Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35351) Madwe válasza bolha23 (#35350) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ő arra gondolt hogy ha digit játékot töltöttél le, ott lehetett esetleg hálózati hiba. De ha pl lemezesnél is ezt csinálja akkor biztos nem ez volt a gond. Egyébként meg mindenki szépen kösse be utp kábellel a routerbe a ps-t, le a wifivel :D

(#35352) tepenzed válasza Madwe (#35351) üzenetére


tepenzed
őstag

nem is értem,van aki wifivel multizik? öngyilkosság,még ha mellette is van a router

(#35353) shunter válasza Madwe (#35345) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi. Igen, fix ip van + dmz. Tegnap mókoltam egy kicsit. Csak a dns t írtm át Google re. Eddig semmi baj nem volt. Most csinátam egy full automata beállítást és most eddig jó. Érdekes... Az eddigi fix ip s beállitásommal mindig ment rendesen, de hirtelen megmakacsolta mágát.

[ Szerkesztve ]

(#35354) SzlobiG válasza tepenzed (#35352) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sose volt bajom a wifivel igaz kb 1-2m van a router és gép között lehet azért.

(#35355) A.tessz válasza Dexar007 (#35339) üzenetére


A.tessz
senior tag

Semmi hiba nincs nálam, mondjuk sajnos még nem játszom a Dragon age-el! :)

Egyébként a 2.02 patch ről beszéltünk csak.

2.0 és a 2.01 rendszer frissítésnél, volt fagyási probléma és sok helyen azt írják a mentések is elszálltak néha. Erre gyorsan kidobták a 2.02 változatot, ami állítólag már megoldotta a hibát.

"The issues were encountered by Polygon during their time with the game. Frequent freezes would occur requiring a hard-reset of the console, sometimes resulting in corrupted save files, which is a pretty major issues considering the length of the game."

[ Szerkesztve ]

(#35356) Madwe válasza SzlobiG (#35354) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ha nem sűrűn lakott környezetben, szétwifizett éterben vagy, akkor lehet. De amúgy nem feltétlenül látod h gond van, pár packet loss nem feltűnő (de gyakori) s azért multi játéknál (főleg autós s fps) sokat számít h van e!

(#35357) bolha23 válasza Madwe (#35351) üzenetére


bolha23
aktív tag

Lemeznél bónuszképpen fagyáskor még a korongot is kiköpte.

(#35358) wannnabeees válasza bolha23 (#35357) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

újra telepítés után is ugyanaz a kép fogad?

(#35359) front3r válasza bolha23 (#35357) üzenetére


front3r
őstag

Szerviz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#35360) bolha23 válasza wannnabeees (#35358) üzenetére


bolha23
aktív tag

Mindent megpróbáltam már, re-inicializálás, rebuild database, merevlemez csere, imádkozás, káromkodás, könyörgés stb. eredmény nélkül.
Megdöglött, kaputt, garancia.

(#35361) Mrdevil válasza Madwe (#35340) üzenetére


Mrdevil
addikt

Itt nem a 3 percemről van szó. :D :DDD Hanem úgy amúgy na..... ;)

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35362) wannnabeees válasza Mrdevil (#35361) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

pedig 3 percen sok múlik...

felraktam főni a lekváros derelyét és láttam az időn h ki kellene venni de még inkább megírtam egy e-mailt...ki is folyt a lekvár belőle :( :(

szerk: de attól még finom :)

[ Szerkesztve ]

(#35363) Tutu7030 válasza wannnabeees (#35362) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor én neki sem állok a mákos nudlinak.(majd holnap):D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35364) HaZsolt válasza SzlobiG (#35318) üzenetére


HaZsolt
őstag

Hol lehet bezsakolni 18ert? Megbizhato bolt?

