Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#75501) miklos0308 válasza miklos0308 (#75499) üzenetére

miklos0308
(tag)

No előrendeltem, de a visszaigazoló email nem tartalmazott beta kódot, és az uplay fiókomban sem jelez elérhető beta-t. Vagy esetleg egy másik későbbi email fog majd jönni a kóddal?

Oké megvagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#75502) Neoteric

Neoteric
(addikt)

Na sikerült kerítenem beta kulcsot divisionhöz, de lenne egy kérdés. Elvben elfogadott mindent rendben, és azt írja kapom is majd a mailt ha aktuális lesz. De mikor lesz aktuális? Tudtommal tegnap óta már elő lehet tölteni a cuccot. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#75503) marilllyo válasza Beri78 (#75476) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Pedig anno egy jó hosszú kommentben jellemeztem a játékot (szokásom). :D

(#75502) Neoteric: Hullámokban szórják az email-t. Figyeld a spam mappát is. Előbb utóbb beesik a PS-e kód is. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75504) Begi válasza pomk (#75469) üzenetére

Begi
(senior tag)

20Mbit-es net (Comunique), TP-link WDR3600 (OpenWRT), PS kabellel osszekotve a routerrel. 1-2 ora letolteni egy programot.

(#75505) echterion válasza zzola (#75461) üzenetére

echterion
(veterán)

Ezt a kanadai store-t csak vpn-es trükközéssel lehet elérni, vagy ha a PS-en konkrétan csinálok egy kanadai acc-ot?

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :) / Gigabyte HD6850 1GB GDDR5

(#75506) Neoteric válasza marilllyo (#75503) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Akkor várok.. danke. :R

(#75507) dinostaRR válasza Neoteric (#75502) üzenetére

dinostaRR
(tag)

Tegnap én is beaktiváltam a kulcsot az oldalon és írta, hogy jön email. Pár órára rá tényleg megjött, de én inkább beléptem egyből neten a uplay fiókomban és a "beta access" menüben már ott virított a ps4es kulcs amit logikusan ps store-n redeem fülön aktiválsz és már töltheted is! Nézd meg te is hátha ott van és nem kell várni :)

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS4PRO - PSVR - PSVita - Huawei Mate 10 Pro]

(#75508) marilllyo válasza Nayrobi (#75493) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nekem feles mókából megvan a Helldivers. (bár sok időm nem volt még rá) Teljesen jó cucc. Én csípem az ilyen felülnézetes coop mókázást. Nem mellesleg a Helldivers egy egész tartalmas jó kis játék. Nem is olcsó...
Ha bebizonyosodik ...egy rossz szavam nem lesz.

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75509) Beri78 válasza marilllyo (#75503) üzenetére

Beri78
(őstag)

szerintem túl sokat is olvastam már róla, ezért futottam bele....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#75510) Madwe válasza echterion (#75505) üzenetére

Madwe
(veterán)

Nem kell csak a fizetéssel trükközni, sztem canadaiban is nem csak usaban. (feltöltőkártyával pl)

(#75508) marilllyo Mi anno megjelenésekor megvettük a Helldiverst, coopban jó móka, összetett, szórakozattó, azonban a vége fele azért mi ráuntunk, nem vittük teljesen végig (így is beleöltünk jópár órát!) szóval jóféle, na :D

(#75511) marilllyo válasza Madwe (#75510) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Mi a Dead Nation-nal jártunk így. Megvettük kemény 1800 Ft-ért. :D Valahol a vége előtt hagytuk abba. Olyan rész jött amihez már nem volt türelmünk 22-edjére is....Pedig jó kis game.
Na de most nem akarom elterelni a figyelmem holmi indie bindi kis címektől amikor ennyire várom a Divízsönt. Coop mókázás...fincsiség. (Meg jó nagy csalódás ;] )

(#75512) Madwe válasza marilllyo (#75511) üzenetére

Madwe
(veterán)

A dead nation vége fele valóban van ilyen rész, emlékszem rá, mi aztán anno megcsináltuk :D

A helldiversnél inkább az volt a probléma h ellaposodott nekünk, nem a nehézséggel volt gondunk. A friendly fire h van viszont jó móka :D

(#75513) marilllyo válasza Madwe (#75512) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Hát így elnézve annyira nem is a vége... mi Itt adtuk fel. :(

(#75514) zzola válasza echterion (#75505) üzenetére

zzola
(félisten)

Itt nem kell VPN trükk, mint Xbox-nál. Egy valós Kanadai cím kell, regisztrálsz és itt veszel feltöltőt, névértéken adják (!) a Kanadai feltöltőt. Érdemes körbenézni, a PS+ is olcsó, meg vannak más akciós AA címek is...(mármint a CAN storeban).

Jobb felül átállíthatod a fizetőeszközt, akkor látszik, hogy a 20-as feltöltőt 20-ért adják...

[ Szerkesztve ]

(#75515) Dicker válasza zzola (#75514) üzenetére

Dicker
(őstag)

Ez az oldal mennyire megbízható? Van hátránya a kanadai régiónak? Mert olvastam néhány játéknál a multis ellenfeleket az alapján adja be, és akkor lag lesz az egész. Vagy ez annyira nem jellemző a játékoknál?

