Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263951) marilllyo válasza Nayrobi (#263947) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont ezt akartam írni... Szánalmas. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#263952) tretyak


tretyak
aktív tag

Subscription management másnál se az igazi? Elvileg van előfizetésem, weben hozzá is adtam a könyvtáramhoz a havi játékokat, de nem mutat semmilyen élő előfizetést.
Lassan lejár, gondoltam megnézem, hogy pontosan mikor.

(#263953) Mezcal válasza Wesder (#263939) üzenetére


Mezcal
addikt

Az első résznél is? mert az kemény volt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#263954) Wesder válasza Mezcal (#263953) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ez még annàl is nehezebb.
Jàtszani még nem jàtszottam vele gép hiànyàban, de akik végigtoltàk mind azt mondtàk hogy az eddigi legnehezebb Crash jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263955) F-ECT$ válasza RangerFox (#263948) üzenetére


F-ECT$
titán

És az avatarok hol a picsben vannak ezen az új felületen? :)

Dive ever, work never.

(#263956) Crucio válasza FollowTheORI (#263942) üzenetére


Crucio
aktív tag

Most kijelentkeztem és visszajelentkeztem (ezt ma már párszor eljátszottam egyébként, kb 5-ször) és most úgy látszik, hogy hozzá tudom végre adni a játékot a kosárhoz. Érdekes.

Nem, Magyarországon vagyok. El sem hagytam az országot az utóbbi néhány évben.

Még mindig nem tudok játékot vásárolni böngészőből és ha PS-en (tehát a konzolon) belépek a Store-ba, akkor ha hozzáadnék egy bármilyen játékot a kosárhoz, akkor egy hibaüzenetet kapok: An error occured.
Valakinek volt/van ma hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#263957) erahurka válasza Crucio (#263956) üzenetére


erahurka
félisten

Egyszerűen módosítsd a hivatkozásban az "en-gb" részt "en-hu"-ra ha átdob másik store-ba.

(#263958) Steve1207 válasza F-ECT$ (#263955) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem csak gépről éred el, mert a webes felületekről kivettek minden ilyesmit.

.

(#263959) RangerFox válasza Steve1207 (#263958) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elérhető. Account Settings -> Profile -> Avatar

Lackoo84: Mármint store-ból eddig se lehetett megvenni őket, hanem ugyanúgy a profil alól lehetett kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

(#263960) Lackooo84 válasza RangerFox (#263959) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy nem. :D

The Truth is out there...

(#263961) F-ECT$ válasza RangerFox (#263959) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja hogy automatikusan adták, nem kell a profilhoz adni. Köszi

Dive ever, work never.

(#263962) Crucio válasza erahurka (#263957) üzenetére


Crucio
aktív tag

Pont az történt, hogy "en-hu"-ban voltam és kiírta, hogy "en-gb"-ben kellene vásárolnom.

(#263963) Steve1207 válasza F-ECT$ (#263961) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem se volt tiszta, de nem csak pár, hanem vagy 40-et lecseréltek, felújítottak. Nem volt ennyi kör alapú, nyilván az passzol az új PS5-ös UI-hez.

.

(#263964) erahurka válasza Crucio (#263962) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor fordítva :DDD De milyen régiós a profilod? Ahhoz kell igazítani. Nálam nem ugrál már amúgy.

(#263965) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Kisfiamnak vettem egy használt a Playstation 4 Pro 1TB CUH-7216B konzolt. Alzához garis még 3 hétig.Azt vettem észre hogy ellégé hangos a gép,pedig raktam alá magasítós gumi talpakat ,és a teljesítmény mód nincs be kapcsolva.Kérdésem hogy ha erre hivatkozom, gariban megcsinálják e a tisztítást és a pasztázást,vagy muszáj lenne nekem itthon megcsinálni?Néztem videókat róla hogy csinálják,és őszintén mondom számomra elég bonyorult. Pedig már notikat pasztáztam.Szerintetek?Bele merjek vágni,vagy keressek valakit aki pénzért meg csinálja. :R

(#263966) predakon válasza kromatika (#263965) üzenetére


predakon
őstag

de miért félkövér? :(
De hogy ON is legyek, sajnos a pro esetében ez egy általános jelenség. Első kőrben fújd ki levegővel hátha számít valamit.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#263967) Jim74 válasza kromatika (#263965) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Szerintem nem fogják gariban megcsinálni, de egy próbát megérhet. Magasítás nem ér kb. semmit.
A pasztázás az egyetlen megoldás, de az is egy idő után elvileg visszahangosodik. Sajnos többen is ezt tapasztaltuk. Én végül Grizzly Carbonaut lapot rakattam rá. Ez egy kicsit kevésbé hatékony, mint a paszta, viszont a teljesítménye állandó, mivel ez nem folyik ki egy idő után az APU és a hűtőfelület közül.

