Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#35601) nismoka válasza Madwe (#35600) üzenetére

nismoka
(addikt)

Nem torrentezek, N-es wifi van gigabites portok és 120-as net, talán elég kéne legyen ennek a fostos stream-nek... ;)

[ Szerkesztve ]

(#35602) Asbee

Asbee
(veterán)

Ez lehetséges? GTA 5 PS4 no mic twitch Offline lett. Belső nézetben tolta. Közben elő bukkan még pár. :D

[ Szerkesztve ]

(#35603) Bence717

Bence717
(tag)

Valaki tudja mennyi a PS4 nagyker ára? :)

(#35604) bokormt válasza tepenzed (#35587) üzenetére

bokormt
(csendes tag)

Én is mostanában akartam feltenni egy ilyen jellegű kérdést, csak annyi különbséggel, hogy engem az Xperia Z2-es telefonnal való remote play érdekelne. Jól tudom, hogy a legújabb frissítéssel, ami kijött rá, ugyanúgy lehet használni vele a remote play funkciót, mint a Z3-as telefonon vagy tableten? Mennyire stabil a wifin keresztüli játszás és hány méterről? Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, azt szívesen meghallgatom.

(#35605) haddent válasza Asbee (#35602) üzenetére

haddent
(addikt)

Lehetséges, már több nappal ezelőtt is ment a FC4 meg a GTA V is midenhol.. Youtube-on már végigjátszás van az FC4 -ről. Azért az ilyen újságírót is elküldeném a k***a anyjába aki végigjátszást kiad megjelenés előtt. Na de mindegy.

Más: Van nálam egy "új szériás" gép, elvileg fejlesztett wifivel és hűtéssel? Illetve a kontroller is hozzávaló. Amit észrevettem, hogy a kis gumivédő ami eddig a kontrolleren volt az ezen az újon elforog simán eröltetés nélkül. Redditen sokak szerint ez a rev2 thumbstick és nem fog kopni. Inkább nem próbálom ki :DDD
Ha valakit érdekel valami teszt/próba akkor írjátok kipróbálom :K

[ Szerkesztve ]

(#35606) krx21 válasza haddent (#35605) üzenetére

krx21
(veterán)

Szerintem nem volt szó hűtés mód-ról... Szedd szét ezt is és nézzük meg... :K

(#35607) Dawide@axele

Dawide@axele
(tag)

Tegnap toltam 4 óra Unity-t!Szerintem nem olyan rossz ez!Ha kijavítják a bugokat akkor még akár élvezhető is lesz teljesen!Mondjuk nem voltak nagy elvárásaim a játékkal szemben!

Playstation 4 , Macbook Air

(#35608) tepenzed

tepenzed
(őstag)

gta 5 ps4 livestream(720p) [link]

(#35609) Rabbitf_24

Rabbitf_24
(őstag)

Most jött a Konzolvilágos megerősítő sms a szállításról, 17000 pénz lesz a GTA5 és már hétfőn itt lehet... :D :D

No life below 144Hz...

(#35610) Newyorker válasza Rabbitf_24 (#35609) üzenetére

Newyorker
(addikt)

Irigyellek benneteket :) annyit kérek, hogy majd írjatok egy 1-2 napos, majd egy 1-2 hetes beszámolót mind a multi, mind a single részéról :) nagyon megköszönném, mert jól jönne a döntése mellett :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#35611) cyberkind válasza Rabbitf_24 (#35609) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

De ez hogy?
Gondolom játszani nem lehet majd vele?
:U
Nekem is ugyanez jött.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#35612) Dexar007 válasza Newyorker (#35610) üzenetére

Dexar007
(veterán)

17-ert van jelenleg gta 4 a konzolvilagban+ 1 millio dollar + poszter. Ennel jobb ajanlatot eddig nem talaltam. :)

En 1 het alatt vegzek vele szerintem,a millio dollart es a posztert is megkaphatod,ha megveszed tolem hasznaltan 15-ert. ;]

Give me your cum,bull!

(#35613) tepenzed válasza Rabbitf_24 (#35609) üzenetére

tepenzed
(őstag)

nem fogják kivinni hétfőn

(#35614) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Nektek se elérhető a Store oldala? (store.sonyentertainmentnetwork.com)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#35615) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#35612) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Jó lehuzós bolt lehet az a konzolvilág, máshol a gta 5 kerül ennyibe ;]

8600-1070-271

(#35616) wannnabeees válasza Mister_X (#35614) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

de

(#35617) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#35615) üzenetére

Dexar007
(veterán)

Visszamennye' :DDD

Give me your cum,bull!

(#35618) Rabbitf_24 válasza tepenzed (#35613) üzenetére

Rabbitf_24
(őstag)

igen, már olvastam, facebookon jelezték, hogy a rendszer kiküldte az smst, de a pakk kedden jön. :)

No life below 144Hz...

