Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) SzlobiG válasza N@idia (#36298) üzenetére


SzlobiG
félisten

De ha HDD-ről éri el a pálya részeket akkor ki lehet kerülni az akadásokat. Mint PC-n pl wownál SSD-vel megszűntek ezek.

Bár kétlem hogy ez lenne a baj...

(#36302) N@idia válasza SzlobiG (#36301) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem annyit nem gyorsít rajta,hogy ez az "akadás" ne lenne meg.. A Frame rate gondokat a játék fejlesztőinek kéne orvosolni ahogy az AC unity esetében is ami botrányos a GTA-hoz képest... A Pc-t pedig ne soroljuk a konzolhoz,mert teljesen másképpen működik ott az SSD a lapozófájlt ki teheted HDD-re(amit általában meg is tesz az ember) konzolnál nincs ilyen!

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36303) Newyorker


Newyorker
addikt

A Bf4 be kijött a final stand, plusz az alapra egy 2 gigás javító! Eredménye, h minden beállítást visszatett alapba :( illetve ismét szaggat :S laggol

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#36304) Garada válasza Newyorker (#36303) üzenetére


Garada
őstag

Hát ezzel nem vagy egyedül. :(

(#36305) SzlobiG válasza Newyorker (#36303) üzenetére


SzlobiG
félisten

PC-n viszont tökéletes az előbb hagytam abba. :D

(#36306) N@idia válasza SzlobiG (#36305) üzenetére


N@idia
őstag

Ja én is már PC-n tolom sajna PS4-en nem jött be inkább megváltam tőle :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36307) Newyorker válasza N@idia (#36306) üzenetére


Newyorker
addikt

Én már kinőttem abból, h Pc előtt görnyedjek ülve, tönkretéve a hátam :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#36308) kovsol válasza shunter (#36299) üzenetére


kovsol
titán

nekem mind a kettő primary, és én azt tapasztaltam, hogy osztják egymás közt a tartalmakat.

May the Force be with you!

(#36309) Madwe válasza N@idia (#36302) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a hdd swap a gond, akkor ssd segít. Ha process limites, akkor nem fog segíteni... A lapozofajl nincs is psen es pcn is azert teszed hddre h kimeld az ssdt ( ami 5-10 évig amugy elmegy) azt nem kell idekeverni:)

(#36310) mlinus válasza Newyorker (#36307) üzenetére


mlinus
őstag

ne haragudj, de ez a hsz nagyon vicces. Akkor ne görnyedj, hanem dőlj hátra, vagy húzd ki a hátad... :)

(#36311) basel00


basel00
tag

na emberek megjött nekem is a Far Cry 4-es PS4-m :DD

(#36312) SzlobiG válasza Madwe (#36309) üzenetére


SzlobiG
félisten

Arról nem beszélve hogy már vagy 3-4 éve nincs szükség semmiféle ilyenre az ssd kímélése szempontjából. :)

(#36313) S.Gabi


S.Gabi
csendes tag

Sziasztok!

Arra gondoltam nyitnék egy konzolos játszóházat. Tudna -e valaki infóval szolgálni ezzel kapcsolatban? Van e ilyen hely már Magyarországon, lehet e ilyet itt nyitni egyáltalán? Milyen jogi vagy egyéb különleges feltételei vannak, gondolok itt a megvásárolt játékszoftver további haszonszerzés céljából való felhasználásra, stb...
Kérdeztem már ügyvédet, a NAV-ot, de senki sem tud válaszolni. Tudtok segíteni, vagy a segítséghez irányítani, hol kérdezzek? Mit gondoltok egyáltalán egy ilyen helyről? Köszi, ha válaszoltok!

PS5

(#36314) sittes79 válasza S.Gabi (#36313) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem kérdezz meg egy konzolboltot vagy akár MM-et, ugyanis ott ki lehet próbálni a játékokat az is igaz, hogy nem kell érte fizetni, de biztos van ennek valami jogi, adóügyi szabályozása. Régen voltak ilyen LAN party-s helyek, de szerintem ma már más világ van, "fillérekért" van net, szóval mindenki otthonról kockul, akinek meg nincs pénze konzolra, annak arra se lesz, hogy ilyenért fizessen szvsz.

(#36315) MerLinh válasza S.Gabi (#36313) üzenetére


MerLinh
senior tag

sztem úgy kell ezt elképzelni mint 1 tékát, ahogy én gondolnám. kell cég, gondolom számlaképesség meg ilyenek

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#36316) S.Gabi válasza sittes79 (#36314) üzenetére


S.Gabi
csendes tag

Mi az az MM?

PS5

(#36317) cyberkind válasza S.Gabi (#36316) üzenetére


cyberkind
félisten

Media Markt?

