Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36851) mfranky válasza varadigabor (#36845) üzenetére


mfranky
őstag

Köszi, az első problémám meg is oldódott így...nagyon segítőkészek voltak, a csomag is megvan.
Szerintem érdemes venni rá valamit, hogy ne kopjon...én is beszereztem minél hamarabb valami bóvlit, hogy ne menjen tönkre...

Már csak a GTA V-re kell rájönnöm, hogy a postán merre lehet...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36852) varadigabor válasza Kamisama (#36850) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szia

Kameráról csak videon láttam, hát annyira nem fullos mint a Kinect de nem is kerül annyiba..:D
Táncolos van rá pl : [Just Dance]

Hát amivel játszani lehet split screenben : Plant vs.Zombie Garden Warfare, COD AW,

Diablo 3-at végig lehet nyomni ketten (mondjuk azt csak xbox 360-on csináltuk)

Ezen az oldalon érdemes még szét nézni: [link]

mfranky: Nincs mit.
Igazából van 1 darab védőm, csak úgy-e az kevés. Majd rendelek még rá..
Amúgy nem tudom miért nem javítják ki.....képeken elég rondának néz ki.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36853) HELLAFLUSH válasza koxx (#36849) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

koszönöm! játékokkal szeretném mindenképp :) mire kell oda figyelni használt konzol vásárlásnál? van a PS4-en is zárjegy a gép hátulján?

(#36854) optikal válasza HELLAFLUSH (#36853) üzenetére


optikal
tag

A DS4 gumiborítására figyelj hogy nem-e hámlik és az R1 gomb működik-e.

PSN:Optikal89

(#36855) HELLAFLUSH válasza optikal (#36854) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

köszönöm a hasznos tanácsot :R
zárjegy van amúgy a ps hátulján? vag tudom le ellenőrizni, hogy volt-e már szétszedve vagy ilyesmi?

(#36856) optikal válasza HELLAFLUSH (#36855) üzenetére


optikal
tag

Nincs,kívül legalább is.De lehet hogy a belsején van,még szerencsére nem volt okom szétszedni.

PSN:Optikal89

(#36857) varadigabor válasza HELLAFLUSH (#36855) üzenetére


varadigabor
senior tag

Van rajta ilyen műanyag címke féleség nem tudom pontosan hol,(ha jól emlékszem) de ha körbe forgatod a gépet akkor úgy is meg látod.

Szerk: közben ezt találtam az első képen rajta van: [link]
Esetleg még ha lehúzod a fényes műanyag részt ,kicsit bele tudsz nézni a gépbe, csavarok nem voltak-e meg tekergetve stb.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36858) optikal válasza varadigabor (#36857) üzenetére


optikal
tag

Én nem láttam rajta,biztos hogy kívül van? :F

PSN:Optikal89

(#36859) varadigabor válasza optikal (#36858) üzenetére


varadigabor
senior tag


Ez az szerintem.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36860) optikal válasza varadigabor (#36859) üzenetére


optikal
tag

Jaj vagy úgy igen ilyen van az enyémen is.Elnézést.

PSN:Optikal89

(#36861) HELLAFLUSH válasza varadigabor (#36859) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

hálás köszönet :R akkor remélem nem nyúlok majd mellé :C

(#36862) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Tokeletes ez a gta v, csak jol be kellett allitani a tv-met ;)
A fifa 15 is nagyon jo lett,azt viszont nem szeretem, hogy mindig +5 percet hosszabbit.
Jo lenne ha ezt javitanak majd.
Annyira el vagyok ezzel a 2 jatekkal,hogy a masik kettot szinte ki se probaltam.(evil within, nhl15)
Kellett nekem usa accountot is csinalni, nem gyozok kolteni, meg tolteni :D

(#36863) varadigabor válasza d3tox1c (#36862) üzenetére


varadigabor
senior tag

GTA 5 online-nal játszol? Mert bandázhatunk ha gondolod:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36864) d3tox1c válasza varadigabor (#36863) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Egyenlore a single-t tolom, azert koszi :)

