Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262051) zozika84 válasza Mike (#262024) üzenetére


zozika84
őstag

Sajnos az :(((

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#262052) Deck válasza zozika84 (#262051) üzenetére


Deck
titán

Jó reggelt! :C ;]

PS5

(#262053) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#262049) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon félreírtam, nem Store, hanem az üzenetküldős app. :B :D

Sic Parvis Magna

(#262054) Deck válasza 30z.Samu (#262053) üzenetére


Deck
titán

Te meg visszaírtad, hogy: L2P ;]

PS5

(#262055) zozika84 válasza Deck (#262052) üzenetére


zozika84
őstag

Eltemetett a meló :C
Csodás esős reggelt utólag is ;] :P

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#262056) Mezcal válasza Frod (#262041) üzenetére


Mezcal
addikt

Próbáld ki a PUBG-t egy Apex után, lassított felvétel, döcögős, elavult, igénytelen, a HDR grafika ide vagy oda. Na az tényleg a végét járja, ha nem csinálnak valamit. Én töröltem PS-ről mert kibírhatatlan lassú a játékmenet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262057) Steve1207 válasza 30z.Samu (#262049) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem szerencsére 10-15 üzim jött össze max benne, tiltottam is a francba őket, de amúgy kulturált társaság volt szerintem. Harcok után nyomtuk, hogy szép küzdelem stb emókat akkor is, ha épp kikaptunk. Szerintem egy MK-ban sokkal több a gyökér.
Azért kíváncsi lennék, hogy aki online fifázik pl az mit kaphat :DDD

.

(#262058) TCr válasza Mezcal (#262056) üzenetére


TCr
veterán

Technikailag és grafikailag egyaránt egy hulladék bétának sem nevezhető sz@rgalacsin, 10 perc után törlésre került nálam. Szégyen ezért pénzt kérni, pénzt adni (támogatva ezzel) meg még inkább az.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262059) Frod válasza Mezcal (#262056) üzenetére


Frod
addikt

Igazából Apex után minden lassúnak tűnik, pláne movement-ben.
De most s6 eleje óta pihentettem, addig COD:MW pörgött - na most visszamentem, és egy lomhább karakterrel (pl Caustic) már az Apex is lassúnak érződött :D
Azóta BH-dal megyek, helyreállt a lelki békém.

Pubg-t sosem játszanék, taszít ez a 2005-ös vibe-ja a kinézetének (vagy csak kizárólag olyan streamereket láttam akik "mindent low"-ba játsszák, hogy legyen 250+ fps).

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#262060) 30z.Samu válasza Steve1207 (#262057) üzenetére


30z.Samu
félisten

Óóó, voltak csodák a Dragon Ball-nál is. :D

Sic Parvis Magna

(#262061) saelin válasza Mezcal (#262056) üzenetére


saelin
veterán

Nálam a Pubg az ilyen ratyi Cusine royal és hasonlók szintjén van. Egy Apex vagy Fortnite sokkal igényesebb alkotás. Az Apex igazi AAA BR.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262062) 30z.Samu válasza saelin (#262061) üzenetére


30z.Samu
félisten

Viszont ettől a játéktól nem vehetjük el azt, hogy letette a BR terjedésének az alapkövét. Oké, volt más előtte is, de igazán a PUBG futott be először.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#262063) Rage47 válasza 30z.Samu (#262062) üzenetére


Rage47
veterán

attól még sz.r maradt :D
Apex 4ever

(#262064) 30z.Samu válasza Rage47 (#262063) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sose állítottam az ellenkezőjét. :D

Sic Parvis Magna

(#262065) saelin válasza 30z.Samu (#262062) üzenetére


saelin
veterán

Ami műfaj teremtő az nem biztos hogy jó alkotás is. Nekem erről mindig a warfcraft 3 moba pályái jutnak eszembe, de az igazi sikert a Dota, de főképp a LOL érte el. Tudom hogy nem a Blizzard csinálta azokat a mappokat, de a későn beszállt Heroes of Storm vagy mi már le is lett lőve. Nem volt rossz, csak sótlan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262066) 30z.Samu válasza saelin (#262065) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem állítottam, hogy jó, csak hogy a PUBG futott be először igazán. Aztán jöttek a többiek, kreatívabb ötletekkel. :)

Sic Parvis Magna

(#262067) ldave válasza 30z.Samu (#262066) üzenetére


ldave
félisten

Ha az alapokat nem neked kell kitalálni, máris könnyebb dolgod van finomítani a többi dolgon :)

A Slime draws near! Command?

(#262068) Mezcal válasza Frod (#262059) üzenetére


Mezcal
addikt

Jó, hát ott a Caustic a lassú, nem a játék.
Talán már az összes BR-t kipróbáltam, eddig csak az Apex és a COD fogott meg. CoD-ot végül töröltem, mert 100+ giga volt. :DDD Apexben a BP is megvan folyamatosan, összes kari feloldva, és még mindig nem unom. Szerintem a PUBG elavult, valami újat kell kitalálniuk.

