Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) proly01


proly01
őstag

Mortal Goro DLC nélkül hibátlanul 7K-ért jó vétel lehet?

....Pr:)ly....

(#75052) sting2 válasza szasanyi (#74974) üzenetére


sting2
addikt

Cáfollak.
Szerintem ez csak Placebo nálad.

Rossz a tévéd beállítása vagy csak gyenge a képmegjelenítés terén, illetve a hangja is elmarad minden tekintetben a 80GB Fat PS3-tól!
Tudom, napi szinten van különböző demonstrációknak kitéve mindkettő (fejes tesztek, AVR demózások, kábelek "ábézgetése", stb.)

- Azért ezzel, mert amik ezen kiadás után jöttek azok már tényleg hulladékok voltak.
A Fat PS3 Dac része is rendkívül jól sikerült darab(már a gépre feltöltött MP3 - Flac albumok lejátszásánál is nyilvánvaló) a videó áramkörei pedig az akkori középkategóriás Sony BD Playerekből van..

Ehhez képest a PS4 hangja szinte döglött, sivár, minden életet nélkülöz.
A képe pedig azonos kábelekkel, BD lemezzel és TV beállításokkal sokkal zajosabb, kevésbé plasztikus - kontúros.
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#75053) Ronam válasza proly01 (#75051) üzenetére


Ronam
addikt

Simán! Én 9-10 körül láttam mostanában a Mortalt.

(#75055) sutyesz96 válasza MixY (#75049) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ő vajon olvassa ezt a fórumot? :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75056) Sefter válasza Black Dragon (#75043) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem csak ps3-on van meg "okosba"
Multizni nem tudok..

Psn ID: sefter_hun

(#75057) szasanyi válasza sting2 (#75052) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet más a tapasztalatod, véleményed de cáfolni miért tudnál? Én nem FAT PS3-hoz hasonlítottam (az a "nagyon jó gép" már régen megdöglött) mivel SLIM volt amit váltottam. A TV-mnek semmi baja, és kategóriájában sem igazán nevezhető rossznak az LG LF652V széria. AudioQuest Black HDMI kábelt használok így azzal sem hinném, hogy bármi gong lenne. Ami viszont még fontosabb az a képminőség (élesség) játékoknál ami natív 1080p vs PS3 720p között komoly különbséget mutat, ami számomra fontos. Emiatt, valamint azért váltottam mert új címek már PS3-ra meg sem jelennek így többi pozitívum pluszban van. ;)

DMFan: sajnos nincs olyan vastag buxám (és igazából nem is használom annyit), hogy annyira komoly rendszerre váltsak. Nekem teljesem megfelel a Pio 424 + JBL Arena 170 + JBL Studio 250P ;)

(#75058) Black Dragon válasza Sefter (#75056) üzenetére


Black Dragon
addikt

Sajnálattal hallom.:(

(#75059) MixY válasza sutyesz96 (#75055) üzenetére


MixY
tag

Olvassa csak, semmi sértőt nem írtam. :) Csak szkeptikus voltam.

[ Szerkesztve ]

(#75060) sovinho válasza MixY (#75059) üzenetére


sovinho
tag

En anno vadasztam az ilyen konzolos hirdetesekre olx-en. Hulyitettem oket nehany uzenet erejeig, kertem szamlaszamot, meghallgattam a meseiket, aztan elmondtam nekik, h mekkora sz*rhazik es inkabb menjenek kapalni ha penzt akarnak. Tudom, kicsinyes szorakozas volt, de legalabb felhuztam oket kicsit neha... :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Hakuna Matata

(#75061) Wlac válasza marilllyo (#74975) üzenetére


Wlac
Ármester

Én mindig megadom az apróhirdetéseimnél, hogy csere nem érdekel. Erre rendszeresen jönnek a jobbnál jobb ajánlatok, bár a kedvencem immár több éve tartja a trónját:

“The wha-"

(#75062) james001 válasza Wlac (#75061) üzenetére


james001
veterán

:C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75063) Sefter


Sefter
veterán

A régebbi logitech kormányok (g25-g27) kompatibilisek ps4-el?

Psn ID: sefter_hun

(#75064) VirDan válasza gunszt (#75038) üzenetére


VirDan
aktív tag

Szia!
Megvetted már a DLC-t? Én kizárólag HUN accot használok.Digitálisan vettem a Bloodborne főjátékot. Most megvettem akciósan a DLC-t , kiírta hogy "Purchase", de nem tudom letölteni.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#75065) xenom0rph válasza VirDan (#75064) üzenetére


xenom0rph
őstag

Akkor valószínűleg nem kell letölteni, hanem csak feloldja a tartalmat, én így voltam a Rocket League DLC-vel.

halahala

(#75066) sting2 válasza sting2 (#75052) üzenetére


sting2
addikt

Javítás :

