Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262151) Moby válasza Lackooo84 (#262150) üzenetére


Moby
addikt

Csak meg kell érte ölnöd valakit, akinek még jutott belőle :DDD

(#262152) modflow válasza Krisz0630 (#262139) üzenetére


modflow
veterán

Pont ilyet nézegetek, csak 65"-ban, de a cikkeket nézve lassan rájövök, hogy tök felesleges. :(

A 120 Hz miatt venném az XH90-et, de bakker cikk:
"A Ghost of Tsushima akár 60 fpssel is mehet majd a Playstation 5-ön"
:Y WTF? Tényleg? Néha felmehet 60 FPS-re egy pregen cím? What?
Akkor mégis mi megy majd 4K 120 FPS-el?
Mert ha semmi, akkor jó a mostani 4K 60 FPS-es tv-m is.

(#262153) gyuromoj válasza modflow (#262152) üzenetére


gyuromoj
veterán

COD CW 4k/120fps lesz

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#262154) hombre[EU] válasza modflow (#262152) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem baj az,ha tudja a panel (a jobb tévéknél alap), de nem kell ebben a 120hz-ben nagyon bízni...fōleg nem AAA openworldök esetén,amelyek a látványra vannak kihegyezve. ha multizol jól jöhet majd

Life, Uh, Finds A Way

(#262155) oriic válasza modflow (#262152) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eddig ismert 120FPS-es PS5 játékok:

Call of Duty: Black Ops Cold War
Devil May Cry 5 Special Edition
Dirt 5
Monster Boy and the Cursed Kingdom
Rainbow Six Siege

Live-Die-Respawn

(#262156) Mezcal válasza erahurka (#262119) üzenetére


Mezcal
addikt

Ne a nehézséget nézd, mert ez a játék nem nehéz. A kihívást csalással éri el, majd véletlen nyersz a boss ellen, ennyi az egész. Ne is kezeld úgy, mint a többi autós gémet, semmi köze hozzá. A baj az, hogy nem is szórakoztató, mert akkor elnézném neki, hogy egy nagy kalap szar.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262157) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Jó ez a vampyr. De ma legalább 5* fagyott ki. 2* simán merev kép 3* kék halál. Mi a tököm? Slimen :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#262158) erahurka válasza RangerFox (#262148) üzenetére


erahurka
félisten

2 órát nyomtam. Bár a tévé közepes enrgiatakarékos módban volt, így szoktam lejjebb venni a fényerőt ha éjjel játszom. Lehet input lagot is dob rá? Holnap reggel kiderül.

Fene tudja amúgy. Lehet kicsit legbelül kukázni is akarom, mert elég sok játék van most backlogon és ez kb. 20 óra, és úgy tudom kell grindolni is. Az elmúlt másfél hónapban pedig a Judgmentet nyúztam 45 órán keresztül.

(#262159) erahurka válasza Woodslave (#262157) üzenetére


erahurka
félisten

Indítsd újra a konzolt, nekem a Darksiders 3-nál volt egyszer egy olyan alkalom, amikor folyton lehalt. A sok rest mode kicsit instabillá tudja tenni a rendszert.

(#262160) saelin válasza oriic (#262155) üzenetére


saelin
veterán

Mondjuk egy R6S-t már lehet én is bevállalnék így. Főleg ha nincs tearing, mert most úgy rémlik van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262161) saelin válasza Woodslave (#262157) üzenetére


saelin
veterán

Érdekes hogy írjátok a panaszokat a Vampyr-ra. Én a végigjátszásom alatt pro-n egy crash-el sem találkoztam. Viszont az erősebb gépen sem futott teljesen jól. Sokszor beesett az fps, sokat töltött, de egyszer még a hang is csúszott. Ezt leszámítva egy jó kis vámpíros alkotás, csak nem éppen mai szemmel. Néha már már a Bloodborne-ra emlékeztetett. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262162) RangerFox válasza erahurka (#262158) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A 2/3-ánál tartok, de még nem kellett grindolni. Sőt, így elég könnyű is, mert rengeteg free pack-et kapsz, amikből utána tudsz autót venni meg alkatrészeket is pörgetni, amivel bőven az ajánlott szint felett leszel. De kihagyható darab, engem is csak azért húzott be, mert direkt nem játszottam egy ideje versenyjátékokkal a GT7-re felkészülve, de mivel azzal már nem fogok idén játszani, így ez pont kapóra jött.

