Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75401) csizo13 válasza N@idia (#75374) üzenetére


csizo13
tag

A spoilered egy nagyon szép általánosítás, nézzük más oldalról.

Az emberek annyira buták, hogy mindent sokkal olcsóbban akarnak, de még inkább ingyen.

(Nem érdekes a minőség, tárgyban, szolgáltatásban, lényeg, hogy olcsón legyen ingyért.
vagy, hogy 48 órát kell sorba állni 10Ft kedvezményért egy gombóc fagyiért és boldogan nyalni, hogy hú de jól jártunk)
Ezért tarunk ott, ahol tarunk.
(bár nem tudom mire gondoltál, de nem tűnt pozitívnak.)

A béta kulcs ügyben, pedig boldog aki eladta, boldog, aki megvette nyertes-nyertes szituáció.

Nyilván nem ezt gondolom az emberekről, csak így néz ki, ha másik irányból közelítjük a témát.
Mondás is van erre, biztosan tetszeni fog, amikor ingyen hozzájutsz valamihez legközelebb:

Ingyen még a só is édes!
(ezt persze csillogó szemekkel, remegő kezekkel, száj nyalogatással nyomatékosítva kell előadni, úgyhogy még végig sem mondta az illető, hogy Kére...? már el is tűnt valamelyik zsebben, vagy a táska mélyén)

(#75402) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Miután kijátszottam az Uncharted 3-at is, nekiálltam a Tomb Raidernek. Nézegettem a mentésnél százalékokat (hogy hol tartok), Nathannél nagyon jól bevált. Tegnap 52%-nál hagytam abba, ma meg alig több mint egy órát toltam és már pörgött is a végefőcím. Aztán aszondja, hogy 63%-nál végigvittem, viszont visszamehetek. Mit lehet benne még csinálni?

<-ƘƘ->

(#75403) Madwe válasza Neoteric (#75399) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#75404) losilee1337 válasza LeventeV (#75390) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv megy simán nekem spanyol másodlagosan van és a magyarra vettem meg a dlct minden ok :)

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#75405) gunszt válasza LeventeV (#75395) üzenetére


gunszt
tag

Anno én tettem fel a kérdést hogy van egy magyar lemezes alap Bloodborne-om viszont US accon játszom, a gépen van egy HUN és egy US accom mindkettő elsődleges. A HUN storeba megvettem énis a dlc-t, és US accon is elérhető lett a dlc content(hiába írja us storeba hogy megvehetem), nem töltött le semmit ahogy elöttem is írták mert alapból leszedte már patch formájában az alap játékhoz is

Szóval US accon magyar lemezes Bloodborne és HUN storeba vett dlc müködik szépen. :)

(#75406) LeventeV válasza losilee1337 (#75404) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nagyon szepen koszonom a megerositest. :R
Eskuszom most nyugodtabban fogok aludni :P
Es milyen az uj palyaresz?

Gunszt: :R Neked is orok hala. Koszonom a segitsegeteket.

[ Szerkesztve ]

(#75407) koncsik válasza echterion (#75394) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem randomnak tűnik...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#75408) gunszt válasza LeventeV (#75406) üzenetére


gunszt
tag

Sajna csak tegnap kezdtem bele a dlc contentbe NewGame+-on, pár óra erejéig.

Hát első látásra mint várható volt sokkal keményebbek a mobok, a hangulat/art stb meg várakozásnak megfelelően brutál!

Amit én még észrevettem hogy mióta beaktiváltam a dlc-t és hívok coopra segítséget akkor nagyon hamar beesik 2-3 ember is, lehet azért mert ez már az end content felé van és sokan vannak, vagy csak sokan vették meg mostanában a dlc-t. ;)

Bossoknál hatalmas feeling akár 4en küzdeni, mondjuk kell is "sajnos" :D

(#75409) Rigormortiis válasza LeventeV (#75406) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kellemesen hosszú, változatos és nehéz. Maximálisan megéri az árát!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#75410) Madwe válasza koncsik (#75407) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig nem random az!

Keresd a megfejtést :)

(annyit súgok h inkább a 2015ös éveket nézd mert arra álltak be már egy ideje, de régebben nem volt így)

Minden hónap első keddje - ami nálunk lényegében szerdája - legalábbis már jó ideje így megy...