40GB - Movie Pack (a 80GB modell már a gyártási "lejtmenet" első fecskéje..)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#75067) VirDan válasza xenom0rph (#75065) üzenetére


VirDan
aktív tag

Valszeg ez lesz akkor. Csak jó lenne látni valami "utaló jelet" arra hogy aktiválva van ezen DLC... De nem látok semmit.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#75069) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Az első két óra játék után azt kell mondjam, hogy az Arkham Knight bizony zseniális lett. Ez a játék egyike volt azoknak amik miatt rávettem magam, hogy áttérjek az új generációra ps3-ról. Nem csalódtam, sőt két órája az államat keresem. :)

(#75070) mrterminator válasza Sefter (#75063) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nem csak a G29. A G25/27 átalakítóval megy, de ennek nézz utána mennyire hatékony, mert kb csak a kontrollert emulálja rá a kormányra, azaz eléggé halott ügy, de ha megvan már a kormányod, lehet érdemes utána nézni. Én ennyit tudok csak a forumokról innen-onnan :)

[ Szerkesztve ]

(#75071) crue válasza kevepapa (#75069) üzenetére


crue
őstag

Nekem is pont ez van most soron és tényleg óriási. Remek sztori, a szinkronhangok szokás szerint zseniálisak, a játékmenet pedig pörgős és az irányítás is nagyon kézre áll. A batmobilt vezetni meg maga a gyönyör.

(#75072) Madwe válasza Sefter (#75063) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, de van rá megoldás. A legolcsóbb (igaz kicsi barkácsolást igényel, de az mókás!) az ő lenne. Van benne már force feedback meg minden :)

vizuális tipusoknak

(#75073) Elims válasza szasanyi (#74969) üzenetére


Elims
veterán

"Az ember hirdet az általa elképzelt áron, aztán eladja annyiért amennyit kifizetnek érte."

:-D Pontosan!Csak addig hònapok telnek el.
Azt szoktam mondani,nem hirdetni,eladni kell.
Te nem nézted meg a hasznàlt àrakat,esélytelen volt,hogy érdeklődjön bàrki is.
Ha megtartani nem akartad sajnos így jàrtàl.Legközelebb 100%,hogy màshogy csinàlod...
De mégegyszer,én teljesen megértelek.

Marilllyo: "El kell dönteni, hogy el akarod adni a cuccost vagy nem."
Itt a pont. :-) De sokan nem néznék szét mielőtt hirdetnek.
Viszont az alkura írnék vmit..Úgy vannak vele,hogy bepròbàljàk.Tapasztalat.Én is vettem màr így Sok dolgot.Meglàttam vmit,picit érdekelt,alkudtam egy keményet és ha ment a téma,ment,ha nem,nem.
És elhihetitek,hogy sokszor ment a téma.....

(#75074) vlaho válasza VirDan (#75067) üzenetére


vlaho
aktív tag

A Bloodborne dlc-t tartalmazza az utolsó patch, nem kell letölteni semmit pluszt.
A dlc megnyítása.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#75075) szasanyi válasza Elims (#75073) üzenetére


szasanyi
félisten

Dehogyis telik el annyi. Egyébként ha ennyire érdekel(lek) nézd meg az eladásaim értékelését. ;) Egyébként én szinte mindenből újat veszek, és kábé uo. állapotban adom el szóval nem sz@r akarok elsózni gyorsba, ezért nem is adom oda "szaréhugyé". Sajnos az árak és a kereslet ennyire megcsappant PS3 vonalon ezért így jártam, de PS4 játékokkal nem fog ilyen megtörténni.

Tudja-e vki, hogy a Dying Light jelenlegi esztelen ára mikor csökken? Az újhoz minden + tartalom kód formájában érkezik vagy lemezen lesz?

[ Szerkesztve ]

(#75076) janes42


janes42
csendes tag

Sziasztok !

még eléggé ismerkedem a ps 4-el, az összefoglalót olvastam már. Az a kérdésem, hogy ahol a trófeák statisztikája van ott a játék melletti százalék mit jelent a teljes játékban hogy állok hány százalékon vagy a megszerezhető kupák számát tekintve hogy állok?!

(#75077) VirDan válasza vlaho (#75074) üzenetére


VirDan
aktív tag

Köszi, már tiszta a téma. :K
New game+-al kezdem a DLC-t. Azt írják hogy így egy kicsit durvább lesz. Ezt el is hiszem, mert már az alapjátékban sokkal erősebbek az ellenek new game+-nál.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#75078) kentucky válasza szasanyi (#75075) üzenetére


kentucky
őstag

Épp én is néztem, hogy hátha le van-e akciózva, és meglepve néztem magam elé, hogy még mindig 21k az alapjáték :D

(#75079) szasanyi válasza kentucky (#75078) üzenetére


szasanyi
félisten

21k hol? :Y Aranyazott dobozban van vagy miért kerül annyiba? Van 13k-ért is de sztem az is baromi drága. Ezt néztem mint az eddigi legjobb ajánlatot. Ami miatt hezitálok az az, hogy nem tudom mennyit esik az ára ha megjelenik az Enhanced kiadás, ezért lehet kivárom azt ~2 hétet a megjelenésig. Igazából jó áron és használtan kéne leginkább, de nincs.

