Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem.

Már tegnap óta, akárhányszor próbálom elérni a Playstation Store-t a PS4-ről mindig sikertelen próbálkozásokba futok. Még az az üzenet sem jelenik meg, hogy az ön nyelvén nem érhető el a Store.

Ennek ellenére a fiókommal be vagyok jelentkezve a PSN networkbe a konzolom és számítógépemről mindig sikeresen bejelentkezem a Playstation Store-ba, akkor is amikor a gépről nem sikerül

A kérdésem az lenne, hogy

- tényleg ennyire rosszul működik a PS Store elérés a gépről vagy
- Nálam van valami probléma, ami miatt ennyire nehézkesen működik
- esetleg beállításokkal kellene játszanom vagy
- Wifi helyett LAN-on kellene az Internetre csatlakoztatnom ?

Köszönöm!

(#36352) kovsol válasza mattheus (#36351) üzenetére


kovsol
titán

Fel van telepítve a legfrisebb update?

May the Force be with you!

(#36353) mattheus válasza kovsol (#36352) üzenetére


mattheus
őstag

igen. Legfrissebb update fent van, de régen is eléggé problematikus volt a csatlakozás. És amit kifelejtettem, hogy annak ellenére, hogy nem érem el a store-t, a trófeákat tudom szinkronizálni...

[ Szerkesztve ]

(#36354) mattheus válasza mattheus (#36353) üzenetére


mattheus
őstag

Plusz még annyit tennék hozzá, hogy indításkor még mielőtt nem indítanék el semmi játékot
nagyobb eredményességgel érem el a PS store-t mint játék után...

(#36355) ForRedGlory válasza mattheus (#36354) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lepj ki a jatekbol. Engem kizarolag akkor enged be ez a nagyszeru PSN, ha eppen nem vagyok jatekban. Szoval nem enged be, ha csak a PS gombbal lepsz ki. Be kell zarni (options -> close).

[ Szerkesztve ]

(#36356) mfranky


mfranky
őstag

2 türelmes 27-28-as szintű emberkét keresnék destiny weekly heroic strikehoz, hogy végre kapjak egyetlen egy darab strange coint és tudjak venni egy exotic cuccot! :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36357) perge666


perge666
veterán

Üdv.
GTA 5-el még mindig vannak gondok,nem lettek javìtva?
Még nincs PS4-em,de erôsen gondolkodok rajta,mert ahogy olvasgatok utàna,nem sok nextgen érzésem van. :(
Lehet vàrok még vele néhàny hònapot.....

(#36358) daneel92


daneel92
tag

sziasztok!
tudnátok ajánlani ps4hez jó minőségű, VEZETÉKNÉLKÜLI fejhallgatót? kb 40ezerig tudnék elmenni árban.

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#36359) kovsol válasza perge666 (#36357) üzenetére


kovsol
titán

Mi az a nextgen érzés? :D PS3 verzió 1120×630 felbontáson futott. Igazából nem írták újra a grafikus motort, és így megy most 1920x1080 felbontáson, szebb textúrákkal.

May the Force be with you!

(#36360) perge666 válasza kovsol (#36359) üzenetére


perge666
veterán

Mondjuk az,amit a PC-m se tud,de hiàba nem gamer gépem van,a jàtékok 90%-àt Full HD-ban tolom High felbontàson,néha van hogy 1-2 dolgot lejjebb kell vennem picit.
De azt mondjàk hogy kevés lesz a 2GB-os 7850-em a GTA5-höz,ezért fejlesztés helyett lehet újra visszapàrtolok a konzolra.
PS3-at màr nem szeretnék,/Szerintem visszalépés lenne a PC-hez képest/de a PS4 nagyon izgatja a fantàziàmat.
Màr csak a GTA és a Last Of US miatt is megérné beruhàzni egyre,a többi exkluzìv cìmrôl nem is beszélve!!

[ Szerkesztve ]

(#36361) mattheus válasza ForRedGlory (#36355) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm a tippet, de mindig így csináltam és sosem segített.
Most úgy tűnik, hogy ha bekapcsoláskor rögtön belépek, akkor elérem a tartalmat (3x működött egymás után)
még akkor is ha a játék fut a háttérben utána.

Annyit még megtettem tegnap este, hogy nyomtam egy very email address-t. Nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban van-e .?

[ Szerkesztve ]

(#36362) kovsol válasza perge666 (#36360) üzenetére


kovsol
titán

Majd ha kijön a PC-s verzió, és kint lesznek a tesztek akkor ráérsz szerintem ezen agyalni. Addig minden csak pletyka. Amúgy ha nem megy el egy 7850 2GB kártyával, akkor nagyon sok ember kiveri a hisztit.

