Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262951) Bad Pritt válasza .LnB (#262950) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Várj, te most a Gods & Monsters-ről beszélsz, nem? Mert a kolléga a WD Legiont kérdezte.
A Gods & Monsters szerintem tök jó kis multiplatform Zelda klón lesz, én kíváncsi vagyok rá. Néztem pár hands-on videót, jó a harc, érdekesek a puzzle-ök, tuti repetitívebb lesz, mint az eredeti, csak akkor ne legyel orbitálisan hosszú. :D Ráadásul egy hónapra van a többi nagyágyútól, a karácsonyi dömping közepén, több esélye van jó eladásokat produkálni, mint a Legionnek.
Mert az meg bent van egy héten belül az idei év három legnagyobb számban előrendelt játéka mellett. Azért is érthetetlen számomra, mert az első rész jó eladásokat produkált, cserébe lehúzták a kritikák, a második résznél jobbak voltak a kritikák, cserébe nem voltak acélosak az eladások, most meg direkt kicsesztek a játékkal jó előre, mintha nem is akarták volna, hogy megtérüljön.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262952) .LnB válasza Bad Pritt (#262951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor ezt most magamnak -> [link]
Bocs, teljesen el voltam "tájolva"... :((( Ráadásul az Immortals:.. december 3-án jelenik meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262953) Bad Pritt válasza .LnB (#262952) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én meg nem tudok átállni a játék új nevére, mindenhol Gods & Monsters-ezek még mindig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262954) erahurka válasza Bad Pritt (#262951) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a Gods and Monsters amúgy csak engem érdekel rohadtul? Vagy csak keveset tudok róla és azért :D Zelda klónnak tűnik, a Zelda meg érdekel, csak nincs Switchem.

(#262955) erahurka válasza ImACeltic (#262949) üzenetére


erahurka
félisten

Most hogy mondod valami rémlik. De jó nagy a csend körülötte.

(#262956) Bad Pritt válasza erahurka (#262954) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem is. :)
Jó a koncepció, az art design, jó dolgokat emeltek át a Zeldából és nézve pár gameplay videót egész érdekes az egész játék stílusa, humora. Tök nyilvánvaló amúgy, hogy ezzel célozzák a fiatalabb generációt, de szerintem jól is elsülhet, mert mások nem csinálnak még csak hasonlót sem, úgyhogy annyit mindenképp az Ubi számlájára lehet írni, hogy legalább megpróbálják multiplatformmá tenni a Zelda-type játékmenetet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262957) erahurka válasza Bad Pritt (#262956) üzenetére


erahurka
félisten

Csak ne legyenek benne farkasok!

(#262958) Steve1207 válasza erahurka (#262954) üzenetére


Steve1207
veterán

Én azt se tudtam ez mi fán terem. Most így rákeresve a környezettől eltekintve (bár jobban szemlélve egy gameplayt és megoldásokat abban is nagyon sok a hasonlóság :D ) egy az egyben Genshin Impact.

Szerk: bár lehet így épül fel mind, nekem az ilyen játékok újdonságok még. Amúgy ez fizetős lesz vagy free to play?

[ Szerkesztve ]

.

(#262959) tboy93 válasza Steve1207 (#262958) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fizetős, teljes áras AAA cím.

[ Szerkesztve ]

(#262960) Wesder válasza Steve1207 (#262958) üzenetére


Wesder
félisten

Mióta lehet az Ubit, meg a Free to Play-t egy mondatban emlegetni? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262961) Mike válasza Steve1207 (#262958) üzenetére


Mike
veterán

majd kiderül melyik a jobb
bár ugye a genshin itt van, meg ingyen ki lehet próbálni, míg a másik legalább 60 dolcsi

(#262962) Steve1207 válasza Wesder (#262960) üzenetére


Steve1207
veterán

Jogos, efelett elsiklottam :D

Amúgy a Bless Unleashed ma jött a store-ba, ha még nem lett volna. Klassz kis ow játéknak tűnik (a végén még rákattanok ezekre).

.

(#262963) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#262964) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#262965) Steve1207


Steve1207
veterán

Na megújult a store nálam.

.

(#262966) kriszpontaz válasza Kendek (#262921) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Most nézem, nálam az új felület van már, nagyon örülök hogy kiszedték a kívánságlistát..... :(((

(#262967) saelin válasza Steve1207 (#262965) üzenetére


saelin
veterán

Gyorsabb nem lett az egyből feltűnt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262968) Steve1207 válasza saelin (#262967) üzenetére


Steve1207
veterán

Sebességgel egyelőre nem foglalkoznék az átállítás alatt. Se képek, se videók, ez még nagyon csak az alap, plusz ilyenkor előszeretettel leterhelődnek az amúgy se acélos kis szerverek is.
Most kb átültették az egészet egy reszponzív webshop alapra, de ezáltal hatalmas újítást nem várok a beharangozott mobil app-tól sem, szerintem ugyanúgy ezeket az oldalcsoportokat fogják ott is betöltögetni, max az ui-n változtatnak kicsit.

