Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35301) Tatyla válasza wannnabeees (#35300) üzenetére


Tatyla
őstag

Én a Codnál éreztem ugyan ezt amikor a viragbolti nem úgy futott már a PC-men itt már tudtam többet PC-re warez se...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35302) fricci válasza discrate (#35279) üzenetére


fricci
tag

usa store-ban 15.000k, én is onnan vettem mert a lemezes 21k-t sokaltam

(#35303) Mrdevil válasza haddent (#35275) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom én még tegnap este mérgemben restoroltam párat mindkét acc-al, ( USA, HUN ) egy pillanatra kiírta a reggeli időt a Unity ikonja, majd visszaváltott a Magyar startra. Remélem ki tudom én is ma próbálni. :((

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35304) ForRedGlory válasza N@idia (#35299) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Majd NVIDIA kiad egy optimalizált drivert (ahogy szokott az AAA címnek megjelenésekor pár nap alatt) és az első UBI patchel is javul(hat). Ettől függetlenül lol... Gondoltam azért csak elfut majd 1440p ultrán nálam GTX 780 SLI-vel, de nem fog ahogy nézem :DDD

(#35305) haddent válasza ForRedGlory (#35304) üzenetére


haddent
addikt

Pont arról híres az nvidia. Mint anno bf4 megjelenéskor fél évig artifaktos volt minden vidi kari :DDD :DDD

Na 5 percen belül indítom a streamet Unity-ről :K

-- Elindult :Y

[ Szerkesztve ]

(#35306) ForRedGlory válasza haddent (#35305) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az 1db játék. Plusz a BF4 pont rossz példa, mivel az elég erőteljesen szar volt az elején (és utána is), ami nem az NVIDIA sara.

(#35307) haddent válasza ForRedGlory (#35306) üzenetére


haddent
addikt

Na ne játsszuk a hülyét.. Szar vagy nem szar egyik legnagyobb online játék és elfogadhatatlan hiba volt. És de az nvidia sara mert amd -vel ment érdekes módon. De most ez lényegtelen csak csodát talán ne várj. Egyébként ha jól rémlik tomb raiderrel is baj volt az elején, akkor (sajnos) pont nvidiam volt.

[ Szerkesztve ]

(#35308) Tutu7030 válasza front3r (#35297) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már itt is van.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35309) haddent


haddent
addikt

Na Unity -ről rövdien 2 óra után: jó és next-gen. Grafikailag is van előrelépés, viszont néhány helyet elhanyagoltak sajnos.. ahol odafigyeltek ott gyönyörű. Viszont óriási Párizs és él. Tele van házakkal, változatos helyekkel és rengeteg, egy képernyőn akár több száz emberrel mindegyik egyedi arccal, ruhával, hanggal, mozdulatokkal él. Simán érthető, hogy miért van ilyen gépigénye pc -én, ide azért kell AI számolás. Ide szerintem jönni fog patch hamarosan, néha így azért érezni egy kis lassulást (Ubisoft :C ) :(
A sztori továbbra is ebben a modern/jövőbeli hülyeségben kezdődik és néha visszatér, erre (szerintem) továbbra sincs semmi szükség megtöri az egész "beleélést", dehát ez van. A Watch Dogs -ból sikerült átemelni néhány értelmetlen multiplayer hülyeséget, de ez nem baj, nem kötelező..
Jó lesz ez, esélytelen lett volna hasonlót alkotni a 10 éves konzolokon vagy egy gyengébb pc -én :B

[ Szerkesztve ]

(#35310) Neoteric válasza haddent (#35309) üzenetére


Neoteric
addikt

Par percen keresztul neztelek, nem tudom, hogy csak nalam volt-e ilyen, de kb 20 masodpercenkent megakadt a stream par secre, pedig van legalabb 60 mbitem. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#35311) MrPG8 válasza haddent (#35309) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hogyan oldották meg a modern sztorit az AC3 'befejezése' után? Nehezen tudom elképzelni, hogy ugyan azon a szálon megy tovább. Jöhet privátba, ha nagy spoiler. :R

[ Szerkesztve ]

(#35312) Madwe válasza MrPG8 (#35311) üzenetére


Madwe
nagyúr

A black flagben egy abstergo alkalmazotton keresztül nézted, a unityben pedig kb "saját magad vagy", egy abstergo felhasználó.

