Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) caska1991


caska1991
tag

Sziasztok ! Szerintetek megér most 8 ezret a driveclub ? Nagyon ki vagyok már éhezve egy jó autós játékra, viszont a PLUS-os verzióig nem akartam megvenni. Most adott ez a lehetőség. Nem promos, origi. Szerintetek ? :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#36052) shunter válasza Madwe (#36047) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi. Ettől féltem. Bár logikus, h igy működik.

[ Szerkesztve ]

(#36053) ldave válasza Dexar007 (#36049) üzenetére


ldave
félisten

"A Rockstar bizonygatta,hogy ok eredetileg is Ps4-One-ra terveztek a jatekot,a ps3-as verziot csak kenyszerbol adtak ki lebutitva." Ezt hol olvastad?

A Slime draws near! Command?

(#36054) tarti19 válasza fricci (#36040) üzenetére


tarti19
senior tag

De lehet, usa ps+ elofizetest v3szel s ezt az accot betolod primaryra a gépeden :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36055) cyberkind válasza ldave (#36053) üzenetére


cyberkind
félisten

Én olyat olvastam hogy a TLoU is meg egy pár játék alaphangon a next-gen gépekre/gépre lettek írva, és onnan butították vissza, na most hogy ez igaz-e, ki tudja.

(#36049) Dexar007
Több lesz az mint 4-5 év, pláne hogy nincs is igazi next gen cím még.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36056) Nayrobi válasza caska1991 (#36051) üzenetére


Nayrobi
őstag

Simán, tegnap egész nap toltam a multit és ment, nincs vele gond, jött pár új pálya, javítják folyamatosan, szerintem baromi jó játék, én ajánlom, főleg ennyiért. Ha mégse tetszik, akkor ugyanennyiért simán eladhatod.

(#36057) mlinus válasza Dexar007 (#36049) üzenetére


mlinus
őstag

ezt mégis mikor bizonygatta? :D

(#36058) haddent válasza cyberkind (#36055) üzenetére


haddent
addikt

Én két utat látok, hogy melyikét lépik meg az csak rajtunk, fogyasztókon áll.
Az egyik az az, hogy valóban 3-4 éven belül egy PS5 (ha ez lesz akkor PS4 slimre senki ne számítson mert tökéletes a sima is és nem fogják átállítani a gyártósorokat fél évekre..). Ha így lesz akkor nagyon nagy valószínűséggel ugyanilyen AMD64-GCN architektúrájú APU kerül bele az AMD -től és a kompatibilitást megoldják valahogy remélhetőleg.
A másik, hogy most (sokakban haragot keltve de azért egyáltalán nem teljesen jogtalanul) rámondhatják, hogy ez a mai átlagos / tömeges elvárásokat bőségesen kielégíti, többségében 1080p játékok (ha nem akkor is felskáláz és 1080p képet ad ki) stb.. A következő lépés egyértelműen az UHD kéne legyen, ilyen köztes baromságokra senki nem kiváncsi, mert kijelző sincs hozzá (ugye 99% -ban TV -ken játszanak az emberek, és ott FHD fölött szinte csak UHD van/lesz). Na most UHD konzolt én 7-8 év előtt biztosan nem várnék.

Röviden: vagy gyors, PC szerű csere következik kompatibilitással vagy PS3 -hoz hasonló hosszú élettartam után már UHD korszak.

Szerintem egyértelmű, hogy az utóbbi, második variáció sokkal egyszerűbb nekünk, nekik mindenkinek és olcsóbb is (a haszon miatt nem sietnek, szarásra keresi magát a Sony, MS és az AMD is most is, slim verzióval is..).

Aki meg ezzel nem elégedett annak irány a PC, mert az a majdani UHD konzolokkal sem lesz elégedett, mert a PC már 16K felbontást is tudni fog röpke fél misis árcédulától kezdődően! :DD

[ Szerkesztve ]

(#36059) gyuribácsi88

Gyengék az új konzolok mi? :DDD FC4 PS4vsPC

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36060) cyberkind válasza haddent (#36058) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg azt is elfelejti mindenki hogy az UHD tv-k rohadt drágák, elterjedve sincsenek, meg nincs is rá semmi, minek is kéne új konzol 4 éven belül?
Meg ahogy írtam szintén nincs még egy normális next-gen játék se, nagy ökörség lenne ez, a Sony nem is örülne ennek, hisz van egy kis előnyük a gépben, ami mindig meg is lesz, legyen csak jó hosszú ez a konzolciklus is.