Paranormal Cocktivity

(#36318) tarti19 válasza S.Gabi (#36313) üzenetére


tarti19
senior tag

Az ötlet jó,d e szerintem ez nagyon beszűkült piac lenne egy ilyen komoly kezdeményezésnek.
Jelenleg a használt játékok futtatása teljes mértékben legális a konzolon. Itt igazából az lehet a kérdés, hogy a maga a szoftver alapvetően milyen jogviszonyba kerül mással.
Tehát azt gondolom, hogy egy kölcsönzőként működő opcióval érdemes kikérni a Sony véleményét.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36319) S.Gabi


S.Gabi
csendes tag

Arra gondolok, hogy elég drága egy 150 ezres gépet otthonra megvenni és hozzá a tizen-huszon ezres játékot, sokan nem tehetik meg, de párszáz forintért a haverokkal heti egyszer-kétszer szórakozhatnak vele a kölykök. Szerintem.

PS5

(#36320) Dicker válasza S.Gabi (#36313) üzenetére


Dicker
őstag

Ezt úgy hívják internetkávézó. Elég sok ilyen van, némelyikben konzol is akad.
Két középiskola közvetlen közelében lenne értelme, máshol halott ügy.
Mozikban is lehet konzolozni, annak már nagyobb vonzereje van az átlagembernek is.
Külön nem kell adózni, ha létrehozol egy céget úgyis adózol majd eleget, azt is próbálod elkerülni, ha hasznot is szeretnél.
Egyébként meg normális könyvelőt kell megkérdezni, elmagyarázza neked, amit kell tudni.

(#36321) gyuribácsi88 válasza S.Gabi (#36319) üzenetére

110 ezer a konzol, és ha digitális játékot vesznek felesbe az emberek akkor 7500Ft/ játék. Ez amit te akarsz régen jó biznisz volt, én is voltam ilyen helyen mikor megjelent a ps2. De manapság ez szerintem halott ötlet. Ne mondom hogy ne csináld, mer csináld ha akarod a te pénzed, de én személy szerint ebbe nem ölnék egy forintot sem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36322) Madwe válasza gyuribácsi88 (#36321) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, régen más világ volt, ritka volt hogy az embernek van otthon konzolja, valamint akkor még a 20 év alattiak voltak csak a célközönség, s ők nem engedhették meg maguknak h vegyenek.

Ma már idősebbek is játszanak, fiatalok is nagyobb részben kapnak konzolt - itthon is - és aki megteheti, az inkább otthon játszik a melegben... vagy átmegy haverjához, mert 1-2 biztos akad. Szvsz nem lenne nagy piaca...

(#36323) kovsol válasza S.Gabi (#36319) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem egy konzol nem túl drága. Ha azt vesszük példának, hogy a villamoson, vagy plázában nem tudsz körbefordulni úgy, hogy ne legyen valamelyik tini cica kezében egy iphone, vagy az aktuális samsung csúcstelefon, akkor egy konzol se drága.
Szerintem az a gond, hogy az a réteg aki igényelné, az többségében otthon ülős típus, vagy barátaihoz jár át konzolozni. Nincs kultúrája ennek, nem úgy mint mondjuk Koreában, ahol sokan járnak ilyen játszós kávézókba, és ott sracraftoznak stb.

May the Force be with you!

(#36324) tarti19 válasza kovsol (#36323) üzenetére


tarti19
senior tag

Igazad van, majdnem drágább 1 konzol, mint az átlag nettó fizetés :) azt hiszem tavaly 155K krül volt a nettó átlagfizetés, de ugye ebbe a 70 ezererét dolgozó emberektől kezdve a milliós fizetéseket felmarkoló arcok is benne vannak.
Nem drága igazad van! :P Ha tetszik, ha nem ez itthon a dolgozó magyaroknak luxus. Főleg ha egy átlagos családmodellt nézünk semmi extrával.
Ezek az iphone-os dolgok pedig nagyon felkúrnak. 30-50K az Ifruit 4, 4s változata használtan. Ezektől sokkal drágább jobb készülékek is vannak:P
A pláza pedig nem tud otthont adni közel 10 millió főnek. :C
Egyébként semmi támadás a részemről :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36325) kovsol válasza tarti19 (#36324) üzenetére


kovsol
titán

Azok akik 70k-t keresnek általában mind megoldja, hogy cigire, meg sörre jusson pénz. Nem is értem ez hogy lehet akkor, az nem luxus? Amúgy meg tudok különböztetni a i4-t az 5s-től.

May the Force be with you!

(#36326) Because válasza kovsol (#36325) üzenetére


Because
őstag

ezt én se értettem soha, kicsit elcsúsznak az értékek, de sajnos már láttam kolleginát sírva fakadni a soron amikor megérkezett az 60000-es fizuja (volt betegállományban). senki se ígérte, hogy könnyű lesz :U

viszont egyszer szóba elegyedtem egy hajléktalannal aki elmondta miért veszi a kannásat zsemle helyett, mert az ital egy egész napra elveszi az éhséget, melegen tartja és aludni tud tőle.... (próbáld meg ezt 2-3 zsemléből)

[ Szerkesztve ]

(#36327) tarti19 válasza kovsol (#36325) üzenetére


tarti19
senior tag

Az is luxus, csak sajnos sokkal komolyabb függőség s egészségkárosodást lehet ezekből elszenvedni.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36328) gyuribácsi88 válasza tarti19 (#36324) üzenetére

Talán nem kéne minden hétvégén matt részegre inniuk magukat, nem kéne minden nap mekdöncibe zabálni meg 2 doboz cigit elszívni, és láss csodát, jutna pénz másra is. Nem mindenki isten szegénye.