(#35365) wannnabeees válasza HaZsolt (#35364) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

18490 ft
18990 ft
18990 ft

én ezeket ismerem csak megbízhatóan

edit: illetve a KonzolGalaxyban 17990 volt a múlthéten előrendelve (Debreceni cég), nem tudom hogy most érvényes e még

[ Szerkesztve ]

(#35366) N@idia


N@idia
őstag

Hatalmas bukás lesz az AC Unity már 2 Update jött a 0. napon és ez sem segített a játékon rengeteg a hiba főleg az FPS dropok PC,PS4,XBone platformokon [link] Magyar beszámoló is van egyébként katt ide

Szerintem sokan ilyen pofát fognak vágni a játékhoz még szerencse,hogy időbe lemondtam.Egy petákot nem adok ezért a bughalmazért :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35367) Madwe válasza N@idia (#35366) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az az érzésem, hogy ez egyre gyakoribb lesz az x+1edik folytatásoknál, bf4, cod is jó példa rá. Mert az érthető, hogy egyre összetettebbek, s egyre több assetet úgy írnak eleve meg, hogy majd a következő résznél is felhasználják, de így egyre gyakoribb lesz a glitch, bug, optimalizálatlanság is... Az új nagy ip-k meg valahogy sosem sikerülnek zökkenőmentesre szintén, túlhypoltatják őket (wd pl). A folytatásoknál illenék azért x évenként kijönni vmi teljesen az alapjaitól újjáírt címmel (acu lehetett volna ilyen) amit a végletekig csiszoltak... Szóval nem tudom mi lesz itt :)

Mindenesetre én semmit nem fogok előrendelni, bf4 megtanított rá :D lehet hogy mostmár rendbe kapták, de azért fél-1 évig volt vele sok baj... s a 60as tickrate még mindig szóba se jött, ami a kompetitív részét megöli nekem... GTAV kivétel volt persze előrendelés alól :)

[ Szerkesztve ]

(#35368) BMS


BMS
őstag

Hali

Tudom,hogy ez igazából nem ide tartozik de szerintetek ez:

[link]

megfelelő elosztó lenne a ps4-hez? mindenképpen valami túlfeszültségvédelmeset akarok,ez jó lenne?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#35369) N@idia válasza Madwe (#35367) üzenetére


N@idia
őstag

Teljesen igazad van a bf4 valóban szar volt én PC-re vettem meg elsőnek és azóta is meg van és játszok is vele folyamatosan,most már azért játszható a játék és nincsenek fps dropok sem random bf4.exe leáll problémák.Na de ez az AC ez katasztrófa lett én lemondtam és helyette inkább a GTA V rendeltem elő ebben a játékban nem hiszem,hogy fogunk csalódni.A rockstar tud játékot alkotni ahogy az elő van írva

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35370) WaterWave válasza BMS (#35368) üzenetére


WaterWave
veterán

teljesen jó

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35371) BMS válasza WaterWave (#35370) üzenetére


BMS
őstag

köszi :)
de a ps4 tápkábelének pici vékony feje van nem olyan nagy mert azokon van még egy lyuk ahova megy gondolom az a kis kilógó tüske...attól még megkapja a védelmet?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#35372) WaterWave válasza BMS (#35371) üzenetére


WaterWave
veterán

szerintem meg

tarti felmentem kicsit nézni a kaszabolásodat :DD még gyakorolnod kell :DDDDDDDDDDDDDDD

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35373) tepenzed


tepenzed
őstag

Ti amúgy codban elkezdtétek a prestiget? Van valami értelme azon kivül,hogy kapok pár extra taget meg feloldja a maradék custom classokat? Mert én úgy látom, egy magamfajta casualnak jó az az 50-es szint és legalább nem kell elölről kezdeni a feloldásokat :P

(#35374) k4rL^ válasza tepenzed (#35373) üzenetére


k4rL^
senior tag

Casualként nem feltétlenül van értelme, de szerintem az első 2 prestige-t érdemes még akkor is megcsinálni, ott ad extra gear-t is. Meg ha van kedvenc fegyvered, azt már tudod unlockolni rögtön, amikor lépsz egy prestige-t.

