Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35201) optikal válasza gyuribácsi88 (#35200) üzenetére


optikal
tag

Én sem értem hogy minek a ps ha egérrel játszik valaki.....

PSN:Optikal89

(#35202) krx21 válasza gyuribácsi88 (#35200) üzenetére


krx21
nagyúr

Én meg könyörgöm, hagy játszón már mindenki avval amivel akar... Hol érdekel... :F

(#35203) Tegla80 válasza krx21 (#35199) üzenetére


Tegla80
addikt

Sokfele keppen belekezdtem,de mindenkepp buntit kapnak erte,igy nem irom meg. :(((

Sony® & PlayStation®

(#35204) krx21 válasza Tegla80 (#35203) üzenetére


krx21
nagyúr

Téged azért megnyugtatlak, mert egészségedre ne menjen az aggódás! ;] Én nem fogok ilyet venni... :K

(#35205) Dexar007 válasza optikal (#35201) üzenetére


Dexar007
veterán

Killzone,Resistance, Unchartedhez mondjuk egesz jol jonne. Vagy eppen a GTA-t is mondhattam volna.
En azon rohogok,amikor elkezdik bizonygatni,hogy ,,hat de kontrollerrel nem is nehezebb,csak megszokas kerdese" Aztan kijon egy kontroller-eger kepzodmeny,es mindenki elkezd anyazni,hogy miert csalsz. :DDD

Aki a tv-s hasonlatot felhozta azzal nagyon egyet tudok erteni. Nem mindegy,hogy regi kepcsovesen tolod,gagyi huszonakarhany collos monitoron,vagy normalis plazman. De vegyuk kepbe a projektoron jatszokat is,mert ok is kocsogok,amiert +100"-on futtatjak a jatekokat esetleg egy kis headsettel is megspekelve.

Egyebkent engem rohadtul nem erdekel, utoljara a cod ghostot inditottam el multiban 10 perc erejeig kb meg tavasszal,azota egyszer-ketszer fifaztam,azt is pc-n es kontrollerrel persze.

Give me your cum,bull!

(#35206) Madwe válasza Dexar007 (#35205) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem azt mondjuk hogy kontrollerrel nem nehezebb. hanem azt hogy megszokható (egeret is meg kellett anno szoknia először embernek...) és utána jó élmény. s alap esetben mindenki más ezt használja. ettől függetlenül fpshez egér jobb, ezt senki soha nem vitatta, de ez más téma!

Amúgy személy szerint engem is zavar, hogy ilyenekkel tolják a multit, dehát evvan, az utolsó 100+ hsz ebbena témában is zavart :) itt a +1 hozzá :P

És hasonlítgatjátok kormányhoz, ez azért vicces. Kormány közel se ad annyi pluszt, nem mellesleg hivatalos, ez meg megkerüli a dolgokat és ds4ként emulálja magát. azért ez nagyon nem ugyanaz... de ezt is már sokszor leírtátok...

(#35207) gyuribácsi88 válasza krx21 (#35202) üzenetére

Látom nem sikerült értelmezni amit írtam, nem baj.

Pc-n ott az egér+bill (alapból ugye) váóááá. Nem kell semmilyen átalakító, csak simán bedugod, használod, megy, profi vagy (juhúú).

Pc-n még a játékok is olcsóbbak (ugyebár), de nem, nekik az nem jó. Ők konzolon akarnak egérrel játszani, mert CSAK. Vagy mert lusták megtanulni kontrollerrel játszani (bahh).

Értem én persze, mindenki játsszon amivel akar.

De amikor sokan felhozzák az érveket a pc mellett, hogy ugye egy ps4 árából egy olyan gép simán DE NAGYON SIMÁN, összerakható ami alázza a ps4-et mert ott minden gém 1080p meg 60fps (és yoloswag) meg ugye egér+bill, akkor nem tudom egyesek minek szenvednek a fos ps4-el ami csak 900p-t meg 30fps-t tud, és azt is csak gagyi kontrollerrel. Ráadásul (na most figyelj!) 18K egy játék, míg pc-n sokkal olcsóbb (10K vagy alatta, plusz ott a warez)...

