Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) varadigabor válasza tepenzed (#36250) üzenetére


varadigabor
senior tag

VaradiGabor
am nézzem azért van pár felugró fa stb remélem javítják

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#36252) kovsol


kovsol
titán

Dragon Age és a LBP3 is annyira csábít, de nem akarok ennyi pénzt elkölteni ebben a hónapban játékra. :B

May the Force be with you!

(#36253) Thodeus válasza kovsol (#36252) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Dragon Age-t én is nyúznám, de szerintem áttolódik jövőre nálam. :)

(#36254) mlinus


mlinus
őstag

dragon age nagyon jól sikerült, játszottam vele 3 órát kb és még mindig az első területen vagyok az intro után. Rengeteg a látnivaló, és nagyon szép.

(#36255) Garada válasza kovsol (#36252) üzenetére


Garada
őstag

Én is elég sokat költöttem már, de valahogy nehéz megállni. :DD

(#36256) BabMester válasza Bencus88 (#36245) üzenetére


BabMester
senior tag

Én egy ubisoft oldalon aktiválható kódot kaptam, a cd mellé tegnap előtt, azóta is várom az e-mailt h hogy kapom meg ps-en a tartalmat.. :D

(#36257) BabMester válasza mfranky (#36238) üzenetére


BabMester
senior tag

Én nem játszottam egyik előző részével sem, kiprobaltam shareplay-en ezt is GTA-t is, a FC jobban megfogott, egyáltalán nem bántam meg, nemtudom mikor kötött le ennyire játék.. talán a Warcraft 3 :DDD

(#36258) Bencus88 válasza BabMester (#36256) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ugyan ez a helyzet....

Ahj ne írjatok már ennyi jót a Dragon Age-ről :D Na mind1 megvárom ezt a Black Friday-t aztán ha nem lesz semmi akció elcserélem a far cry-ra :DDD

(#36259) SzlobiG válasza mlinus (#36254) üzenetére


SzlobiG
félisten

Drgaon agere én is kíváncsi lennék, de sajna nem fér bele az időbe. :(

Nálam Gta-Fc4 azt max utána.

Frostbite 3 motor hajtja azért jó a graf.

(#36260) ForRedGlory válasza kovsol (#36252) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem mondod? FC4 Kyrat Edition, GTA V, Assassins Creed Unity PC-re es X1-re is komboban a Balck Flaggel. Baratnomnek megvettem a Dragon Aget, most meg magamnak az NBA 2K15-ot. Inkabb nem szamolom ki, hogy mennyi volt.

(#36261) sittes79 válasza SzlobiG (#36259) üzenetére


sittes79
addikt

Tényleg jó, igaz rohadt sok az fps drop főleg PC után lehet látni.

(#36262) Yummy


Yummy
tag

Nektek milyen hangokat ad ki a ps4? Most hazahoztam albibol, osszeraktam izzitanam es rogton feltunt, hogy elinditva egy jatekot furcsan zizeg vagy nem igazan tudom leirni milyen. Mintha tetovalnanak csak halkan. Eddig ilyet nem igazan hallottam, nem tunt fel. Most rogton. Ha kilepek jatekbol abbahagyja. Digitalisnal es lemezesnel is. Mi lehet ez szerintetek? Normalis vagy valami kinja van? Nyilvan ti se tudjatok helyettem eldonteni, de hatha valakinek van hasonlo.

[ Szerkesztve ]

(#36263) gyuribácsi88 válasza Yummy (#36262) üzenetére

A hidegről ahogy bevitted a lakásba egyből be is kapcsoltad :F Ha nem, akkor kifogtál egy hibásat. Vannak játékok amik alatt eléggé teker a venti, de nem zizeg.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36264) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#36260) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Halo: Master Chief Editiont el is felejtettem mondani :D

(#36265) Yummy válasza gyuribácsi88 (#36263) üzenetére


Yummy
tag

Reggel 8kor hoztam haza kb 10perce kapcsoltam be szoval ez nem lehet. Venti olyan mint volt, nem teker jobban :S az a baj hogy az ilyen hallott dolgokat nem lehet leirni. Lehet nincs baja, csak 40 centire ulok tole, albiba meg messzebb, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#36266) gyuribácsi88 válasza Yummy (#36265) üzenetére

Hát akkor passz, húzd ki belőle a kábeleket és rázd meg, lehet szállítás közben elmozdult, vagy ne adj isten letört benne valami. Mást nem tudok elképzelni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36267) Yummy válasza gyuribácsi88 (#36266) üzenetére


Yummy
tag

Felvettem telefonnal, odaraktam a gephez kozel az elejehez, a videon hallani hogy milyen.

http://m.youtube.com/watch?v=BRpuMe9x1xM

[ Szerkesztve ]

(#36268) gyuribácsi88 válasza Yummy (#36267) üzenetére

Hát ez elég érdekes, nem kéne neki ilyen hangot adni :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36269) Yummy válasza gyuribácsi88 (#36268) üzenetére


Yummy
tag

Hat ez rohadt jo vihetem vissza ezt a gepet is?

