Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75701) Neoteric válasza Madwe (#75700) üzenetére


Neoteric
addikt

Dehogynem, ugyanúgy megkapják az előrendelők a betat ott is. A visszamondás lehetőségét idehaza pedig törvény garantálja. Egyébként nVidia is leállította a kulcsosztást, pedig az platformfüggetlen, uplayen aktiválós cucc.

PSN: ne0teric_sAN

(#75703) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hátha páran örülnének neki rajtam kívül. Állítólag jön a Star Wars: Republic Commando folytatása

Star Wars: Imperial Commando

Live-Die-Respawn

(#75705) tepenzed válasza oriic (#75704) üzenetére


tepenzed
őstag

kiváncsi leszek a pc vs ps4 összehasonlításra, meg az fps tesztre.

Már csak azért is, mert open world játékokban elég gyengécske a konzol manapság

(#75706) szasanyi válasza oriic (#75703) üzenetére


szasanyi
félisten

Anno nekem nagyon bejött így persze, hogy érdekelne. Kérdés valós-e a hír és mikor lesz ebből játék?

(#75707) oriic válasza tepenzed (#75705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on 1080p-30FPS, gondolom a PS4 is hasonló lesz.

Live-Die-Respawn

(#75708) tepenzed válasza oriic (#75707) üzenetére


tepenzed
őstag

30 fps :OOO??? Nem 60-ról volt szó? :((

(#75709) oriic válasza tepenzed (#75708) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose volt szó 60 FPS-ről konzoloknál ennél a játéknál.

Live-Die-Respawn

(#75710) pomk


pomk
őstag

The Division béta tesztre account megosztás működik?
Van egy srác, akivel osztjuk az accountot. Én megvettem saját profilomra a játékot, kaptam béta hozzáférést. Ő le tudja tölteni, tud vele játszani?

(#75711) Begi válasza pomk (#75623) üzenetére


Begi
senior tag

Akkor passz. Nalam nem kellett semmit buveszkedni. A bejovo kabel kozvetlenul a router-be megy, vagy van meg egy modem is?
Probaltad masik kabellel?
Esetleg Wifi-n?

(#75712) marilllyo válasza pomk (#75710) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Mi is így töltöttük ketten.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75713) pomk válasza Begi (#75711) üzenetére


pomk
őstag

Csak router van, modem nincs. Kábel közvetlen rouerbe megy, de másik kábellel még nem próbáltam.

(#75712) marilllyo
Köszi!

(#75714) Zedz válasza oriic (#75704) üzenetére


Zedz
addikt

Ez már a véglegeshez közelítő grafikai szint, vagy ezen még javítani fognak? :F

(#75715) Something_ válasza Zedz (#75714) üzenetére


Something_
őstag

Nyugodj meg, youtube lebutítja, nem így néz ki. Viszont nem is annyira szép.

A végleges verzióban meg valami szebb lesz, valami csúnyább, majd kiderül :D

(#75716) bulikavagyok válasza Zedz (#75714) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Inkább itt nézd meg, ezek a videók nincsenek agyon tömörítve. Ezek boxoxs videók, ettől csak szebb lesz PS4-en a játék. Illetve ide biztosan fognak ma felrakni ps4-es videókat is.

[ Szerkesztve ]

(#75717) Zedz válasza bulikavagyok (#75716) üzenetére


Zedz
addikt

Alapjáraton amúgy nem lenne semmi baj vele, csak nem értem akkor minek kell felültetni az emberek a hype vonatra? Mert így csak maguk alatt vágják a fát. Mondjuk a negatív reklám az egyik legjobb...

(#75718) bulikavagyok válasza Zedz (#75717) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem nincs ezzel a játékkal semmi baj, legalábbis a kinézetével nem sok. :) Én személy szerint nem is számítottam az anno a 2013-as E3-on bemutatott grafikára, így is rendben lesz. Viszont kicsit aggódom az időtállósága miatt. Kb 6-8 órát játszottam vele eddig (beleértve az alphát is), és már kezdem kicsit unni, pedig ebben volt szóló kampány, co-op, és multi is. Oké, h több tartalom lesz a végleges verzióban, de nem hiszem, h 20-25 óránál tovább lekötne. Ettől függetlenül megvesszük, mert viszonylag olcsón hozzá tudunk jutni boxon (kevesebb mint 6k fejenként), annyit meg simán megér.

