Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

(#35101) tepenzed válasza tigomigocika (#35098) üzenetére

tepenzed
(őstag)

gta-val én is így vagyok, szerintem a járműveknél fogom használni meg gta online-ban kis cod feeling :D bizonyos játékmódokban

[ Szerkesztve ]

(#35102) adamssss válasza syl5 (#35099) üzenetére

Ha nem kell kinect, és tetszenek a PS4 exclusive címek, akkor PS.
Az új FW-vel nagyon jó kis gép lett.

(#35103) tarti19 válasza tigomigocika (#35098) üzenetére

tarti19
(senior tag)

Nyugodjál csak meg, lehet addigra szétxxxxxxoma gépet, mert ez a lords of the Fallen!!! nem is írom le, nehogy ne vegyék meg tőlem:d

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35104) Tatyla válasza tarti19 (#35103) üzenetére

Tatyla
(őstag)

7ezret adok érte

PSN:Tatyla1974 http://www.twitch.tv/tatyla74 / PS4 Pro / Huawei P30 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35105) losilee1337 válasza tarti19 (#35103) üzenetére

losilee1337
(aktív tag)

Nekem tetszik nagyon is,de mivel a nagy páncélos talán 3. Főelenséget képtelen vok legyözni igy abba hagytam. :B

Psn id: HungaryLosi

(#35106) tarti19

tarti19
(senior tag)

:) Ezt bizony kiplatinázom nem érdekel mikorra, de platkó lesz:D
Utána elviheted majd egy Ac vagy Fc-ért cserébe :P :C
Szvsz nehezebb mint a DS 1-2, viszont vannak hiábái is szépen.
Ezt leszámítva a fejlesztésket majd még ki kell találni:P
Mondjuk aza vicces, amikor streamen nevetnek már rajtad :P

[ Szerkesztve ]

(#35107) losilee1337 válasza tarti19 (#35106) üzenetére

losilee1337
(aktív tag)

Ahol én elakadtam tul vagy már?

(#35108) tarti19 válasza losilee1337 (#35107) üzenetére

tarti19
(senior tag)

Temető után vagyok.P
13:10-től stremelek, akinek van kedve az jöhet:P

(#35109) wannnabeees válasza syl5 (#35099) üzenetére

wannnabeees
(aktív tag)

http://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4

http://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4/_konzol_es_tartozekok

Mire kell figyelni...hát hmm amire a konzoloknál általánosságban.
Legyen gari legalább még fél évig szerintem. Kapj meg minden papírt.
Ha furcsa hangok jönnek ki belőle akkor felejtős. (Az enyém teljesen csendes...néha tényleg elgondolkozok azon hogy be van e kapcsolva. Persze egy kis hang nem baj, de ne legyen traktormotor.)

A kontroller(eke)t nézd meg, ne kopjon nagyon a gumi. 2500 ft-ért lehet rá venni ilyen védőfejet.
Továbbá nyomogasd a gombokat. Nem szabad hallanod semmiféle nyikorgást.
Kell egy olyan játék ahol ki van használva mindkét analóg kar. Itt enyhén told előre a bal | jobb analógot. Olyan 3-4 miliméterre. Ha visszaáll utána az eredeti helyére akkor jó. Ha továbbra is megy előre pl a játékos akkor gáz van. Ez azt jelenti hogy kikopott az analóg alja. Ezt a többi irányba is megteheted.
Vissza kell állnia az analógnak teljesen középre ha elengeded. Ha 1 pici eltérés is van, az számomra már teljesen zavaróan hatna a játékra.

Amit még megnézhetnél...de nem fogod tudni, az az akksi élettartama. Mennyit bír egy töltéssel.
Nem kell csodákat várni, nekem újonnan (leggyengébb világítás szinttel) bír 6 max 8 órát.
Viszont én olyat nem vennék meg amit 2 óra után már rá kell dugni.

Van egy olyan menüpontja a PS-nek, ahol az élete folyamán előforduló hibakódokat-hibákat írja ki. Azt érdemes átnézni. Tehát ha sokszor lehal a ps magától (nem a játék hal le (bár nálam az se jelentene jót)) az eléggé negatívum. Persze hiba és hiba között is van különbség. Azt hiszem olyat is eltrol, mint hogy nem sikerült bejelentkezni...nem sikerült a PSN-t elérni..etc.