(#262163) Woodslave válasza saelin (#262161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja fps drop meg néha random töltés van.

Nekem is van egy kis bloodborne érzésem ezért tetszik mondjuk nehezen veszem rá magam hogy vámpír legyek én lennék aki patkány véren tengődik :D de azért ha végig ment egy sztori szál akkor szoktam enni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#262164) Rage47 válasza Woodslave (#262157) üzenetére


Rage47
veterán

Letoltottem, de akkor lehet, hogy törlöm is. Akkor e hónapban 2-ből 2 szar. :D

(#262165) saelin válasza Woodslave (#262163) üzenetére


saelin
veterán

Én végig jófiú voltam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262166) ldave válasza Woodslave (#262157) üzenetére


ldave
félisten

Tavaly játszottam, nem rémlik, hogy ennyire problémás lett volna, sőt. Lehet azóta volt valami patch, ami rontott a helyzeten :(

A Slime draws near! Command?

(#262167) modflow válasza hombre[EU] (#262154) üzenetére


modflow
veterán

Multizni nem szoktam.

Sőt akkor még ott a másik epic sláger, az "elfelejthetjük a töltőképernyőt".
Ez is félrevezetés, mert nem az lesz, hogy, nem lesz, hanem az, hogy pl. a RDR 2 nem 1 percig tölt, hanem mondjuk csak 15 mp-ig nézzük majd a töltőképernyőt.

(#262168) F-ECT$ válasza Mezcal (#262031) üzenetére


F-ECT$
titán

Ma este 15k, miközben az első helyen lévő játékok 150k felett vannak. 2 napig se tartott az új szezon, mondjuk ez már abból is sejthető volt, hogy 4 pálya jött csak... :(

Dive ever, work never.

(#262169) hombre[EU] válasza modflow (#262167) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a prevgen játékokkal már nem lehet mit kezdeni, de az újaknál gyors lesz...~10mp az már szinte semmi

Life, Uh, Finds A Way

(#262170) erahurka válasza RangerFox (#262162) üzenetére


erahurka
félisten

Engem kifejezetten a sztori meg a heistek érdekelnek benne. Ha autóversenyzés akkor épített pályákon szeretek menni valami jó kis GT autóval vagy F1 2020-szal.

Illetve a HEAT érdekel még a hangulata miatt.

[ Szerkesztve ]

(#262171) modflow válasza hombre[EU] (#262169) üzenetére


modflow
veterán

Úgy legyen. :)

(#262172) Wlac válasza ldave (#262166) üzenetére


Wlac
Ármester

Fat gépen nem találkoztam én sem technikai hibákkal (csak sokat tölt...).

“The wha-"

(#262173) Mezcal válasza F-ECT$ (#262168) üzenetére


Mezcal
addikt

23K a WoT meg 5K tehát még jók vagyunk :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262174) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt valaki, aki nekifeszült a Days Gone challengeknek??? Vagy csak én vagyok ekkora beteg f*sz??

Előrendeltem a NFS remastert. :) Ha sz*r....akkor is kell...mert NFS. Btw szerintem jó játék volt. Engem az összehasonlító videók sem ijesztettek meg. Tegyük hozzá, hogy a PC-s verzióhoz hasonlítva mondták, hogy nem nagy cucc. Viszont nekem, aki ps3-mon tolta, biza lesz ugrás. Meg hát 4k 60fps. :) Ugye valaki behúzza még???

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262175) Mezcal válasza marilllyo (#262174) üzenetére


Mezcal
addikt

Én elkezdtem még tavaly, de abbahagytam, mert már sok volt. Majd neki fogok állni újra.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262176) Zoleee83 válasza marilllyo (#262174) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jelen! :DDD
Nagyon élveztem, de nincs még meg az összes challenge.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#262177) marilllyo válasza Zoleee83 (#262176) üzenetére


marilllyo
veterán

Hogy állsz velük? Mennyi sikerült aranyra?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262178) Lackooo84 válasza marilllyo (#262177) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Meg van mind, nem voltak olyan nehezek.