May the Force be with you!

(#36363) ForRedGlory válasza mattheus (#36361) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Erdekes. Nekem pont forditva jo, mint neked. :D Jo lenne, ha vegre bugmentesitenek ezt a szart. 1 ev alatt nem sikerult :(

[ Szerkesztve ]

(#36364) sting2 válasza daneel92 (#36358) üzenetére


sting2
addikt

Pulse Elite - bomba kis cucc, ( nem azért mert Sony!..) - 35K - közepes mikrofon tulajdonságokkal.
Creative Sound Omega Recon 3 D - Ez egy lépcsővel feljebb van hangban, de - 48K - közepes mikrofon tulajdonságokkal.
Ezek néha vannak használtan, érdemes lecsapni rájuk.

Ennél csak drágábban vannak, vagy egyáltalán nincs semmi.
Illetve, Turtle Beach fejesek de azok is bőven megugorják a keretet, legalább egy 10-essel.

Közhely, de jó tisztában lenni vele:

" Minőségi élet, minőségi felszerelést kíván "

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#36365) perge666 válasza kovsol (#36362) üzenetére


perge666
veterán

Lehet az lesz hogy vàrok,de 2 ünnep között leàllàskor jò lett volna GTA-zni. :(((
Minimum félévet biztos elleszek vele,ha egyszer végre sikerül hozzà jutnom!!

[ Szerkesztve ]

(#36366) optikal válasza daneel92 (#36358) üzenetére


optikal
tag

Sony wireless gold 2.0 piszok jó hangzása van én is ezt használom. 20-22k

PSN:Optikal89

(#36367) tepenzed válasza perge666 (#36360) üzenetére


tepenzed
őstag

ugyanez a kártyám van,de ez már kevéske,egy ilyen sandbox játék nagyon meg fogja fingatni, persze medium az valszeg még menni fog neki

(#36368) perge666 válasza tepenzed (#36367) üzenetére


perge666
veterán

Lehet médiumon is szebb lesz mint PS3-on.
Ha szépen fog futni vele,màr több mint jò.

Szerintetek karàcsonyra leakciòzzàk majd a gépet?
Vagy marad az àr,csak dobnak hozzà 1-2 kiegészìtôt,jàtékot??

(#36369) tepenzed válasza perge666 (#36368) üzenetére


tepenzed
őstag

jah bocs én azt hittem a ps4 verziót szeretnéd

(#36370) optikal válasza perge666 (#36368) üzenetére


optikal
tag

Leárazni nem hiszem hogy fogják mert még eléggé új max dobnak hozzá 1-2 játékot.

PSN:Optikal89

(#36371) mfranky válasza kovsol (#36359) üzenetére


mfranky
őstag

Így van...szerintem sokan azért hiányolják a "nextgen" érzést, mert full hd tévék már sokkal régebben vannak a piacon, mint ilyen felbontáson futó konzol játékok...az keveri meg az embereket, hogy most ebben fejlődtek a játékok, a framerate és a felbontásban...aki csak ránéz, akinek a tévén ugyanúgy néz ki egy ps3 és ps4 játék, annak soha az életbe nem tudod megmagyarázni ez miért nextgen...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#36372) perge666 válasza tepenzed (#36369) üzenetére


perge666
veterán

Vacillàlok. :U
Szeretnék nagyon PS4-et,de nagyon bele kell nyúlnom a zsebbe,és most csalàdi hàzra spòrolunk.
Ha el tudnàm adni jò àron a PC-met,1 percig sem haboznék a vétellel.
Lehet meg kellene hirdetnem.

(#36373) mrhitoshi válasza kovsol (#36362) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Pedig hiszti lesz, ez biztos. :D Mindenki azt gondolja, hogy majd 4K-ban futtatja a GTA-t, mert az idióta sajtó ezt mondja, aztán majd jön a pofára esés.

PS4

(#36374) tepenzed válasza perge666 (#36372) üzenetére


tepenzed
őstag

azzal a kártyával semmikép ne vegyél ps3-at,mert még mediumon is agyonveri a ps3 grafikáját,nagy pazarlás lenne csak a gta miatt megvenni egy régi konzolt,inkább sporolj ps4-re aztán majd jöhetnek az újabb játékok arra :)

[ Szerkesztve ]

(#36375) shunter válasza perge666 (#36360) üzenetére


shunter
aktív tag

Ha nem vagy full maximalista akk érdemes beruháznod egy PS4/One ba. A PC két a jövőben tuti fejlesztgetni kell. Már most látszik, h egyre nagyobb gépigényeket követelnek az újabb és újabb game ek. És ez később még durvább lesz. Viszont a konzolok vinni fognak mindent. Ha nem is Ultra szinten, de még mindig simán élvezhető minőségbe.