Van benne még sok hiba, lehet valahol jelenteni őket vagy nem foglalkoznak velünk?

.

(#262969) Bad Pritt válasza james001 (#262964) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262970) james001 válasza Bad Pritt (#262969) üzenetére


james001
veterán

Pont most akartam benyomni ezt is :P
Én kíváncsian várom mit hoznak ki ebből a filmből.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#262971) Bad Pritt válasza james001 (#262970) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Félsiker, mert nincs az az érzésem, mint mondjuk a Monster Hunter első képeknél, hogy ez így mi a rák. :D
Autentikus lett, high budget cosplay.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262972) erahurka válasza Bad Pritt (#262969) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek szerint annyira nem nyomják ifjúba a cuccot. Biztos megnézem majd, de a trailereken múlik majd hogy moziban vagy itthon.

(#262973) james001 válasza Bad Pritt (#262971) üzenetére


james001
veterán

Tom Holland-al nincs gondom,bírom a srácot is,szerintem így első kép alapján sincs gond a kinézettel. Viszont Marky Mark mint Sully?! Na az nem biztos hogy tetszeni fog :U :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#262974) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#262975) hombre[EU] válasza oriic (#262974) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát ez tényleg úgy néz ki,mint a zelda...és ez nem dícséret :DDD ezt nem lehetett volna AC minōségben :F

Life, Uh, Finds A Way

(#262976) cyberkind válasza Bad Pritt (#262969) üzenetére


cyberkind
félisten

Háááát, nem tom', valahogy nem az igazi. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#262977) Derek V.


Derek V.
tag

Sziasztok!

Garanciás szervizben volt a PS4-em és mai nap kaptam vissza. A munkalapon elvégzett munkánál "UFE készülék szerepel". Ez mit jelen pontosan? A gép sorozatszáma változott. Ilyenkor adnak egy másik javítottat vagy felújítottat?

(#262978) Bad Pritt válasza oriic (#262974) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a bossharc a végén legnehezebb szinten elég soulslike lehet majd, csak normálisabb hitboxokkal. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262979) Kendek válasza Derek V. (#262977) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Idehaza a hivatalos szervizben nem foglalkoznak a hibás konzolokkal, hanem külföldre küldik és ott javítják meg újítják fel (teljes burkolatcsere) őket. Feltételezhetően a tiednek is ez lett/lesz a sorsa, és cserébe kaptál egy ilyen felújított, de azonos típusú cseredarabot. Ezért is változhatott a konzol sorozatszáma.

<-ƘƘ->

(#262980) lazioforever válasza Bad Pritt (#262969) üzenetére


lazioforever
tag

Hát nem tudom... ezt a Holland gyereket én jól játszani még nem láttam filmben (és most nem csak a Pókemberekre gondolok). Ha ehhez hozzávesszük, hogy játékból nem szokott jól sikerülni egy mozi... meglátjuk. Nem várok sokat, max kellemesen fogok csalódni. :)

(#262981) KaitouP válasza Bad Pritt (#262969) üzenetére


KaitouP
veterán

Túl kisfiús, sokkal alkalmasabb lenne a szerepre Nathan Fillion.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#262982) erahurka válasza KaitouP (#262981) üzenetére


erahurka
félisten

Fillion meg már túl öreg. Lehet hogy jó lesz, én most már várom.

#262980lazioforever: A Devil Among Usban jó volt és nem is volt ripacs mint a Pókemberben. Bár az Uncharted inkább blockbuster kategória úgyhogy tuti vicceskedő hülyegyerek üzemmódban nyomja majd sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#262983) Bad Pritt válasza KaitouP (#262981) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fillion öreg és már nem tudja/akarja formába hozni magát. Suicide Squadra sokat fogyott, de Drake-ként még így is dundi lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262984) KaitouP válasza erahurka (#262982) üzenetére


KaitouP
veterán

És nem lehet némi sminkkel, vagy CGI-al fiatalítani rajta? :U :DDD Így is sokkal alkalmasabb lenne a szerepre, mint Tomi fijú szvsz.

#262983 Bad Pritt

Láttunk már nagy átalakulásokat, nem hiszem hogy a "dundisága" okozná a problémát. Ha nem akarja formába hozni magát, az más. Tom gyerek viszont akkor is túl jókisfiús egy ilyen szerepre, majd 10-20 év múlva, amikor lesz némi érett férfi kinézete, akkor térjen vissza egy Uncharted szerepre.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#262985) erahurka válasza KaitouP (#262984) üzenetére


erahurka
félisten

Drága lenne. És láttuk az Irishmant, hogy van az a megereszkedési szint, amit már nem lehet visszahozni. DeNiro legalább 3x akkora mint fiatalon, és ronda is volt a filmben, folyton Csőrmester jutott eszembe róla a Dr. Bubóból... Fillion is ráhízott Drake szerepére, nem biztos hogy működne. Na meg az ugrálás meg hasonlók. Inkább ne hasonlítson és ne legyen meg az esélye hogy elrontják ilyesmivel.