(#263968) Frod válasza kromatika (#263965) üzenetére


Frod
addikt

Soha nem hallottam ilyenről, hogy a pasztázás+takarítás kombót bármilyen cég is megcsinálja garanciában azzal az indokkal, hogy "hangos".
Ez nem valódi hibajelenség, ez "first world problem".
Zavaró? Hogyne.
A konzol használhatatlan tőle? Nyilván nem.

Do you see the white shadow?

(#263969) Madwe válasza kromatika (#263965) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gariban szerintem még soha senki nem pasztáztatott semmit, de egy próbát megér :) egyébként vannak szervízek, ahol újra pasztázzák neked, de ilyen esetben én valami ajánlott, saját pasztával készülnék, ne bízd rájuk a döntést :)

(#263970) saelin válasza saelin (#226932) üzenetére


saelin
veterán

Nézzük csak meg hogy jó egy év segített-e a konzol változat stabilitásán. Mikor utoljára próbáltam nagyon sokszor crashelt, üvöltött tőle a venti és hasonlók. Azóta kapott legalább 2 nagy update-et, stability patch-ek hadát. Este jelentkezem egy írással, amibe a Ziggurat-ot beleveszem majd.

Indie weekend baby. :DD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263971) Lackooo84 válasza Frod (#263968) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Be kell kamuzni, hogy túlmelegedéssel kikapcsolgat. Problem solved. :DDD Hátha úgysem fogják letesztelni, mert talán több idő lenne, mint kiganézni. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#263972) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Pótoltam egy - mint a játék közben kiderült - nagy hiányosságomat, az Inside-ot. Hát ez érdekes volt. :D Nagyon egyedinek éreztem, mivel én nem szoktam ilyen játékokkal játszani. Bejött a nyomasztó hangulata és art dizájnja meg a rejtvény és fizika alapú játékmenete is. Biztos van valami mondani valója is a játéknak, de a játék közben nem esett le, viszont mindjárt utána olvasok.

Jelenleg 1.6K a PS Store-ban, ennyit bőven megér ez a 4-5 óra egyedi élmény.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#263973) fausto válasza ImACeltic (#263972) üzenetére


fausto
addikt

Nekem az egyik első játékom volt PS4-re és hasonlóan éreztem :) de a limbo jobban bejött

(#263974) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Nem vagyok egészen biztos benne, hogy jó helyre írok-e, de mivel PS, így remélem.
Végre nekem is megérkezett az új PS spp nekem, is, de a legutóbb játszott játékok listája üres. Másnál működik?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#263975) Frod válasza alratar (#263974) üzenetére


Frod
addikt

Nekem is üres, pedig azóta játszottam már.
A barátoknál viszont mindig pontosan látom épp mit nyúznak.
Én elengedtem a dolgot, annyit nem szoktam nézni, hogy érdekeljen különösebben.

Do you see the white shadow?

(#263976) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én személy szerint ezt a részét nem értem a OSnek, hogy garivesztéssel jár, ha az ember próbál egy takarítást csinálni a gépben, hogy ne legyen hangos. :F

inkább fulladjon le a gép és ezért el kelljen küldeni gariztatni...

We are only Stardust...

(#263977) RangerFox válasza Jinxb1rd (#263976) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Normál körülmények közt nem gyűlik össze annyi por a gépben, hogy amiatt szét kelljen kapni. Gari lejártáig meg nem is kell újrapasztázni. (Ha meg a Ps5-re gondoltál, akkor ott meg van külön porgyűjtő nyílás, amiből ki lehet szívni anélkül, hogy szét kelljen szedni.)

(#263978) Plague666 válasza kromatika (#263965) üzenetére


Plague666
tag

Inkább pont az a tendencia, hogy amíg garis nem fognak hozzányúlni, és lebeszélnek, semmi baj, ez ilyen stb.
Sztem várd ki ezt a három hetet, aztán úgy vidd el. 5-7000 ft körül megcsinálják nevesebb üzletek szervizeiben, ha magad veszel pasztát és rászánod a hétvégét nem nyersz rajt valami sokat. Inkább ők b*sszák el,mint te, legalább papírod lesz róla.

(#263979) Moby válasza Jinxb1rd (#263976) üzenetére


Moby
addikt

Nem jár garivesztéssel. A ps4 prónak, és a slimnek is garanciavesztés nélkül leszedhető a teteje, és kipucolható a hűtése.

(#263980) Crucio válasza erahurka (#263964) üzenetére


Crucio
aktív tag

Magyar régiós a profilom, de tegnap egész végig azt írta, hogy csak a UK áruházban vásárolhatok. Körülbelül ötször jelentkeztem ki és vissza, mire megoldódott. :DDD

(#263981) erahurka válasza Crucio (#263980) üzenetére


erahurka
félisten

Érdekes. Bár hazudnék ha azt mondanám, meglep hogy ilyen fos.

