Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263601) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

A két kontroller között mi a különbség (ha van)?
Ár, valamelyik limitált kiadás, vagy micsoda?
Állapotban egyformák a kontrollerek.
Köszönöm előre is.
[kép] [kép]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#263602) Kendek válasza Fr@nkieWilde (#263601) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az egyik piros, a másik kék, de mind a kettő v2-esnek tűnik. Max az aksi kapacitását nézd meg ha rá van írva a dobozra, mert 800 és 1.000 mA is lehet.

<-ƘƘ->

(#263603) RangerFox válasza Fr@nkieWilde (#263601) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Semmi különbség, csak a színük más. Nem limitált kiadások, basic színek.

(#263604) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm nektek, az akkukat megnézem! :R

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#263605) .zSoLTi. válasza erahurka (#263598) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Lakat van mind a kettőn. Ès ezt írja: "This feature can only be accessed after you have completed the Sportsmanship chapter in Racing Etiquette."

(#263606) vargalex válasza trialboj (#263600) üzenetére


vargalex
félisten

Fiamnak egyszer volt olyan, hogy megállt a Minecraft feliratnál és onnan sehova tovább. Csak a leszedés és ismételt telepítés segített...

Alex

(#263607) Ronam


Ronam
addikt

Az előbb kidobott a Dark Pictures Little Hope CE-34878-0 hibával, és buktam a mentésemet, azt írja hogy sérült. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy kezdhetem elölről a játékot?

(#263608) erahurka válasza .zSoLTi. (#263605) üzenetére


erahurka
félisten

Hát akkor az. Csak egy 1 perces videó kb. De már nem emlékszem hol kell megnézni. Keress rá valahol, tuti van videó valahol. Lényegében arról lesz szó, hogy ne lökdösd ki a többieket.

(#263609) erahurka válasza Ronam (#263607) üzenetére


erahurka
félisten

Én megpróbálnám leszedni felhőből. Ha most indítottad először, akkor viszont sanszos hogy kuka.

(#263610) Ronam válasza erahurka (#263609) üzenetére


Ronam
addikt

Próbáltam, de nem ezen a gépen van beállítva a fiókom primarynek, úgyhogy az automata felhőbe mentés nem megy, én meg nem nem szoktam manuálisan feltölteni. Akkor ez bukó :(.

(#263611) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok. Hogyan tudom újraindítani a PS4 controllert? Nyomkodom én a hátán a gombot, de nem bírom Bluetooth módon csatlakoztatni a telefonra, pedig régen ment. És most is kéne. Sony Xperia 1 van nekem.
El tudtam állítani valamit, mikor számítógépre tettem a kontrollert?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#263612) RangerFox válasza tutuhawer (#263611) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha párosítani szeretnéd más eszközzel, akkor a Ps+share gombot kell hosszan nyomnod, amíg nem villog.

(#263613) saelin válasza trialboj (#263600) üzenetére


saelin
veterán

Én azért töröltem le a picsbe, mert sosem akart elindulni update-ek után. Meg úgy általában is képes a loading screenen beragadni. Ritka igénytelen port ilyen szempontból...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263614) saelin


saelin
veterán

Most néztem meg a Digital Foundry Watch Dogs Legion elemzését... Kegyetlen rosszul fut az alap masinákon a játék! Számomra elfogadhatatlan hogy screen tearing legyen egy konzol játékban. Arról nem is beszélve hogy 30 alatt van az fps komplexebb jeleneteknél. Pro-n és XOX-on egy fokkal jobb a helyzet, de ott is néha befigyel a képernyő csíkozás. :((

Így vegyen az ember current-gen játékot. Nagyon bízom benne, hogy a Cyberpunk esetében nem ilyesféle kompromisszumokat kell kötni, mert ez nálam a játszhatatlan kategória, sőt, rettentő ideges lennék ha pénzt adnék egy ilyen vacakul futó játékért! Ha ez megtörténik a CDPR játékával, akkor hatalmas média visszhangja lesz köpködéssel, lincseléssel együtt. A legjobbakat kívánom a lengyeleknek. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263615) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, hova tünt a store-ból a wish list?

(#263616) Lackooo84 válasza taki01 (#263615) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ugyanoda, ahová a játékok nevei, a platformra, tartalom típusára, valamint minden egyébre való szűrés, rendezés... elvitte a cica.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#263617) taki01 válasza Lackooo84 (#263616) üzenetére


taki01
őstag

Ez az új store design elégé purítán lett, ha szépen akkor foglamazni. A régi store-ba meglehetett találni mindentm, de ez... Leközelebb inkább papíra írom fel azokat a játékokat amiket megszeretnék venni. :)

(#263618) semetka válasza saelin (#263614) üzenetére


semetka
őstag

Hátha kap vmi javító patch-et. Nekem is csalódás sajnos. Remélem a Valhalla jól fog menni alapkonzolokon.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#263619) tutuhawer válasza RangerFox (#263612) üzenetére


tutuhawer
őstag

Sikerült, máris megy. Köszönöm

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#263620) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Trash :DDD

The Truth is out there...