[ Szerkesztve ]

(#36376) perge666 válasza tepenzed (#36374) üzenetére


perge666
veterán

Làtom egy rugòra jàr az agyunk. :D
Most is meg lenne rà a pénz,de sokallom,meg menyasszonyom kiakadna hogy megint veszek egy mûszaki cikket,és a hàzprojekt meg itt van a nyakunkon.

shunter : Teljes mértékben igazad van,de attòl is félek hogy megint úgy jàrok mint anno a PS3-nàl,megvettem a megjelenésekor,és 2x volt szervìzben az elsô évében. :(((
Aztàn mikor megvettem a Slimet,azzal màr semmi problémàm nem volt.
Lehet ezt is hagyni kéne még hogy had forrja ki magàt!

[ Szerkesztve ]

(#36377) sting2 válasza perge666 (#36376) üzenetére


sting2
addikt

A ház projekt mellett eltörpül egy új konzol ára, nem oszt/nem szoroz szerintem.
Legalább nagyobb kedvel spórolsz a következő 1-2 évben, hiszen a " te Egód " már ki lett elégítve. ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#36378) Dexar007 válasza shunter (#36375) üzenetére


Dexar007
veterán

Ha gonosz akarnek lenni,akkor azt mondanam,hogy itt az ACU ami 18 es 20 fps kozott ingadozik, ott a GTA 5 amit tobb evig fejlesztettek es eljutottak odaig,hogy a nagy keresztezodeseknel beesik az fps 20 kornyekere, mikozben elsimitas szinte nincs is rajta. ;]

Give me your cum,bull!

(#36379) mrhitoshi válasza perge666 (#36376) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A PS4-gyel nincs sok nagy probléma. Max annyi, hogy a kontroller gumija nagyon hamar elkopik.

PS4

(#36380) shunter válasza perge666 (#36376) üzenetére


shunter
aktív tag

Ha egyszer belenyúlsz egy hibásba az nem azt jelenti, h mindig belefogsz nyúlni. Lásd: Amit vettél Slim már patent volt. Am meg a PS4 kezdete óta elég minimális a hibaarány. Persze voltak/ vannak bajok. Itt is volt aki megosztotta a panaszát de százalékosan akk is kevés. Te meg ha új gépet veszel az már nem első gyártású PS lesz.
Am meg ha egybe megterhelő a PS vétel, akk érdemes részletre venni. Thome nál ha ott van a net előfizetésetek akk kamatmentesen kihozható 1év re.

(#36381) shunter válasza Dexar007 (#36378) üzenetére


shunter
aktív tag

Nem vagy gonosz, de sztem:
Abszolút nem mérvadó. A fejlesztők hanyagsága. Kb ennyi...
Ne nézzük már a Sony mérnökeit ennyire hülyének. Azért van tapasztalatuk a szakmába. Csak tudták, h mit raknak össze 5-7évre.
A hw adott már csak a fejlesztőkön múlik minden. Na meg tudjuk, h manapság divat félkészen kiadni gémeket és utólag befejezni. És ez a trend a nagy RockStart is utolérte 😒

[ Szerkesztve ]

(#36382) Dexar007 válasza shunter (#36381) üzenetére


Dexar007
veterán

Vagy nem,es ugy voltak vele,hogy mostani ciklus 3-4 eves lesz.Aztan majd szepen lassan adagoljak be az embereknek,hogy ideje valtani. :DDD

Give me your cum,bull!

(#36383) cyberkind válasza Dexar007 (#36382) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lesz 3-4 év.
Rengeteg pénz egy ilyen konzolt kifejleszteni aztán életben tartani.
Meg 3 év múlva még mindig gyenge lesz a hardver a 4K-hoz.

Paranormal Cocktivity

(#36384) krx21 válasza Dexar007 (#36382) üzenetére


krx21
nagyúr

Legyen 3-4év... Legalább hamarabb lesz PS5... Ez mindenkinek jó lenne... Mármint a játékosoknak...