(#262986) laci1117


laci1117
tag

Miután telepítettem és elindítottam a Bless Unleashed-t megszakadt a kapcsolatom a playstation networkkal, azóta offline vagyok és nem tudok semmit csinálni.... internetem van, viszont nem tud csatlakozni a networkhoz és ezt a hibát adja ki nw-31456-9.... mi a bánatos franc és mit lehet kezdeni vele???? :W

(#262988) Wesder válasza laci1117 (#262986) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a fejedet a falba csapkodod, az biztos segít. Ràkerestél hogy mit jelent ez a hibakód?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262989) laci1117 válasza RudY (#262987) üzenetére


laci1117
tag

köszönöm! :) sem a port forward sem a manuális beállítások nem segítettek ezért írtam, végül a router reconfig megoldotta.

(#262990) cyberkind válasza Wesder (#262988) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem arról szól a konzol, hogy betesszük a lemezt és játszunk minden gond nélkül?

;] ;]

Paranormal Cocktivity

(#262991) sasa134


sasa134
addikt

Srácok, merjem telepíteni a 8-as szoftvert? Eddig fel sem merült bennem h ne frissítsek de írta vki h utána nem ment a gép.... Nekem meg a Store nem indul, követeli az upgrade-et.

Avanti Roma

(#262992) erahurka válasza sasa134 (#262991) üzenetére


erahurka
félisten

Upgrade nélkül semmilyen PSN funkció nem működik ha jól tudom. Én első nap feltoltam, és semmi baja nem lett a konzolnak. Mások meg szívnak vele. Ez sajnos ilyen. Én a Windows frissítést halogatom most :D

(#262993) consono válasza KaitouP (#262984) üzenetére


consono
nagyúr

Filion egy ripacs és öreg. Jó volt az amatőr kisfilmben, de mozit már nem töltene meg. Egyikük sem Nate, igazából, de ez a kép nekem eladta Holland-et.

"In God we trust. All others must bring data"

(#262994) KaitouP válasza consono (#262993) üzenetére


KaitouP
veterán

Továbbra is tartom, hogy még mindig inkább ő, mint a babaarcú Holland. Az öregség nem kifogás, most olvastam, mit művel Sigourney Weaver mit művel 71 évesen az Avatar 2 forgatásán. De ha nem is Fillion, akkor is kb. bárki jobb, akinek férfi külseje van.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#262995) erahurka válasza consono (#262993) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hiszem amúgy hogy annyira szükséges a hasonlóság. Attól hogy máshogy néz ki, hozhatja jól a karaktert. Csak legyen jó a film.

Amúgy a legunchartedebb film amit láttam, az a Tom Cruise féle Múmia eleje mikor a sivatagban akcióznak :D Meg is nézném Cruise-t mint Drake :D

(#262996) Derek V. válasza Kendek (#262979) üzenetére


Derek V.
tag

Köszönöm a segítséget! Sajnos, csak befutottam az üzletbe átvenni és nem néztem át ott. Az üzletben mondták, hogy nem javították a sajátomat kaptam helyette újat. Itthon vettem észre tüzetesebben átnézve, hogy ez bizony valószínűleg nem új, mivel az USB csatlakozóknál látszanak az apró karcolások. Felújítottra tippeltem első körben, de akkor ez a hivatalos eljárás ahogy írod. Akkor ez így rendben van. Lenne még egy kérdésem: Mivel cserélték a készüléket 12 hónap garancia van a gépre. ( a sajátomra 2 év volt, anno Alzánál vettem)
Ha szeretném belőle kicserélni a belső 1 TB-os merevlemezt 1TB-os SSD-re, azt megtehetem garancia vesztés nélkül? (Elméletileg nem bontom meg a gépet, mivel oldalt van neki egy nyílás) Ha eladom a saját merevlemezét és beteszem az SSD-t a helyére és ne adja Isten garancia időn belül ezzel is gond lesz olyankor mi a helyzet?

(#262997) consono válasza erahurka (#262995) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, Cruise is egy ripacs, de lehet, hogy ő is jó Drake lenne :) Mondjuk filmileg szerintem akkor már inkább a Szahara, nekem az egész film alatt Uncharted utánérzésem volt, még ha teljesen más is :) Matthew Mcconaughey is ripacs, ő is lehetne Drake :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#262998) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Nézegetem UK accounthoz a Ps Plus beszerzési lehetőségeket, a Storeban 50 font az ára, direktben onnan véve az most 20e forint feletti ár, ha Cdkeysről veszem, akkor az 50 fontos feltöltő 17493,79 Ft míg a Ps Plus kód 17287,89 Ft.

Van ennél most jobb ajánlat máshol? Black Fridayig sajnos nem ér rá a dolog...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#262999) S e t h válasza consono (#262993) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#263000) ProEvoFan válasza sasa134 (#262991) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem minden ok.
Illetve a Minecraft Dungeons mentése elszállt, de ez egy ismert hiba, ami a fejlesztők bénasága.Még jó hogy van ps+om.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.