Nyilván ez is réteg hobbi, akinek nincs rá, az választ másik hobbi. Én is szívesen lennék drift versenyző, de mivel nem fut rá, így nem foglalkozok vele, és nem kezdek bele egy hiteles kocsival, hogy utána sírjon a szám hogy jaj de sokba kerül.

Érdekes módon az embereknek az önpusztító szarokra mindig jut pénz, másra nem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36329) Ezredes1943


Ezredes1943
csendes tag

[link]
Agyfasz estére:)

(#36330) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok! Ma este/éjjel aki Destinyzik küldenék pár felkérést aki épp jàtszik, please segítsetek 2-3 weekly/daily strike-ot lenyomni magasabb szinten...kéne sok-sok strange coin... :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36331) stewe2


stewe2
aktív tag

Sziasztok!
Csak úgy, véletlenül.
PS4
:)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#36332) SzlobiG válasza stewe2 (#36331) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak úgy jó nagy kamu utald el előre az árát. :D

(#36333) cyberkind válasza SzlobiG (#36332) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy így jutott hozzá

Paranormal Cocktivity

(#36334) bozsik84 válasza mfranky (#36239) üzenetére


bozsik84
tag

közben megjelent a magyar store-on is, mehet a destiny próba:)

nem értem, hogy van ez, a demók között nem látszik sem a destiny, sem a far cry 4 kipróbálható verziója...de ha a PS Pluson belül nézek rá akkor felajánlja time triald verziót

PS Network nekem még új...ha vennék egy csomagot egy játékhoz (blacklight retribution-höz 500 "játékpénzt")
akkor bankkártyáról kifizethetem a pontos összeget (kb 1630 Ft), vagy PSN feltöltőkártyát kell vennem, amin 6000 Ft elkölthető pénz van?

psn id: zsonom

(#36335) tarti19 válasza gyuribácsi88 (#36328) üzenetére


tarti19
senior tag

Egyet kell értenem veled.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36336) Madwe válasza bozsik84 (#36334) üzenetére


Madwe
nagyúr

mindkettő út járható, ha a magyar store-on vásárolnál :)

(#36337) krx21 válasza tarti19 (#36327) üzenetére


krx21
nagyúr

Az a baj, hogy a játékteremhez biztos kell némi adóval súlytott engedély, ugyan is valószínűleg a játékokra is hasonló törvénykezés van, mint a filmekre, hogy hiába a te tulajdonod, nem játszhatod le semmilyen közösségnek, pláne nem haszonszerzés céljából. Tehát először én ennek a jogi kérdések néznék utána.

(#36338) basel00


basel00
tag

Srácok azt hogy lehet hogy digitálisan töltök egy játékot és készenléti állapotba tenni a gépet??

(#36339) bozsik84 válasza Madwe (#36336) üzenetére


bozsik84
tag

az frankó:)

és ha pl UK storeból vennék dolgokat (UK profillal), mert ott olcsóbb, mint a magyarban, akkor spec bankkártya kell, vagy sima, legalapabb Mastercard is elég? meg ott is működne pl a 25 Fontos feltöltőkártya?

psn id: zsonom

(#36341) Def26 válasza Bertók (#36340) üzenetére


Def26
félisten

most kezdődött az xfactor. megkenném a gabikát nagyon.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36342) Neoteric válasza Bertók (#36340) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincs, nem is lesz.

Viszlat!

;]

PSN: ne0teric_sAN

(#36343) cyberkind válasza Neoteric (#36342) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne mondj ilyet, állítólag az Ekszbakszot már röntgenezik ezerrel vagy mi van. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#36344) Bencus88 válasza Def26 (#36341) üzenetére


Bencus88
nagyúr

volt évfolyamtársam még középsuliban :DDD amúgy már én is rámennék egy patron erejéig :C

Bertók: Nincs szóval szia

[ Szerkesztve ]

(#36345) krx21 válasza Bertók (#36340) üzenetére


krx21
nagyúr

A fórum nem támogatja a warez-t!

(#36346) tarti19 válasza krx21 (#36337) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen, haszonszerzést nem feltétlen támogatja így az állam. Ezeket a köröket leosztják maguk között:P
Az biztos, hogy a Sony is úgy támogatja, hogy 1 időben csak 1 felhasználónak tudod átadni a játékodat. (lemezes)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36347) krx21 válasza tarti19 (#36346) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen, kiskapuk találásában jók vagyunk... :K

(#36348) WaterWave válasza Def26 (#36341) üzenetére


WaterWave
veterán

Úgy ám. Elkenném a száját Gabikának

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#36349) sting2 válasza Def26 (#36341) üzenetére


sting2
addikt

Még egy pár szakítás " és végre komolyan vehető nő lesz belőle... :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#36350) tarti19 válasza Ezredes1943 (#36329) üzenetére


tarti19
senior tag

Mr. Kapszula :P :C :C :R ;]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.