Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35051) WaterWave válasza haddent (#35050) üzenetére


WaterWave
veterán

nem twitchezel mostanában? Követést rádraktam de nem nagyon látlak fent

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35052) ForRedGlory válasza shunter (#35027) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Legalább büntetne konzekvensen, de még azt is sikerült 1 év csúszás mellett elrontani... Vagy mivel magyarázod, hogy nem mindig büntet ugyanazért a pályalevágásért? Egyik pályán lehet, másikon nem?

Igen csőjáték... mész az úton, melletted az ellen vagy mögötted és mondjuk kilök (abba bele se menj, hogy nem lök ki, mert sokszor DE, kár magyarázni), erre visszapattansz a láthatatlan falról és jön a büntetés... Marha jó, főleg egyenes szakaszon...

[ Módosította: philoxenia ]

(#35053) bokormt


bokormt
csendes tag

Nagy örömömre eltudtam kezdeni a The Crew bétát és eljutottam addig, hogy a Workshop nevezetű helységet megkaptam. Mikor innen kiakartam lépni és kimenni az utcára, azt írta a játék, hogy befejeztem a játék prológusát és várjam meg míg befejeződik valamiféle telepítés. De ezt a telepítést már 1,5-2 órája csinálja és még csak 78%-nál tart. Ja és 50 valahány %-tól kezdte a telepítést. Ez most mit jelent? Mit telepít? Mindenkinél ezt csinálja?

(#35054) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Megerkezett a bankartyamra a penz a pixmaniatol! :)
Baxott szerencsem volt ;)
Tv vasarlas level2 kezdodik.

[ Szerkesztve ]

(#35055) Tibcsó


Tibcsó
aktív tag

Én még nem kaptam vissza a 15 USA Dollárt amit két játék vásárlása után járt vissza.
És elvileg november 7 a határ idő. Erről valakinek van valami infója?

(#35056) nismoka válasza bokormt (#35053) üzenetére


nismoka
addikt

Igen nálam is ez van, megoldottam, delete.... Irgalmatlan gagyi.

(#35057) tepenzed válasza Tibcsó (#35055) üzenetére


tepenzed
őstag

nos november 7 vége még messze van...

(#35058) kovsol válasza tepenzed (#35057) üzenetére


kovsol
titán

főleg USA-ban :)

May the Force be with you!

(#35059) losilee1337 válasza Dexar007 (#35049) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv ment 1.

Psn id: HungaryLosi

(#35060) Dexar007 válasza losilee1337 (#35059) üzenetére


Dexar007
veterán

Köszi,mar kaptam.:

QGKK-ACNM-E43G

Valaki hasznalja fel. :)

Give me your cum,bull!

(#35061) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Mekkora a The Crew bétája ? :F

PS4

(#35062) sittes79


sittes79
addikt

MPE2-J9N6-DQ8K

(#35063) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Ti hol tartjatok a ps4 et?
Az enyem a tv allvanyban van, ami zart, es ma vettem eszre hogy nagyon meleg van benne, amikor megy a gep.
Szoval szerintem kirakom vissza a tetejere, csak a portol akartam vedeni, de felek hogy igy meg megfo :/

(#35064) Dexar007 válasza d3tox1c (#35063) üzenetére


Dexar007
veterán

Tv alatt jol szellozo helyen.

Ennyi erovel torulkozobe is csavarhatnad,hogy megvedd a portol. :DDD

Give me your cum,bull!

(#35065) wannnabeees válasza d3tox1c (#35063) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Van egy ehhez hasonló tv állványunk.

Legalul van a PS4. Balról és jobbról is van mellette 30-30 centiméter (lehet van az 40-40 is) üres hely.
Illetve a gép alá raktam egy magasító keretet. (Eleinte egy vastagabb könyvet raktam alá.)

szerk: Ha portól akarod védeni, akkor takard le addig amíg nem használod :) esetleg készíthetsz neki egy porfogó dobozt ha tudsz barkácsolni.

[ Szerkesztve ]

(#35066) tarti19


tarti19
senior tag

Csak bevállaltam!

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35067) wannnabeees válasza tarti19 (#35066) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

:( :( :( az az egér nem kellene oda

(#35068) Dexar007 válasza tarti19 (#35066) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt az egeret lehet hasznalni ps4-gyel? ;]

Give me your cum,bull!