(#35313) MrPG8 válasza Madwe (#35312) üzenetére


MrPG8
aktív tag

LEL, a 3 vége után nem is sajnálom, hogy nem próbálkoznak kitalálni értelmeset. :) Valóban értelmesebb lett volna hanyagolni ezt a szálat.

Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#35314) Dawide@axele válasza haddent (#35307) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Kár hogy magyar nyelv nincs benne!De azért várom nagyon!Pénteken fog megjönni!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#35315) BabMester válasza haddent (#35309) üzenetére


BabMester
senior tag

PC-sek azért panaszkodnak h az emberek rondák, 10 fele modell van, és azoknak van össze varialva a haja-ruhaja és ez nagy tömegben csúnyán néz ki.. létezik h ps-en változtattak volna?

(#35316) BabMester válasza BabMester (#35315) üzenetére


BabMester
senior tag

Már utánna jártam bocsi tényleg más tartalmat készített a Ubisoft Kiev PC-re ugynezki eme okból:

http://m.gamepod.hu/tema/assassin_s_creed_unity/hsz_591-591.html

(#35317) Tatyla válasza BabMester (#35316) üzenetére


Tatyla
őstag

Szar a link

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35318) SzlobiG


SzlobiG
félisten

GTA előrendelve 18k. :K

Pont szabadnapos leszek aznap. ;]

(#35319) Madwe válasza Tatyla (#35317) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem bejött

(#35320) optikal


optikal
tag

Nem is tudtam hogy ma jön a 2.02 :F Most frissít.

PSN:Optikal89

(#35321) front3r válasza optikal (#35320) üzenetére


front3r
őstag

Pedig hajnalban szóltak, hát nem voltál fent?? :D

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#35322) optikal válasza front3r (#35321) üzenetére


optikal
tag

Akkor fordultam a másik oldalamra :P :DDD

PSN:Optikal89

(#35323) Mrdevil válasza optikal (#35320) üzenetére


Mrdevil
addikt

Minek mááá megint, firmware firmware hátán. Toldozzák foldozzák a cuccot, de legalább történik valami.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35324) Dexar007


Dexar007
veterán

Na, AC: Unity pc-n 10 percnyi jatek utan.: (x4 750k@4.3ghz, 8gb ram, r9 270)
1920x1080 minden high, fxaa, hbao,bloom on.

Elso benyomasom az,hogy nem tunik egyaltalan veszesnek. 30 ala neha nagy tomegnel benez,de boven jatszhato kategoria meg nalam.
Asszem a texturaknal van meg olyan lehetoseg,hogy veryhigh es ultrahigh,illetve az objektsnel is van meg egy lepcsofok,es persze az elsimit is lehet addig huzigalni,amig paks is belerokkan.
A kerdes itt az,hogy a konzolos verzio milyen szintu grafikanak felel meg.Mert ha majd latunk egy osszehasonlito videot,es nagyjabol med-high kornyekere lottek be,akkor kijelenthetjuk,hogy egy also-kozepszar pc-n is jatszhato,mint pl ahogy az enyemen is.

Give me your cum,bull!

(#35325) whYz válasza Dexar007 (#35324) üzenetére


whYz
addikt

Ez azt jelenti, hogy egy olcso also-kozep kategorias gep meg mindig veri a ps4-et, 1 ev utan utan is.