(#36270) n000rbi válasza Yummy (#36269) üzenetére


n000rbi
senior tag

Én vinném... honnan van?

(#36271) d3tox1c válasza Yummy (#36269) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Is?

(#36272) Yummy válasza n000rbi (#36270) üzenetére


Yummy
tag

Konzolvilag. Egyszer mar vittem vissza gepet hogy akadnak jatekok, lehet merevlemezhiba volt, sony markaszervizbe kellett vinni, csereltek, szoval ez elvileg mar cseregep. Most megint varni heteket, hat a tokom kivan eskuszom. Mi a jo isten baja lehet

[ Szerkesztve ]

(#36273) gyuribácsi88 válasza Yummy (#36269) üzenetére

Mi az hogy ezt is? Az összes hibásat te fogod ki vagy mi? Hol vetted remélem nem tesco-ban vagy a media markt-ban vagy ilyen helyen? Ahol a túlfizetett alkalmazottak a dobozok rugdosásával vezetik le a feszkót :DDD

Szerk; hát konzolboltosok azért nem barbárkodnak, szóval elképzelhető hogy elvagy átkozva! Legközelebb vedd meg azt a 3 paprikát egy százasért az aluljáróban, vagy így jársz :D

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36274) Yummy válasza gyuribácsi88 (#36273) üzenetére


Yummy
tag

Irtam elozobe

(#36275) Yummy válasza gyuribácsi88 (#36273) üzenetére


Yummy
tag

Az a baj h most hirtelen feltunt ez a hang. Elotte tenyleg nem hallottam, vagy nem figyeltem de ha ti is irjatok hogy nem normalis... nyilvan videon hangosabb mert hozzerintettem a gephez, messzebb ulve alig vagy nem is lehet hallani de idegesit.Pedig most hoztam el a Dragon Age-t de jelen pillanatban szetb@sz az ideg es ki se probalom szerintem...

(#36276) haddent válasza gyuribácsi88 (#36200) üzenetére


haddent
addikt

Velem, és én sem de a többiek sem. UBISZOFTTTTT :R

(#36277) gyuribácsi88 válasza haddent (#36276) üzenetére

Még jó hogy ezzel reklámozták a játékot :D

Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik a játék :)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36278) nubyy válasza Yummy (#36275) üzenetére


nubyy
aktív tag

Enyem is ad neha (havonta 1x kb.) furcsa hangokat, ehhez hasonlo csak hangosabb (menuben hangosabb mint a venti). Januar vegen vettem, elso naptol kezdve ilyen. Ilyenkor csak megbillentem es abbahagyja. Nem foglalkoztam (nem is fogok) vele mert tokeletesen mukodik. X360-am is fura hangokat adott eleg gyakran elso naptol kezdve, 6,5 eves gep - sosem volt vele gond pedig nem 1x 24 orakat ment folyamat. Sztem nem kell izgulni miatta addig amig nem kezd fagyni/crashelni/tulmelegedni.

[ Szerkesztve ]

(#36279) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Sziasztok lenne egy kérdésem Far cry 4-hez ha egyik barátomnak meg van a játék akkor ingyen lehet annyi időre coopozni hogy irányítsd a helikoptert egy oupostnál? Tudjátok amit annyira mondtak e3 kor.

(#36280) fader_


fader_
csendes tag

Sziasztok,

Segítsetek ki légyszi.

Adott a következô állapot:
Destiny magyar dobozos
PS4-en van egy US acc amin van a Plus is. Itt játszom a játékkal.
Megvenném a Season Pass-t, de itt kicsit elakadtam.
Annyi világos, hogy a magyar storeban kell megvennem, mivel a játék is az.
Ezután látni fogja az US acc is a DLC-t?
Vagy benyaltam, mert nem a magyaron van a Plus és kezdhetem az egészet
elölrôl a magyar acc-on.