(#36059) gyuribácsi88
Ja, hajszálnyival meg milyen géppel szebb a PC verzió? :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36061) Madwe válasza haddent (#36058) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most kicsit más a helyzet mint eddig, mert most kivételesen a hw eladásokon is keresnek valamennyit, de az bagatell az sw eladásokhoz képest. A gyártók érdeke is az, hogy minél tovább legyen kint a gen, úgy jobban termeli a pénzt. Amikor 50+ milliós felhasználó bázis lesz, akkor kezd el igazán jó biznisz lenni, az pedig 3-4 év még minimum.

Az meg h közben pc-n jobb grafikát lehet elérni, ált. senkit nem érdekel. Mmint aki konzolt vesz :) Lehet mellé építeni bika pc-t is, ha az fontos, de tipikusan akkor, amikor ugyan grafikailag lemaradt, de nagy felhasználóbázis miatt sokan használják, akkor éri meg legjobban gyártónak, játékfejlesztőnek leginkább. S akkor a legjobb a felhasználónak is, hiszen tipikusan sokkal több jobb cím jön ki, multiplatok is fejlődgetnek grafikailag stb... szóval 5 éven belül tuti nem lesz váltás, a pcre nem költök nem értek graphic whoreokon kívül senki nem akarja... és ez így van jól :) nekünk is az a legjobb szvsz.

Nomeg ha tényleg uhdra akarják a next gent, akkor jó sokára jön csak (nem gondolom h ha 6-7 év múlva jön, akkor uhd képesnek kell lennie feltétlen amúgy) mert nemcsak hogy sokkal több pixelt kell kirajzoljon, ami miatt 2-3x erősebbnek kellene lennie, hanem arra még jópár lapáttal rá kell tegyenek, hogy ne csak a felbointás legyen jobb, hanem grafikailag is szebb legyen, több effekt, algoritmus, ai stb.

Far Cry 4 végre rendes nyelven lett megírva, láss csodát hozza a pc majdnem ultra szintjét, ami high end pcken fut csak rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#36062) tepenzed


tepenzed
őstag

5 éven belül biztos,hogy nem lesz új konzol, hiába tudnának sokkal erősebbet csinálni,nincs rá felkészülve a világ, főleg, hogy nálunk a ps4-et is sokan 1-2 éven belül tervezik beszerezni.

Más.

Nem lehet valahogy az usb-s zenéket egy saját rádióba rakni gta-ban,hogy csak a kocsiban menjen a zene a pendriveomról?

[ Szerkesztve ]

(#36063) Madwe válasza tepenzed (#36062) üzenetére


Madwe
nagyúr

Aláírásoddal vigyázz, illegális itt accot hirdetni :) Mert könnyen át lehet verni az embert - persze gondolom te nem arra játszol, de tudd, h ha tiszta átverésmentes üzletet akarsz lebonyolítani akkor a psnhez rendelt mail címedet is add át - ugyanis ha nemteszed, bármikor visszaszerezheted az accot ;]

[ Szerkesztve ]

(#36064) bandi0000 válasza cyberkind (#36060) üzenetére


bandi0000
nagyúr

200k a tesóba a 40" os samu meg lg uhd

Senki se vár uhd minőséget, én csupán nativ 1080p t és egy kis AA t akarok h élvezzem is a játékot 2014 ben ne felskálázás meg instabil 30-60fps legyen már a nextgen konzolokra jellemző...