(#75411) losilee1337 válasza LeventeV (#75406) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Most vagyok a második bossnál nehezebb mint az alap játék ,még nem sokat nyomtam.

Psn id: HungaryLosi

(#75412) Zanik


Zanik
addikt

Mi ez a The Witness? :Y
Így elsőre Talos Principle szerű puzzle-mászkálósnak tűnik. Miért nem hallottam én erről a game-ről korábban?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75413) echterion válasza Madwe (#75410) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha megnézed, minden februárban az első keddre esett. A többi hónapot nem néztem, de akkor ezek szerint most sem lesz másképp. Az jó, mert a Fifa 15-ben felajánlott két nap ingyenes plus-t, így a mostani meg a következő havit is be fogom majd húzni (meg 15 dodóért megveszem a Driveclub-ot is). Aztán valamikor úgyis előfizetek.

**********

(#75414) koncsik válasza Madwe (#75410) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tényleg, múlt hónapban én kérdeztem és nekem is a hónap első keddjét válaszolták :B
Betehetnénk ezt is aláírásba a Witcher magyar felirata mellé :))

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#75415) Madwe válasza Zanik (#75412) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a talos tetszett akkor ezt be kell szerezned amint lehet:)

(#75416) Amadako


Amadako
tag

melyik fps-sel lehet split screenben játszani?
(battlefrontot tudom, hogy lehet offlineban)

[ Szerkesztve ]

(#75417) Rigormortiis válasza Amadako (#75416) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Borderlands.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#75418) Amadako válasza Rigormortiis (#75417) üzenetére


Amadako
tag

köszi,valamelyik cod?

(#75419) sutyesz96 válasza Amadako (#75418) üzenetére


sutyesz96
őstag

Black Ops 2 tuti, mondjuk az nem tudom van-e ps4re. Illetve gondolom a Black Ops 3-ból se hagyták le, viszont azt még nem próbáltam, nem tudok róla nyilatkozni.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75420) A`rpi válasza Amadako (#75418) üzenetére


A`rpi
addikt

(#75421) Zanik válasza Madwe (#75415) üzenetére


Zanik
addikt

Talos-t most tolom. Nagyon bírom hogy dolgoztatja az agyamat, bár néha jókat bosszankodom mikor túlbonyolítom a feladványt és nem jövök rá egy egyszerűbb megoldásra.
Egyelőre viszont sokkalom a The Witness árát. Esetleg pár hónap múlva kicsivel olcsóbban beszerzem. :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75422) dilipok


dilipok
veterán

ha mar itt szo volt mostansag a driveclubrol, van valami ph club? Alternativakent, barmilyen mas club amihez csatlakozhatnek? Neztem h kell par dologhoz, nem lenne rossz :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#75423) Hopsz válasza A`rpi (#75397) üzenetére


Hopsz
tag

Köszi, akkor kivülről nem látják csak az ID-t.
Viszont mikor át akarom írni mindenképpen kell egy first és last name. Nem tudok beállítani 1 ID-t neki. Nagyon zavar h folyamatosan a saját nevem van a what' s new-ban meg a többi helyen.

(#75424) A`rpi válasza Hopsz (#75423) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy-egy karakter bőven elég mindkét mezőbe,
ahogy a képen is mutatom, csak a példa kedvéért írtam át. :)

[ Szerkesztve ]

(#75425) sutyesz96 válasza A`rpi (#75420) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem túl bíztató ez a videó. :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75426) A`rpi válasza sutyesz96 (#75425) üzenetére


A`rpi
addikt

Mi vele a gond?

(#75427) sutyesz96 válasza A`rpi (#75426) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem derült ki belőle, hogy ez valóban működik-e a gyakorlatban, illetve azt se tudtuk meg, hogy mi van 3 játékos esetén.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75428) A`rpi válasza sutyesz96 (#75427) üzenetére


A`rpi
addikt

:) Nézel akkor másik videót.

(#75429) b.daniel


b.daniel
senior tag

Van valaki rajtam kívül, akinek nem megy a Division béta kód?... Azt írja, hogy nem érvényes a kódom... Most kaptam a mail egyébként pár perce. Ilyenkor mit lehet csinálni?