Akkor miért kell a fos gyenge ps4? Amihez ráadásul venni kell a rohadt drága játékokat 18K-ért, meg egy átalakítót az egérhez ami megint egy csomó pénz!

Ellentmondások mindenütt, meg nevetséges érvelések, azok vannak, más nincs.

Szerk; a drága psn-t már meg sem említem ami kötelező a multihoz (ugye ez sincs pc-n).

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#35208) Dexar007 válasza gyuribácsi88 (#35207) üzenetére


Dexar007
veterán

Konzolt az exkluziv cimek miatt vesz az ember. Hosszutavon pedig jobban megeri egy Ps4 + egy kozepesen szar pc fenntartasa,mint kizarolag konzolra alapozni.
Legalabbis en igy vagyok vele. Multiplatform cimet sosem vennek konzolra, kiveve a Gta-t,mert ezzel most -vagy mar megint- megfogott a Rockstar,hogy elhalasztottak a Pc-s megjelenest. ;] En pedig latni akarom milyen az uj konzolon,pedig a ps3-as a mai napig is megvan,ugyhogy elso napos vetel lesz.

Mellesleg pc-n hasznalhatsz x360, xbox one vagy akar Ps4 joy-t is,ha mar annyira ranott az ember keze.Igy olyan mintha konzolon jatszanal,kozben pedig a tv mogott el van rejtve egy pc.Senki sem tudja meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#35209) tarti19 válasza wannnabeees (#35193) üzenetére


tarti19
senior tag

Akkor bizony várom az amcsi accos barátokat :) Mondjuk én a magyar profilomon akarok gémelni :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35210) wannnabeees válasza Dexar007 (#35198) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

acchoz es storehoz kotottek
van gyurika accod magyar storeon, letoltesz ot ps+os gamet

lejar az elofizud es inkabb usa storera veszed a ps+t, ilyenkor elbuktad az ot jatekot
illetve ha elofizeted a ps+t magyar storera akkor ujra elered oket

tehat roviden megegyszer:
psn account + psplus (regiofuggoen) elofizetes

(#35211) Dexar007 válasza wannnabeees (#35210) üzenetére


Dexar007
veterán

Ertem,akkor az uj tulaj csak dobozos jatekokat fog kapni. :)

Give me your cum,bull!

(#35212) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#35200) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt tegyuk hozza, hogy egy Last of Us-t nekez lenne PC-n jatszani ;]

(#35213) WaterWave válasza gyuribácsi88 (#35200) üzenetére


WaterWave
veterán

ezen besírtam:))

jó az ha a motorcsónakon van propeller és szárnyak, ki tudja mikor jöhet még jól :DDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35214) haddent válasza gyuribácsi88 (#35200) üzenetére


haddent
addikt

De és ha én sugárhajtást teszek rá?! ;] :DDD

(#35215) WaterWave válasza haddent (#35214) üzenetére


WaterWave
veterán

beteeeeg :DD

szakadok... bárcsak lenne propelleres szárnyas motorcsónakom :DD felvághatnék vele :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35216) mrhitoshi válasza front3r (#35159) üzenetére


mrhitoshi
veterán

+1 Ezt akartam mondani én is.

Ráadásul kijelenthetjük, hogy az AC manapság egy nagy rakás trágyadomb lett. Az Ubisoft magasról tesz most már a minőségre, az a lényeg, hogy viszik mindig, mint a cukrot az emberek, a név eladja az egész fosgombócot. Évek óta egyre romlik a tartalmi minősége is az AC-nek, és a grafika is nevetséges, optimalizálás nuku. (Annó volt a CPU locking probléma PC-n, és elég amatőr volt az egész)
A PS4 tudna többet, de minek erőlködjenek vele, mikor úgyis megveszik ezt a fost, ha csak 8bit-es lenne a grafikája.
Haverom is mondta, hogy előrendelte PS4-re. Kérdeztem, hogy mi a fenének ? Kell az neked egyáltalán, mikor jönnek az exkluzív címek ? LBP3 stb.. Nem tudott választ adni, egyszerűen csak azért mert AC.
Szóval az AC személyében köszönthetjük az új CoD-ot, az Ubisoft meg Activision.
Csak gratulálni tudok egyébként az ilyen sikersztorikhoz, de másrészről sajnálom is, mert kedvenceim között volt nekem is az AC, csak aztán annyira lehülyült az egész, hogy inkább hagyom a fenébe az egészet.
Ha megnézitek, nincs normális irányítás, nincs normálisan kidolgozott sztori, nincs tisztességes optimalizálás, egy katyvasz, értelmetlen dolog lett az egész. :(((