Xbox One: bandymnc

(#36065) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#36064) üzenetére

40" UHD max monitornak elég. Ha látni akarod a különbséget FHD és UHD között,és mondjuk 2 méteres távolságból nézed a tv-t oda már legalább 55" kell.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36066) bandi0000 válasza gyuribácsi88 (#36065) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Közelről kell nézni és akkor látod a részletet azért 4" nem monitor méret leg is nekem :D

Xbox One: bandymnc

(#36067) cyberkind válasza bandi0000 (#36064) üzenetére


cyberkind
félisten

40" kicsi, nekem is az van, de ha veszek tv-t 50 alá nem adom, de inkább minél nagyobb, így meg már rohadt sok, meg 40"-on nem élvezet annyira a 4K szerintem.
Az AA-t én se vetném meg, de boxon még lehetőség sincs, ott van a stabil 30fps, ami tényleg az, se le se föl, azt ennyivel elvan érve az 1080p vagy ahhoz hasonló felbontás.

Gta-hoz meg egyértelmű hogy jönni fog patch, nem jók ezek a droppolások.

Paranormal Cocktivity

(#36068) whYz válasza haddent (#30701) üzenetére


whYz
addikt

Na most jott meg a sony gcm10 mountom, a remote play termeszetesen mukodik a nem tamogatott nubia mobilomon, ugyhogy vegul nem lett igazad. :)

PSP emulatorral illetve androidos jatekokkal is egesz jo.

Eddigi tapasztalat: a tapadokorong nagyon stabilan tartja a telefont, meg elforditani se tudom olyan eros. Tabletekkel stb is boven jo lesz, nagyon stabil a cucc. Esetleg a keszulekek hatlapi mintazata/formaja lehet problema, az en telefonom teljesen egyenes es matt festesu.

Este kiprobalom ps4-el es irok beszamolot.

(#36069) ldave válasza haddent (#36058) üzenetére


ldave
félisten

Hasonlóan vélem én is, mint te írod az elején. Régen telefont se vett az emberek többsége kétévente, ma meg már millióan cserélik le évente az újabbra. Simán lehet, hogy a Sony kipróbál egy ilyen üzelti modellt, hogy pár éve múlva jön egy PS4.2, ugyanezzel a hardverrel csak magasabb órajelen. Szerintem játékfejlesztésben se lenne ez nagyon dolog, pl a következő GTA a mostani PS4-en lenne 1080p 30fps, az új PS4-en pedig 60 fps, vagy részletesebb textúrák. Akinek fontos, hogy a legjobbal játszon, az megveszi úgyis az új gépet, akinek nem, az tud tovább játszani a mostanin az új játékokkal is.

A Slime draws near! Command?

(#36070) tepenzed válasza whYz (#36068) üzenetére


tepenzed
őstag

viszont a nem hivatalosan támogatott készülékeken csak a vacak képernyőre helyezett gombokkal lehet játszani, controller nélkül nem az igazi :S (majd gondolom megoldják+ ha egy szobában vagy a géppel akkor megoldható,de akkor mi értelme?)

persze neked a telefon is sony, szal akkor valszeg megy a kontrollerrel

[ Szerkesztve ]

(#36071) Madwe válasza gyuribácsi88 (#36065) üzenetére


Madwe
nagyúr

UHDra inkább 65-70 col illik minimum:) ez alapján pl az 50 colost 1.5mnél jön ki minden előnye, 70 colosnál pedig 1.8m-től. Persze lehet hátrébb is látni az előnyét, dehát FHDnál is illik az optimális távolságra ülni (pl 1.8m a 40 colosnál van ott, nem a 70esnél... )

(#36069) ldave kizárt, nem lesz félgenes ugrás, töredezett lesz a platform, nem lehet akkor rendesen optimalizálni... Nézd meg a multiplatokat, ami prev genre is jön, sokkal rosszabb mint ami csak kurrensre. S akkor pl exklúzívok se lennének olyan jól kihasználva, mert sok plusz erőforrás a fejlesztőktöl... Ráadásul nem x embernek fejlesztenék adott platformra, hanem csak x/2, mert egy része már a fél gennel frissebben van. Fejlesztőnek nagyon nem éri meg, konzolgyártónak se annyira, ez így tuti nem valósul meg...