The Truth is out there...

(#262179) marilllyo válasza Lackooo84 (#262178) üzenetére


marilllyo
veterán

Első kettő van meg aranyra. Megyek sorban. Azért nem könnyű. Ha van tipped / tanácsod vagy bármi, ami eszedbe jut, akkor szívesen fogadom. :) Akár privátban is...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262180) Lackooo84 válasza marilllyo (#262179) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, szerintem ennél jobb tippeket nem tudok adni. :)

KATT

Szívesen! :D

Amúgy szerintem a motoros challengek a legszarabbak, a többi pite. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#262181) marilllyo válasza Lackooo84 (#262180) üzenetére


marilllyo
veterán

Lol... :D Köszi... Szép munka.
Én is ebben a hazmatos ruciban nyomom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262182) Lackooo84 válasza marilllyo (#262181) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Köszi. Amúgy kicsit ideges voltam, mert pont akkor szarakodott a PSN/youtube és elég szar minőségűek lettek a sztrímek, 1000/300-as nettel...

Amúgy pl. a városi (meg fűrészmalom) hordásnál arra kell csak figyelni, hogy ne kerítsenek be, mindig figyelni kell a radart merre pirosodik, hol spawnol az újabb banda.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#262183) marilllyo válasza Lackooo84 (#262182) üzenetére


marilllyo
veterán

Melyik volt a legnehezebb szerinted?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262184) james001 válasza marilllyo (#262174) üzenetére


james001
veterán

Nem volt rossz a Burnout Hot Pursuit... Vagyis NFS Hot Pursuit PS3-on,de nekem ott elég is volt. Nem érzek késztetést arra hogy újra megvegyem,ráadásul ennyiért...

Amúgy letoltam unalmamban a COD MW2 kampányt amit ingyé kaptunk még valamelyik plus-os hónapban. Egynek elment,arra jó volt tényleg hogy kitöltsön pár unalmas órát.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#262185) Mezcal válasza james001 (#262184) üzenetére


Mezcal
addikt

A COW MW2 marha jó remastered lett. Simán megállja a helyét ma is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262186) RangerFox válasza Mezcal (#262185) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ráadásul annak van talán a legjobb kampánya. :K

(#262187) Lackooo84 válasza marilllyo (#262183) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mondom szerinetm a motorosok, azok undorítóak. Ja meg az a taxizós szar is szar. :D

The Truth is out there...

(#262188) Bogyi007 válasza james001 (#262184) üzenetére


Bogyi007
veterán

A Burnout Paradise Remaster is kb egy év után már Ea Access része volt, mostanra meg akciós áron kb 1500 forint körül megkapod. Ez is lesz majd annyiért.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#262189) james001 válasza RangerFox (#262186) üzenetére


james001
veterán

Egyiknek sincs eget rengető sztorija,de tény hogy ez volt talán a legélvezetesebb eddig amivel toltam.

Bogyi007: Persze hamar befog az kerülni az Access-be,úgy már megfogja érni talán :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#262190) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

[link] Aki esetleg akar 15000es feltöltő kártyát venni arra most van akciós 10%os kupon "GOL10" (ha minden igaz csak ma éjfélig érvényes)

(#262191) S e t h


S e t h
nagyúr

Megvettem a Mafia trilógiát, fordított sorrendben játszom és ennek köszönhetően az államat a padlón keresgélem az első rész láttán.
Sokat tudnék írni mindhárom részről, az elsőben még javában benne vagyok és csak sajnálni tudom, hogy eddig ez a hármas radaron kívül esett nálam.
Viszont a mafia rajongók fanyalgását megértem a második és a harmadik rész miatt, ugyanis az első epizód egy gyöngyszem, főleg a jelenlegi formájában, nálam élményben már karcolja a Last of Us-t és Tsushimát, ha az utóbbi idők termését nézem.
De a hanger 13-nál nem hiszem, hogy nincs házon belül verseny, hogy az kapja a legmagasabb prémiumot, aki a legtöbb bugot hegeszti a játékba. A második és harmadik rész mondhatni tragikus ebből a szempontból, de az első is okozott vicces pillanatokat, ez egy konkrét üzenet, hogy tőlük day one nem érdemes semmit sem venni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262192) cyberkind válasza S e t h (#262191) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így van ahogy írod, és szerintem az eredeti jobb vagy inkább több, de mindenképp másabb, pláne zenei téren. Képzeld ezt el akkor (2002), és az eredeti után a 2. részt, ami egy gyenge próbálkozás volt minden tekintetben. :)