Mondjuk mit várunk egy olyan cégtől, amely azt nyilatkozta, hogy a heterogén éra hülyeség. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35217) haddent válasza mrhitoshi (#35216) üzenetére


haddent
addikt

Ez azért így nem igaz. Kezve ott, hogy az új cod rohadt jó lett, ha nem tetszik a stílusa az más történek, érthető. Az AC:Black Flag pedig megint hasonlóan. Én szeretem a kalózos dolgokat, imádtam, egyik legemlékezetesebb játék a mai napig számomra és szerintem szép volt, 1080p fix30fps, jó volt. A unity számok alapján valóban el lett cseszve és leszarva, de majd meglátjuk...

(#35218) WaterWave


WaterWave
veterán

Amúgy tényleg értelmetlen az egér - joy vita, ugyanis ps4-en az egér lagos. Ezek tények... Még lagos, lehet 2 év múlva már megoldják ezt is.. De ennek fényében inkább hátrány mint előny. Nem hiába a konzolos játékosok 90%-a (most mondtam egy erős számot ami sztem valós) joy-t használ egér helyett... Nem azért használnak joy-t mert nincs pénzükk az egérre, hanem mert tudják, hogy ezen eszközön az egér nem épp előnyt jelent... Aki megveszi, az meg azért veszi meg, mert 1. megteheti, 2. megpróbálja megszokni a késésével együtt.
szerintem :D

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35219) Madwe válasza WaterWave (#35218) üzenetére


Madwe
nagyúr

honnan veszed hogy lagos? próbáltad? én várnám, míg valaki kipróbálja s beszámol róla, yt videok alapján nem lehet eldönteni szvsz :D

(#35220) WaterWave válasza Madwe (#35219) üzenetére


WaterWave
veterán

Teszteket olvastam ott írták, persze lehet mondani, hogy nem minden teszt valós...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35221) mrhitoshi válasza haddent (#35217) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A Black Flagen akkor húztam fel magam, mikor már 1000-jére az volt a szituáció, hogy menj rabolni. Fejlődni se tudtál anélkül, hogy nem kalózkodtál. Ez úgy gondolom egyenlő azzal, hogy ennek az epizódnak semmi, semmi az ég világon semmi köze nem volt az eredeti ötlethez. Ez engem nagyon bosszantott, mert én nem azért akarok játszani AC-vel, hogy nyamvadt hajókat raboljak.
A másik, hogy már az BF -en is látszott, hogy összecsapott volt. Az egész sztorit elintéztek egy CGI-al a végén. WTF? Azért szerettem bele az AC-ba, mert nagyon jól átgondolt, történi vonatkozásokkal tűzdelt sztorija volt. Erre idelöknek egy ilyen szemetet.
Ráadásul folyamatos problémák vannak optimalizálás terén, ergo magasról tesznek mindenre, és mindenkire.

Nagyon rossz irányba halad az Ubisoft, annyi a szerencséje, hogy vannak jól bejáratott címe, amiket bármilyen helyzetben el tudnak adni. És ez már a 2014-s E3-on is nagyon látszott, hogy szarnak az egészbe. Aki látta, az tudja mire gondolok. Just Dance valamit agyonbeszélték, a többi nagy címet meg elkaszálták egy trailerrel. :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35222) haddent válasza mrhitoshi (#35221) üzenetére


haddent
addikt

Ez egy ilyen rész volt, ez tette egyedivé. Aki nem szeret kalózkodni, hajózgati az nyilván unni fogja :DDD

(#35223) mrhitoshi válasza haddent (#35222) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem ez volt az alapprobléma, mert ha jól tálalják, akkor teljesen jó lett volna. Azt volt a gond, hogy semmi köze nem volt az eredeti AC vonalhoz. Ilyet csak nyomokban tartalmazott. :)

PS4

(#35224) haddent válasza mrhitoshi (#35223) üzenetére


haddent
addikt

Tehát most akkor rókabőr lett volna jó, nem egy új játék? Én új játékot akarok, nem folytatásokat, mert eljutunk az 50 ezredik részhez mint a barátok közt

[ Szerkesztve ]

(#35225) Rezident


Rezident
újonc

Sziasztok , az érdekelne hogyha ps4-re vennék storen keresztül egy játékot akkor azt kivel(kel) oszthatom meg ? Hallottam olyan hogy rajtam kívül 1xer ps4 és ezen kívül még 2 xer ps3 ra megosztahatom ugyanazt a játékot , igaz ez ?