Köszi

(#36281) Madwe válasza fader_ (#36280) üzenetére


Madwe
nagyúr

A magyar accon megveszed a dlc-t s letöltöd. Innentől kezdve az us acc is látni fogja elméletileg...

(#36282) shunter válasza Madwe (#36281) üzenetére


shunter
aktív tag

Így van. De én még annyival kiegészíteném, h a HUN acc ot primary be kell tenni, az USA acc ot pedig secondary be.

[ Szerkesztve ]

(#36283) BabMester válasza SAABPEPE (#36279) üzenetére


BabMester
senior tag

2 órán át tudtok együtt játszani egyhuzamban, letoltod a trialt, küld barátod egy Keys of Kyrat nevű kódot és mehet a móka :)

(#36284) modflow


modflow
veterán

Tegnap megvettem a Far Cry 4-et. Azért elég durván drága egy játék.
Viszont valami iszonyat szépen néz ki és élvezetes, hangulatos játék.
Néha viszont a PS4 úgy zúg, hogy csak na.

A hud átláthatósàgát lehet változtatni?
Csak mert plazmán ez gázos lehet.

[ Szerkesztve ]

(#36285) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Miaz mindenkinek elkezdett zugni a ps4-e?

Asus Rog Phone 6

(#36286) Scoo_HU


Scoo_HU
újonc

Sziasztok! Olvasgattam a fórumot, de pár kérdésem azért még mindig lenne:
1: Az oké, hogy csinálok US acc-ot, de alapból a géphez lesz már korongos játékom. Ha jól sejtem a lemezes játékokkal tudok us acc alatt is játszani, igaz?
2:Ha igen, akkor DLC-t tudok e letölteni hozzá usa acc alatt (tippem, hogy nem) vagy magyar acc-ot kell csinálnom és ott kell letölteni a dlc-t?
3: Ha ez utóbbi, akkor az usa acc látni fogja a dlc-t?
4: A dlc-ket egyébként meg lehet osztani a haverommal?
5: Haverom itthon vett psn éves előfizetést. Tudja azt usa acc-al használni vagy azzal csak magyar acc-al lehet?
6: Ha utóbbi, akkor az lehetséges hogy nekem usa accom van, én vásárlok, megosztom vele a cuccokat és tud ezekkel játszani, multizni a magyar acc-al (szerintem igen)?
7: Ha már multi: us acc-al destinyzek, akkor magyarokat fog körém rakni? Szerintem valószínűleg ip alapján rakja az ember köré a játékosokat, nem acc után, de kitudja. Ha csak usásokat rak, akkor lagolna mint a dög, ahogy a többi multi is.
8: az lehetséges, hogy a vásárlást és a megosztás usa acc alatt csinálom, de egyébként magyar accal játszok a gépemen? (bár nem zavar ha csak usa accom van)

Sok kérdés volt tudom, de szeretnék felkészült lenni, amikor jövőhéten megjön a gép. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

(#36287) fader_ válasza Madwe (#36281) üzenetére


fader_
csendes tag

Köszönöm mindkettôtöknek! :)

(#36288) krx21 válasza modflow (#36284) üzenetére


krx21
nagyúr

Miért drága? Pont annyira mint a többi játék... Sajnos a plazma átka... Valaki mégis azt ajánlja játékra...

(#36289) modflow válasza krx21 (#36288) üzenetére


modflow
veterán

Úgy értem mindegyik PS4 játék drága. Azért 17ezer egy játékért, basszus....,amikor a minimálbér nettóban nem tudom 70 körül van...

Van olyan játék, amiben lehet állítani a HUD áttetszőségét, igazán nem lenne nagy kunszt belerakni.

(#36290) MasterMark válasza krx21 (#36288) üzenetére


MasterMark
titán

Egy kis ghost-tól nem lesz baja, csak ésszel kell.

Switch Tax

(#36291) SAABPEPE válasza BabMester (#36283) üzenetére


SAABPEPE
tag

Az oké de ezt az ingyenes share play 2 játékos kent hogy Hurkal vagy és helikopterről támogatsz azt nézted màr milyen a valóságba ? Vagy ehelyett van a 2 órás kulcsos jatek ?