(#36865) varadigabor


varadigabor
senior tag

Last of us-t érdemes megvenni úgy hogy nem biztos hogy mindent érteni fogok ?
Nem nagyon szoktam végig olvasni az angol szöveget föleg hogy a felét nem értem:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36866) front3r válasza varadigabor (#36865) üzenetére


front3r
őstag

Érdemes. Én sem vagyok nagy angol tudással megáldva, de a játék lényege átjön. Tökéletes élmény persze akkor lenne ha érteném az egészet, de szinte minden úgy történt visszaellenőrizve is, ahogy a szövegből sejtettem/felfogtam.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#36867) Bencus88 válasza varadigabor (#36865) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze, de egy rövid történetet olvass azért. Én volt hogy 1-2 dolgot nem értettem, de elolvastam és már minden tiszta :) Kicsit a dragon Age-től félek, hogy túl bonyolult lesz az angol, de úgy is megveszem :)

(#36868) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Karácsonyig leárazás lesz 12játékkal, kettő naponta frissülve. Első játékuk a The Last of Us, ami 7000Ft :Y

(#36869) front3r válasza mrterminator (#36868) üzenetére


front3r
őstag

Reméljük ez után sem indie játékokat fog akciózni a Sony! :) Csak így tovább!
Magyar store.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#36870) varadigabor


varadigabor
senior tag

Köszönöm a válaszokat lehet ebben a 7000 Ft akcióban meg veszem:D Mondjuk lehet lemezesen kellene:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36871) Bencus88 válasza varadigabor (#36870) üzenetére


Bencus88
nagyúr

talán találsz már lemezest is ennyiért. sőt talán láttam valahol 6-ért is.

fb-on van ilyen ps4-es csoport ott árulja valaki 7-ért. a napokba tette fel.

[ Szerkesztve ]

(#36872) ForRedGlory válasza mfranky (#36838) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont tegnap akartam leadni egy megrendelést, de akkor meggondolom, mert 70 dollár lenne. :(

(#36873) kovsol válasza mfranky (#36838) üzenetére


kovsol
titán

Amúgy hiába van itt is DHL, mert a külföldi rendeléseket végül nem a DHL hozzá házhoz hanem a MPL. Vicc amúgy.

May the Force be with you!

(#36874) Dexar007


Dexar007
veterán

Bereggeltem a US store-ra egy kaliforniai templom cimevel. :DDD Egy papot csak nem bannolnak.. ;]

Give me your cum,bull!

(#36875) BabMester válasza mfranky (#36851) üzenetére


BabMester
senior tag

Januarba lesz 1 éve h megvan a konzol, minden nap játszok szinte rajta meg ha csak 10 percet is.. semmi baja a joysticknak nem kopik, nem málik.. ez a Joy védős dolog is olyan mint a telefon tok.. teljesen felesleges ha az ember kulturáltan tudja használni.. :)

(#36876) SzlobiG válasza mrterminator (#36868) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egy ügyeletes linkelő belinkelhetné majd mindég. :))

(#36877) Dexar007 válasza BabMester (#36875) üzenetére


Dexar007
veterán

1 ev alatt a mostani Ps4 kb a 6. gep nalam. Osszesen jatszottam vele talan 50 orat,es a hajam meg mindig tartja a formajat. ;]

Give me your cum,bull!

(#36878) Madwe válasza BabMester (#36875) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szériahiba. Én november óta használom, van joy amit nemrég vettem (3 hónapja kb), s az lemállott pl, pedig azt sokkal kevesebbet használtam, míg az eredetinek kutya baja. Miután gariztatható, e miatt felesleges venni rá bármit is (nomeg kb 10ftért kapható cserealkatrész...) Viszont miután a controlfreek cuccok sokat segítenek a jáékban, ezért arra a célra érdemes áldozni. De ha csak védeni akarod, akkor szerintem is felesleges... Mellesleg akkor is rá tudod tenni, ha már lekopott s nem tudod gariztatni :)

[ Szerkesztve ]

(#36879) mfranky válasza kovsol (#36873) üzenetére


mfranky
őstag

Igen...és ma elmentem a postára és tényleg ott volt...lerakta a futár a letétesek közé, de ott se tudták megmondani miért...a lényeg hogy megvan a kontrolfreek :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36880) krx21 válasza BabMester (#36875) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez így van, teljesen egyén függő... Az egyik barátom 2-3 boxmecs alatt elkoptatta az X360-as joy-omat ... Most a Ps4-es kontrollert csak védővel adtam a kezébe a fifa14 demóra. Képzeljétek el leeset neki a védőkupak olyan erőssen nyomta! :W Ha más meséli nem hiszem el, biztos túlóz... Milyen érzéke van egy ilyen embernek??? Egyszerűen nem szabad a kezébe adni... Látnátok a saját xbox kontrollerét, csontig, a legkeményebb műanyagig van kopva. A média markt-ban a demó gép ami évek óta ott van és sorba állnak a gyerekek rajta az utcáról, az vadiúj az ővéhez képest...