(#35619) haddent

haddent
(addikt)

Aki rá van izgulva a GTA V témára az nyugizzon, még sehol nincs a boltokban. Hétfő reggel esetleg el lehet hozni egy helyről. Ide nem írom be , de privátban szívesen.

(#35620) WaterWave

WaterWave
(addikt)

Gta5 Stream ps4
Néztem a belső kameranézetet a kocsiban, hát... egyelőre nem győzött meg :DD

katt

bár megerősítést kérek az-e :D

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#35621) cyberkind válasza WaterWave (#35620) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nekem se jön be ez az fps nézet, inkább másra fordították volna ezt az időt.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#35622) gyuribácsi88 válasza cyberkind (#35621) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Nekem meg nagyon is bejön, fasza kis újítás ez a játékban.

8600-1070-271

(#35623) Ripper03 válasza Rabbitf_24 (#35609) üzenetére

Ripper03
(veterán)

én is kaptam mondom mivan véletlenül kétszer rendeltem meg a far cry-t? erre nézem , hogy 17 a gta V is remek hír :C

kilehessenérdemeslegyen kimenni a pályára

(#35624) tepenzed válasza cyberkind (#35621) üzenetére

tepenzed
(őstag)

mire?

azért így lövöldözni kicsit több lehetőséget jelent... főleg onlineban

[ Szerkesztve ]

(#35625) cyberkind válasza tepenzed (#35624) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Bármi másra, kitalálhattak volna mást, engem abszolút nem nyűgöztek le ezzel, már a WD-ben is utáltam, mint a játékot magát is. :D
De ha vezethető lesz a vonat, akkor egy szavam se lesz, ha meg nem, pl arra fordíthatták volna az időt.

(#35626) tepenzed válasza cyberkind (#35625) üzenetére

tepenzed
(őstag)

jah mert tök izgalmas lehet vonatot vezetni :D

SE

(#35627) WaterWave válasza cyberkind (#35625) üzenetére

WaterWave
(addikt)

:DDDDDDDDDDDD

Vonatvezetés :C

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#35628) cyberkind válasza WaterWave (#35627) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Most mi van?
Már a SA-ban lehetett tolni a vonatot, akkor itt is lehessen már, ne csak egy küldiben. :P
Engem rohadtul nem nyűgöz le az fps nézet, mint sokakat. :)

(#35629) WaterWave válasza cyberkind (#35628) üzenetére

WaterWave
(addikt)

Mikor a kocsiban ülsz akkor engem se, viszont a fuck off bemutatása az zseniális...
Közelharcban viszont nagyon patent az fps nézet legyen az verekedés vagy fegyverrel való harc.

(#35630) Mister_X válasza wannnabeees (#35616) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Az faja, mert nekem nem hozza be... "Site not available" :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#35631) engine88

engine88
(aktív tag)

Nemsoka lejar PS+ elofizum de nem tervezem meghosszabbitani ilyen fos havi jatekokert.
Ha lejar utana ugyanugy tudok online jatszani? Driveclub es FIFA15 konkretan

(#35632) >Deego.. válasza engine88 (#35631) üzenetére

>Deego..
(senior tag)

:N

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#35633) A.tessz válasza engine88 (#35631) üzenetére

A.tessz
(senior tag)

Konkrétan ez a lényeg, ps+ kell az online játékhoz.

(#35634) gyuribácsi88 válasza engine88 (#35631) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

pont most jönnek a jó ps+ címek, erre te pont most nem akarsz rá előfizetni? :))

8600-1070-271

(#35635) Prof01

Prof01
(veterán)

A mai nap 1 éves lett a PlayStation 4! :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#35636) zzeN

zzeN
(aktív tag)

Ha már PS+, nekem most járt le. A fő accom UK ezért arra vettem 1 éve meg, de az USA store-on olcsóbbak a játékok. Szóval, ha én az amerikai PS+-ra fizetek elő, fogom tudni használni az angol fő account-ommal? (van egy amerikai is)

(#35637) basel00 válasza zzeN (#35636) üzenetére

basel00
(tag)

nekem is lenne egy kérdésem hogy Usa Store-on OTP kártyával lehet fizetni vagy milyen kártyát fogadnak el??

(#35638) tepenzed válasza basel00 (#35637) üzenetére

tepenzed
(őstag)

semilyet,bár állítólag az american expresst elfogadta pár embernek már

meg szerintem usd alapunak kell lennie a számlának is,forintra rá sem néz

[ Szerkesztve ]

(#35639) Madwe válasza zzeN (#35636) üzenetére

Madwe
(veterán)

Ha az usa accod is primary, akkor a ukval is tudsz netezni. viszont az eddigi free játékaidat bukod, mert ukra nincs pluszod, ezért azt lelakatolja. ahoz uk + kell h elérd. valamint, miután nincs ukra +od, ezért a uk mentéseidet se tudja feltölteni a felhőbe, csak a us-t, ha esetleg az számít...