[ Szerkesztve ]

(#75516) Neoteric válasza Dicker (#75515) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Az egyetlen ilyen játékról amiről tudok az a Mortal Kombat X, többi az alapján oszt be amelyikhez közelebb vagy. Ugyanazok a hátrányai, mint az US Storenak, pl nem tudsz venni magyar lemezhez storeból seasonpasst vagy dlc-ket.

(#75507) dinostaRR: sajna nekem ott se ír egyelőre semmit, de köszi a tippet. :R

[ Szerkesztve ]

(#75517) zzola válasza Dicker (#75515) üzenetére

zzola
(félisten)

Én itt vásárolok. Melyik játék tesz be multiban IP alapján?

(#75518) TazLeacher válasza Madwe (#75512) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Dead Nation-t még PS3-on nyomtuk végig. Egyedül biztos nem lett volna hozzá türelmem. A vége felé van nem egy és nem két bu*i rész. Nem egy tipikus könnyű platina várományos.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#75519) echterion válasza zzola (#75514) üzenetére

echterion
(veterán)

Remek, köszi. :R
Akkor ezek szerint acc-ot fogok váltani. A mostanin úgysincs pár trófeán kívül semmi, és tök jó, hogy még nem vettem meg az éves plus-t sem.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :) / Gigabyte HD6850 1GB GDDR5

(#75520) zzola

zzola
(félisten)

HUN storeban kártya adatok és paypal nélkül simán "megvettem" pre-order a Division-t, utána a bétát is, majd töröltem a pre-order-t....

(#75521) Sztalker762

Sztalker762
(tag)

The Division bétakód (EU) :)

6CRE-52N2-326?

A végét találjátok ki, valaminek a kezdőbetűje. :U

(#75522) xenom0rph válasza Sztalker762 (#75521) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

minek? :U

Cseles, köszöntem.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#75523) Bazsi1987 válasza xenom0rph (#75522) üzenetére

Bazsi1987
(senior tag)

Helldivers vitan ps4-en hogy működik mentés megy ide oda vagy külön külön van?:)

(#75524) neato3loco

neato3loco
(senior tag)

Áááá végre egy szuper plus páros. :) :C

PSN: Neato3Loco ~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#75525) #45378816 válasza #45378816 (#74739) üzenetére

(törölt tag)

Egy hét után helyzetjelentés. :D

-Gyakorlás a botok ellen (normal) 3-4napon keresztül, napi kb.4óra, pipa.
-Közben a pályák tanulgatása és egyes "népszerű" helyek elnevezése, hogy haverral majd könnyebb legyen az enemy pozíció feltárása, pipa.
-Controller beállítások tanulgatása, majd ráébredés, hogy a Tactical kiosztás nem is rosszt, sőőőt... pipa.
-Részvétel online játékokban, elfogadva a tényt miszerint vannak pro játékosok dögivel, pipa.
-A tanultak használata, figyelve a többi csapattársra is (mert nem csak enyém a map és rush előre... néha azért kell a team-nek a támogatás is) :) pipa.
-Második prestige kezdete és kb 500krypto elhasználása, pipa.

Az eredmény pedig csupán annyi, hogy sokkal jobban élveztem a cod multit, mint pc-n, pedig az AW-t mindennel együtt megvéve kb.4-500 órát toltam.

Szóval kérdeztem annó, hogy vannak-e tippek trükkök a kontroller használatára, szerintem érdembeli dolgokra sose fogok rájönni és igazából nem is akarok, mert ennyi (szerintem kevés) idő eltelte után már megtanultam egy casual player szintjén játszani és tudom csupán csak e-penis növelő tény, de elég sokszor voltam top háromban is. :DDD

Óckodtam az FPS-től konzolon, de egy kis gyakorlással tényleg tök jól bele lehet jönni és élvezni lehet. Sose gondoltam, hogy cod multit fogok játszani ps4-en. És azt se, hogy volt nap, amikor beléptem, de csak a késeimre, meg kedvenc fegyvereimre kreáltam skin-eket. Szerintem mókás na és hát szeretek kreatívkodni. (már csak arra kell rájönnöm hogyan tudom megosztani a haverokkal, hogy ők is használják)

Még valami, ha már így bele jöttem ;] szerintem igen is segít, ha videót néz az ember. Én twitch-en nézem esténként a bo3 közvetítéseket és lehet tanulni, nem is kicsit. (de ezt már lehet csak én spirázom túl :U )

Rájöttem, hogy nagyon nem bántam meg a ps4-et, hiába "veszett kárba" több száz eredeti játékom, több ezer órám, meg a steam, origin stb... PS4ever! :R

(#75526) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

PS+ feburár:

-Grid Autosport, PS3
-Helldivers: Democracy Strikes Back , PS4, PS3, PS Vita
-Lemmings Touch, PS Vita
-Nom Nom Galaxy, PS4
-Nova-111, PS Vita
-Persona 4 Arena Ultimax, PS3

Live-Die-Respawn

(#75527) marilllyo válasza oriic (#75526) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Ez milyen kiadás ez a Helldivers: Democracy Strikes Back?

