Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) perge666


perge666
veterán

Köszönöm mindôtök véleményét,hozzàszòlàsàt. :R

Igaz hogy a szàzpàr ezer forint nem húz ki a bajbòl,de a menyasszonyom leszòl....az asszony szava szent. :DDD

Meg is hirdetem a PC-met,hàtha valaki megveszi,vagy elcseréli egy PS4-re.

A nettel most úgy àllok hogy a költözès miatt màr vissza mondtam,de az eladò miatt még vàrnunk kell 3-4 hònapot.
Eddig a T-homenàl voltam,de az új hàzba új elôfizu kell,mert muteréktòl nem hoznàm àt,mert nekik van TV meg telefon.
Új elôfizetôként is van ilyen részletfizetôs akciò???

Ja még annyit hogy a montroller gumi kopàsròl hallottam,és ez legyen a legnagyobb baja. :)

[ Szerkesztve ]

(#36402) gyuribácsi88 válasza perge666 (#36401) üzenetére

Azt írja ott a honalapon hogy kikre vonatkozik az akció és mit kérnek cserébe, általában 2 év hűséget kell aláírni. A kontroller gumikopást meg a legegyszerűbb orvosolni, kell egy csavarhúzó, meg 2db analóg kar amit ebay-ről az amazonról, vagy a dealextreme-ről rendelsz 2$-ért és kicseréled 5 perc alatt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36403) perge666 válasza gyuribácsi88 (#36402) üzenetére


perge666
veterán

2 év hûség alap. :)
Akkor a kontroller kopàs könnyen és olcsòn orvosolhatò,ez jò hìr.

(#36404) SzlobiG válasza gyuribácsi88 (#36402) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én meg vettem rá olyan rá pattintható műanyagot jobb az irányítás is azt vmi 500ft volt csak a 4db.

(#36405) gyuribácsi88 válasza SzlobiG (#36404) üzenetére

Én is vettem olyat, de számomra az a valami, a használhatatlan kategória, egyáltalán nem tetszik, sőt. De hát nem vagyunk egyformák, nekem ez ami most rajta van azért tetszik mert mélyedés van a közepén és sokkal jobban belemélyed az ujjam, és nem csúszkál rajta, plusz a széle is ilyen recés mint a ráspoly.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36406) shunter válasza perge666 (#36401) üzenetére


shunter
aktív tag

Meglévő és új előfizetőknek van az akció. Én a bekötés után 3hónapra igényeltem.

(#36407) sMblz


sMblz
csendes tag

sziasztok!

tudnátok véleményt mondani a dragon age inquisition PS4 verziójáról? a legjobban az érdekelne, hogy az irányítást jól eltalálták, grafika milyen? (legjobb ha valaki pc-n is kipróbálta mondjuk high-ultrán és ahhoz képest milyen a ps4)

előre is köszi!

(#36408) ForRedGlory válasza sMblz (#36407) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nincs lenyeges kulonbseg a konzolok es a PC kizott. Direkt csinaltak igy, hogy ugyanolyan legyen mindenen. Amugy nekem PS4-re van meg es nagyon szep.

(#36409) perge666 válasza shunter (#36406) üzenetére


perge666
veterán

Na az frankò.

(#36410) sMblz válasza ForRedGlory (#36408) üzenetére


sMblz
csendes tag

köszönöm a gyors választ ! :) nem sokára én is boldog ps4 tulajdonos leszek.. csak előbb legyenek meg a vizsgák.

(#36411) WaterWave válasza sMblz (#36410) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor az január vége ha jól sejtem

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#36412) sMblz válasza WaterWave (#36411) üzenetére


sMblz
csendes tag

utolsó félévben vagyok, 3 tárgyból kell csak (a többit évközben megcsináltam 2 zh-ból) :) ha minden úgy alakul akkor karácsonyra megleszek

(#36413) wannnabeees válasza sMblz (#36412) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

oszt záróvizsgára nem készülsz? :D

(#36414) N@idia válasza wannnabeees (#36413) üzenetére


N@idia
őstag

Az már felesleges a lényeg már meg lesz :DDD (Yééé Fanatikus-tag lettem) :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36415) kovsol


kovsol
titán

Nekem ez a GTA5 iszonyat bejön. Annyi féle dolgot lehet csinálni a multiban, hogy ezt megunni elég sok idő lesz.