Kicsit csalodott vagyok. :(

(#35326) gyuribácsi88 válasza Mrdevil (#35323) üzenetére

Idáig azért ment a rinya, mert one-on folyamatosan frissítenek és a ps-n meg nem. Most frissítenek ps-n is rendesen, minden frissítéssel jobb lesz a rendszer, most meg ez a baj?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#35327) losilee1337 válasza whYz (#35325) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Ezt nem tudom miből hámoztad ki,de NEM! Legalábbis szerintem. :DD

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#35328) N@idia válasza whYz (#35325) üzenetére


N@idia
őstag

A PS4 grafikát egy high end PC-hez lőtték be,tehát ne keverjük a szezont a fazonnal :) Rakjátok már PC-n medium low-ra a grafikát olyan ocsmány,hogy rá sem tudtok nézni(na az egy alsó középkategória attól a PS4 Unity fényévekkel jobban néz ki),ezzel csak azt akartam mondani hogy a PS4-es AC unity legalább egy High kombóhoz van belőve max 2x élsimítással.Egyébként kár is hasonlítani a felbontás sem egyezik és igen a PC-s csúcs gépek is össze szarják magukat az AC unitynél egyszerűen ennyi embert megjeleníteni nem egyszerű nem volt kérdés,hogy atom erőmű kell majd neki,ha gyönyörködni akarunk a látványban.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35329) Tatyla válasza Madwe (#35319) üzenetére


Tatyla
őstag

Akkor a telefonom nem akarja az igazságot

Whyz: /facepalm
PS4=egy teljesen más technológia

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35330) N@idia


N@idia
őstag

Tölthető az Update 2.0.2 FW :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35331) mrhitoshi válasza Dexar007 (#35324) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Naja, én is kíváncsi vagyok először a ps4-s verzóra, aztán majd lehet véleményt alkotni.
Viszont előjáróban: Megint szartak az egészbe, mivelhogy semmi optimalizálás nincs az biztos, na meg tuti erőből akarták kinyomni a grafikát. :N

PS4

(#35332) BabMester válasza Dexar007 (#35324) üzenetére


BabMester
senior tag

"780, 970-980 és 290 kártyákkal nem kell butítani annyira. A 770-280 szint ahol már hozzá kell nyúlni a beállításokhoz."

280-nal már butitani kell, tesztelték, most akkor vagy a játék rendes topikjaba hazudnak többen is h nem tudják high-on futtatni, vagy te jöttél ide hangulatkelteni.. :)

(#35333) Dexar007 válasza BabMester (#35332) üzenetére


Dexar007
veterán

En hol irtam,hogy nem kell butitani? High-on van a textura,itt meg van ket szinttel feljebb, objektsnel szinten van meg egy szint, elsimitas es a tobbi finomsagot kiakasztva lenne kb 5-10 fps-em. :DDD

Give me your cum,bull!

(#35334) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#35326) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem, nem az a baj, hogy frissítenek, de kétnaponta? Ennek is oka van, valami kaki van megint a palacsintában. Egyre kezd hulladékabb lenni a Sony szoftveres téren.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35335) front3r válasza Mrdevil (#35334) üzenetére


front3r
őstag

Azt olvastam a Dragon Age miatt volt az update, mert amúgy nem indult el. :D

gyuribácsi88: Érdekes dolog ez valóban. :S

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#35336) gyuribácsi88 válasza front3r (#35335) üzenetére

Ja, és akkor nem a játékhoz jön frissítés, hanem a rendszerhez, mert az nyilván egyszerűbb. Veszek egy kocsit meg utána hozzá 4 felnit, a négy felni nem jó a kocsihoz és akkor inkább lecserélem a kocsit. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#35337) A.tessz válasza gyuribácsi88 (#35336) üzenetére


A.tessz
senior tag

Frissíthetik a játékot ezerrel, ha a rendszerben van épp hiba.

(#35338) Mrdevil válasza front3r (#35335) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az jó, szánalom, jön majd megint egy új játék, akkor lehet megint FW frissítés, mint pl az Evolve sem ment a 2.0-án. Áááá..... milyen link egy világ lett ez, mind két részről. ( játék fejlesztők, Sony ) :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#35339) Dexar007 válasza A.tessz (#35337) üzenetére


Dexar007
veterán

Milyen hibakra gondolsz?

En eddig mikor betettem a lemezt mindig elindult,es egyszer sem fagyott ki semmilyen jatek.

Az,hogy rosszul mukodnek a buziappok amiket kenyszerbol ratettek--mert baromira fontos,hogy egy mosogatogepen is fusson a jutyub-- az engem teljesen hidegen hagy.

