Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75801) Something_ válasza marilllyo (#75800) üzenetére


Something_
őstag

Kanape mellett van a konnektor, van egy regi htc toltom. Igy szoktam tolteni, igy ha asszkny dzsanazik a tv elott, nincs ra esely, hogy beakad.

(#75802) marilllyo válasza Something_ (#75801) üzenetére


marilllyo
veterán

Múltkor párom egy tál műzlivel a kezében elesett benne... PS-t kis híján kirántotta a helyéről. Na meg bersze leburogatta magát egy kis corn flakes-szel. Micsoda egy n00b. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75803) xenom0rph válasza marilllyo (#75802) üzenetére


xenom0rph
őstag

report ment rá? :DDD

halahala

(#75804) ilovedigweed válasza marilllyo (#75800) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Én Xperia Z3 Compact töltővel töltöm ami itt van az ágy mellett :)

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#75805) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nektek hogy tetszett ez az Order 1886?

Van olyan PS4 cím ami kötelező?

Until Dawn ? stb?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75806) marilllyo válasza Adam_Shepard (#75805) üzenetére


marilllyo
veterán

Until Dawn-t hagyd ki nyugodtan. Helyette várd meg a Heavy Rain remastered-et. Hónapokon belül jön. Az számít a műfaj etalonjának (PS4-en).

Alien Isolation One Shot trophy megvan valakinek? :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75807) Something_ válasza Adam_Shepard (#75805) üzenetére


Something_
őstag

En most kezdtem el tolni par napja, eddig kb 3 orat jatszottam vele, ebbol 2 ora film volt.
A maradek 1 oraban kb 4 farkast lottem le es kb 40 embert.

Azt hittem, hogy uberbrutal lesz a grafika, de csak szepnek mondanam. One-os ryseot meg sem kozeliti sajnos :-(

A jatek pedig vicces, remelem jobb lesz.

Meg a second sontol varok "sokat" mind jatekelmenyben es grafikaban.

(#75808) zsotesz81 válasza Adam_Shepard (#75805) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Szerintem meg ne hagyd ki az Until dawn-t ;] , nekem tetszett, ahogy az Order is, bár még egyszer valszeg nem fogom végigvinni, de egynek jó.

(#75809) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Quantic Dream játékok megvannak ps3 ra, így majd a Detroitot várom még a gyűjteménybe.
Az Orderre sokan írták, hogy rövid és ilyen filmszerű. Ezt az UD-t nem tudom hova rakni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75810) james001 válasza Adam_Shepard (#75805) üzenetére


james001
veterán

Baromi jó az Order szerintem,de sajnos nagyon kevés tartalom van benne. Végigviszed a sztorit aztán max még ráhajtasz a platinára,de azt is könnyű megszerezni,ezek után ki is fújt az egész :( De nekem mindenképp az egyik kedvencem lett így is. Remélem hamarosan megcsinálják a 2. részét.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#75811) Neoteric


Neoteric
addikt

Toltam én is most egy 2 órát ezt a Division-t és azt kell mondjam tetszik. Bár szvsz arányaiban a terület elég kicsike..

PSN: ne0teric_sAN

(#75812) zzola válasza Neoteric (#75811) üzenetére


zzola
félisten

En par perc utan F8. Ugy erzem ezt a kis idot is feleslegesen toltottem erre a jatekra...

(#75813) marilllyo válasza zzola (#75812) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi volt az ami ennyire elrettentett tőle?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75814) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnapi kis The Division bohóckodás után elmondhatom hogy tetszik a játék de sajnos ennek se jósolok nagy jövőt, nem hiszem hogy a story line túl hosszú lesz majd, és ugyan arra a sorsra jut mint a Destiny, főleg ha majd egyben kiadnak hozzá valami dlc-t ami nélkül majd az alap játék játszhatatlan lesz. Pvp az így ebben a formában kevés, lehet ökörködni így csapatban ha dark zone-ban bele kötünk mindenkibe de ez is egy idő után unalmas lesz, ami a játék mellett szól az a magyar nyelv ha lesz benne, de ez még mindig csak egy poszt-apokaliptikus watchdogs...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#75815) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Tudtok olyan kütyü létezéséről amibe bele tudom hdmin dugni a ps3mat és a ps4 et meg mondjuk egy masik konzolt is hdmin es azt dugom bele a tvbe? Elfogyott a tvn a bemenet és ahogy láttam a neten visszafele mukodik.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75816) b.daniel