Örülnék neki, ha lenne valami jó akció majd black friday alkalmából az US store-ban. Ha csak PS+ lesz leárazva, akkor is már elégedett leszek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#36416) sMblz válasza wannnabeees (#36413) üzenetére


sMblz
csendes tag

nem hiszem, hogy az emberek pont erre lennének kíváncsiak a fórumban. Egyébként röviden technikai halasztást csináltam mert suli mellett ugye dolgozok (reggel suli este meló - államin vagyok) és amíg tanulok addig a munkáltató is boldog :) [nem fekete, csak megbízási szerződés] másodjára a nyelvvizsga nincs meg szóval úgy se vehettem volna át a diplomát. ezen kívül idegbeteg sem leszek a sok határidő miatt...

egyébként konzolok szervizéről mit gondoltok? korrektek ? csak mert használt ps-sel is kereskednek viszont nem akarok "kellemes" meglepetéseket mikor újat vennék.. Ha nem, mit tudtok ajánlani? :) [vagy ink 576, drága de biztos?]

(#36417) wannnabeees válasza sMblz (#36416) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

én tőlük vettem a konzolomat és teljesen jó (Y) és végre egy bolt ahol szimpatikusak voltak az eladók

btw vettem már MediaMarktból új tabletet, csak éppen mikor elindítottam egy 8 éves kissrác profilját hozta be :)
(tudod ez a 3 napos visszavihetem vásárlástól számítva dolog az MM-ben működik (ha nem is valós dolog, akkor is))

(#36418) sting2


sting2
addikt

Talán van itt olyan aki " két lovon " is ül..

A Driveclub hogyan viszonyul a Forza 5, látványához, fizikájához, játszhatóságához?
Sokat segítene a válasz.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#36419) N@idia válasza sMblz (#36416) üzenetére


N@idia
őstag

Én az 576-ból vettem teljesen korrektek voltak igaz nem a legolcsóbb,de megbízható :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36420) n000rbi


n000rbi
senior tag

Nem értem miről beszéltek. A gépcsomagok 576-ban, MM-ban, egyéb konzolboltokban is ugyanannyiba kerülnek.

(#36421) wannnabeees válasza sting2 (#36418) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

driveclubba beleraktam 11-12 órát (216 csillagnál álltam meg)
forza 5-tel 3 óránál járok, viszont eddigi élményem és véleményem az, hogy forza 5 > driveclub

az általad kérdezett a három nézőpontból simán megelőzi

(#36422) sMblz válasza n000rbi (#36420) üzenetére


sMblz
csendes tag

Az én esetemben a last of us-al szeretném kérni, mivel eddig csak PC-n játszottam és csak jókat hallottam róla..

Konzolokszervize.hu - 123.990 HUF

http://www.konzolokszervize.hu/playstation4/sony-playstation-4-500-gb-ps4-the-last-of-us-remastered-jatekszoftver

576 - 133 990 HUF

http://576.hu/playstation-4-ps4-gepcsomag-500-gb-hdd-the-last-of-us-jatekkal

Lehet én cigánykodok de a különbség az egy játéknak több mint a fele :)

(#36423) wannnabeees válasza sMblz (#36422) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=8545

120 :)

(#36424) hudekira0 válasza wannnabeees (#36413) üzenetére


hudekira0
tag

nekem karácsony előtt volt és én megvettem előtte 1 órát kipróbáltam hogy működik-e aztán meg megfogadtam hogy még meg nem lesz az államvizsga addig semmi és tartottam magam :M :D

Szóval lehet neki is karácsony előtt lesz az állam vizsga Látom közben írt :)

[ Szerkesztve ]

(#36425) sMblz válasza wannnabeees (#36423) üzenetére


sMblz
csendes tag

még jobb :) amúgy lehet érdemesebb lenne egy "újabb" modellt (CUH-1116A) vásárolni és ink megvenni utána a Tlou-t? Amúgy köszönöm a tippeket és segítséget ! :)

