Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) perge666 válasza wannnabeees (#36797) üzenetére


perge666
veterán

Tudom,csak kíváncsi voltam hogy milyen az elődhöz képest.

(#36802) gyuribácsi88 válasza Rage47 (#36800) üzenetére

Inkább nem szállok veled vitába xbox játékokról a ps4 topicba, és neked se kéne.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36803) tepenzed válasza Rage47 (#36800) üzenetére


tepenzed
őstag

(#36804) #91166208 válasza gyuribácsi88 (#36802) üzenetére


#91166208
törölt tag

ne foglalkozz vele... mindenki azt vesz amit akar.. a számok magukért beszélnek.. a PS4 jobb lett .. majdnem dupla annyit adtak el belőle... én váltok... a héten érkezik a ps4em !! :R

(#36805) perge666 válasza gyuribácsi88 (#36802) üzenetére


perge666
veterán

Nekem mindig is jobban bejöttek a PS exkluzív címek,de ízlések és pofonok!!

(#36806) Garada válasza gyuribácsi88 (#36798) üzenetére


Garada
őstag

:DDD

(#36807) cyberkind válasza perge666 (#36805) üzenetére


cyberkind
félisten

Amíg oda meg vissza voltam a GT sorozatért, addig én is így voltam, de tavasszal kipróbáltam, azt valami botrányosan szar volt az egész, még az 5 is.
TLoU valóban zseniális, a GoW-ok pedig nem érdekeltek, nálam ezért is könnyű volt a döntés, mert normális autós játékot akartam, ez meg csak Xbone-on van, jó tudom Driveclub, nekem az tette fel az i-re a pontot hogy irány az Xbone, meg persze a kontroller isteni.ú
Aki pedig Xbone-t vesz nagyon jól tudja hogy gyengébb gép, senki nem hülye.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36808) Rage47 válasza cyberkind (#36807) üzenetére


Rage47
veterán

de nem hangos :D
nem akarok vitázni, csak objektivitást akartam kicsikarni

(#36809) shunter válasza Rage47 (#36808) üzenetére


shunter
aktív tag

De ez megint relatív. Nekem a 360 után fel se tűnik, h hangos lenne. + Úgyis mindig fűlesbe játszok. De persze, kinek mi. Na meg milyen a hallása.

(#36810) Arnoux


Arnoux
tag

Nincs/lesz vlm autós játék ps4re amiben nincs microtranzakció és jó játék?

Ezt a Crewet olvastam, hogy lesz benne microtranzakció. Úgy tudom az xbox forzában is van szal ott sem jobb a helyzet.

Ha már elköltök 60 dollárt egy játékra akkor nem akarok 10 órákat farmolni egy valamilyen játékbeli dologért amit más 2 dollárért megvesz...

(#36811) WaterWave válasza Rage47 (#36808) üzenetére


WaterWave
veterán

Mit nevezel hangos alatt? hány dB?
Én nem nagyon szoktam hallani, mikor felpörgeti a lemezt a játék elején akkor oké hangos, de nem nagy idő, és kb ez olyan, hogy keressünk egy jó konzolban valami hibát, mert az x1 nem hangos:) annak is van hangja, csak más...

Másrészt, az a 15 millio ember aki megvásárolta eddig a ps4 konzolt, az vagy kemény kompromisszumokkal felvértezve ment neki és vette meg (magyarán tök süket), vagy pont telibeszarja és jobb gépet vett... Ezt ki-ki döntse el. Viszont egy konzol népszerűségéi mutatóját legkönnyebben, legjobban a vásárlási statisztikával lehet eldönteni. Magyarán hány ember vásárolta meg x idő alatt az adott konzolt... Nos ebben az x1 csúnyán alul marad, úgyhogy te is belátod nincs miről beszélni...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#36812) perge666 válasza shunter (#36809) üzenetére


perge666
veterán

De ugye nincs olyan hangos mint a Fat360 volt???
Mert akkor elmegy a kedvem a PS4 vásárlástól. :U

(#36813) Louis


Louis
tag

Nagy nehezen 2 hónap árulás után sikerült megszabadulnom az xbox one -tól (jó sok bukóval :W ), hihetetlen mennyire nem akarja senki, na mindegy. Kinéztem részletre a thome -nál egy ps4 -et. [link] Mivel van itthon vezetékes net, ezért gondoltam beleugrok. Kérdésem csak annyi, hogy van bármi veszélye annak, hogy nem konzolboltban veszem a gépet? Gondolok itt a garanciára.