Paranormal Cocktivity

(#262193) S e t h válasza cyberkind (#262192) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is értem igazán, illetve de, a profit, viszont a második, nem beszélve a harmadik részről egy halovány utánzata akar csak lenni annak amit az elsőben elénk pakoltak.
Ami a játékok keresztapája.
Önmagukban ugyan ezek is szórakoztatók, de mint folytatásai a Mafia-nak, hát na, szóval érted.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262194) saelin válasza S e t h (#262193) üzenetére


saelin
veterán

Vannak ilyen egylövetű stúdiók, akik később már nem képesek az egy szem jó játékuk szintjét hozni. Idővel becsődölnek vagy jobb esetben felvásárolják őket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262195) .LnB válasza S e t h (#262191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen. Ne tudd meg mekkorát ütött az a játék akkoriban. Unikum volt az a narratíva, az a sztori, sőt az a kor amikor játszódik. Ha meglesz a PS5, tervezem, hogy megveszem a Def Edition-t. Csak az a baj, hogy azt fogom tőle várni, amit 2002-ben kaptam az eredeti résztől. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262196) _drk válasza S e t h (#262191) üzenetére


_drk
őstag

Akkor most vagy ilyen retek jó a mafia, vagy az előző generáció durván letiporta az elvárásainkat?
Nekem anno nagyon be jött! De így másodjára, ahogy hallom megvágva, nem tom mennyire jönne be.
De az csúnya hogy majdnem 2 évtizedre kell vissza nyúlni Játékokért.

(#262197) penge111 válasza .LnB (#262195) üzenetére


penge111
addikt

Kolléga, hogy bírod Ps nélkül? Ps5 rendelésed visszaigazolták, olvastam, hogy rengetegen hoppon maradtak, csak tavasszal kapják meg a megrendelt konzolt?!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#262198) predakon válasza penge111 (#262197) üzenetére


predakon
őstag

Ugyan nem nekem címezted a kérdést, de azért nem lesz hátrány a 2 év garancia az 1 évvel szemben. Nekem elvileg jut gép de nem tetszik az 1 év gari ténye.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#262199) penge111 válasza predakon (#262198) üzenetére


penge111
addikt

Beza, erre mondják, hogy minden rosszban van valami jó ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#262200) .LnB válasza penge111 (#262197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elütöm az időt. :) NBA döntő lefoglalt eddig rendesen, nagyon élvezem (Megy az MLB playoff is, NFL szezon is). De van néha játék így is. Nyomjuk a fiammal PC-n az Euro Truck Simulator 2-t. Hát srácok, sokan sírnak itt a fix 60fps-ért.(i5-6600) IGP van csak a gépben, kb meg tudom számolni az fps-eket. Néztem is VGA árakat, de azért nem fogok 40-60 ezret kifizetni, hogy egy hónapig használjam. :D Nincs gáz, de azért fejből tudom, hogy hány hét/nap van még november 19-ig.
Nincs jele annak, hogy ne kapnék a megjelenéskor konzolt. Elutaltam a 20ezer előleget a Sony Központi Szalon-nak. Aztán ha így se kapok, akkor se esek pánikba, de azért nem örülnék neki.
Ami jobban megvisel, hogy film nincs a COVID miatt. Nekünk nincs kábeltv, csak Netflix és a "letöltögetés". Már kb. mindent megnéztünk. Esténként befekszünk általában az ágyba, és filmezünk. De egyszerűen már lassan nincs mit. Már olyanokat néztünk mint a "Rövidzárlat" "Johhny 5 kutat, fúrja a lukat". Ez jobban zavar mint, hogy nincs konzol.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.