[ Szerkesztve ]

(#36072) whYz válasza tepenzed (#36070) üzenetére


whYz
addikt

Hat igen ez meg problema, de gondolom nem sokaig. :)

Engem mondjuk jobban erdekelnek a psp jatekok. Regen sokat jatszottam vele. :D

Nem sony telefonom van, zte nubia.

[ Szerkesztve ]

(#36073) caska1991 válasza Nayrobi (#36056) üzenetére


caska1991
tag

KÖSZI !

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#36074) tepenzed válasza ldave (#36069) üzenetére


tepenzed
őstag

ezt a modellt mondjuk el tudom képzelni abban az esetben, ha a ps4 játékokat beveszi és update formában szedi le a grafikai ujításokat a PS4.5 :D-re így tényleg olyan mintha csak a pcn fejlesztenénk és nem kell eladni a játékainkat vagy a digitálisokat egyszerűen a kukába dobni.

(#36075) mfranky


mfranky
őstag

Arra nem kaptam választ, hogy működik egy PS4 játéknál a lemezes-digitális átállás...senki sem találkozott még vele, mi van akkor, ha lemezes játék települ a PS4-re, aztán eladom és megveszem digitálisan a store-ból? Le kell törölni a lemezes változatot, és leszedi a 20-30-40GB-os digitálist? Vagy csak leszed egy 2-3mb-os file-t, ami digitális indításra alkalmassá teszi? Senkinek nincs ezzel tapasztalata? :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36076) front3r válasza Dexar007 (#36049) üzenetére


front3r
őstag

A fórumozók rebesgették a 4-5 évet, az MS kb 10 évet mondott.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#36077) cyberkind válasza front3r (#36076) üzenetére


cyberkind
félisten

Megnézem én azt a 10 évet ezzel az Xboxal, kb bele se merek gondolni hogy pár év múlva mi lesz, a rohadt lassú memóriának köszönhetően ha már most is vannak butítások.

Mondom ezt úgy hogy Xbone-om van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36078) Madwe válasza cyberkind (#36077) üzenetére


Madwe
nagyúr

Majd a dx12-es cloudos csoda jobbá teszi a szívcsakráidat :)

(#36079) tepenzed válasza cyberkind (#36077) üzenetére


tepenzed
őstag

10 év múlva szerintem sehol nem lesznek ezek a dolgok, leginkább a Gamer című film nyújtotta virtuális világot tudom elképzelni: [link]

(#36080) cyberkind válasza Madwe (#36078) üzenetére


cyberkind
félisten

Azzal se lesz erősebb a gép, csupán könnyebb lesz rá programozni, így nem lesznek ezek a fűhiányos dolgok egy darabig, de ez kevés lesz hosszútávra, ez van, de a kontroller legalább jó. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#36081) basel00


basel00
tag

Srácok venni akarok egy konzolt néztem két boltot Konzolvilag meg a gametech erről vkinek van véleménye??
Illetve ha bárhol veszek 1 év teljeskoru garanciát adnak rá? Illetve ahol veszem oda kell visszakuldenem??

(#36082) mlinus válasza cyberkind (#36077) üzenetére


mlinus
őstag

a memóriának szinte semmi köze ehhez. A gpu az ami gyenge az xbox-ban, a ps4-hez képest.

(#36083) MrPG8 válasza mfranky (#36075) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szinte biztos vagyok benne, hogy le kell töltened az egészet.

(#36084) Madwe válasza cyberkind (#36080) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tudom, de pár hithű ember ezt szajkózza folyamat, az nem zavarja őket h pl Majrn Nelson is megmondta már, hogy ez mire lesz jó (szegény embert mindig majomnak olvasom :D)

Valaki photoshop tudással csinálhatna egy képet, ahol van a ps+gta v, meg az xbox+gta 5 + egy joint, hogy így egyenlő a két verzió :)