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#36814) WaterWave válasza Louis (#36813) üzenetére


WaterWave
veterán

Meg se lepődök:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#36815) mrhitoshi válasza cyberkind (#36807) üzenetére


mrhitoshi
veterán

PS-nél sokkal kreatívabb, és formabontóbb játékok születtek. Heavy Rain, Between Two Souls, akkor LBP, Infamous, Resistance, TLOU, Uncharted, aztán érkeznek: Blooborne, The order.

Aztán ezek mellett a Sony sose volt rest új dolgokkal kísérletezni. Morpheus, a kontrolleren lévő touchpad, shareplay, stb...

Én ezek miatt vagyok a PS mellett. Xbox-on egyedül ami vonz az az Halo, meg az a környezet, amit a MS biztosít. Jól is járnék vele, mert Windows-t használok, WP-t használok, akkor ezzel együtt ugye Office, Onedrive, stb... de sajnos ezekkel együtt sem tudnak meggyőzni.

PS4

(#36816) shunter válasza perge666 (#36812) üzenetére


shunter
aktív tag

Dehogy is! Nyugodtan vegyed. Jó cucc. Én abszolút nem tartom hangosnak, de ami biztos, h a One hallkabb. Azért annak mégis csak dupla akkora a venti átmérője.

(#36817) cyberkind válasza mrhitoshi (#36815) üzenetére


cyberkind
félisten

Heavy Rain se tetszett, Beynod Two Solus-t majd Ps4-en akarom, Infamous nem izgat, Resistance-t jó hogy nem vettem meg anno, TLoU Uncharted príma, bár nekem az UC annyira nem jött be mint sokaknak, az új Tomb Raider jobb nekem, így összességében ezért van boxom, ezekből a címekből alig érdekel valami.

Paranormal Cocktivity

(#36818) perge666 válasza shunter (#36816) üzenetére


perge666
veterán

Akkor jó,kezdtem megijedni hogy olyan szarvashibát követtek el,mint anno a 360-nál.

(#36819) mrhitoshi válasza cyberkind (#36817) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehet neked nem tetszik, de nem ez volt a mondanivalóm. Én most objektívan közelítettem a kérdéshez.
Amiket felsoroltam, azok korszakalkotó címek, olyan játékok, melyekről azt mondták, hogy hülyeség, mert nem fog kelleni senkinek. Azóta a Heavy Rain szerű, interaktív játékokban sok kiadó gondolkozik, és kiderült, hogy marha nyereséges.

Én személy szerint megőrülök szinte az összes PS exkluzív címért. A GoW hagy egyedül hidegen.

PS4

(#36820) Dexar007


Dexar007
veterán

En erre azt tudom mondani,hogy ,,why not both?" ;]

Verre meno harcot vivtok egymassal,mikozben annyi lenne a dolgotok,hogy vesztek egy xbox one-t es egy ps4-et is. :DDD
Mikor kijott a forza egybol vettem egy one-t,nalam volt kb 3 hetig,aztan tovabbpasszoltam.Osszesen 5 ezer minuszba kerult a mutatvany,es tekintve arra,hogy a forzaba belement 40 ora kb,ez teljesen korrekt osszeg.Cserebe kijatszottam az utobbi 10 ev talan legjobb autos jatekat. (Mar persze ha csak az arcade-sim vonalon maradunk)

Give me your cum,bull!

(#36821) cyberkind válasza mrhitoshi (#36819) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt aláírom én is hogy korszakalkotóak, de sokaknak nem tetszik, pedig mindenhol csak jót látni róluk.
Egyébként én egy dolgot hiányolok a Sony-nál, hogy nincs olyan címe mint a Forza Horizon.

(#36820) Dexar007
Csak játékok kérdése hogy mikor lesz, mert alaphangon minden multi címet Xbone-ra veszek, így a Ps csak az exkluzívra lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36822) Louis válasza WaterWave (#36814) üzenetére


Louis
tag

Gari rendben lesz? Ugye nem a thome intézi, ha gond van?

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#36823) Dexar007 válasza cyberkind (#36821) üzenetére


Dexar007
veterán

En alapbol minden multiplatform cimet pc-re "veszek".Problema kipipalva. Konzolt csak az exkluzivok miatt tartok,najo a gta kivetel. :) Mondjuk meg az is annak szamit.

Give me your cum,bull!