Rakjatok be játékokat a gépbe (lemezesen). Eleinte hangosnak kell lennie az olvasásnak pár pillanatig. Viszont ha már fel van telepítve a játék, akkor 1 árva neszt sem szabad hallanod. Kivéve a játék elindításának pillanatában, de utána ismét némának kell lennie.

több nem jut eszembe :)

(#35110) Madwe válasza wannnabeees (#35109) üzenetére

Madwe
(veterán)

Ha killzone-al teszteli pl, akkor azért normális, ha búgni fog a venti :) 1-2 játék még hajlamos meghajtani, de többynire igazad van, halk az egész :)

(#35111) WaterWave válasza tarti19 (#35108) üzenetére

WaterWave
(addikt)

leslek, fasza nagyon:)

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#35112) N@idia válasza tarti19 (#35090) üzenetére

N@idia
(őstag)

A véleményedre kíváncsi vagyok mik a tapasztalataid !

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID Edems87★Origin ID EdemsHUN★Steam ID Kevins344★

(#35113) tarti19 válasza WaterWave (#35111) üzenetére

tarti19
(senior tag)

Jó meg minden, de most vagy nagyon előreohatam vagy egyszerűen valamit kihagytam, mert azért alig sebzek a nyomorultakba:P

(#35114) WaterWave válasza tarti19 (#35113) üzenetére

WaterWave
(addikt)

Új codot nem pörkölöd?

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#35115) tarti19 válasza WaterWave (#35114) üzenetére

tarti19
(senior tag)

azt majd este haverokkal:) Tuactot emg az új kontrollert még mindig nem próbáltam ki :P

(#35116) WaterWave válasza tarti19 (#35115) üzenetére

WaterWave
(addikt)

Én anno (2-3 éve) pc fronton vettem egy Mamba egeret... az az egerek csúcsa, aki ismeri nem kell különösebb dolgot elmondani róla... Viszont ahogy megvettem első kirpbóálásnál éltem is a vásárlás elállás jogával, így a pénzem vissza is adták (indokolni nem kell)
Annyira érzékeny a lézer benne, hogy nem tudtad úgy fogni az egeret, hogy minimálisan ne mozogjon a kereszt... Beállításokba se tudtad beállítani. Ezt csak azért meséltem el, mert nem mindig a legjobb a jobb... Majd pár szót írhatnál este a Tuact-ról milyenek az első benyomások :DD

(#35117) Dexar007

Dexar007
(veterán)

Honnan lehet most olcson GTA 5-t rendelni? Shopto-game.co.uk ugyanannyiert adja kb mint a magyar webshopok.

Give me your cum,bull!

(#35118) Herczi

Herczi
(senior tag)

Bekapcsolás után egyből kifagyott a PS, csak a kék háttér mereven semmi más. Kikapcsolni nem tudtam sehogy, ki kellett húznom a konnektorból, most megy újra, de azért megállt bennem az ütő.

(#35119) Madwe válasza Herczi (#35118) üzenetére

Madwe
(veterán)

2.01et feltetted már? 2.0nál sajnos ez előfordult, .01nél még nem nagyon hallottam ilyen hibáról...

(#35120) losilee1337 válasza WaterWave (#35116) üzenetére

losilee1337
(aktív tag)

Hm ez érdekes nekem roccat kone+ volt szintén brutál egér,de ha dpi lejebb vattem egyből jó lett.

(#35121) mrhitoshi válasza haddent (#35094) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Már toltátok az 5-öt PS3-on ?

(#35117) Dexar007: Itt a legolcsóbb, és nincs házhoz szállítási díj, még a tracked szállításra sem, bár nem ezt írják a Terms & Conditionsben, és lehet paypallal fizetni, viszont az feláras (~1Ł)

Platformok: PS4~PC~W10

(#35122) SAABPEPE válasza bokormt (#35053) üzenetére

SAABPEPE
(tag)

Hali aha baromi sokáig instalált de hát ha türelmes vagy kivárod :) ha nem akkor delet :P

(#35123) Herczi válasza Madwe (#35119) üzenetére

Herczi
(senior tag)

Nem még, mindig kimegy a fejemből, nekem eddig nem volt vele semmi amúgy.

(#35124) BMS

BMS
(senior tag)

hali

Lehet egeret venni a ps4-hez? rohadt idegen nekem a kontrollerrel az fps-es játékok :/ ha igen,hogy lehet megoldani(vagy milyet kell enni)?

asrock fm2a85x extreme-m,amd athlon II x4 750k 3,4ghz 4magos,kingston 4gb hyperx blue ddr3 1600mhz cl9 ram,sapphire hd7850 2gb gddr5,coolermaster eliteknight 350 ház,chieftech ctg-500w táp,LG G2 fekete,PS4

(#35125) tepenzed válasza BMS (#35124) üzenetére

tepenzed
(őstag)

jaj ne vicceljünk már gyerekek...
20 óra játékidővel ugy fogod kezelni mint az egeret

[ Szerkesztve ]

(#35126) WaterWave válasza BMS (#35124) üzenetére

WaterWave
(addikt)

Volt róla szó. De akkor újra..