(#36426) Madwe válasza sting2 (#36418) üzenetére


Madwe
nagyúr

Más a kettő. Forza 5 szimulátor (féle) a driveclub pedig simcade. A project gotham racinghez hasonló, ha azt ismerted esetleg... Grafikában DC szebb, fizikája relatív. ha a szimulátor szintá, valósághoz közelebbi a jobb, akkor forza köröket ver rá. De DC fizikája se rossz, csak árkádosabb (azért nem árkád!). Játszhatóság alatt nem tudom mit értesz, ha azt h milyen hamar lehet belejönni, abban a szimkédessége miatt a DC a jobb. Ha a tartalomra, akkor kb egy kutya lesz, mivel F5 régebbi s kijött hozzá minden, előrébb jár, de season passal majd DC is hasonló tartalommal bírhat. Multija viszont még gyengélkedik (még??? még mindig, azért ez már nonszensz :D)

(#36427) varadigabor


varadigabor
senior tag

Sziasztok!

Gyors kérdés nektek is szarakodik a GTA Online? Mert olyan sokat kell várni mire talál szervert, meg ha meg csinálok egy online küldit, utána is mire újra berak onlineba le megy a nap...

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36428) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egyébként akinek lenne kedve majd multizni velem GTA multiban, az vegyen fel. HitoshiMaruben a nevem, playstation network-ön. 37-s szintű vagyok asszem. :D

PS4

(#36429) mlinus válasza sting2 (#36418) üzenetére


mlinus
őstag

a forza 5 sokkal tartalmasabb. szerintem sokkal jobb is, de a lényeg az hogy a forza 5-ben több az autó, és mindegyik autót lehet tuningolni meg modifikálni. A játékmenet szimulátoros, van rendes törésmodell és mechanikailag is kihat az autóra. minden pálya versenypálya, most már elfogadható mennyiségben.

a driveclub inkább csak a vezetési élményre hajt rá, inkább árkád, kitalált helyszíneken, sok pálya van, viszont autóból nem sok. Csak festeni lehet, mást nem tudsz velük kezdeni. Ami még plusz, hogy itt egyszer majd valamikor lesz időjárás, illetve lehet manipulálni az időt, tehát vannak esti versenyek is.

online rész.. hát.. a driveclub nagyon elhasalt, még most se megy normálisan. Forza 5 hibátlan.

egyébként én biztos hogy a horizon 2-őt venném meg ;]

[ Szerkesztve ]

(#36430) optikal válasza varadigabor (#36427) üzenetére


optikal
tag

Igen.

PSN:Optikal89

(#36431) Crytek


Crytek
veterán

Az ismerősömnek van egy ilyen problémája:

Amcsi profilodba volt belépve ps4-en és storeon keresztül akart far cry 4-et 60$-ért venni ,de nem sikerült neki mert dobott egy hibát a store.
A pénzt levonták tőle de game sehol.

Ilyenkor kinek kell írni ,hogy vagy a pénzt vagy a game-et adják oda?

Next PC Upgrade: 2022

(#36432) losilee1337 válasza Crytek (#36431) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv usa storon bankártyával hogy sikerült fizetnie?

Psn id: HungaryLosi

(#36433) Scoo_HU válasza Madwe (#36293) üzenetére


Scoo_HU
újonc

Köszönöm a segítséget!!

Még egy kérdés:
Nekem usa acc-om lesz, usa psn előfizetéssel, haveromnak meg magyar psn+ van a magyar accján. Na már most ha az ő profilja nálam primary, az enyém meg nála, akkor melyik psn+ lesz aktív az én gépemen? (ráadásul nem is egyszerre járnak le az előfizetések). Az én gépemen az ő psn+-a, nála meg az enyém? Ha az előfizetése lejár, akkor nálam nem is lesz psn+? Vagy az is megosztódik?

Lehet marha hülye kérdés :)

(#36434) Crytek válasza losilee1337 (#36432) üzenetére


Crytek
veterán

Paypalal fizetett.

Next PC Upgrade: 2022

(#36435) MrPG8 válasza Crytek (#36431) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Mintha nekem is egyszer lett volna ilyen, hogy valamiért nem sikerült a vásárlás és levonták a pénzt, de a paypal-ra belépve ott volt a paypalos egyenlegen az összeg. Tehát visszautalták, csak nem a bankkártyára. Érdemes lehet megnézni.