(#35069) gyuribácsi88 válasza wannnabeees (#35067) üzenetére

De legalább megosztotta a képet, így tudom kit kell kerülni multis fps játékokban. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#35070) d3tox1c válasza tarti19 (#35066) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Grat ;)
Allat nagyon a kontroller ;)

(#35072) d3tox1c válasza gyuribácsi88 (#35069) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Nem tudnam mar hasznalni az egeret.
NNagyon hozza szoktam a kontrollerhez ;)
Mas.
Amig nem jon meg az uj tv-m, rakotottem a 24es Samsung lcd-mre a ps-t.
Most mar latom, mi az az input lag ;)
Az 1000eves toshiba plazmamon semmi ilyet nem tapasztaltam, ezen meg minden mintha lassabb lenne, kesne.
Meg fifazni sem lehet normalisan :D
Szoval vissza kotve a gep az osregi Toshibara :D

(#35073) d3tox1c válasza shunter (#35071) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ez most tenyleg kell ide? :(

(#35074) shunter válasza d3tox1c (#35073) üzenetére


shunter
aktív tag

Kell, mert felkúrt. Ez egy arogáns fasz.

[ Szerkesztve ]

(#35075) d3tox1c válasza shunter (#35074) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ezt nem tudtam, nem ismerem.

(#35076) ImpersonatoR válasza tarti19 (#35066) üzenetére

Mennyiért jutottal hozza a venom x hez ha publikus?
Próbáltad mar? Ha igen mennyire vált be nem túl nagy a késleltetése? (de őszintén :K )

(#35077) Dexar007 válasza ImpersonatoR (#35076) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez a venom cucc minden fps-sel mukodik? Mert akkor KELL. :DDD

Give me your cum,bull!

(#35079) ImpersonatoR válasza Dexar007 (#35077) üzenetére

Mindennel működik nem csak fps el. XO/PS4 de mielőtt megrendelned várd meg a véleményét mert a működési elvéből fakadóan szerintem elég nagy input lagot képes csinálni (késést) ergo lehet többet art vele mint használna.
De nézz rá jutbobon akkor latod te is

[ Szerkesztve ]

(#35081) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!meddig tart a crew beta?

(#35082) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Komolyan a konzol vásárlása előtt megnéztem a nagyobb magyar fórumokat, hogy milyenek a PS4-es kommentelők és milyenek az XO-sak. Mielőtt megvettem barátibbnak tűnt a PS-es tábor...azóta viszont csak a sz@rrágás megy kb. Az SG-s konzolos topikokat olyan messziről elkerülöm (sőt azóta az egész SG-t is), hogy fuhh...pedig 2005 óta jártam a fórumba szinte minden nap. Egyszerűen fárasztó ez a sok negatívság:

Megy a sírás hogy el kéne adni a konzolt mert rossz | gonosz sanyi ... blablabla
Megy az egymás b@szogatása a fórumokon.
....

Kezd itt is ilyen irányba menni a dolog.

Néha bele-bele olvasok XO-s topikokba ahol azt látom, hogy "figyu nyomunk egy közös gémet", "tegnap toltuk a cod-ot többen és istenkirály volt", "ez a sunset hatalmas játék lett"...

Félre értés ne essék, nem bántam meg a PS4 melleti döntésemet, sőt...csak nem értem, hogy miért kell egymással g*cizni?! Miért nem lehet egyszerűen szórakozni?! Miért kell nyomni a full negatívságot?!

Én alapból egy utálatos ember vagyok. Megvetem a legtöbb embert és nyűg minden kommunikáció velük. Viszont amikor játszani akarok, akkor ki akarok kapcsolódni. Ki akarok szakadni a hétköznapokból és egyszerűen csak szórakozni akarok. Játék közben mindenkihez pozitívan nyitok (kivéve az ellenfelekhez, mert őket meg kell semmisíteni minden lehetséges formában :)).

Valaki mondja már el nekem, hogy egy szórakoztatásra koncentráló tevékenységi körben a túróstésztáért kell veszkedni.

(#35083) optikal válasza kiki22 (#35081) üzenetére


optikal
tag

Hétfőig.

PSN:Optikal89

(#35084) wannnabeees válasza kiki22 (#35081) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

hétfő

(#35085) kiki22 válasza optikal (#35083) üzenetére


kiki22
senior tag

Köszönöm

(#35086) shunter válasza wannnabeees (#35082) üzenetére


shunter
aktív tag

Jogos! Uh én a forumtársaktól elnézést is kérek a kirohanásom miatt! ( de attól az egyéntől semmi képp) Nem tűrőm ha lenéznek, legyen az akár az én butaságom vagy egyéb. De legközelebb óvatosabb leszek.