(#263621) Madwe válasza Lackooo84 (#263616) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk legalább a collections - see more részlegen van ps4 games, azaz elöbb útóbb bekerülhet ps5 is. Mondjuk ha így el lesz dugva, akkor a sony is dighat valamit valahova :) s a régi szűrők akkor is hiányoznának...

(#263622) Antipatik


Antipatik
friss újonc

Sziasztok! A rendszerfrissítés óta nem működik a "Megoszott játék" funkció. Se nem engedi megosztani, se rácsatlakozni nem tudok (ps plusz nélküli csatlakozásra gondolok). A nettel elviekben nem lehet gond mivel megosztáskor a kék sávban van a csúszka ( mellesleg kábeles is). Próbálkoztam az alapértelmezettek visszaállításával is de nem történt változás. A segítségeteket szeretném kérni a probléma megoldásához, illetve érdekel, hogy előfordult-e már mással is hasonló mostanában.

(#263623) KD6-3.7 válasza saelin (#263614) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Valami hasonló gyenge teljesítményt nyújtott az AC Unity is anno az One megjeleneskor nem? Aztán jött a Syndicate ahol butitottak a grafikat meg a népességet stb. ha jól emlékszem. Nem tanulnak a hibáikbol... :(

(#263624) Jinxb1rd válasza taki01 (#263615) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Öhm, akkor ezért nem találtam. És ezért nem értettem, hogy ha egy játékot figyelni akarok, akkor azt mégis hogy a túróba csináljam?

We are only Stardust...

(#263625) Scholes9 válasza saelin (#263614) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnálatos :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#263626) ldave válasza Antipatik (#263622) üzenetére


ldave
félisten

Share Play-re gondolsz? Azt most csak party-ban lehet és előre meg kell adni, hogy kivel osztod meg azon belül.

A Slime draws near! Command?

(#263627) taki01 válasza Jinxb1rd (#263624) üzenetére


taki01
őstag

Nálam is be volt rakva 20-30 game és dlc amiket figyletem és ha olyan áruk volt ami számomra is szimpatikus volt akkor megvettem. Most meg egyessével kell mindent kikeresni. Másik ami még hiányzik, hogy ha egy játékra rámegyek akkor mutatta a hozzá tartózó dlc-ket, ehelyett most meg csak azt mutatja milyen edition érhető el a játékból.

(#263628) Steve1207 válasza taki01 (#263627) üzenetére


Steve1207
veterán

Be kell könyvjelzőzni, ami érdekel és néha átrohanni az összesen, ctrl + tab és kész. Valaki amúgy említette, hogy lehet visszajön a funkció, bár én nem bízok benne, mivel a váltás előtt ki lett jelentve, hogy az megszűnik. Különböző szűrők viszont elképzelhetők még, mert így tényleg béna. Nem gondoltam volna, hogy valaha lesz ilyen, de jelenleg konzolon gyorsabb használni a store-t.

(#263614) saelin: screen tearing azért van benne, mert hekkerek és megy a mindenféle glich ;]

.

(#263629) tboy93


tboy93
nagyúr

Tolom a Jedi Fallen Ordert, egyik szemem sir, masik nevet. Vegre egy jo hangulatu SW single player jatek. A vilag beszippant, szuper. Viszont a technikai megvalositas finoman szolva is kozepes. Vagy a Pro gyenge hozza vagy az optimalizálás nem sikerült valami jo, de ez szerintem 30 fps sincs sokszor. Atvezetok alatt elofordul hogy megakad 0.5 masodpercre, majd 2-3 sec-ig jo, aztan megint es igy megy le az atvezeto video. Van hogy az orrom elott toltenek be a texturak vagy eppen beterek egy szobaba es "ledobja" az ellenfeleket, tehát akkor spawnolnak... Maskor minden indok nelkul megakad a jatek es tolt 2-3 masodpercet. Jatekmechanikailag sajnos nekem ez a from software fele rendszer egyáltalán nem jon be, nehez is es agyament az a mentesi rendszer. Tokomer spawnol vissza mindenki ha restelek :W A platformer reszek szornyuek, a legszarabb a csuszdazas, az rettenetes. Van amit 10x kellett megprobalnom mire az idiota iranyitas miatt sikerult. Az indakra se mindig sikerul felugrani.