[ Szerkesztve ]

(#36881) tarti19 válasza front3r (#36869) üzenetére


tarti19
senior tag

hohh, az ACU-ra eltett pénzem lehet, hogy a storeban költöm el:d

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#36882) SAABPEPE válasza front3r (#36869) üzenetére


SAABPEPE
tag

Én is bízok benne :)

(#36883) varadigabor válasza krx21 (#36880) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem a xbox 360 kontrollerem sincs semmi kopás pedig más fél évig nyúztam.. PS4 kontrollerénél meg különösen figyelek hogy ne nyomjam erősen. Nem is nagyon jut eszembe olyan játék aminél nagyon rángatni kellene.Azért veszek rá még valami védőt nincs kedvem garira küldözgetni.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36884) mrhitoshi válasza kovsol (#36840) üzenetére


mrhitoshi
veterán

ööö Szerintem ha simán rendeled. Én tracked kiszállítással rendeltem, és a DPD hozta. A poén, hogy ugyanúgy 0Ł volt. :F

PS4

(#36885) BabMester válasza krx21 (#36880) üzenetére


BabMester
senior tag

Barátomnak adtam a 360-am, mert sajnáltam eladni 30 ezer Ft-ert :) 1 hét alatt szó szerint letorte a balos Joy kupakjat.. :))

(#36886) cyberkind válasza BabMester (#36885) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem azért, de ezeknek az embereknek miből vannak az ujjai, betonból?
Hogy nem lehet ezekre a dolgokra vigyázni?
:o

Paranormal Cocktivity

(#36887) gyuribácsi88 válasza BabMester (#36885) üzenetére

Van egy fekete joyom, megtartottam emlékbe, 5 évig nyúztam napi szinten és nincs elkopva az analógja. Pedig akkoriban volt hogy napi 8-10 órát játszottam. Akik azt a joy-t el tudják koptatni, igazán nagy barbárok lehetnek, és nem hogy konzolt, fakockát sem adnék a kezükbe.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36888) Tatyla


Tatyla
őstag

ahhoz képest hogy anyáztam a Lords of the Fallen elején most már annyira imádom...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#36889) daneel92


daneel92
tag

sziasztok!
azoktól kérdezem,akik fejhallgatóval használják a ps-t: egy shure srh440el szeretném használni a konzolt,és arra lennék kíváncsi,melyik a legjobb módja ahhoz,hogy a hangminőséget is megtartsam (ha már egy ilyen fejes van hozzá). be lehet dugni a kontrollerbe, de nem tudom,minőségben mekkora visszaesés az,illetve a késleltetés miatt is aggódok. szereztem be továbbá digitális-analóg audió konvertert, azon keresztül viszont nemt udom állítani a hangerőt sajna :/ ti hoyan használjátok tieteket?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#36890) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom volt e már ? A PS store-ban új akció van Karácsonyig minden második nap új játékok kerülnek akcióra az első a The Last of US 6590Ft :C Holnap be is zsebelem :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36891) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sony teasel valamit. December 5-én lehull róla a lepel.

A szöveg a videó alatt:

"Húsz év. Hosszú idő. Ha körülnézel, láthatod, mi szereztél ez alatt. Számtalan helyen uralkodtál, hódítottál és felszabadítottál. Építettél és pusztítottál. Voltál a fény, amely szembeszáll a sötétséggel. Most azonban minden más. Ezúttal minden valódi. Most először a tetteidnek valódi következménye van. Szükségük van a segítségedre. Tudom, hogy hallod őket. Az erő, mellyel megváltoztathatod a dolgokat ott van a kezedben."