b.daniel
senior tag

Sziasztok!
Aki rendelt kontrolfreeket annak futár, vagy posta hozta? Már 2 hét eltelt, és még mindig semmi hír, pedig 28-a Magyarországon van a tracking szerint :/

Szerk. Már azt írja, hogy return to sender.. Csodás hívhatom a DHL-t?

[ Szerkesztve ]

(#75817) oriic válasza Adam_Shepard (#75815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HDMI switch kell hozzá.

A távirányítós megoldások már drágábbak, akár 8-10k is lehet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75818) koncsik válasza Adam_Shepard (#75815) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ilyen van, évek óta rendben működik. # HDMI 3 to 1 switch

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#75819) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#75815) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ebben a cipőben jártam én is.
Én egy ilyet vettem. Angliából kb 1 hét alatt lejött és tökéletesen teszi a dolgát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75820) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#75819) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És nem ront a kepminosegen?

Amúgy az osszefoglaloban talalhato jatekokhoz-rol hogyan lehet irni? Vagy amelyik hszben szerepel az lesz linkelve hozza?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75821) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#75820) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vettem észre hogy rontana :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75823) echterion válasza Adam_Shepard (#75815) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt érdemes, amit Sirandrish linkelt, mert az már tudja a 3d-s jelet is továbbitani. Én korábban azért nem vettem ilyen kütyüt, mert nem találtam 1.4-est, de azt én is elrakom a watchlist-embe (most már, hogy van négy bemenetem, nincs gondom, de ki tudja, mit hoz a jövő).

**********

(#75824) A`rpi válasza Adam_Shepard (#75820) üzenetére


A`rpi
addikt

Magamat tudom idézni: [link]

Ha írsz nagyon szívesen beillesztem. :K

(#75825) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75824) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Köszönöm és köszönöm!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75826) koncsik válasza Adam_Shepard (#75820) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez biztos nem ront, Sony is, nagyon drága is, igaz fejhallgató is van hozzá... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#75827) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Valaki meg tudna mutatni nekem ilyen gameshare módban a driveclubot? Ez ugye nem warez? Vagy tiltott. Vagy akármi:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75828) gyomorHD válasza Adam_Shepard (#75827) üzenetére


gyomorHD
tag

share play-re gondolsz? Én probáltam haverral, de oda rendesen net is kell. :/

(#75829) Adam_Shepard válasza gyomorHD (#75828) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Arra gondolok, az en resze,rol van kakao alatta:)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75830) zzola válasza marilllyo (#75813) üzenetére


zzola
félisten

A hatul nezet nem nekem valo...+ a maszkalos sztori nem az en vilagom...

(#75831) szasanyi válasza zzola (#75830) üzenetére


szasanyi
félisten

Érdekez ez, mert a TPS néha jobb tud lenni mint a FPS. Az Uncharted trilógia ki is marad?

(#75832) toompa


toompa
őstag

The Division béta "szerverek karbantartás alatt" hibaüzivel nem indul.
Remélem másnál is ez van,nem csak nekem van ekkora szerencsém. :)

(#75833) oriic válasza toompa (#75832) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3 órás karbantartás van.

Live-Die-Respawn

(#75834) toompa válasza oriic (#75833) üzenetére


toompa
őstag

Köszönöm,közben én is megtaláltam a hivatalos fórumon...

(#75835) kiki22 válasza marilllyo (#75806) üzenetére


kiki22
senior tag

Amugy azt lehet tudni ,h lesz e magyar felirat a lemezes verzion?beyon volt ps3 -on feliratozva igaz?