(#35226) N@idia válasza Madwe (#35219) üzenetére


N@idia
őstag

Hát ha Tarti19 venné a fáradtságot és leírná a véleményét ahogy tegnap mondta akkor nem lenne ennyi kérdés. Ahhoz képest nem sokat látni ebből,de szerintem már ő is megbánta,hogy ki adott érte 34 ezeret :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35227) mrhitoshi válasza haddent (#35224) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ezt már a 3 után elcseszték. :DDD

PS4

(#35228) Madwe válasza N@idia (#35226) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy csak beszívta a Fallen és gyúr a platinára :D

[ Szerkesztve ]

(#35229) gyuribácsi88 válasza haddent (#35214) üzenetére

Az már úgy egyenesen badass, de még spaniferezz az aljára egy settop boxot, meg hegessz rá egy telefont, dugj el az ülés alá 32mb esramot, és már meg is kaptad a NASA gépét, és ezt már akár ekhós szekérrel is irányíthatod 4k-ban. :DDD na jól van, befejezem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#35230) Sztalker762


Sztalker762
tag

Másnak is van néha, hogy full random input laggos lesz a CoD? Semmi késése nem volt eddig semminek, ennek se, viszont már legalább 6x elkezdte csinálni. BF4-nél volt még ilyen 2x-3x, de itt egyre gyakoribb.

(#35231) tepenzed válasza Sztalker762 (#35230) üzenetére


tepenzed
őstag

az igazából akkor van ha egy laggos hostot fogsz ki multiban, ritkán elofordult velem is egyszeruen kersek masikat

(#35232) Mrdevil válasza Sztalker762 (#35230) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ma nagyon sokszor futottunk ilyen laggos partyba, szinte játszhatatlan volt, érdekes COD-ot ilyennek én még soha nem láttam, se PS3-on, se PC-n. Főleg ennyi random körön keresztül. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35233) Dexar007 válasza mrhitoshi (#35216) üzenetére


Dexar007
veterán

LBP 3-on kivuli ,,stb" mit takar? :)

Give me your cum,bull!

(#35234) N@idia válasza Mrdevil (#35232) üzenetére


N@idia
őstag

Na bakker nekem meg kedden jön meg ha olyan mint a ghostnál volt vissza is mondom az is játszhatatlan volt folyamatosan akadt az egész.... :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35235) Mrdevil válasza N@idia (#35234) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudom, mondjuk én a Ghost-al olyan sokat nem játszottam, de ott nem tapasztaltam ennyiszer ilyet. Ez most itt fura, és itt nem lehet mentség a hétvége, meg a dupla XP hétvége, ennek mennie kellene rendesen. Itt nem 64 playert kell össze szinkronizálni, vagy már a 2*6 sem megy.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35236) Rezident


Rezident
újonc

Ps-4 en van aki feltöltő kártyával vette meg Advance Warfare ?

(#35237) Takashi


Takashi
aktív tag

Nem tudom, volt-e már, de a Store-ban 8,5k-ra le van akciózva a Tomb Raider. Annyit szerintem bőven megér, pláne annak, aki nem tolta ki az előző generációban. :))

七転八起

(#35238) tarti19 válasza N@idia (#35226) üzenetére


tarti19
senior tag

Szóval akkor első benyomás a venomról.
Nem sokat cicóztam, mivel gombkiosztást nem kreáltam, profilokat nem állítottam be, bf4-ben toltam vele pár kanyart .
Ott is teljesen random számokkal munkálkodtam, mivel fogalmam sincs mik a pontos s jó beállítások. Ettől függetlenül nem érzem kontrollerrel magamat gyengének, de közép s messzi távolságra sokkal pontosabban céloztam még így is. Egyszerűen félelmetes.
A kamerakezeléssel voltak gondjaim sajnos. Nem volt bosszantó de forgolódás picit nehézkes volt elsőre.
Természetsen nagyon komoly suport van, mert találtam hozzá nagyon új cfg-t is, csak nem toltam még fel a profilba.
Amint picit leül a lords of the fallen iránti vágyam s még wow launch előtt csinálok rendes beállítások mellett egy videót. Egyébként bármiyeln egér+bill köthető az átalakítóra, ez is egy igen új infó.