30z.Samu: A H1Z1 előbb volt, de az biztos, hogy a PUBG futtatta fel a BR-t. De a gond az, hogy megragadt egy szinten, míg a többiek lazán elszaladtak mellette, ráadásul ingyenesen. Szerintem a Plusba sem véletlenül került be.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262069) 30z.Samu válasza Mezcal (#262068) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, ha menne a PUBG szekere, tudod mikor került volna be a Plus-ba... :)) Igazából ez a gond, amit leírtál, toldozták, foltozták, de nagyon nem fejlesztettek rajta. Míg pl egy Fortnite folyamatosan fejlődik és mindig pakolnak bele valamit.

Sic Parvis Magna

(#262070) _drk válasza Mezcal (#262068) üzenetére


_drk
őstag

Sose tudták megcsinálni azt a játékot. A pubg hiába jött ki, az mindig is egy Béta verziójú earlyacces game.
Alapvető dolgok sose lettek kijavítva, de szerencsére az azon kívüli fejlesztések, újdonságok is mellé mentek.
Elég megnézni a mapokat.
Azért a többi BR meg működik rendesen, lehet nem kínál annyit és tartalmilag egyszerűbb de azon lehet javítani.

(#262071) Mezcal válasza _drk (#262070) üzenetére


Mezcal
addikt

A Kodi sem tolja már, tegnap is CSézett, szal tényleg vége a PUBG.nek. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262072) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#262069) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, mert azt a töméntelen pénz, amit kerestek vele sportkocsira, drogokra és kurvákra költötték a stúdió fejlesztése helyett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#262073) wolf13


wolf13
őstag

Kicsit off, de talán elfér :

Perfect for PlayStation® - Sony BRAVIA TVs

(#262074) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#262072) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nyilván tettek bele energiát, pénzt, meg időt, csak valahogy a kreativitás hiányzott vagy nem tudom. Nézd meg most hol tart a PUBG, meg nézd meg a többieket. :K

Sic Parvis Magna

(#262075) Wlac válasza 30z.Samu (#262074) üzenetére


Wlac
Ármester

Messze nem annyit, mint kellett volna. A játék még most is béta állapotú.

“The wha-"

(#262076) Frod válasza Mezcal (#262068) üzenetére


Frod
addikt

Én most már nem szórom bele a krediteket ebbe a szezonba, mert most jöttem vissza, kb 35 nap múlva vége, szóval esélytelen kimaxolni, most vagyok lv20.
(plusz nem tetszik a mostani tematika ezekkel az autós banner-ekkel, a maxos G7 skin se érdekel, sosem viszem azt a fegyvert, stb. BH-nak bejön az a hypebeast skinje, de mivel nekem megvan az Intimitador fizetős skin, úgysem cserélném le)
De ha s7-ben végre jön az új pálya, akkor ott a starttól kezdve rámegyek majd :D

Az a baj, mire a PUBG bekerült a Plus-ba már édesmindegy.
Battlefront 2-t is akkor adták ingyen amikor már tudni lehetett, hogy teljesen leáll a támogatása. A platináig szórakoztató volt, de elég volt belőle az a 40+ óra.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#262077) wrongduke válasza tboy93 (#262037) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Köszi!

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#262078) saelin


saelin
veterán

Most olvastam hogy mekkora bukás lett az Avangers játék, de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk... :DDD Már az open betan is látszott hogy ez így nagyon gyenge. Ilyenkor csodálkozom el, hogy kik a tesztelők? Miért nem szóltak hogy ez így unalmas, vagy hogy nincs meg a wao érzés?
Eddig úgy tűnik ha egy singleplayer játékokat készítő stúdió próbál multit kreálni az mindig bukást szül.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262079) ldave válasza saelin (#262078) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a készítők is nagyon jól tudták, ahogy az Anthem esetében is. A menedzsment a hibás, aki a remek single player játékokat fejlesztő csapatokra ráerőltetik ezt a looter, game as a service játékmenetet.

A Slime draws near! Command?

(#262080) Wesder válasza saelin (#262078) üzenetére


Wesder
félisten

Pókember visszahozza a sírból, mert mindenki arra vàr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262081) S e t h válasza saelin (#262078) üzenetére


S e t h
nagyúr

de a készítők még mindig bíznak abban hogy sokan visszatérnek majd hozzájuk..

Lehet benne vmi, mert amikor eléri 5-6 ezres akciós sávot, akkor én is elgondolkodom rajta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262082) RangerFox válasza Wesder (#262080) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Akkor már inkább a Spidey újrakiadásával meg a Miles Morales-szel játszanak, nem ezzel...

(#262083) saelin válasza Wesder (#262080) üzenetére


saelin
veterán

Nem hiszem. Most sem a karakterekkel van baj, hanem a content-el és a harcrendszerrel, de a fejlődési rendszert is többet rossznak hozzák fel. Nem hozták ki a maximumot a játékból és ez nagyon látszik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262084) ProEvoFan válasza S e t h (#262081) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintén arra várok.
Gondolom tavasszal eljutunk odáig.