(#36085) cyberkind válasza mlinus (#36082) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, meg a ddr3 vs ddr 5 sebességbeli különbsége is elhanyagolható?
A gpu valami 7790-es kártya lehet, míg a Ps-ben tán 7850/70, ez még annyira nem gond szerintem.
Sram meg annyit ér mint halottnak a csók, az exkluzív címeken kívül semmi se használja, na meg hogy 32 mega, ez még 10 éve se volt elég egy telóba se. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36086) Madwe válasza cyberkind (#36085) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig bizony nagyon sok szinten gyengébb a gpu, s az inkább sokat nyom a latba... A memória is fontos persze, de az inkább algoritmusok és ai huncutságoknál jön ki igazán... Mondjuk kb 40%al erősebb a ps4 az xboxhoz képest. Véletlenül pont 40%al igényel több erőforrást 900pről 1080pre váltani :)

[ Szerkesztve ]

(#36087) bandi0000 válasza cyberkind (#36085) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem azért de pl egy I5 + 7870 el azért különb grafot lehetne elérni, plusz nextgenre meg optimatizálnak is nem pedig univerzális pc game, ergo vagy kevesebb ez mint gondoljuk vagy egyszerűen nem akarnak jobbat csinálni pc n se optimatizálnak még annyira se mint eddig, a GTA 5 meg elég rég óta készül h normálisabban meg tudják csinálni

Xbox One: bandymnc

(#36088) Madwe válasza bandi0000 (#36087) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nade eddig alig ismerik még az új fejlesztői környezetet, valamint eddig a magasabb layeren elhelyezkedő nyelven programoztak... Nézd meg a fent linkelt FC4 ps4 vs pc videót, az már alacsonyabb nyelven íródott, nem is nagy a különbség...

[ Szerkesztve ]

(#36089) bandi0000 válasza Madwe (#36088) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jo de az fc4 relative nem nagy gépigényű, de pl gta5 nél szinte biztos ki fog jönni a külömbség, na de mind1 nem fikázódni akarok csak én se tudom mibe öljem bele a sok pénzt semmi sem éri meg

Xbox One: bandymnc

(#36090) cyberkind válasza bandi0000 (#36087) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább nem akarnak jobbat csinálni csak nagyobb gépigényt ahogy látjuk is.

(#36086) Madwe
Erre csak ezt tudom írni, hogy az Xbox egy multimédiás cucc amin játszani is lehet, meg ugyebár buzi Kinect. :W
Ilyenek miatt beáldozni a hw-t nagy nagy gyökérség, remélem azóta kirakták a fejlesztői csapat vezetőjét aki ezt az irányt erőltette. :U

(#36089) bandi0000
Exkluzív címek, azt vedd amelyik bejön. :)
Én így tettem, azért lett boxom, és nem Ps, pedig 2 hónapa is még magabiztos Ps4 vásárló voltam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36091) gabflag


gabflag
csendes tag

Sziasztok! Aktiválni akartam a Blood Ruby csomagot és ezt írja ki WE ARE SORRY BUT THIS OFFER IS NOT AVAILABLE IN YOUR REGION. Magyar psn hez van kapcsolva a uplay fiókom.

PSN ID: gabflagBLNT

(#36092) haddent válasza gyuribácsi88 (#36059) üzenetére


haddent
addikt

Őszintén mondom, hogy ezen videó alapján én a PS4 -et választanám. Élőben valószínűleg (de ott is csak a 60fps miatt) a PC -re szavaznék, de itt nekem jobban tetszik a PS4. Sőt, tudom ilyet nem szabad mondani, de a "fizika", pl. a kis minizászlók lengése nekem lágyabbnak és valósághűbbnek tűnik PS4 -en. Szívesen megkérdezném Abu -t (ha látja akkor idéződjön meg!), hogy vajon ugyanazzal az algoritmussal dolgoztak vagy valóban más eljárás van konzolokon !

Más: TV topikban már jártam, de itt is megkérdem a véleményeteket. Új kijelző beszerzése lesz soron, és a 42" egész tűrhető árban van. 32" -röl jövök és szeretek eléggé "beleülni" a kijelzőbe. 50" is belefér valahogy valamikor majd, de kell ez nekem vajon? Megér +100k -t +8 inch? :F

A 32" -es árához képest a 42" ára teljesen lineárisan skálázódik, de 42" fölött elszáll, az 50" -re már ráraknak kb. 50k többletet utánna meg no komment..