(#75080) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Épp nyugodtan böngészgetem a PSN-t, amikor hirtelen... Fat Princess

(#75081) sutyesz96 válasza szasanyi (#75075) üzenetére


sutyesz96
őstag

11190,-

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75082) kentucky válasza szasanyi (#75079) üzenetére


kentucky
őstag

PSStore-ban néztem.

belavagyokbp: ezt te szerkesztetted át chromeban, vagy meghekkelték, vagy csak egy glitch? :D

[ Szerkesztve ]

(#75083) Madwe válasza belavagyokbp (#75080) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ez fantasztikus :C

(#75084) Chereiose


Chereiose
addikt

1 napos PSN kód :)
J9C5-3LNE-6CR5

(#75085) belavagyokbp válasza kentucky (#75082) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Néha előfordul hogy felcseréli a psn a játékok képeit, de ilyen vicces még nem volt :D szóval nem én szerkesztettem, sima printscreen.

(#75086) janes42


janes42
csendes tag

Van olyan Call of duty játék amit érdemes single playerben is játszani? vagy valami hasonló sítulusú játék esetleg?
Esetleg valami jó western játékot tudtok ajánlani mert nagyon találtam rá. :F

[ Szerkesztve ]

(#75087) marilllyo válasza szasanyi (#75075) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a standard nem akciós ára. Asszem helloween környékén voltak a horror játékok akciózva. Ez is. Nekem olyan 8.000 körül rémlik. Ahogy megfigyeltem (alap esetben) 3 havonta akciózzák újra és újra a játékokat. Szerintem várható mostanában...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75088) Dicker válasza szasanyi (#75079) üzenetére


Dicker
őstag

8 felett nem éri megvenni, mert 17 körül lesz kapható nemsokára a The Following-al együtt, ami jobban megéri, ha 8 felett veszi valaki az alapjátékot, és külön a season pass-t.

(#75089) Zanik válasza Sefter (#75063) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem jelenleg a minimum kormány PS4-hez a Thrustmaster T150! Jómagam is erősen fontolgatom a beszerzését, ha lemenne 50k alá az ára, már venném is!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75090) szasanyi válasza sutyesz96 (#75081) üzenetére


szasanyi
félisten

Abból a boltból semmit nem rendelnék, de egyébként is jóval több mint a 9k.

marilllyo: én nézegettem és rendeltem is BF akcióban, de DL-ot én nem láttam. De ha volt is, azzal sem érek túl sokat. :N

(#75091) Sefter válasza Zanik (#75089) üzenetére


Sefter
veterán

Angol ebay-en 93 font szállítással.. ~40ropi

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#75092) Bingoo


Bingoo
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni:

Átolvastam a fórumot, mielőtt még hozzátok fordultam volna, de ez a Játék és PSN+ megosztás még mindig kicsit ködös.

Szeretnék venni egy PS4-et, és valószínűleg a testvérem is fog venni a közeljövőben. Van-e olyan lehetőség, hogy csak én fizetek elő PSN+-ra, de megosztom azt vele és együtt tudunk esetleg multizni (természetesen az adott játékot mindketten megvennénk).

Illetve az általam megvásárolt játékok megoszthatók lesznek-e az ő PS4-vel?

(#75093) Nayrobi válasza janes42 (#75076) üzenetére


Nayrobi
őstag

A második.

(#75094) Thodeus válasza Bingoo (#75092) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ha megosztjátok egymás között a profiljaitokat, akkor elég egy ps+, ill. ha digitálisban gondolkoztok akkor elég egyikőtöknek megvenni a játékokat.

(#75095) kona005


kona005
senior tag

Helló

Az lehetséges hogy beszartak a Destiny szerverek és nem lehet játszani? :F Azt írja nem elérhető, vagy nálam van a probléma?

(#75096) Robi86 válasza kona005 (#75095) üzenetére


Robi86
senior tag

Igen, azért van ilyen büdös :DDD

(#75097) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Azt tudja valaki, hogy a Destiny limited pakkban melyik tipusu gep van?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75098) toompa válasza Adam_Shepard (#75097) üzenetére


toompa
őstag

Az új.

(#75099) EczkE


EczkE
addikt

Ma jott meg a feher Sony Gold Wireless Headsetem. Eddig csak Battlefield 4-el probaltam es hatarozottan tetszik. :K Kenyelmes, jol szol. Remelem birni fogja a strapat.

Asszem mindenféleképpen!

(#75100) Remi1234 válasza Sefter (#75091) üzenetére


Remi1234
aktív tag

De az a másik oldalon van azé annyi... :)

PSN ID: RemiFungus

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.