(#75836) zzola válasza szasanyi (#75831) üzenetére


zzola
félisten

Igen, kimarad...

(#75837) marilllyo válasza zzola (#75830) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja értem. :D Ez így világos. Úgy vagy vele mint én a FIFA sorozattal.

(#75835) kiki22: Ez majd csak a megjelenés után fog kiderülni. Én a Beyond miatt is írtam a hivatalos (quantic dream) információs email címére és azt a választ kaptam, hogy nem lesz magyar felirat alatta.
Voilá és mégis volt rajta... :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75838) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Sziasztok, azokhoz akik Sony Wireless Stereo Headset 2.0-t használtok lenne hülye egy kérdésem, ha lemerült a cucc, akkor a DS4-en keresztül attól még kábellel ugyanúgy tudom használni ugye?

19.999-ért volt most a fehér változat belőle a Konzolvilágnál ennyit megér szerintem.

(#75839) Madwe


Madwe
nagyúr

Nem tudom mi lesz ezzel a Divisionnel. Terület rohadt kicsi, ellenségek mind egyformák lényegében, nem tudom mennyi tartalom lesz benne de úgy érzem rohadt kevés és az is szokásosan iszonyat repetitív, cserébe ott lesz a dark zoneos pvpzés... 5 fős baráti társasággal jó móka lehet, nem tudom, én passzolom...

(#75840) oriic válasza Madwe (#75839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a bétában kicsi. (kicsi: 20 perc gyaloglás kell hogy elérj az egyik végéből a másikra)

Live-Die-Respawn

(#75841) EczkE válasza Real Ghoost (#75838) üzenetére


EczkE
addikt

A kerdesedre most nem tudok valaszolni, mert az enyem nincs lemerulve, de ennyi penzt meger! :K Nekem is feher van a feher konzol melle. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#75842) Sirandrish válasza oriic (#75822) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt már világháború készül :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75843) marilllyo válasza oriic (#75840) üzenetére


marilllyo
veterán

Nézegettem ezeket az összehasonlító videókat. Gyakorlatilag nincs különbség a 3 port között. A PC-s porton az árnyékok szebbek....de semmi extra. Cserébe persze Paksot rá lehet kötni.

Amúgy néztem, hogy hol mennyiért lehet előrendelni és érdekes, hogy Gameshopnál tűzoltós DLC-t kapsz mellé KSZ-nél meg mentőset. (vagy fordítva... :U ) De ha nekem mindkettő kellene? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75844) Real Ghoost válasza EczkE (#75841) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Esetleg ki tudnád próbálni? Sztem a lemerülést remekül lehetne szimulálni azzal, hogy kihúzod a vevőt a gépből, és megnézed, hogy tudsz-e a DS4-be bedugott kábellel chatelni, nagyon szépen köszönöm előre is! :)

Nekem a gép fekete lett végül, de 5k-t bőven megér, hogy a füles inkább fehér legyen hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#75845) Nayrobi


Nayrobi
őstag

A négybetűs webshopban előrendelhető a heavy rain/beyond collection és a ratchet & clank is, darabjáért 9690-et kérnek, szerintem csapjatok le rá ti is, elég jó áron adják. Ugyanitt assetto corsa 12e.

(#75846) Sirandrish válasza Nayrobi (#75845) üzenetére


Sirandrish
legenda

Osztán melyik az a négy betűs? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75847) EczkE válasza Real Ghoost (#75844) üzenetére


EczkE
addikt

A chatet most nem tudom kiprobalni, de a headset mukodik kontrolleren keresztul, szepen atjon a hang.

Asszem mindenféleképpen!

(#75848) nesh20 válasza Sirandrish (#75846) üzenetére


nesh20
aktív tag

[iPon]

[ Szerkesztve ]

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#75849) xenom0rph válasza Sirandrish (#75846) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ipon tán?

halahala

(#75850) Nayrobi válasza Sirandrish (#75846) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már linkelték lentebb a kollégák :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.