[ Szerkesztve ]

(#36093) SzlobiG válasza haddent (#36092) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jobb az élsimítás PS4-en.

(#36094) fricci válasza tarti19 (#36054) üzenetére


fricci
tag

Nem pontosan értem hogy jön ide a ps+.

A magyar psn fiókomon van jelenleg ps+, az usa psn fiókra vettem a gta-t. A játék látszik amúgy a magyar psn fiók alatt jelenleg is, azon is játszok. Csak az usa fiókra kapott gta preordre pénzt akarnám valahogy a magyar fiók alatt létrehozott gta karakternek "átrakni"

Ehhez kellene usa ps+ előfizu? rosszul értem?

[ Szerkesztve ]

(#36095) Dexar007 válasza haddent (#36058) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem felejtsuk el az uhd-t. Tv-k eseteben akkora baromsag mint a 3D volt,sot megkockaztatom,hogy meg annal is nagyobb,mert a 3D-t messzirol is lehet legalabb latni. Projektoroknal viszont lenne ertelme,de igencsak szuk reteg jatszik projektoron,ugyhogy ez gyakorlatilag nem tema.
En azt vartam volna a ,,next-gen"-tol,hogy 2-3 evig keressuk az allunkat,es a pc csak kullogjon a konzolok mogott. Kb ez tortent mikor kijott a ps3. Cserebe most nem errol beszelunk hanem,hogy melyik jatekot hol,es hogyan butitottak le.Ez a zavaro.

Give me your cum,bull!

(#36096) Madwe válasza haddent (#36092) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hány méterről akarod nézni azt a tv-t? 42es azért picike, kérdés honnan néznéd? (mielött vki magára veszi, igen, 32" is jó, főleg ha közelről nézi az ember, csak az fér bele stb. de azért a 42 és 50 között nagy a különbség, s ha messzebbről nézi az ember, megéri kicsengetni az extra sarcot...)

(#36095) Dexar007 A ps3 elején egyáltalán nem volt pc verő grafika. Igazából utána se, hála a cell iszonyatos bonyolultságának :D

Amúgy jelentem projektoron játszom, s örülnék az uhd képes konzolnak, ha mellé adnak egy többmilliós uhd projektort is természetesen :D

[ Szerkesztve ]

(#36097) cyberkind válasza Dexar007 (#36095) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd akkor mondd ezt, ha a grafmotorok erre lesznek írva, meg a fejlesztők is megértik a gépeket, mert így nehéz hogy minden a régi.

Sőt még konkrétabb, az Uncharted 4-nél több mint biztos hogy lehet keresni az állakat a földön. :K
Boxon fogalmam sincs mi lesz az, Halo 5 talán. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36098) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Hali!
Arra van valakinek ötlete , hogy miért van lakat a digitálisan megvett GTA5 mellett?
Ugyanis fórumtársammal és egyben régi ismerősömmel megvettük közösen és le is vonta a pénzt meg le is tudtuk tölteni, de nem tudunk vele játszani...
kicsit vicces ez a sony :C :C :C :C :C :C :W :W :W :W :W :W

XBOX LIVE: rolandinho007

(#36099) Madwe válasza tigomigocika (#36098) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kifolyik a szemem a sok animációtól, ezt ne erőltessük ha lehet :)

Ha megosztotok, akkor van a vásárlós acc, ami valakinek a gépén primary. Itt másik accal játszva elvileg nincs rajta lakat, ha megy a psn. Ha most nem megy, akkor azért van rajta lakat.

a másik gépen pedig ezzel az accal léptek be. Ott sose kéne lakatnak lennie.

Miért vicces a sony? mert egy kiskaput kihasználva csalva elosztjátok a játék árát ami épp nem megy? Hát mekkora pofátlanság ez a részükről, mi az hogy néha problémásan lehet csalni!!!44!4!4! ;]

(#36100) tigomigocika válasza Madwe (#36099) üzenetére


tigomigocika
senior tag

ők engedték az acc megosztást...
nos?
minden klappol összes gamma jó csak ez nem...

XBOX LIVE: rolandinho007

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.