(#36824) tarti19 válasza Dexar007 (#36823) üzenetére


tarti19
senior tag

Azért a te értékrendedben akad itt-ott némi apró probléma. Azért örülünk neki, hogy az elmondásaid szerint nálad minden passzolni szokott. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36825) gyuribácsi88 válasza Louis (#36813) üzenetére

Én is ott vettem, vedd meg ott nyugodtan ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36826) gyuribácsi88 válasza Dexar007 (#36823) üzenetére

Jó, de te konzolra is évente 1-2 játékot veszel, azt is gyorsan tovább adod mert fenyegetve érzed magad ha lemezes játék van a szobádban ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36827) perge666


perge666
veterán

Oddworld New N Tasty lemezes változatban megjelent??
Mert ha lesz PS4-em,szeretnék majd egy gyüjteményt a polcomon a kedvenc játékaimból!
PS3-on is így volt,csak most nem tervezem eladni!!

(#36828) Dinasti


Dinasti
senior tag

Menyire igénylik a ps4 játékok a net kapcsolatot? Tehát ha megveszem a gt5el a konzolt lefrissítem az első üzembehelyezésnél,de uttánna mondjuk 2 hétig netnek a közelében sem leszek okoz e gondot az offline játék?

(#36829) Garada válasza Dinasti (#36828) üzenetére


Garada
őstag

Hát ha nem gond az, hogy esetleg egy frissítés nélkül játszol addig akkor nem.Mivel elég sűrűn érkeznek hibajavítások a játékhoz, illetve érkeznek mindig újdonságok ajánlott a folyamatosan netkapcsolat ezek naprakész eléréséhez.

(#36830) Dinasti válasza Garada (#36829) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nekem nem gond ha a játéknak sem. Sajnos a melóm miatt (kamion) a folyamatos online lét megoldhatatlan pedig sokszor egész hétvégén kockulhatnék. Na mindegy szerintem majd úgy sem bírok ellenállni a gépnek😃 Köszi!

(#36831) Garada válasza Dinasti (#36830) üzenetére


Garada
őstag

Hát akkor a legjobb megoldás továbbra is az marad, hogy amikor teheted frissíted és kész.A játéknak nem lesz gond.

(#36832) WaterWave válasza Louis (#36822) üzenetére


WaterWave
veterán

Rendben lesz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#36833) Pöttön válasza mrhitoshi (#36819) üzenetére


Pöttön
őstag

A GoW? :Y :)
Nekem meg pont az a kedvencem (Tudom ez erősen szubjektív) Nagy betűsen EPIC az a játék!
Olyan boss fight-ok meg kaszabolás, hentelés van benne ami sehol semmi másba. :C
Én várom már mint a messiást, hogy kiadják újra PS4-re, legalább a 3-mat meg az Ascension-t.
De egy folytatást se vennék zokon. :DDD
Ha viszont nem adják ki akkor meg tuti hogy be fogok újra szerezni egy PS3-at a 4 mellé. :K

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#36834) varadigabor válasza Pöttön (#36833) üzenetére


varadigabor
senior tag

GoW-ot olvasva hirtelen Gears of Warra gondoltam,de rá jöttem hogy God of War:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36835) tarti19 válasza Dinasti (#36828) üzenetére


tarti19
senior tag

Egyáltalán nem igényli. Pendriveról is tudsz rendszert frissíteni, ha szükséges.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36836) Madwe válasza tarti19 (#36835) üzenetére


Madwe
nagyúr

De játékot nem. S tekintve h manapság gamebreaking bugokkal teli moslékot adnak ki amiket naponta patchelnek s hetekig szar, net nélkül vad belevágni szvsz...

(#36837) varadigabor válasza Madwe (#36836) üzenetére


varadigabor
senior tag

A régebben megjelent címeknél nem nagyon lehet baj.Kamion vezetés közben nem hiszem hogy az új megjelenéseket fogja vadászni.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36838) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, hátha valaki járt már hasonló cipőben.
KontrolFreek oldaláról rendeltem 2db terméket, még október elején, kaptam tracking numbert, kb. 21 nap volt, láttam, hogy beérkezett Mo.-ra, de meglepetésemre 2szer is "próbálta" a DHL kézbesíteni, de a megadott időpontban (ami a tracking alatt volt) egyáltalán nem volt DHL futár a címen. A munkahelyemre kértem a szállítást, ha nem is én, de valaki mindig van itt reggel fél9 és 17h között. 2szer próbálták kézbesíteni, aztán semmi...írtam a KontrolFreeknek, hogy nem kaptam meg a csomagot, erre azt mondták újraküldik, a biztonság kedvéért adjam meg a mobilszámom. Szóval nov.18-án újra feladták a csomagot, új tracking number.... A mostani szerint nov.28-án, pénteken 10:32-kor "próbálták" kézbesíteni, de megint csak itt voltam az irodába, DHL futár meg sehol....és nem is hívtak mobilon sem, hogy hol vagyok, vagy ilyesmi...
A magyar dhl meg ló**szt se tud mondani a globalmail-es csomagokról...
Ma is itt fogok ülni egész nap, de ha meglátom az oldalon, hogy valami kamu időpontban próbálták kézbesíteni (volt mikor hajnal 4:32 volt ott), akkor agyf*szt kapok...