(#35375) mrhitoshi válasza Madwe (#35367) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Új címek kellenek mindenképp, hiszen ezek mozgatják a piacot, míg a régi címek folytatásaik miatt csak egy helyben toporog a piac. Ezzel csak annyi a gond, hogy a kiadóknak a pénze bent csücsül az egyik sorozatban, ráadásul fel van futtatva, ismert cím, így nehéz elhatározniuk magukat. Viszont ha ez így megy tovább, akkor bele fog fulladni a piac, nem lesz innováció. Ez azért is érdekes most, mert mikor megjelent egy-egy új generációs konzol, mindig több új cím jelent meg. Most ez nem igazán érzékelhető sajnos.
Én nyitott vagyok az új dolgokra, és azért nem fogok megvenni egy x-ik folytatást, mert a sztorit folytatják. Most már ezt belátom. A GTA különleges helyzetben van, mert ott mindig más és más a plot, a helyszín, szereplők. Ezért sem jönnek vele évente. Van egy alapkoncepció, ami marha jó, mert mindenki élvezi, átlagos sztorival, és ezt mindig megtudják újítani, mindig a korhoz tudják igazítani. Persze itt is lesz valahol egy vég, de kérdés mikor. Ha így csinálják továbbra is, akkor ez még évtizedek kérdése.

PS4

(#35376) SzlobiG válasza Madwe (#35356) üzenetére


SzlobiG
félisten

Falu. :) Idáig semmi bajom nem volt wifivel, de majd lehet veszek egy routert és akkor a tv-t is azzal kötöm össze.

(#35364) HaZsolt Helyi bolt a tacskó üzletsoron megbízhatóak a gépet is ott vettem ráadásul szép kártyára ezt is arra fogom sztem.

(#35377) WaterWave válasza mrhitoshi (#35375) üzenetére


WaterWave
veterán

Mondjuk a COD a 11. részénél tart most... Ami az elmúlt 11 évet nézve nem nehéz kitalálni, hogy minden év novemberében új COD részt kapunk... Amit most kihoztak az nem rossz, ad újdonságot, viszont annyi bőr le lett húzva erről, hogy aki előző CODokon játszik és tetszik neki az ezt nem veszi meg, ebben biztos vagyok. Viszont még így is nyereségesek ez a durva.
Új címek mindenképp kellenek ezt jól látod.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35378) tepenzed válasza WaterWave (#35377) üzenetére


tepenzed
őstag

akinek tetszik a cod, én meg abban vagyok biztos,hogy ezt mindenképp megveszi,hiszen az elözőek grafikailag a béka segge alatt vannak és ebbe még pár újdonság is van, ha valaki ezek után még hajlandó elindítani ps4-en a ghostot,hát azt nem is kommentelném.
Inkább a következő része lesz,amit mondasz..

(#35379) Dexar007 válasza mrhitoshi (#35375) üzenetére


Dexar007
veterán

Igazabol ha a gtakba az utolso teglaig rombolhato kornyezetet raknank,es olyan toresmodellt mint a beamng-ben volt akkor az lenne a "tokeletes" jatek. Legalabbis nekem. :D

Give me your cum,bull!

(#35380) krx21 válasza Dexar007 (#35379) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezt mindig lehet folytatni... :K

(#35381) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Shadow of mordor 19:30kor vegigjatszva (annyira nekem nem tetszett h a 14 ora kijatszason felul tovabb nyomjam) es most mar a buszon ulok a Last of Us cserevel :) ezt tuti platinazom, ha addig el a ps4, akkor is

(#35382) haddent válasza wannnabeees (#35381) üzenetére


haddent
addikt

Grounded -en vidd végig, majd grounded+ -on úgy, hogy vidin/leíráson nézed, hogy hol vannak a gyűjthető cuccok. Azt hiszem kb. ennyi a platina :DDD

(#35383) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Srácok, megy már a Gaikai féle streames mágia?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35384) HaZsolt válasza haddent (#35382) üzenetére


HaZsolt
őstag

Közben észrevettem, hogy több bolt is csökkentette a GTA V árait, eddig 22 ezreket láttam, most már a legtöbb helyen 19ért vihető.

(#35385) Bencus88 válasza HaZsolt (#35384) üzenetére


Bencus88
nagyúr

na ez jó hír, lehet a far cry mellé csapom :DDD

(#35386) tarti19


tarti19
senior tag

Lords os Fallen kipörgetve , úgy 17 óra volt picit nagyobb bebarangolással. Túl sok mindent spájzoltam be s a végére már nem volt nagy kihívás már szinte semmi. Azért keleltt figyelni, mert harapni azt tudnak Összeségében élvezhető alkotás, kicsit nagyobb büdzsével még a bugok kiküszöbölésére is lehetett volna szánni, de tisztes heyltállás a CI-től. Erős 7 pontos játék ebben a kategóriában.
Aki esetleg kipörgette az írja már meg legyen kedves, hogy new game+-ban miért vagy ugyanazzal a mágikus speccel, amivel nem lehetnél.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35387) Madwe válasza tarti19 (#35386) üzenetére