(#75430) A`rpi válasza b.daniel (#75429) üzenetére


A`rpi
addikt

Másik régiós fiókkal kipróbálni.

(#75431) sutyesz96 válasza A`rpi (#75428) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem ellenségeskedésnek szántam. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75432) Beri78 válasza b.daniel (#75429) üzenetére


Beri78
őstag

Nezd meg, hogy az uplay fiokod melyik psn fiokkal van osszekapcsolva. Nekem csak azzal ment, amelyikkel ossze van kapcsolva.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#75433) A`rpi


A`rpi
addikt

Játékajánló PH! felhasználói tapasztalatok

Bővítettem az összefoglalót két "új" linkkel, korábban emlegetett játék vs játék mellett, külön listába is fogom majd linkelni az írásotokat a játékokról. (Folyamatosan bővítem majd, ahogy időm és energiám engedi.)

Ha korábban írtál, és nem vagy rest visszakeresni,
és linkelnéd nekem, azt megköszönöm.
Vagy akár írhatsz újra bármely játékról, örömmel fogadom.

Amit kérek tőletek: egyéni szubjektív vélemény, az adott játék(ok)ról.
Lehet nyugodtan szakmázni,
de egyáltalán nem azért kérdezem, hogy vitát szítsak köztetek. :K

Szóval csak lazán! :R

Ha kérhetem: egy játék egy hozzászólás, az egyszerűbb átláthatóság érdekében.

Ha írtál, és biztosra akarsz menni keress meg privátban is
hogy a listára kerülhessen, bár követem napi szintem a topikot,
de megeshet hogy átsiklok felette.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#75434) VirDan válasza A`rpi (#75433) üzenetére


VirDan
aktív tag

Battlefield 4

Elég sok FPS-t kipróbáltam PS4-en. De, a címben szereplő játék volt az, ami minden szempontból kielégített. A történetet kicsit összetettebben/dúsabban is tálalhatták volna,a végigvezetés,a befejezés egyszerű mint a faék. De legalább van kampányunk.
A Multi részével foglalkoz(unk)om leginkább, ezt a fórumtársak nevében is mondhatom. (tuti ;) )
Már kaptunk rengetek bővítést, amiben minden gamer megtalálja a neki kedvező játékmódot. Valaki 2-3-4 barátjával vállvetve taktikázik, valaki pedig a jó öreg Deathmatch-ben szeret aprítani. Én az utóbbival foglalkoztam többet.
A változatos map-ok rákényszerítik a játékost,hogy igenis taktikázzon. Az épp aktuális map-ra mi a megfelelőbb fegyver,kiegészítő.

Nem utolsó sorban a megfelelő ruha kiválasztása is hasznos lehet.

Rengeteg variálható fegyverek, hasznos kiegészítők mind mind élvezetessé teszik a gamet.
A patchek után pedig a grafikai látvány, a hangok, tökéletesek lettek. Nálam a hangok 10/10-es osztályzatot kapnak.
Mai napig az egyik legkedveltebb multi lövölde a Battlefield 4.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#75435) varadigabor


varadigabor
senior tag

Van olyan aki vett beta kodot uplay-re és nem kapta még meg?

Nekem működik csak haverom bénázik.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#75436) marilllyo válasza A`rpi (#75433) üzenetére


marilllyo
veterán

Co-optimus

Ezt már talán Te is többször linkelted. Szerintem érdemes lenne berakni az összefogcsiba. Ha még nincs benne...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75437) vg válasza Earl18 (#75377) üzenetére


vg
addikt

"Beraktama lemezt és kb 5-10mp alatt felrakta"

Én is ezt hittem, de nem. A háttérben másolja a merevlemezre, ha kész, akkor lekapcsolja az olvasó használatát. Értetetlen miért szedték ki az installációs folyamat jelzőt, két éve amikor volt gépem még benne volt a fehér csík a lemezről történő installálásnál, pont úgy mint most a letöltésnél. :F Várj kb 30 percet, annyi idő egy lemez felmásolása merevlemezre, utána indíthatod a játékot.

(#75438) >Deego..


>Deego..
senior tag

Megjött UBI-tól a Beta Access.