(#35637) basel00 amazon.com-on tudsz fizetni kártyával, ott tudsz feltöltőkódot venni. ha maestrod van csak, akkor csak 2 paypal accos trükközéssel tudod megoldani, mert amazon maestrot nem fogad el. vagy vehetsz feltöltőkártyát itthon is, pl ph-n is árulnak usa feltöltőt, de az ált vmennyi haszonnal lesz árulva, nyilván...

[ Szerkesztve ]

(#35640) engine88 válasza A.tessz (#35633) üzenetére

engine88
(aktív tag)

Kapjakbe akkor hosszabbitok.

Valakihez csatlakozhatok Driverclub Clubba? Most kezdtem tolni

(#35641) LeventeV válasza Dawide@axele (#35607) üzenetére

LeventeV
(senior tag)

Én is kipróbáltam ma a Unity-t. Fel is rakta a patchet (1.02) ami után eléggé félve indítottam el.
Annyira lehúzták neten, hogy azt hittem maga lesz a katasztrófa.
Ehhez képest fps drop összesen kétszer volt, azok is csak 1-2 másodpercesek és ugyanannál az épületnél fordult elő.
Illetve még olyan hibával találkoztam, hogy 2 ember lebegett, majd mikor közelebb értem hozzájuk akkor már leszálltak a földre.
Nem annyira vészes technikai szempontból már a játék (nyilván elvárható lenne már, hogy komoly hibáktól mentesen adjanak ki egy játékot), anno az AC 3-at mikor elindítottam sokkal komolyabb hibák voltak benne, újra kellett kezdjem a játékot, mert a bugoktól nem tudtam tovább menni.

Maga a játék eddig nekem jobban tetszik mint a Black Flag (jó volt a kalózkodás, de nem sikerült a játékba implementálni az AC komponenseket), AC 3 és a Revelations., de a 2. rész és a Brotherhood jobb volt.
Látszik, hogy a 2. részhez akartak visszamenni, egy nagy város (horizontálisan és vertikálisan is), Arno is hasonlít Eziora, eddig az alapsztori is arra hajaz.

Ami eddig pozitív nálam: co-op, lopakodás, lefelé parkour és "akadálykikerülős" futás, ablakon keresztül házba jutni, nehezebb harcok, karakterfejlesztés.

Ami negatív: nem tetszik, ahogy a jelenkori történetet próbálják előadni.

Eddig kb. 8/10-et adnék rá.
Nem a legrosszabb rész, nem is a legjobb. Aki igazán szereti a szériát, az szerintem örülni fog ennek a next-gen résznek, azonban egyet kell értenem azokkal akik azt mondják, hogy CoD-hoz hasonlít már ez az egész széria. Látszik már ezen a részen is, hogy nem nagyon van igazán új és forradalmi ötletük a készítőknek, ezért jó lenne pár évre szüneteltetni a szériát.

[ Szerkesztve ]

(#35642) basel00 válasza tepenzed (#35638) üzenetére

basel00
(tag)

értem értem de akkor a legtöbb ember hogy vesz játékot USa store-ban?

(#35643) haddent válasza basel00 (#35642) üzenetére

haddent
(addikt)

Nézd át, ha van még kérdés akkor biztos tudnak itt is segíteni többen is vagy én privátban :K

(#35644) Madwe válasza basel00 (#35642) üzenetére

Madwe
(veterán)

vagy olvass 1 kommentel lejjebb :D

(#35645) d3tox1c

d3tox1c
(senior tag)

Ti hasznaljatok(ha van) a tv kepbeallitasanal a jatek opciot jatekhoz?
En ma probaltam ki a tv-men,szerintem sokkal szebb lett ;) (lg42lb700v)

[ Szerkesztve ]

(#35646) Dexar007 válasza d3tox1c (#35645) üzenetére

Dexar007
(veterán)

Nem,mert filmszeru elmenyt szeretnek jatekok alatt is,igy ugyanazokat a beallitasokat hasznalom mint mozizas kozben.
A ,,jatek mod" altalaban tulszaturalt mesebeli szineket hasznal,amibol nem kerek.Mondjuk mivel a tobbseg ugyis ,,dinamikus" modban jaratja a tv-jet igy fel sem fog neki tunni. :DDD

Give me your cum,bull!

(#35647) optikal válasza d3tox1c (#35645) üzenetére

optikal
(tag)

Igen van különbség.Nem sok de az is valami.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#35648) d3tox1c válasza Dexar007 (#35646) üzenetére

d3tox1c
(senior tag)

Vissza vettem a szinekbol en is,nem szeretem a tul eros szineket.
A kep valahogy megis jobb ;)

(#35649) Takashi válasza engine88 (#35640) üzenetére

Takashi
(aktív tag)

Ment privát.

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#35650) stilo18 válasza d3tox1c (#35648) üzenetére

stilo18
(őstag)

Érdekes, mert pont játék mód alatt kapcsolja ki a tv a plussz képjavító fícsöröket, hogy minnél alacsonyabb legyen az inout lag!

PSN ID: oO-STiLO-Oo#ps4 PRO# Galaxy S9+ Black

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.