Mert azért durvának tartom, h az ember már a véleményét se írhatja le rendesen, mert vannak olyanok akiknek más dolguk sincs csak ilyen jelentéktelen helyesírási hibákat keresgetnek. Egy forumon, ahol pont nem ez a lényeg, hanem a vélemény nyilvánítás és egymás segítése. Uh sztem félig meddig jogos volt a reakcióm. De a formája hibás volt, elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#35087) N@idia válasza ImpersonatoR (#35079) üzenetére


N@idia
őstag

Annyira nagyot nem hinném viszont jövő hónapban én is rendelek ebből a csoda termékből (Venom X V2) és kipróbálom.Ha sikerült akkor pedig megpróbálok csinálni ebből egy blogot és leírni a tapasztalatimat a termékkel kapcsolatban.Egyébként kíváncsi vagyok az input-lag-ra én is nagyon,mert ahogy nézem mielőtt használni kezdenéd Pc-n be kell lőni a gombokat,ha bill-t és egeret szeretnél használni ami mellesleg a hozzá adott programmal nem túl bonyolult,de majd egy tesztben leírom képekkel mellékelve aki kíváncsi rá ;)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#35088) Madwe válasza tarti19 (#35066) üzenetére


Madwe
nagyúr

Noob :P

Majd számolj be róla, milyen! Input lag, mouse acceleration, mennyire követi le 1az1ben a mozgást stb.

(#35089) oriic válasza ImpersonatoR (#35079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#35090) tarti19 válasza ImpersonatoR (#35076) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem próbáltam még, egyelőre kontrollernél maradok. Természetsen publkus, 34k volt. Videók alapján messze nincs akkora input lag, mint azt sokan gondolnák,sőt erről azért sikerült személyesen is meggyőződnöm. Mai napon valószínüleg kipróbálom s akkor lesz összehasonlítás bf4 s cod-ban a kontroller vs. tuact ügyben.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#35091) Tatyla


Tatyla
őstag

Megjött a 15$-os woucher kód,nem kell elkölteni december 5-ig hanem a kód addig érvényes, fel is pattintottam az egyenlegre

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35092) k4rL^ válasza Tatyla (#35091) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem siették el a kódok kiküldését. :)
Így viszont jó, hogy nem kell egyböl elkölteni.

(#35093) GazRic


GazRic
senior tag

Van egy fura jelenségem:

Van egy SONY Wireless Gold headset-em, multi közben (BF4) ha partyba lépek és bekapcsolom a játék nekiáll szaggatni, van hogy el is száll vagy kivág a chatből - mintha elment volna a net. A PS4 vezeték nélkül kapcsolódik a netre.

Valaki tapasztalt már ilyet?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#35094) haddent válasza Tatyla (#35091) üzenetére


haddent
addikt

Na jól van akkor lesz gta v ! :DDD

(#35095) Tatyla válasza haddent (#35094) üzenetére


Tatyla
őstag

Lesz bizony majd megcsinaljuk ott is a klánt

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35096) tigomigocika válasza oriic (#35089) üzenetére


tigomigocika
senior tag

erről picit írhatnál,majd ha megveszed,vagy küldhetnél fel egy blogot róla!
Ha beválik akkor ezek szerint az xbox,ps3 és egyébb kontrollerek mennek ps4-en?
Várom válaszod , illetve személyes tapasztalatod!
köszi

XBOX LIVE: rolandinho007

(#35097) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap végére értem a Cod single részének, meg vagyok elégedve jól szórakoztam bár tényleg még így hardeneden is nem volt több 6 óránál, ha grafika mércéje itt fog kezdődni a jövőben meg leszek elégedve, nem bántam meg hogy megvettük főleg így felesben...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35098) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Single részt tolom én is hogy szokjam,mert online gyorsba leszedtek:)
Mivel a fifa mellett a másik szórakoztató játék , így teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.
Graf szép, irányítás kiváló, animációk szépen kidolgozottak , bár néha egy tized másodpercre mintha beakadna az intro...
Lehet másnál is így van, nem tudom:)
Digitálisan van fenn a gépen...

Más téma:
-szerintem a GTA V-öt nem fogom fps nézetben tolni, mivel nekem úgy szokatlan
-a külső nézet az igazi, folytatódik a tradíció, de nincs ellenemre az fps(nem szidom)

Igaz Tarti?:P

XBOX LIVE: rolandinho007

(#35099) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,

használt PS4-et merre érdemes keresni?
Kell valamire figyelni vásárláskor, milyen típushibák vannak?

Illetve, tudom ez egy PS4 topik, és fasság az egész, de összességében melyik oldal éri meg jobban, PS4, vagy XO?
Ki van használva az erősebb PS4 hardver? Valóban többet nyújt szolgáltatások terén a Microsoft (több ingyenes game, stb)?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#35100) sittes79


sittes79
addikt

Van ez a joy napok, érdemes valamit venni 25%-al olcsóbban a lehúzós számos boltból vagy felejtsem el?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.