Madwe
nagyúr

game+ban viszed tovább a karaktert s két mágikus speced lesz, az amivel addig nyomtad, meg egy új. game++ban meg a 3-at is kimaxolhatod. utána viszont nincs tovább, új karaktert kell csinálni (ez nem tapasztalat, én game+ig jutottam :D de ezt nyilatkozták a fejlesztők)

[ Szerkesztve ]

(#35388) tarti19 válasza Madwe (#35387) üzenetére


tarti19
senior tag

Nocsak. akkor remélem minden cucc megmaradt s akkor csak gyűjtögetni kell ebbena végigjátszásban aztán az utolsóban mehet a platina:P
Egyébként ilyenkor mehetek akár megint azona speccen amit kaptama végén durrani fog a trófea a másikra?

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35389) Thodeus válasza haddent (#35382) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Illetve van 2 idő igényesebb multi trófea is benne. Grounded az nem kell hozzá elég a survivor.

(#35390) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Evil within kivégezve 23:30perc rettegés 139 kreatura lemészérolva :)

Psn id: HungaryLosi

(#35391) shunter válasza losilee1337 (#35390) üzenetére


shunter
aktív tag

És mi véleményed róla? Hogy tetszett? Nagyon agyalok, h megkellene venni.

(#35392) Dexar007


Dexar007
veterán

Eleg felemasra sikeredett ez az uj AC:
A kinti teruletek egy fokkal nem tunnek szebbnek mint az elozo verzioban.Az emberek arca animaciok alatt pedig valami hihetetlen mosott szarnak nez ki.

Beallitasokban ha felemelem ultrara az objekts detailt alig valtozik valami,sot az ,,alacsony" es ,,ultra" kozott is alig eszlelni barmifele valtozast.
Legmagasabb elsimivel majdnem sikerult kifagyasztanom a gepet,mert azzal kb 1 es 2 fps kozotti ertekem lett hirtelen. :D

Jatek alatt futtattam egy msi afterburnert, gpu termeszetesen 100-on vegig, erdekes modon viszont a proci kihasznaltsag csak 60-70 sot neha az alatt ingadozott ( X4 750k-4.3ghz).A 8 giga ramot megeszi viszont,tobbnyire 70-80%-kozott ugralt,de voltak pillanatok mikor 99-et mutatott.

Give me your cum,bull!

(#35393) MasterMark válasza WaterWave (#35372) üzenetére


MasterMark
titán

Mivel ha jól látom nincs rajta a másik fajta földelés kialakítva, így ilyet szerintem egyértelműen NE vegyen!

Switch Tax

(#35394) Mister_X válasza Dexar007 (#35392) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mit vártál, ratyi konzolport á la Ubisoft :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35395) tarti19 válasza WaterWave (#35372) üzenetére


tarti19
senior tag

Van amikor iszonyat béna vagxok. ;) most pihikr jön a ps4-nek, mert este wow launch van :C

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35396) Rabbitf_24 válasza wannnabeees (#35381) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

36 óra után vagyok 97%-nál. A white rider of mordor trófea lesz a legnehezebb a platinához. Engem nagyon beszippantott a cucc. (Amúgy is lotr fan vagyok, végre kapott egy jó játékot a nép ezzel kapcsolatban.)

(#35397) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Most látom, hogy a Konzolvilág is csökkentett árat a GTA V kapcsán. Hülye kérdés, de ez akkor mindenkire vonatkozik? (Én még 21k-ért rendeltem elő.)

(#35398) wannnabeees válasza Rabbitf_24 (#35397) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Az előzetes ár egy 'tipp' volt. Gondolom most tudták meg, hogy mennyibe kerül ténylegesen és ahhoz igazították a dolgokat.

(#35399) BabMester válasza Mister_X (#35383) üzenetére


BabMester
senior tag

Amerikában igen.. :) ps Now lett a neve

(#35400) Mister_X válasza BabMester (#35399) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Remélem idehaza is minél hamarabb elindul - persze az lenne a legjobb, ha minden meglévő digitális cím kérdés nélkül futna.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.