(#36436) shunter válasza Scoo_HU (#36433) üzenetére


shunter
aktív tag

Amelyik acc bevan rakva primary be, az leossza a secondary accontoknak a psn+ ot is. De csak a multizási lehetőséget. 100% psn+ előnyöket nem kap, mint pl: Havi free game ek, + os kedvezmények a store ba. Viszont a free játékokat ugyan úgy az előfizető accon keresztül letölthetővé válik mint más vásárolt tartalom. Csak ügye nem minősül birtoklásnak.

[ Szerkesztve ]

(#36437) Crytek válasza MrPG8 (#36435) üzenetére


Crytek
veterán

És neked ez mennyi idő volt ?Neki péntek óta se pénz se game.

Next PC Upgrade: 2022

(#36438) MrPG8 válasza Crytek (#36437) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Azonnali. Esetleg store-ban library-n nincs benne a játék, hátha sikerült, csak nem indította el automatán. Ha ott sincs, akkor usa supportnak írjatok. [SUPPORT] Live chat-et érdemes megpróbálni, ha majd online lesznek.

(#36439) varadigabor válasza Crytek (#36437) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szerintem egyből kellene megjelennie a pénznek a paypal számládon ha nem sikerült a vásárlás..vagy a storenak kellene jelezni vagy a paypalnak..

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36440) shunter válasza Crytek (#36431) üzenetére


shunter
aktív tag

Esetleg Restore Licences? Hátha segít. Talán majd úgy megvásároltnak érzékeli a Store. Am PC n ránéztetek? Ott mit jelez a Store?

[ Szerkesztve ]

(#36441) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Véleményetekre lennék kíváncsi:
Stereo Headset-et szeretnék venni a Ps4-hez, a konzolhoz adottat egy kicsit "gyengusznak" találom.
Ezt néztem ki:[link]
Nokia Coloud Boom kérdésem, hogy szerintetek kompatibilis -e a konzollal?

Ha nem, esetleg tudnátok ajánlani más kipróbált típust, fontos, hogy emberi ára legyen!
Előre is THX :R

Zolka

(#36442) Madwe válasza Cruzolka (#36441) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minden jackes füles jó, a profi fülesek amik erősítőkhüz vannak, azokkal lesz annyi baj, h miután nagy teljesítmény mellé tervezik, nagy az ellenállásuk, ezért a ds-be dugva halk lesz...

Amúgy ha megengedheted magadnak, egy sony wireless gold-al sokkal jobban jársz!

(#36433) Scoo_HU jól sejted, nálad az ő psn+-a lesz, nála meg a tiéd. A másik megoldás, hogy tenálad a sajátod a primary, nála az ővé, de te az ő accjával játszol, ő meg a tiéddel, s mindenki a saját ps+-át használja. Ilyenkor viszont multiba ugye nem a te, hanem az ő nevén fogsz játszani...

[ Szerkesztve ]

(#36443) losilee1337 válasza Cruzolka (#36441) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv csak olyan füles jó aminek a jack része olyan mint az iphone,ha nem olyan csak fülesként fog menni a headset része nem ez tuti mert teszteltem.

Psn id: HungaryLosi

(#36444) shunter válasza losilee1337 (#36443) üzenetére


shunter
aktív tag

Írtad, h tesztelted de én vitatkoznék. Pont, h az iPhone headset el nem fog menni a mici, mert annak fordított a mic pin kiosztása. Standart 3,5" jack dugós headsetekkel megy a mic is. Pl én a Sony Gold előtt LG4XHD és S3 fülest használtam.

[ Szerkesztve ]

(#36445) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de ps4-en a settings-ben van mód, a gyári monó headset hangerejének állítására?
Én kerestem ,de Nem találtam... :F

Zolka

(#36446) Madwe válasza Cruzolka (#36445) üzenetére


Madwe
nagyúr

adjust devices - controllernél keresd azt hiszem

[ Szerkesztve ]

(#36447) Cruzolka válasza Madwe (#36446) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Thx :R

Zolka

(#36448) raiden1bak


raiden1bak
tag

Üdv a csapatnak! Nincs valakinek egy fölösleges Far Cry 4 demó kodja?Ha pirvatba tudna valaki küldeni egyet azt nagyon meg köszöném! :)

(#36449) qper


qper
tag

Érdemes magyar acc-ot regisztrálni a PS+-ra, vagy minden szempontból jobban járok, ha egy US/UK accountot regisztrálok?

(#36450) LeventeV válasza qper (#36449) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem jobban jársz US/UK-val. US olcsóbb is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.