Komolyan mondom kezd már kicsit :W :W a dolog, mert még a Zavvi-s GTA V-öt sem kaptam meg, ami elméletileg meg szintén ide a melóhelyemre jönne, de az meg DPD-s...arról sincs semmi hír... :W :W

Nem tudjátok kit lehetne elérni DHL-es GlobalMaillel kapcsolatban? :F
:R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36839) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok! egy júliusig garis alapgép megéri a 94e Ft-ot? :U

GTAV+BF4+Infamous Second Son-al pedig 123e Ft lenne

(#36840) kovsol válasza mfranky (#36838) üzenetére


kovsol
titán

zavvi az dpd? nekem sima postás szokta hozni és bedobja csak a postaládába.

May the Force be with you!

(#36841) mfranky válasza kovsol (#36840) üzenetére


mfranky
őstag

Ha sima postás lenne az még jobb lenne, mert itt a cégnek postafiókja is van, de ott sincs semmi... egy fórumtárssal együtt rendeltem a GTA V-öt, de ő meg már megjelenés hetének péntekjén megkapta (nov.21) én meg semmit...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36842) varadigabor válasza mfranky (#36841) üzenetére


varadigabor
senior tag

Próbáld meg itt is megkérdezni, itt sokan értenek hozzá.
[link]

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36843) Nayrobi válasza kovsol (#36840) üzenetére


Nayrobi
őstag

a zavvit nekem mindig sima postás hozta, 20+ rendelés, bár eddig mindig felhozta és a kezembe nyomta

(#36844) mfranky válasza varadigabor (#36842) üzenetére


mfranky
őstag

Köszi!
Feltettem oda is a kérdésem. :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36845) varadigabor válasza mfranky (#36844) üzenetére


varadigabor
senior tag

Amúgy ezekkel a KontrolFreekes termékekkel van valakinek tapasztalata? Tényleg jobb?
Illetve érdemes venni valamit ami meg óvja a kontrollert stickjét hogy ne kopjon le? Vagy azt a hibát kijavították már?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36846) nucky30


nucky30
tag

Sziasztok!

Nem akarok nagy baromságot kérdezni, de olvastam, hogy a PS4-ből kétféle verzió létezik : Kínában gyártott illetve Japánban gyártott. Kérdésem, hogy van e valami különbség a két verzió között ? Esetleg több a hibajelenség az egyiknél mint a másiknál ? Vagy ennek semmi jelentősége nincs ?

(#36847) tepenzed válasza varadigabor (#36845) üzenetére


tepenzed
őstag

a hibát nem javították ki.

Mindenképp érdemes venni kontrollerfreeket, én phantomot használok, ha megszokod(1--2 nap) utánna sokkal jobban fog menni vele a célzás és nem is csúszik kicsit sem. Kopni meg egyáltalán nem kopik,szóval már ezért is érdemes rárakni :K

(#36848) Madwe válasza tepenzed (#36803) üzenetére


Madwe
nagyúr

Komolyam mondom ami itt megy néha :( Nem flame-elt, semmi rosszat nem írt... Én is szoktam xone topikba írni (igaz hosszú távon tervezek is beszerezni egyet de az 1-2 év még minimum) és ott semmi ilyesmi reakciót nem tapasztaltam még... Hát mi ez az idegengyűlölet itt :D? ha trollkodik flame-el valaki az nyilván más történet lenne...

(#36849) koxx válasza HELLAFLUSH (#36839) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem mindkét kiszerelésben megéri, én játékkal venném.

(#36850) Kamisama


Kamisama
tag

Sziasztok!

Most tervezek venni egy ps4-et. Bevallom nem olvastam végig a közel 40e hsz-t, és nem is értek egyáltalán a konzolokhoz, sosem volt még.

Ezen a könzolon van olyan játék amit ketten is lehet játszani (nem interneten)? Mármint a verekedős játékokon kívül. Mondjuk valami autós, vagy diablo, vagy akármi? Mert látom van olyan változat amiben két contoller is van.

Illetve a kamera az alkalmas a táncolós játékokra, vagy annyira nem?

Köszi

Agyamra megy ez a rohadt gép...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.