Egér neve: Tuact Venom X
Ára: 33.990.-
Beállítása: video
Gameplay: video

Gameplay videoban látszik, hogy annyira nem is egyszerű... Szerintem problémás

[ Szerkesztve ]

(#35127) N@idia válasza BMS (#35124) üzenetére

N@idia
(őstag)

Ha egérrel akarsz játszani fps-t akkor [ilyet kell venned],de ennyi pénzért veszel 3 játékot(használtan) azt hiszem vki vett is itt a tagok közül ilyet,de nem közölte még a tapasztalatait,viszont videók alapján igen csak nagy a késés tehát multi alatt szinte használhatatlan ...

Ebben a videóban nagyon jól érzékelhető a késés... [link]

[ Szerkesztve ]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID Edems87★Origin ID EdemsHUN★Steam ID Kevins344★

(#35128) tepenzed válasza WaterWave (#35126) üzenetére

tepenzed
(őstag)

ezzel az egérrel állítólag nehezebb játszani mint egy megszokott kontrolleresnek :D

(#35129) haddent válasza N@idia (#35127) üzenetére

haddent
(addikt)

Csak egy kis kitartás kellene. Egyszer megszereted a kontrollert, és nem kell többet egér. Hiába pontosabb, egyszerűen jobb élmény a kontroller és tök jól, nagyon jól lehet vele lövöldözni is. Kitartás, gyakorlás. Nem évekről beszélünk, egyéne válogatja, de hetek, max hónapok kérdése.

(#35130) WaterWave válasza tepenzed (#35128) üzenetére

WaterWave
(addikt)

Mivel bal kezedben van a pc-n megszokott WASD gombok egy Dial szerű kialakításban, számomra ez problémás... De ha ezt szokja meg az ember, akkor ezzel lő jól. De a késéssel multiban nem fogsz tudni mit csinálni, úgyhogy ez inkább hátrány mint előny.. Az árát meg hagyjuk, mert akinek megér ennyit, az megveszi úgy is, de nekem abszolúte problémás ez a bal kezedel mész jobb kezedben az egér és ezt még külön eszközökkel:D

(#35131) basel00

basel00
(tag)

Hello all
kérdésem lenne mégpedig ps-nél nincs olyan hogy vkivel felesbe tudjam megvenni a játékot ??
Illetve a PSN hogy műkszik mostanában nem szarakodik?

(#35132) N@idia válasza WaterWave (#35130) üzenetére

N@idia
(őstag)

Az a helyzet,hogy nem muszáj használj azt kütyüt át programozhatod WASD re és a bill-re a kiosztást tehát lazán bill+ egérrel is játszhatsz,ha neked az fekszik jobban,de attól még az egér késik és ezzel nem lehet mit kezdeni és ez multi alatt hátrány ...

[ Szerkesztve ]

(#35133) Newyorker válasza WaterWave (#35126) üzenetére

Newyorker
(addikt)

Nem engedném, h pshez kegyen eger

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#35134) N@idia válasza Newyorker (#35133) üzenetére

N@idia
(őstag)

Én sem engedném,de már van és egyre többen használnak ilyet sajna.Ezzel pedig megölik azt amiért szeretjük a konzolt.... :(

[ Szerkesztve ]

(#35135) haddent válasza N@idia (#35134) üzenetére

haddent
(addikt)

Azért tegyük hozzá, hogy egy lagos szar és mondom, őszintén, kontrollerrel is lehet nagyon jól játszani. Ez kicsit olyan, mint a moddolt kontrollerek. Semmi értelme, button-remap meg időzítő. Semmi olyan, amit kézzel nem tudnál megoldani :N

(#35136) nismoka válasza N@idia (#35134) üzenetére

nismoka
(addikt)

+1 Letiltanám őket a multiról. ;)

(#35137) tarti19

tarti19
(senior tag)

Na most akkor sokan itt paradoxonokat gyártanak. Ha rosszabb, mint a kontroller akkor mi a probléma? videóból látni, hogy késik s társai vélemények, azért viccesek, mert a kontroller is baromi sokat késik. Ugye azt te rángatod s nem számol helyetted valamilyen program. Szóval alapvetően akkor csak tapasztalat alapján bíráljuk már el a dolgokat.
Holnap szépen megnézem, milyen a különbségek vannak s leírom a tapasztalatomat.

(#35138) ForRedGlory válasza N@idia (#35127) üzenetére

ForRedGlory
(nagyúr)

Ezt a lagot nem tudom honnan szeditek. Itt írja az, aki ténylegesen is használja, hogy nincs benne lag.