[ Szerkesztve ]

(#75719) Zedz válasza bulikavagyok (#75718) üzenetére


Zedz
addikt

Jaja, annyiért lazán jó vétel.
Az E3-as szintre én sem számítottam, igazából a WD és főleg az AC Unity óta én már inkább a legrosszabbra számítok, és maximum kellemes csalódás lesz a vége. De így is eladnak egy csomó példányt, minek változtatnának az eddigi stratégián. :))

"Kb 6-8 órát játszottam vele eddig (beleértve az alphát is), és már kezdem kicsit unni"
Én azért remélem, hogy lesz benne content, mert az alapötlet szerintem elég jó, a helyszín is tetszik, kár lenne érte. :(

(#75720) b.daniel


b.daniel
senior tag

Valaki nem nyitott most egy Division partyra? Ketten biztos menobb :)

(#75721) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#75722) oriic válasza oriic (#75721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#75723) metju válasza b.daniel (#75720) üzenetére


metju
tag

Én benne vagyok! Meg ugy általában is, aki szeretne, vegyen fel! Wusinczky a felhasználóm

(#75724) Malachi válasza oriic (#75722) üzenetére


Malachi
addikt

nahát, eddig nem nagyon figyeltem ezt a játékot, de egész jónak tűnik. később biztosan lecsapok rá, ha olcsóbb lesz.

(#75725) bobojszan


bobojszan
tag

Na mindegy, én beszerzek egy fancooleres állványt aztán ha megjön írom a tapasztalatokat ha veleki érdekel!

God of War Rank : Chaos

(#75726) danih válasza tepenzed (#75699) üzenetére


danih
addikt

Pontosan.

(#75727) Zedz válasza oriic (#75721) üzenetére


Zedz
addikt

Nézve ezt a videót, nem lesz azért olyan rossz a látvány. :))

(#75728) barcabome


barcabome
aktív tag

Így, hogy már nem lehet előrendelni a Division-t a store-ban buktam a Beta-t? Szerettem volna kipróbálni, de sajnos lemaradtam erről az Nvidia-s Beta kulcsos dologról is és az előrendelésről is. Tegnap Ubisoft oldalán kértem Beta kulcsot, de még nem küldtek email-ben és gondolom nem is fognak. :(((

Ha valaki tudna küldeni egy kulcsot magyar vagy usa acc-hoz, annak nagyon megköszönném! :R

(#75729) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem. Letöltöttem egy megosztott accról 1 PS +os játékot, de az nem indul.
"lakatos" lett. Megcsináltam amit láttam a téma összefoglalóban(restore), de még mindig lakatos.
Why? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75730) Zedz válasza Sirandrish (#75729) üzenetére


Zedz
addikt

Ugye nem a Godzilla?!
Na jó, abbahagyom.. :DDD

(#75731) Sirandrish válasza Zedz (#75730) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..hanem az Infamous, de a lényegen nem változtat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75732) A`rpi válasza Sirandrish (#75729) üzenetére


A`rpi
addikt

Letöltöttem a játékot, de nem indul el lakatos lett, mi a probléma?

Nálad eleve nem megy, így a megosztással van a probléma.

Alábbiakat kövesd te és a partnered is: [link]

Van hogy véletlenszerűen magától belakatolódik,
ezt akkor kell megcsinálni ha alapból nem működött a játék.

[ Szerkesztve ]

(#75733) Sirandrish válasza A`rpi (#75732) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu bakker ehhez egyelőre még nagyon kómás vagyok (éjszakás műszak), viszont kérdés. Partner helyett tudom én csinálni a cuccost, mert az illetőnek nincsen PS4-e még :N

Szerk: mégse voltam elég kómás..meg van :)
Köszike :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75734) A`rpi válasza Sirandrish (#75733) üzenetére


A`rpi
addikt

Valakinek oda adhatta előtted a fiókját, őt kellene megkeresni.

Ha ez nem kivitelezhető, akkor webes felületen kell deaktiválni.

(#75735) marilllyo


marilllyo
veterán

Én is partnert keresek Division coop próbára.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75736) Sirandrish válasza A`rpi (#75734) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem adta csak ide még nagyon régen, csak mostanában nem használtam.
Lenne még egy kérdés. A játékok indulnak.
Multi/share playhez gondolom saját ps plus is kéne. Ezek annyira nem érdekelnek, de egyéb dologtól is elesek így?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75737) A`rpi válasza Sirandrish (#75736) üzenetére


A`rpi
addikt

Megosztásos részben le van írva minden,
mi osztódik mi nem. Ha időd engedi kérlek fusd át. :K

(#75738) LeventeV válasza marilllyo (#75735) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én partnert keresek megosztásra. Autós és akciójátékok minden mennyiségbe, sport egyáltalán nem és FPS csak ha jó (pl. Dishonored, Bioshock típus).