(#36292) kovsol válasza modflow (#36289) üzenetére


kovsol
titán

Biztos nem azok vesznek PS4-t akik minimálbérből élnek. Ez a magyar valóság. Öcsém pl konkrétan fél év alatt nem keres annyit, mint én havonta! Miközben ő kigürizi a belét, én meg az időm felében netezek a cégnél. Ez van amikor valaki olyan melót végez amihez kevesen értenek, a másik meg olyant amit az utcáról behívott random emberek 90%-a meg tud csinálni pár óra betanítás után. Az a gond, hogy Kínával versenyzők már olcsóságban, pedig inkább a hatékonyságot, és a minőséget kellene növelni, nem az árakat vinni lefele.

(#36290) MasterMark én még mindig azért vagyok a plazma ellen, mert én ha veszek valamit berakom a szobába használni akarom, nem pedig ilyen bejáratási időszak, és a kontrasztot se nagyon szabad állítgatni míg be nem járatod, meg figyelni, hogy szellemképes-e már stb. Ennyit nekem nem ér az egész.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#36293) Madwe válasza shunter (#36282) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet több acc is primary egy gépen, nem muszéj usat secondaryn tartani, de igen, hunnak primarynak kell lennie...

(#36286) Scoo_HU
1. igen
2. magyar acc kell hozzá
3. igen, ha a magyart primaryvé teszed a gépen
4. lényegtelen a kérdés, amúgy igen, ha az usa acc is primary a gépen. de mindkettő lehet primary, azaz usa és magyar acc is tud akármivel játszani ami rajtuk van.
5. itthon lehet többfélét kapni. ha hu előfizetést vett, az csak huba jó.
Előfizetés váltásnál ha tervezel arra figyelj (pl mert most használsz 1 éves hu ps+-t, majd 1 év múlva áttérnél usara mert ott olcsóbb) hogy az addig hun megvett ingyenes havi játékokat elbukod, mert az csak addig a tiéd, amíg az adott accon van ps+od, s a hun neked nem lesz onnantól. Valamint a felhőbe a save game-eket csak annak az accnak teszi fel amelyiknek van ps+a, ha ez szempont. Multizni mindegyik accal tudsz, mindegy melyiknek van +a, ha mindegyik primary.
6. ugyanazon a gépen? ott megoldható, ha usa acc primary, akkor magyar látja. Ha nem, akkor is megoldható, hogy az ő gépén lesz primary az accod, de akkor a t gépeden nem lehet az, csak secondary. Ha az övé pl a magyar acc, akkor azt meg a te gépeden teszed primaryra. S te az usa accal lépsz be, ő meg a magyarral, s mindneki mindenki játékával tud játszani - ha nem megy a psn, akkor viszont csak a primarys accal tudtok majd...
7. magyarokat rak
8. lehetséges, kivéve ha haverodnak is másik ps4e van, és accot akartok osztozni. Ha csak 1 ps4ről beszéltél, akkor simán játszhatsz akármelyik accoddal, ha mindegyik primary.

(#36294) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Azért a GTA igencsak betud szaggatni nappal a városba cirkálva. :U

Ez vajon SSD-vel jobb lenne, vagy nincs hozzá köze?

(#36295) tepenzed válasza SzlobiG (#36294) üzenetére


tepenzed
őstag

amúgy jah ha nagyon gyorsan megyek pl infernoval akkor rendesen idegesít :S

[ Szerkesztve ]

(#36296) front3r válasza tepenzed (#36295) üzenetére


front3r
őstag

De ez sokkal rosszabb volt lastgenen? :Y Azt mondják ott elég alacsony volt a framerate, és hogy a nextgen verzió az megváltás.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#36297) SzlobiG válasza front3r (#36296) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem amikor így akad olyan 20FPS körül lehet. Tényleg nagyon zavaró tud lenni.

(#36298) N@idia válasza SzlobiG (#36294) üzenetére


N@idia
őstag

Az SSD a töltési időt csökkenti le! Az FPS ingadozást azt nem tudod befolyásolni,ha csak a játék fejlesztői nem javíthatnak rajta vmit amit udpadte-ként frissítenek később. Egyébként videókon néztem frame rate tesztet van ahol 18-ra is beesik és mintha XONE jobban futna... ;] Nem akarok videót linkelni se vitát szítani ez csak megjegyzés volt... :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#36299) shunter válasza Madwe (#36293) üzenetére


shunter
aktív tag

Igen, de 2 primary acc között nem osztozik a tartalom. Csak ha az egyik amelyiken játszanánk secondary. Vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

(#36300) tepenzed válasza SzlobiG (#36297) üzenetére


tepenzed
őstag

mintha az uj patchben jobb lenne az fps ha nagyon gyorsan megyek?!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.