(#75528) oriic válasza marilllyo (#75527) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

" Includes Masters Of The Galaxy, Turning Up The Heat, and Democracy Strikes Back Expansions."

Összes DLC-vel együtt.

Live-Die-Respawn

(#75529) EczkE

EczkE
(addikt)

Ha valakin kuldene Division beta kulcsot annka nagyon orulnek! :R :B

Asszem mindenféleképpen!

(#75530) marilllyo válasza oriic (#75528) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Ejjha... Ez nagyon fincsin hangzik. Storeon nem is találtam ilyen kiadást.

(#75531) oriic válasza marilllyo (#75530) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Gondolom régiónként eltérő, US store-ban fent van.

Live-Die-Respawn

(#75532) laragirl83 válasza dilipok (#75422) üzenetére

laragirl83
(őstag)

Ez engem is érdekelne, mármint ha van ph-s dc club, csatiznék :)

ASUS P6T DELUXE V2 * X5650 @ 4GHz * SCYTHE MUGEN2 * 3*4GB CORSAIR VENGEANCE + 3*1 GB MUSHKIN PRO * ASUS CERBERUS GTX1050Ti * CORSAIR RM650 * COOLER MASTER HAF922

(#75533) dilipok válasza laragirl83 (#75532) üzenetére

dilipok
(veterán)

ha esetleg ezt nem lattad volna (en is majdnem kihagytam, hirtelen sok volt az uj hsz :B )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#75534) zzola válasza EczkE (#75529) üzenetére

zzola
(félisten)

Pár hsz-sal feljebb írtam, hogyan tudod letölteni ingyé...

(#75535) sutyesz96 válasza zzola (#75534) üzenetére

sutyesz96
(őstag)

Ez Season-Passra is vonatkozik egyébként?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75536) zzola válasza sutyesz96 (#75535) üzenetére

zzola
(félisten)

Az mióta ingyen letölthető?

(#75537) sutyesz96 válasza zzola (#75536) üzenetére

sutyesz96
(őstag)

Ezért kérdeztem. :R

(#75539) Dicker

Dicker
(őstag)

Előrendeltem a Division-t a store-ban, mennyi idő múlva küldik ki a béta kódot? Mert addig, akkor nem törlöm.

(#75540) petiwr

petiwr
(aktív tag)

Sziasztok!

Milyen játtékot tudnék baráttomal játszani osztott képernyőn? Ujjabak közül autós, akció, sport, hasonló élvezetesek.

Dell Latitude E6420 I5 4GB RAM, LG G3S, Play Station 4,

(#75541) sutyesz96 válasza petiwr (#75540) üzenetére

sutyesz96
(őstag)

Madwe szépen összeszedte múltkor.

[ Szerkesztve ]

(#75542) zzola válasza sutyesz96 (#75537) üzenetére

zzola
(félisten)

Most sem értem a kérdést! Béta access-ről beszélünk, nem egy season pass-ról...

(#75543) IMIIKE1998

IMIIKE1998
(őstag)

Üdv!
Valaki elmagyarázza nekem, hogy miért jobb a konzol, mint a PC? FPS játékot például nem jobb gépen játszani? Haverom ódákat zeng a konzolokról, de én nem értem. Nem beszélve arról, hogy a gép fejleszthető, míg a konzol nem.

[ Szerkesztve ]

(#75544) gyomorHD válasza Dicker (#75539) üzenetére

gyomorHD
(tag)

nem kell kód. Store--->free to play---> ha előrendelted akkor itt megkell jelennie és töltheted is.

Ha elindítottad akkor meg vissza is vonhatod a rendelést.

(#75545) zzola válasza IMIIKE1998 (#75543) üzenetére

zzola
(félisten)

Akinek nincs pénze, az nem tud fejleszteni. Konzol meg évekig jó, cserébe nyilván budgetebb a kép illetve drágábbak alá a tartamak. Viszont nincsenek csalók...(vannak csak nem úgy manipulálnak, mint PC-n).
+ vannak akiknek van pénzük, de még is konzolon vannak...

(#75546) Zedz

Zedz
(addikt)

Kb. mekkora eltérés van egy magyar és egy uk account psn kínálata közt? Játékok, appok, themes, ilyenekre gondolok.

(#75547) IMIIKE1998 válasza zzola (#75545) üzenetére

IMIIKE1998
(őstag)

Csak az is zavaró, hogy az előző genes konzolokra a következő gen játékai már nem jók.

(#75548) Neoteric válasza IMIIKE1998 (#75547) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Még jó.

(#75549) zzola válasza IMIIKE1998 (#75547) üzenetére

zzola
(félisten)

Uh, ez fájt...

(#75550) IMIIKE1998 válasza zzola (#75549) üzenetére

IMIIKE1998
(őstag)

PC-nél max. lejjebb kell venni a grafikát, de egy régebbin is elfut egy újabb játék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.