Összességeben egy picit csalodas, a sok technikai problema kizokkent a hangulatbol, de mar nagyon ki voltam ehezve egy single SW jatekra. Valószínűleg ha nem ez lenne a jatek temaja, mar reg felbehagytam volna. Kivancsi leszek a végére, felénél jarhatok most.

[ Szerkesztve ]

(#263630) gyuromoj válasza Jinxb1rd (#263624) üzenetére


gyuromoj
veterán

psprices.com

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#263631) conorr


conorr
tag

Visage ma jelent meg PS4-re USA store-on, holnap fog EU store on. Ami igazán jó hír, hogy tartalmaz magyar feliratot mindkét változat. Én az USA store-on megvettem és meglepetésemre abban is van.
Aki szereti a horror játékokat, annak jó vétel lehet.

(#263632) Wesder válasza tboy93 (#263629) üzenetére


Wesder
félisten

A mostani gépeken megfekszik, de SX/PS5-ön vajsima 60fps.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263633) Kendek válasza conorr (#263631) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Köszi, hogy felhívtad a feliratra a figyelmet. Szerencsére annyira nem nagy meglepetés, mert most már jelezve van a Store adatlapon.

<-ƘƘ->

(#263634) tboy93 válasza Wesder (#263632) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bele se kellett volna kezdjek mar ebbe ps4-en. Tlou2, got, cyberpunk, valhalla tutifix el nem lesz nalam indítva csak nextgenen.

(#263635) james001


james001
veterán

Jocelyn Mettler Abby-nek öltözött be halloween-ra. Ő az aki az arcát adta a karakterhez. Egyem a szívét :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#263636) saelin válasza conorr (#263631) üzenetére


saelin
veterán

Pelenkát adnak mellé? Lehet egy szívgyógyszer sem ártana hozzá. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263637) Wesder válasza james001 (#263635) üzenetére


Wesder
félisten

Így kell ezt. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263638) Madwe válasza tboy93 (#263629) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most nézem ezen a csodás új storeon az se derül ki, h mely edition mit tartalmaz vagy csak én vagyok vak s nem látom ahol leírná mi van a digital deluxeban extraként:)?

[ Szerkesztve ]

(#263639) Źşë' válasza Madwe (#263638) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon nem felhasználóbarát a felület, csak arra tudok gondolni hogy mindenkit az előfizetés felé tereljenek
nekem is volt jó pár vr-es cím amit nyomon követtem, erre most meg, semmi filter, csak ömlesztve minden egy kupacba

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#263640) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Aki használ hbo go alkalmazást annál is kifagy? Naponta egyszer biztos eljátsza, hogy befagy a kèp ps gombal lehet kilèpni majd írja a hiba üzenetet...

(#263641) Bad Pritt válasza Madwe (#263638) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem látszik valóban. De az se pl., hogy az ingyenes World of Warshipshez milyen fizetős csomagok vannak, eddig a lista kihozta őket meg a játék adatlapján is meg lehetett találni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#263642) saelin válasza Bad Pritt (#263641) üzenetére


saelin
veterán

A sok addon között pedig elvesznek a játékok... Bízom benne hogy ez nem a végleges változat. Ez olyan Epic Store Launch szint kb.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263643) KD6-3.7 válasza .zSoLTi. (#263640) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Persze, ez már régóta így van.

(#263644) Madwe válasza saelin (#263642) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az így van, még a réginél is idegesített egy sima keresésnél h telehányta addonokkal a találatokat, de ott legalább voltak szűrők :)

(#263645) trialboj válasza vargalex (#263606) üzenetére


trialboj
őstag

Ok, de akkor nem vesződik el minden mentés?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#263646) saelin


saelin
veterán

Lehet találtam megint egy jó rogue-like játékot a Ziggurat személyében. Ráadásul nem is volt drága, 1,5k HUF vagy mennyi volt. Később írok róla valamit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263647) dinostaRR válasza Madwe (#263638) üzenetére


dinostaRR
tag

Van egy lefelé nyíló fül, ott vannak leírások minden játéknál.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#263648) Mike válasza tboy93 (#263629) üzenetére


Mike
veterán

bele lehet szokni, mire a végére érsz, ezek laza részek lesznek
én is azt mondtam, hogy uh, ide soha többé nem jövök vissza, ehhetz képest a paltinához simán mászkáltam ott nem is egyszer

[ Szerkesztve ]

(#263649) Mike válasza saelin (#263646) üzenetére


Mike
veterán

na akkor a genhsinnek annyi

(#263650) consono válasza tboy93 (#263634) üzenetére


consono
nagyúr

A TLoU2 szerintem tökéletes PS4-en is...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.