Esetleg egy új Sony MMO?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36892) k4rL^ válasza N@idia (#36890) üzenetére


k4rL^
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#36893) mfranky válasza N@idia (#36890) üzenetére


mfranky
őstag

Az nem rossz...szerintetek lesz a GTA V. akcióba karácsonyig? Ha esetleg nem kapnám meg Zavvitól...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36894) optikal


optikal
tag

Na kicsit esett a ps4 ára.Novemberben 420 euróért vettem a Destiny Bundlet most meg 390. Meg a többi is olcsóbb lett pár júróval.

[ Szerkesztve ]

PSN:Optikal89

(#36895) N@idia válasza mfranky (#36893) üzenetére


N@idia
őstag

Nem tudom de bízok benne,hogy az is akciózásra kerül :)
"Karácsonyi akcióba kezdett az európai PSN Store

"12 deals of Christmas" néven indított nagy leárazásokat Európában a Sony. A dolog lényege, hogy karácsonyig minden második nap lecserélik az akciós kínálatot, így érdemes folyamatosan visszanézni, hátha akad valami, ami épp kedvünkre való. Már az első napon is nagyon jó ajánlatokkal álltak elő, ugyanis többek között a The Last of Us Remastered lehet a miénk féláron, ráadásul a PS Plus-előfizetők további kedvezményeket is kapnak."

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36896) Dexar007 válasza N@idia (#36895) üzenetére


Dexar007
veterán

Nekem nem tunik olyan hudejo ajanlatnak.Hasznaltan is ennyi,vagy nehol olcsobb,es legalabb tovabb is lehet adni.
Ha mondjuk 3-4 ezer lenne akkor azt mondanam,hogy igen,megeri.

Give me your cum,bull!

(#36897) N@idia válasza Dexar007 (#36896) üzenetére


N@idia
őstag

Ebben igazad van,de azért ha olyan játék kerül akcióra ami mondjuk jó is azt nem igen akarja az ember tovább adni.Nekem meg volt a the last of us,de már hiányzik bánom,hogy akkor eladtam,mert megint végig akarom játszani,így most digitálisan megveszem jó áron és örökre megmarad :) Például,ha DriveClub bekerül akcióba,mert van rá esély akkor 6 ezer ft-ért már best buy lehet és szerintem be is fog. Ennyiért pedig simán megveszem,mivel még nem volt lehetőségem kipróbálni....

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36898) shunter válasza Dexar007 (#36896) üzenetére


shunter
aktív tag

De ha van partner akivel osztozol, akk az további 50% kedvezmény. Ezt így kell nézni.
Nálunk pont ezért került be a batyuba a Mordor és az Evil Within is. 15-15$ már több mint jó ár. 😃 Ami kb 3750ft/game. Mostanába lemezesen nem lesz ennyi az áruk az tuti.

Am ez a Karácsonyi akció csak Európai vagy jön az USA store ba is?

[ Szerkesztve ]

(#36899) varadigabor válasza oriic (#36891) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát MMO-hoz szerintem túl jó a grafikája:D De ha ilyen szép lesz a játék akkor nagyon nagyot alkottak.
Amúgy csizmából meg az élet erő csíkból ítélve valamilyen shooterre gondolnék, az iránytűből meg hogy ilyen kaland/survior féle, jelez is térképen valamit amikor tartja. ( Ellenséget vagy amit meg kell keresni.)
Meg még volt ilyen kör alakú növényes kijelző is , lehet van valami nővényes képessége is van. Végén ki is nőt egy kis nővény.

Szerintem ültetni kell egy nővényt (ami a végén is van), az nem tetszik annak akinek a földjére ültetted, mert kukoricát akart vetni oda, és küld katonákat neked meg túl kell élni, meg meg kell menteni a kis nővényt :))

Gamestar oldalán írták hozzászólásbán hogy a PS4 ezt a grafikát nem bírja el :DDD Hát ha meg nézzük mik jöttek ki PS3-ra mikor megjelent és milyen szép grafikájú játékok jöttek ki a generáció végén.Nagyon nagy fejlődés volt. Szerintem bőven van tartalék a PS4-ben , szerintem meg se mutatta az igaz erejét.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36900) oriic válasza varadigabor (#36899) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a másik meg hogy Emagon, visszafele No Game. Szóval lehet hogy egy új szolgáltatás?

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.