Nem mellesleg kaptam 7 nap ingyen prémium fiókra jogosító kódot a World of Tanks-tól.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#75439) stickles


stickles
tag

Beszereztem én is a Bloodborne-t
Hangulatos game , bár nagyon nehéz . Igaz még csak pár órát töltöttem vele egy boss-t sem tudtam kinyírni :DDD
De nem adom fel

Kérdésem az lenne , h nálatok is droppol az fps ?

(#75440) pomk


pomk
őstag

The Division beta letöltés kinek milyen sebességgel megy?
Az én gépem kábelét rágták el az egerek, vagy tényleg 1 Mps kell jönnie úgy, hogy ha tesztelem a kapcsolatot 55-75 Mps értékeket ír ki...
Ennyien töltenék, az lehet a gond?
Bár a szokásos felállás volt: 10 percig jött 5-6 Mps-al, utána belassult. Ez ennyire tipikus dolog PS4 letöltések esetén? Még jó, hogy nem ma indul a béta, mert tegnap este 9 óta tölti a gépem rest módban és még 3/4-ig sem jutott... :(((

(#75441) b.daniel válasza Beri78 (#75432) üzenetére


b.daniel
senior tag

És Árpi :

Köszönöm a válaszokat, mindkét javaslatot próbáltam. US fiókkal ugyanazt a hibaüzenetet kaptam, a Uplay fiókom pedig az amúgy is használt hun fiokommal van összekapcsolva, szintén ugyanaz a hiba.. :S

(#75442) marilllyo válasza pomk (#75440) üzenetére


marilllyo
veterán

Változó mindenkinek. Hagyd ott egyik este a restiben aztán majd lejön. Úgyis péntektől indul...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75443) Kakaduku válasza marilllyo (#75389) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem érzem magam szarul és nem is akarok ilyenen vitatkozni sem, szóval ezért nem mentem bele ebbe a témába.

(#75444) pomk válasza marilllyo (#75442) üzenetére


pomk
őstag

Köhöm-köhöm, tegnap este 9től tölti. :DDD
Na de komolyan, miért van ez minden játék esetén? Eddig 4-5 játékot töltöttem le digitálisan, de mindnél ugyan ez a "hiba" történt. Elindult maxon, majd 5-10p után belassult 1 Mps-re... :((( Google DNS-el és router DNS-el is próbáltam, ugyan az.

(#75445) vg válasza pomk (#75444) üzenetére


vg
addikt

Milyen router az? Lehet szar a hw nat-ja. Ha szolgáltatói router, akkor így jártál. Ha valami jobb féle router van modem mögött, mondjuk tp-link akkor használd a szolgáltatód dns-ét elődlegesként, másodlagosnál meg mondjuk digi-jét. Adjál a ps4-nek saját ip-t, azt tedd dmz-be, a dhcp-nél meg a szolgáltatod másodlagosát elsődlegesként és a digi másodlagosát és korlátozd le max 50 megára a ps4-et. Érthető? :D

(#75446) pomk válasza vg (#75445) üzenetére


pomk
őstag

TP-LINK TL-WDR3600 N-Wireless Routerem van, LAN kábellel használom PS-t.
Értem nagyjából, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#75447) crue válasza pomk (#75446) üzenetére


crue
őstag

Ha tudod, próbáld ki közvetlenül a modemhez csatlakozva, mert ha úgy sem jó, akkor felesleges a router beállításaival vacakolni.

(#75448) vg válasza crue (#75447) üzenetére


vg
addikt

Az a baj, hogy hiába van 500-as net, az a kis 2.5-es 8mb cache-es 5400 vinyó a ps4-ben nem fog neked 50 megával letölteni hosszabb ideig, egyszerűen nem arra tervezték. Szerintem a max 5mb-ra érdemes állítani, azt még simán bírja korlátlan ideig.

(#75449) toompa válasza b.daniel (#75441) üzenetére


toompa
őstag

Próbáltad webes felületről is és PS4-ről is?
Más: Nekem max 1 óra alatt lejött tegnap este a Division béta.

[ Szerkesztve ]

(#75450) tick válasza vg (#75448) üzenetére


tick
aktív tag

2 napja destiny folyamatos 10+MB/s-el jött (90Mbps) ez szerver függő, egyértelmű hogy a béta nem élvez akkora prioritást, plusz most akarja leszedni mindenki

Everything that has a beginning... has an end

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.