüljön, hogy nem játszott a SNES-es időkben. Na, az akkori normál és easy fokozatok sokkal keményebbek voltak, mint a mostani ultraüberbrutálhard fokozatok. Legyen szó bármilyen játékról.

**********

(#75339) james001 válasza n000rbi (#75327) üzenetére


james001
veterán

Na az komoly,számomra ez akkor elég nehezen kivitelezhető lesz. :D Elég béna vagyok a játékban még,Super Stardust-ot is nehéz volt megtanulni. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75340) pomk válasza stickles (#75335) üzenetére


pomk
őstag

HU storral ellentétben US storeban nincs külön béta.
Csak a teljes játék ill. a gold edition elérhető.

(#75341) Neoteric válasza pomk (#75340) üzenetére


Neoteric
addikt

+ott amúgy se lehetne ezt eljátszani, amit egyszer preorderelsz US storeon, azt ott nem tudod visszamondani.

PSN: ne0teric_sAN

(#75342) vg válasza echterion (#75338) üzenetére


vg
addikt

Tudjuk, tudjuk! Neked becsukott szemmel is menne olyan menően profi játékos vagy! :W

(#75343) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Erről tudna valaki infót adni nekem - [Crew Wild Run]

Ez csak a DLC vagy tartalmazza az alapjátékot is? Email-re nem akarnak válaszolni, gondoltam megkérdezem itt, hátha már valakinek megvan.

Köszönöm.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#75344) Kakaduku válasza Begi (#75328) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszi, de szerintem én még kivárok. Pénteknél előbb úgysem lehet vele játszani és addig hátha megkapom a kódomat. Megvettem G2A-n és azt regisztráltam be. Nem akaroom, hogy valami "baj" legyen ebből. Tudom, kicsit óvatos vagyok. Ha nem kapok csütörtök estig semmit, akkor én is eljátszom ezt, addig úgysincs mit csinálni, csak ott csücsül a gépen.

(#75345) Rigormortiis válasza Noda10 (#75333) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ennyi pénzt nagyon megér, de én sem ajánlom mindenkinek. Egy picit talán könnyebb, mint az eddigi Souls játékok, de ez csak a pajzsok megszűnése (ok, van 1 darab mutatóba) és a varázslatok kiherélése miatt van, ergo itt a hekkendszless-gurulás-gun parry kimeríti a teljes játékmechanikát. Ettől függetlenül nézzél róla gameplay videókat. Ha azok meggyőznek, akkor bátran vágj bele!

Btw: Az Alien Isolation normál módu végigjátszásában többet haltam egységnyi játékidőre levetítve, mint a bb-ban.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#75346) Nayrobi válasza nesh20 (#75343) üzenetére


Nayrobi
őstag

Lemezen az alapjáték, plusz ott a kód amivel megkapod a Wild Runt.

(#75347) sutyesz96 válasza Madwe (#75320) üzenetére


sutyesz96
őstag

Na akkor ez még egy komolyabb utánajárást igényel hogy mi hol merre mennyiért. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75348) Hopsz


Hopsz
tag

Nem rég én is egy ps4 tulaja lettem :) kicsit még tanulnom kell a rendszert egy 360 után de tetszik.
Kérdésem az, hogy hogyan tudom beállítani, hogy ne a facebook-os teljes nevem legyen a kezdő képernyőn meg a többi helyen hanem a psn ID vagy pedig amit 1. megadtam a profilnévként (sajnos a psn azt nem fogadta el)
Secondary profilt be kell állítani vagy ami nem primary az alapból Secondary?

Egy kis vélemény nyilvánítás:
A t-homes részletes megoldásban vettem a gépet. Az ok hogy 1 terrás de még régi fajta, igazából az mind1 (de azért reméltem az újabbat, biztosabbnak és halkabbnak tűnt) de a doboz úgy nézett ki mintha egy kutya szájából húztál volna ki. Ragasztott, karcos, kicsit szakadt volt. Nem ért ezzel kár, de azért oda figyelhetnének erre, ha már fizet érte az ember.
Azt amúgy meg lehet nézni, hogy előttem használt volt e konzol, vagy új?

(#75349) Madwe válasza echterion (#75338) üzenetére


Madwe
nagyúr

Régi jó sneses idők, ahol még a hupikék törpikék játék is iszonyatosan nehéz volt, menteni nem lehetett uh előlről indult mindig, kevés életed volt s keményen büntetett, azok voltak a szép idők :) S mint a címből is kiderül nem épp a tizen+ éves "prokra" volt tervezve, ez csak egy könnyedebb cím volt. Egy Aladin már könnyebb volt, ott bizonyos helyeken kaptál "kódot", ami a karaketerek portréjából ált. Még mindig emlékszem a papírcetlinkre ahol fel volt írva a mentés, pl Abu jaffa aladin abu abu s az betöltött eg bizonyos állást :D

Mai játékokban egyáltalán nincs annyi kihívás, amiben esetleg van azt meg senki nem fogja megvenni mert rögtön kell a jutalom, mentés, autosave, mi az hogy már 60x kezdtem előlről a játékot s 10 óra után ugyanannál a bossnál elbukok mert nem értem a mechanikát? nanee. pedig régen ez volt, volt pár kazettám amit 4-5 év után vittem végig, ma még a multi játékok is ritkán élnek addig. Mondjuk időm se lenne rá...

Ettől függetlenül a Bloodborn nehéz, olyan értelemben h nem lehet rendesen menteni, csak bizonyos helyeken, sokszor kell megpróbálni bizonyos ellenfeleket, mire kitanulod s tökéletesre fejleszted a mozgásod is. Ha felidegesít h egy ellenfél csak nagyon sokadjára lesz meg (s eleve az odavezető úton van még pár sima ellenfél, aki amugy simán meg tud szintén szivatni) akkor nem a te játékod. Mindenki meg tudja csinálni, kérdés akarja e :D

[ Szerkesztve ]

(#75350) varadigabor


varadigabor
senior tag

Valaki játszi a rainbow six siegel?
varadigabor2 accom vegye fel akinek van kedve multizni:)

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.