Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36049) Dexar007


Dexar007
veterán

En teljesen meg vagyok elegedve a gta-val.
Akik az fps drop miatt rinyalnak,azok nem jatszattok elozo generacios konzolon a gta 4-5-tel,mert az ehhez kepest diavetites volt. Itt is csak nagyobb teruleteken esik be egy kicsit az fps,de nem tul veszesen.
Elsimitas szinte egyaltalan nincs,legalabbis a tavolabbi teruletek eleg szepen "mozognak".
Uj autok,uj fegyverek,uj jatekmodok,uj zenek. Ja,es macskat es patkanyt is lattam,nem tudom,hogy az elozoben volt-e. ;]
Az autok toresen viszont nem javitottak sajnos,vagy legalabbis nem eszreveheto modon.

Osszessegeben az eddigi legjobb gta amit konzolra kiadtak,vagy inkabb ugy mondom,hogy vegre egy jatszhato gta,amit konzolra kiadnak.Mert a 4-5 mar erosen hatareset volt.

Egy dolog aggaszt.: A Rockstar bizonygatta,hogy ok eredetileg is Ps4-One-ra terveztek a jatekot,a ps3-as verziot csak kenyszerbol adtak ki lebutitva. Vagyis ennyit sikerult kihozniuk a next-gen masiknakbol tobb ev alatt,megis milyen pecccs-re vartok? :)
Szoval ez nem ,,next-gen". Ez ,,koztes"gen,amikor a konzol eleri egy mai pc szintjet,es most ez lesz a divat,remelhetoleg mar csak 3-4 evig. Ugyis rebesgettek mar,hogy konzolt is "csak" 4-5 evre terveznek.

Give me your cum,bull!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.