Give me your cum,bull!

(#35340) Madwe válasza Mrdevil (#35338) üzenetére


Madwe
nagyúr

Témyleg egy minor updateen kell itt berzenkedni, ami kb 3 percet vesz el az életedből, s csak itt a fórumon a panaszkodásra többet vesztettetek ezáltal :D?

(#35341) gyuribácsi88 válasza A.tessz (#35337) üzenetére

Ja, nálam pl minden játék fut hibátlanul, COD AW, Destiny, Driveclub, UFC, de biztos a rendszerrel van a hiba és az a fos, nem az agyonbutított DAI nem fut rendesen mert rosszul lett portolva, trololo.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#35342) tepenzed


tepenzed
őstag

amúgy az unity többször is leesik 20 fps-re ps-en és gépen is elég rossz. Az a baj,hogy még mindig nagyon viszik az Ubisoft játékokat, nem kéne megvenni őket és észbekapna ez a szánalmas kamu studió.

[ Szerkesztve ]

(#35343) shunter válasza tepenzed (#35342) üzenetére


shunter
aktív tag

Nálam most enyhén szólva széthullott a rendszer. Tegnap este beállítottam a Google DNS t. Utána ment minden frankón (speedtest, Cod aw multi, party chat). Mintha gyorsabbnak is éreztem volna.
Ma már a 2.02 update et se szedte rendesen. Mindig megállt a letöltés és csak akkor folytatta ha speedtest et csináltam. Most fentvan a 2.02 és rendesen megvan csesződve. Kidobál partychatből, offline nak lát. Visszaállítottam a DNS t ahogy volt és még mindig nem jó.....

[ Szerkesztve ]

(#35344) bolha23 válasza gyuribácsi88 (#35341) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nálam pedig az utóbbi időben minden játék orrba-szájba fagyott ezzel a hibával

Pont ma adtam be gariba...

(#35345) Madwe válasza bolha23 (#35344) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez gyanúsan hdd probléma... Sokat cipelted ide oda a pst, vagy kb végig megvétel óta egy helyben csücsült? gariba mindenesetre biztos rendbe rakják, egy hdd ellenőrzést kérj tőlük mindenképpen!

(#35343) shunter fix ip-n van a ps? nem lehet hogy sima dhcpvel új ip-t kapott s a routereden ezért megy félre a dolog? ha upnp dmz be van állítva de elmászott az ip az okozhat ilyet pl. Ha eddig nem tetted, akkor routeren tedd fix ipre a pst! Persze lehet ezer meg egy más oka is...

[ Szerkesztve ]

(#35346) A.tessz válasza gyuribácsi88 (#35341) üzenetére


A.tessz
senior tag

Az, hogy minden játék megy nálad, attól még nem biztos, hogy hibátlan a rendszer.
Olvasd el a patch leírását. Nincs ezzel semmi gond. (föleg ha ilyen gyorsan frissítenek.)

Nem csak a dragon age miatt adták azért ezt ki. (Evolve aplha is csúszott a 2.0 miatt.)
Plusz még ott voltak a rest módban update problémák is.

(#35347) bolha23 válasza Madwe (#35345) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nem HDD, már 3 különböző vadonatúj merevlemezzel is csinálta, és egy helyben ült megvétel óta.

(#35348) front3r válasza bolha23 (#35347) üzenetére


front3r
őstag

Az internetkapcsolatod fasza? Nem veszti el az adatokat? Arra gondolok hogy valamelyik fájlba hibásan ír, amikor a szerverről kap adatot, és azt akarja visszaolvasni a PS. Bár lehet teljesen más a hiba, csak egy ötlet.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#35349) Madwe válasza bolha23 (#35347) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az igen, akkor ott eléggé cseregyanús lesz a történet...

(#35350) bolha23 válasza front3r (#35348) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az a probléma, hogy net nélkül is ez van szimpla single player módban.
Egyébként minden eszközöm tökéletesen működik az itthoni hálózatomon.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.