(#36385) tepenzed válasza krx21 (#36384) üzenetére


tepenzed
őstag

hát rohadtul nem lenne jó, a sok digitális játék után, de nem is aggódom, mert biztos hogy lesz vagy 5 év

ha még egyátalán lesz olyan hogy konzol,mert szerintem lassan ideje áttérni a felhő alapú gamelésbe, persze majd csak ha mindenki elér oda,ahova a Digi

[ Szerkesztve ]

(#36386) Damage401 válasza mfranky (#36356) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia, LikeDamage201 a nick. Folyamatosan Destinyzek mikor az idő mengedi a haverokkal együtt. Warlock 29

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#36387) Nescafé


Nescafé
őstag

Szia
GTA V - nállatok is van amikor belassul ?

 iPhone 15 Pro

(#36388) optikal válasza Nescafé (#36387) üzenetére


optikal
tag

Most nem is tudok felcsatlakozni.A kérdésre a válasz pedig igen eléggé be lassul néha.

PSN:Optikal89

(#36389) SzlobiG válasza Nescafé (#36387) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen sajnos főleg egy gyors géppel nappal.

(#36390) krx21 válasza SzlobiG (#36389) üzenetére


krx21
nagyúr

Néztem videókat vs X1-el, és alapvetően mintha a ps4 swappelési gondok miatt akadna, a X1 pedig lőerő miatt... Érdekes, de akkor már ez a jobb helyzet szerintem, mert talán ezt könnyebb javítani, bár ki tudja... Megfigyelhető, hogy egy akadós kereszteződéseknél, ha visszafordulunk, már nincs meg a kellemetlen jelenség...

[ Szerkesztve ]

(#36391) m.hegyi


m.hegyi
tag

Tisztelt Tagok!

3 napja egyfolytában ledob az Ea szerver a meccs kezdése után 1-2. percben. Legyen ez UT, Seasons, Pro Club, szóval bármelyik játékmódban.
Internet megmarad, próbáltam más játékban a multit, a Tlou-ban nem dob ki multiban, csak a Fifa-ban.

Ötlet?
Előre is köszi!

(#36392) Dexar007 válasza krx21 (#36390) üzenetére


Dexar007
veterán

Kivancsi lennek,hogy ssd-vel is ugyanez lenne-e a helyzet.

Give me your cum,bull!

(#36393) SzlobiG válasza krx21 (#36390) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szimpla optimalizálás semmi más a 4. Rész is ugyan ilyen volt ez pc még rosszabb lesz. Látom előre a sírást majd.

(#36394) krx21 válasza Dexar007 (#36392) üzenetére


krx21
nagyúr

Én is... Félek, ha javulna is nem eleget... De majd csak valaki kipróbálja... Bár az lenne a legjobb, ha patch fórmájában megoldását... Ezért kell sírni a neten, hátha hat rájuk...

[ Szerkesztve ]

(#36395) cyberkind válasza SzlobiG (#36393) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre csak ezt lehet írni:

:D

De boxon is ilyen, majd jön még patch azt mindenki boldog lehet. :)

Paranormal Cocktivity

(#36396) Dexar007 válasza krx21 (#36394) üzenetére


Dexar007
veterán

Igazabol az a baj,hogy ha tobb ev alatt nem sikerult normalisan osszerakni,akkor nem hiszem,hogy egy par gigas peccstol amit par het alatt osszedobnak attol barmi is javulna.
Persze a 4-5. peccs mar lehet hoz valtozast,mint a pc-s verzional.

Give me your cum,bull!

(#36397) kovsol válasza Dexar007 (#36396) üzenetére


kovsol
titán

Kétlem, hogy évek óta fejlesztik. Csak amikor meglátták, hogy milyen jól fogyott a x360/ps3 verzió, akkor vérszemet kaptak, és gondolták jól meg kellene fejni még az új konzolosokat is.

May the Force be with you!

(#36398) gyuribácsi88 válasza cyberkind (#36395) üzenetére

Ezt igazán kihagyhattad volna.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36399) Dexar007 válasza kovsol (#36397) üzenetére


Dexar007
veterán

..Es igazuk is lett,mivel mindket esetben elso napos vetel volt nalam.Pedig a ps3-as verzioban is benne volt kb 50 oram.
,,Ez üzlet,nem szemelyes" ;]
Sot igazabol a Rockstar helyeben en meg kiadnam Wii U-ra is,10-15 fps-sel majd eljatszogat a paraszt.
Ha pedig telespamelik a forumokat anyazo levelekkel akkor ,,majd megunjak,es hazamennek" ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#36400) SzlobiG válasza krx21 (#36394) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem meg nem fog ez javulni, de engem már nem is érdekel a játék jó én elvagyok vele így is. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.