(#263982) vargalex válasza Moby (#263979) üzenetére


vargalex
félisten

Slim-ek között is vannak különbségek. Van, amelyiknél a teteje lepattintása után nem tudod leszedni a fém borítást, mert nem csavarozott. Így pedig csak a ventit látod kicsit.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#263983) Moby válasza vargalex (#263982) üzenetére


Moby
addikt

Nem kell leszedni semmi egyebet. Ha a ventihez hozzáférsz, nagynyomású levegővel ki tudod fújni a port a bordák közül.

[ Szerkesztve ]

(#263984) vargalex válasza Moby (#263983) üzenetére


vargalex
félisten

Mondjuk inkább úgy, hogy befújod, nem ki. Onnan a bordákhoz nem férsz rendesen hozzá.

Alex

(#263985) Lackooo84 válasza Moby (#263983) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, faszán vissza lehet fújni a gépbe, meg be a tápba.... örül is neki. :DDD

The Truth is out there...

(#263986) Moby válasza Lackooo84 (#263985) üzenetére


Moby
addikt

Nem akkor kell takarítani, amikor már fél köbméter por van benne.

(#263987) vargalex válasza Moby (#263986) üzenetére


vargalex
félisten

Teljesen mindegy, mennyi por van benne. Az a lényeg, hogy így nem tud távozni.

Alex

(#263988) marilllyo válasza kromatika (#263965) üzenetére


marilllyo
veterán

Én most cseréltem le az mx4 pasztát grizzly-re. Ahogy tanácsoltátok.
Plusz vettem hűtőpadot is.
Nekem olyan volt már, mint egy hajszárító. Iszonyat üvöltött.
Most éppen csak szuszogott a négy órás Tsusima Raid alatt. Tökéletes...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#263989) Moby válasza vargalex (#263987) üzenetére


Moby
addikt

Ha a levegő tud távozni, akkor a por is. Ezért tette a sony elérhetővé. Azt ugye senki nem gondolta komolyan, hogy azért bontható, hogy ellenőrizni lehessen, hogy forog-e a ventillátor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#263990) AxBattler


AxBattler
félisten

Tök jó lett a PS5 interface, jobbnak tűnik, mint a korábbi bemutatókon!
Kár hogy a PS4-re nem hoznak ki opcionálisan egy erre hajazó felületet, ez nem hardver kérdése... és így terelhetnék/kondicionálhatnák is a júzereket a next gen élményre. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#263991) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Az egyszerű porszívós kiszívás nem játszik? az nem működik?

We are only Stardust...

(#263992) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Az alábbi problémában szeretnék segítséget kérni.
Van egy accountom, ami alatt van a két gyermekem (legyen Karcsi és Dóra) fiókja family managment-ben. Van két barátjuk, akikkel szoktak négyesben online Minecraft-ozni, meg party-ban beszélgetni.
Eddig nem volt soha gond a party létrehozással, azonban most az történt, hogy Karcsi létrehozott egy party-t, majd meghívta a barátokat. Aztán meg akarta hívni Dórát, de őt nem tudta, mert kiírta a PS, hogy valamelyik felhasználó beállításai miatt nem lehet Dórát csatlakoztatni. Family managmentben a Communication and User-Generated Content-et engedélyezve van.
Érdekes, hogyha Dóra csinált party-t, akkor ő mindenkit be tudott hívni.

Köszönöm a segítséget :R

(#263993) tboy93 válasza Jim74 (#263992) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mass Effect trilogy remaster 2021 tavasz 😍 (PS4-PS5)

[ Szerkesztve ]

(#263994) Jim74 válasza tboy93 (#263993) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ööööö, izé. Ez most hogyan is fogja megoldani a problémámat? :DDD

(#263995) Moby válasza Jim74 (#263994) üzenetére


Moby
addikt

Boldog leszel a hírtől, és nem foglalkozol a problémával! :DDD

(#263996) dinostaRR válasza tboy93 (#263993) üzenetére


dinostaRR
tag

A biowaretől? Ha igen akkor majd csak esetleg, review-k után..

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#263997) tboy93 válasza Jim74 (#263994) üzenetére


tboy93
nagyúr

Véletlen válaszra nyomtam új hsz helyett, sorry, bezsongtam a hirtol :C

(#263998) Jim74 válasza Moby (#263995) üzenetére


Jim74
nagyúr

Fúúúú, úgy megbántam már, hogy nem hazudtam a gyerekek fiókjánál az életkor megadásánál... Egy nagy sz*pás csak ez a family managment.

(#263999) Steve1207 válasza tboy93 (#263993) üzenetére


Steve1207
veterán

Benne lesz Karcsi és Dóra is vagy mi? :DDD

Amúgy nekem kezd elegem lenni ebből a sok remake és remasteredből. Egy-egy remake még ok lenne, mert adott generációra készül, de a másik vonalat el kellene felejteni... Jelenleg már van BC, aki régebbi játékokra pályázik szerintem még nagyobb élményt is nyújt egy régi konzol beszerzése a játékkal, mert kb fillérek.

.

(#264000) tboy93 válasza Steve1207 (#263999) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jon az uj Mass Effect resz is, megerositettek. :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.