(#75739) Sirandrish válasza A`rpi (#75737) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megtörtént...csak nem értem :B
Ezért kérdeztem. Látom pedig szépen be van keretezve zöld/piros/kék-ben.
Vagyis én úgy látom hogy nekem is van online play, de az furi nekem szóval vagy nem értelmezem jól, vagy tényleg van online play? :B

éjszakás voltam és még nem aludtam 3 órát..nézd el nekem hogy kicsit lassúúúú vagyok :B

Szerk: Ha jól értelmezem akkor a felhőn és a plus kedvezményen kívül akkor minden van.
Így van vagy menjek még aludni? :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#75740) Ronam


Ronam
addikt

Próbáltam az előbb letölteni a Division Beta-t, de nem sikerült. Hiába nyomok a download-ra, nem történik semmi. Esetleg valami ötlet?

(#75741) marilllyo


marilllyo
veterán

Szerintem nem gáz ez a Division. Teljesen jó. Szokásos Open world, xp-s, fejlesztgetős, safe house-s cucc.... Mint pl. a Dying Light.
Egy hülyeséget látok benne.... a Boss-ok. Míg a Dying Lightba oké, hogy egy nagyobb ellenbe bele kell lőnöd több száz golyót mire kipurcad ...itt mivel emberekről van szó kicsit vicces....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#75742) Zedz válasza marilllyo (#75741) üzenetére


Zedz
addikt

Az AC is ilyen. Mondjuk valamilyen szinten meg tudom érteni a dolgot, elég érdekes lenne, ha a nagy főellenség levadászása 1 ügyes headshot lenne. :DDD

(#75743) A`rpi válasza Sirandrish (#75739) üzenetére


A`rpi
addikt

Kicsit még pihizz!

Finomítani fogom még, de azt gondolom kellőképp szájbarágós az írás. :K

(#75744) Zanik


Zanik
addikt

Na, újra van 1.5TB-os Seagate Momentus pár webshopban. :DDD
Van ahol már 18ezer alatt van az ára. Fajlagosan sokkal jobban megéri mint a 2TB-osak 30ezerért!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#75745) Elims válasza Zanik (#75690) üzenetére


Elims
veterán

Kipròbàlom.Köszönöm!

Analòg kupak.Érkezett egy kis észrevétel a kupakokkal kapcsolatban.Ez azoknak szòl leginkàbb akiknek küldtem.
Azt mondta egy ismősöm,hogy tényleg nagyon jò,de sajnos beleizzad az ujja.
Ha vki ugyanilyet tapasztalt,kérem ne dobja ki,az nem "izzadàs",hanem mivel teljesen ùj kupak és gumi szerű anyagbòl an,így picit csùszòs az első pàr hasznàlatnàl.
Töröljétek àt vagy mossàtok àt,utàna garantàltan megszünik.

(#75746) LeventeV válasza Zanik (#75744) üzenetére


LeventeV
senior tag

És milyenek az általános vélemények erről a HDD-ról? Kezdem kinőni az 5oo GB-ot.

(#75747) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Sziasztok !

A youtube - másnál sem "teljes képernyős" ? v hol lehet átállítani ? sehol sem találom ... :F :F

(#75748) n000rbi válasza mr.dana (#75747) üzenetére


n000rbi
senior tag

Csak tipp, de a ps4-en a Settings\Sound and Screen menüben be van rendesen állítva a képernyőméret?

(#75749) mr.dana


mr.dana
aktív tag

más
a FIFA 16 - ban .. az istennek kell órákat várni ellenfélre ...?????
másnál is így van ????
PS3 -on azonnal adta ellenfelet .. ( ja természetesen az ' IDÉNYEK' -ről van szó ..
Thanks :Y

(#75750) mr.dana válasza n000rbi (#75748) üzenetére


mr.dana
aktív tag

nem ... ez volt az Kössz .. ekkora baromságot .. pedig vagy 5X néztem ott is de ezt nem találtam ..
amúgy meg minden más jó volt - csak a youtube nem ..

:R :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.