(#262085) Wesder válasza RangerFox (#262082) üzenetére


Wesder
félisten

+saelin
Tudom, csak poén volt.
Nem tudom mi menthetné meg ezt a jàtékot, bàr engem nem zavarna ha bedőlne mint az Anthem. Fillérekért jó lesz egyszer végigvinni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262086) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elkészült a Miles Morales

Live-Die-Respawn

(#262087) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aki megvette a Star Wars: Squadrons játékot:

Nem lesz semmilyen DLC hozzá a jövőbe, sem fizetős, sem ingyenes.

EA Has ‘No Plans’ For Star Wars: Squadrons DLC, New Modes, Or Oculus Quest Port

Live-Die-Respawn

(#262088) Moby válasza oriic (#262087) üzenetére


Moby
addikt

Fú de kár... :D

(#262089) opr válasza oriic (#262087) üzenetére


opr
veterán

De... De ez egy EA játék. Esküszöm, olyan szintre süllyedtek a szememben, hogy ettől a hírtől konkrétan megijedtem kicsit, hogy ok, de akkor hogy fogják a népet lehúzni, mi az, amiről nem tudunk.
Ha az EA hajlandó elengedni a dlc jellegű pénzszivattyút, az azt jelenti, hogy találtak valami mást, ami több pénzt hoz nekik.

Remélem nem lesz igazam, mert ez az a játék, amit a VR mód miatt még valamennyire várok is, pedig EA is, Disney érás SW is, szóval sokszorosan hátrányos helyzetű szegény.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#262090) cyberkind válasza oriic (#262087) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y Az EA csinált egy kész játékot?! :F :Y

;]

Paranormal Cocktivity

(#262091) Moby válasza opr (#262089) üzenetére


Moby
addikt

Ez a játék PSVR-ben (IS) egy rettenet. Én nem tudom mit szívtak a reviewerek, akik szerint ez jó :DDD Az egyik legszarabb PSVR, és az egyik legszarabb SW élményem evör. Pedig az utóbbiból edzésben vagyunk egy ideje :D

(#262092) danielgalaxy válasza oriic (#262087) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez nem túl jó hír. Egyébként pár óra játék után nálam egyelőre a Battlefront II űrcsatái nagyobb élményt adnak. Azt a mai napig, heti szinten beindítom pár kör Starfighter Assault lövöldére.

(#262093) opr válasza Moby (#262091) üzenetére


opr
veterán

Ja, hogy már meg is jelent. :DDD
Úgy voltam a dologgal, mikor láttam a trailert, hogy jól hangzik, de... EA. Disney. Majd kb 2 év múlva ránézek. :DDD
De ezek szerint megspórolhatom magamnak ezt is, annyira fos lett?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#262094) saelin válasza cyberkind (#262090) üzenetére


saelin
veterán

De ha jól értem innentől le van szarva a game. Semmit nem terveznek vele a jövőben... Azért én ezért nem tapsolnék, mert úgy tudom ez egy multiplayer játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262095) Moby válasza opr (#262093) üzenetére


Moby
addikt

Hát nálam ez olyan 4/10-es produktum. Egy olyan skálán, amin 1 pont, hogy nem robbant fel a gépben a lemez, egy, hogy volt kép a HMD-n, mégegy azért, mert nem folyt ki az agyam a fülemen tőle (bár rezgett a léc), és egy pontot ért, hogy el tudtam adni :))

(#262096) opr válasza Moby (#262095) üzenetére


opr
veterán

Kiválóan hangzik. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#262097) oriic válasza saelin (#262094) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van benne sztori mód, de tudtommal pvp a lényeg. Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem vettem meg, de ismerős aki játszik vele azt mondja, hogy ebben nincs több hónapnyi kontent, így valszeg pár hét múlva leteszi majd. Hogy ez így lesz-e, meglátjuk.

Live-Die-Respawn

(#262098) cyberkind válasza saelin (#262094) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mondjuk mindegy, a régi se, meg ez se érdekel, majd a Fallossz Order folytatása. :))

Paranormal Cocktivity

(#262099) Moby válasza opr (#262096) üzenetére


Moby
addikt

Az az alapvető probléma, hogyottvan a Battlefront(1)-ben a fantasztikus Rogue One - X-Wing DLC. Pár perc az egész, de egy VR csoda. Az is EA, meg ez is EA, de azt minden bizonnyal nem ez a kib. kutyaütő Motive csinázta, akik ezt. Na ezeknek aranyba kéne önteni a kezüket. Forróba. Aztán hagyni, hogy megkössön rajta. Hogy soha, de soha többet ne tudjanak kárt csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#262100) opr válasza Moby (#262099) üzenetére


opr
veterán

:DDD
Amúgy igen, pont a BF1-es VR tapasztalatok miatt vártam ezt a játékot...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.