Szerk.: Van itt minden mit a cukrosboltban, csak kicsit akarni kell. No emg most keltem fel s bajban vagyok:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35239) Madwe válasza Mrdevil (#35235) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bf4 (szar) szervereket használ, Cod meg az egyik játékos hostol, aki ha szar nettel van, akkor laggol...

(#35238) tarti19 kamerakezeléssel?? mennyiben más mint egy pc-s egér kezelésben?

[ Szerkesztve ]

(#35240) Elderath válasza Madwe (#35239) üzenetére


Elderath
őstag

BF4 már rég nem szar szervereket használ.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#35241) ImpersonatoR válasza Madwe (#35239) üzenetére

Nem arról volt szó, hogy BF4 PS4 en is kap rendes dedikált EU szervereket? (amikor én próbáltam meg PS4 en akkor US szerverekre csatlakozott eu bol is mert nem volt itt még nekik)

Jó most olvasom, hogy mire gondoltál "szar" alatt.

[ Szerkesztve ]

(#35242) Madwe válasza Elderath (#35240) üzenetére


Madwe
nagyúr

amíg nem lesz minimum 60hz tickrate-es, addig szar :D de igen, jobb mint megjelenésekor volt, sokkal.

(#35243) tarti19 válasza Madwe (#35239) üzenetére


tarti19
senior tag

Lassabban fordultam:) Közelről viszont nem éreztem sok előnyt. Meg ugye nekem van közel átlagosan 50-70ms-em:) 29-es UPC szeretlek! :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35244) N@idia válasza tarti19 (#35238) üzenetére


N@idia
őstag

Na ennek örülök és látom jó benyomást keltett benned a venom X. A support részét én is néztem és nagyon sok cfg beállítás van hozzá főleg bf4-hez,de cod és destiny-hez is van egy pár...Viszont engem ez nem győzött meg csak abban erősített meg,hogy elég a kontroller ahhoz,hogy élvezzem a játékot a K/D meg annyira nem mozgat csak a vérpistékéket érdekli. Köszönöm :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35245) oriic válasza tigomigocika (#35096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Terveztem a vételt, de lemondtam róla, inkább joyos pro akarok lenni. :D

Kérdezd amúgy k4rl-t, neki van ilyen, PS4-hez is használja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35246) tarti19 válasza oriic (#35245) üzenetére


tarti19
senior tag

Hehe köszi, akkor bizony lesz társalgás erről.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35247) ndave92


ndave92
tag

Call of Duty: Advanced Warfare-hez keresek értelmes társaságot. Aki szeretne, vegyen fel PSN-ön (aláírásban az ID).

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#35248) faham


faham
aktív tag

Hali, akinek megvan az Advanced Warfare mondjon légyszi egy véleményt hogy a multi jobb lett mint a Ghostban?
Gondolok itt arra hogy vannak e laggok / akadások.
Gondolkozom megvegyem e csak a Ghostos csalódás miatt nem tudok dönteni.

Hülye vagyok nem olvastam vissza, Sorry megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#35249) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hi

Shadow of Mordornál a fő küldetések után is lehet kószálni a terepen? A falfirka meg a tárgyak már megvannak, de még 1-2 challenge hiányzik. :)

(#35250) wannnabeees válasza Rabbitf_24 (#35249) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

yup

én is most toltam :D közben felrakta a crew bétát...elmentem a kocsiválasztásig
mindegyikkel toltam 3 - 3 tesztkört és kapcsoltam is ki :)

szerencsére még az elején vagyok (most kell megölni a 4 warchiefet) :) így van még bőven tartalmam

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.