Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263201) Scholes9 válasza F-ECT$ (#263182) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Volt egy “sima” új játék, meg most harmadszor már a nehéz 2-n játszom végig :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#263202) megyer11 válasza Deck (#263199) üzenetére


megyer11
tag

+1 Nekem is.

(#263203) FollowTheORI válasza Exelsior24 (#263092) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy írták is, ez a forint gyengülés ára... én már tavasszal mondtam, hogy ez előbb utóbb meg fog jelenni. Eddig kellett "várni rá". :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#263204) FollowTheORI válasza Steve1207 (#263078) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én arra tippelnék, hogy a letöltés/lemezről másolás esetén is van adatcsomag prioritás, hogy előbb tudj játszani, mint az egész játék letöltődik/felmásolódik a gépre.

Szerintem valami hasonló megoldást raktak be ezekbe a játékokba is, csak a memória feltöltés esetére, hogy gyakorlatilag nem tölti be az egész "pályát" előre, hanem prioritás alapon azt tölti be először amit látsz, és amint lehet elindul a pálya és utána a háttérben szépen betölti a maradékot. :)

Jó kérdés, hogy eddig miért nem foglalkoztak ezzel így (kivéve egy két játékot, ami eddig is példásan jól csinálta ezt). Mindenesetre, biztos hogy van köze a PS5-el kapcsolatos BC és felújítós munkákhoz is. :K
Meg persze a PS5 játékfejlesztési filozófia/nextgen paradigmaváltás miatt is felmerülhetett pár jobb ötlet ahhoz képest, mint eddig volt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#263205) S e t h


S e t h
nagyúr

Kemény 1 nappal a megjelenés előtt jár le az embargó a Watch Dogs Legion esetében?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#263206) cyberkind válasza S e t h (#263205) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell várni a tesztekre, már vannak streamek a játékból, és nem jobb mint a 7 éves Gta 5, de még talán az a szint se, pedig volt idő tanulni a R játékából.

Paranormal Cocktivity

(#263207) Bad Pritt válasza S e t h (#263205) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem meglepő, szó szerint nem mondták ugyan ki, de halálra ítélték a játékot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#263208) Frod válasza Bad Pritt (#263207) üzenetére


Frod
addikt

Erről bővebben? Milyen értelemben?

Do you see the white shadow?

(#263209) FollowTheORI válasza cyberkind (#263206) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem az a baj, hogy nem olyan minta GTA 5 (nem is kéne olyan legyen), hanem elég unalmasnak tűnik... és copy paste az előző részekhez képest. :)

Valószínűleg a város és a részletek kidolgozása közben elveszett kicsit a projekt, és amikor érdekes feladatokkal kellett volna megtölteni, ott elfogyott a lendület, idő és tudás.

Nem egyedi eset ez, az AC és a Division széria, meg elég sok más ubi cím is szenved ettől picit.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#263210) Bad Pritt válasza Frod (#263208) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Berakták az év legnagyobb címei közé, egyszer adtak pár órás játéklehetőséget youtubereknek, nincs egy épkézláb reklámja, miközben a Valhalla, Cyberpunk orrba-szájba van promózva, stb.
Ettől függetlenül lehet majd jó, csak a Ubisoft nem bízik benne. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#263211) cyberkind válasza FollowTheORI (#263209) üzenetére


cyberkind
félisten

Akarva-akaratlanul is ehhez hasonlítják sokan, és ugye volt az első részhez ilyesmi reklám. Viszont a 2. rész jó irányba mozdult el, az akkor tetszett, nekem van abban 50 órám, és egy jó kaland volt, de a Legion teljesen hidegen hagy, pedig nagyon vártam London miatt, de ahogy telt az idő meg jöttek az anyagok, láttam, hogy mi a szitu ismét, és még csúnya is, ez 4 évvel ezelőtt jó volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#263212) Frod válasza Bad Pritt (#263210) üzenetére


Frod
addikt

Nem gondolnám, hogy meghalni küldik piacra (mint az EA a Titanfall2-t, na az tényleg olyan volt). A komplett nyári Ubi event erre lett felhúzva (untam is).
Az elképzelhető, hogy kutattak, és az Excel tábla azt dobta ki, hogy a Valhalla-t van értelme jobban tolni, több eladás, stb.
Bár az eredeti megjelenés sem véletlenül volt tavasszal, én sem tettem volna a CP mellé, akkor már csússzon 2021 Q1-re.

Do you see the white shadow?

(#263213) Bad Pritt válasza Frod (#263212) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nem tudom, mekkora eladást várnak tőle, de minimálisan támogatják, főleg a Valhallához képest látványos a különbség.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#263214) narii válasza narii (#263084) üzenetére


narii
tag

senki többet ? :D

(#263215) Gery9112 válasza Frod (#263212) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem is valami ilyesmi lehet. A Valhalla roadmap kész van már, trailer is van róla meg kevésbé lehet monetizálni mint egy multiplayerre kihegyezett játékot.
Itt csak az a rizikós, hogy mire a Ubi elkezdi érdekes tartalommal megtölteni a játékot lesznek-e még játékosok, akiket érdekel.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#263216) cyberkind válasza Frod (#263212) üzenetére


cyberkind
félisten

Nézz streameket, ha neked tetszik amit látsz, akkor a te játékod, de szerintem nagyon kevés, talán nem is változott sokat a 2. részhez képest, ami akkor új és más volt az első után. Engem meglepett, hogy csak ennyi, a járműkezelés pedig botrányos.

Paranormal Cocktivity

(#263217) Mauzes válasza Bad Pritt (#263207) üzenetére


Mauzes
őstag

De ezen a ponton ennek üzletileg mi értelme van? A játék le van/lesz fejlesztve, a költségek nagyon nagy része már a múlt. Most pont a marketingen spórolánank, hogy végül jobban jöjjenek ki? Számomra ennek nincs értelme.

(#263218) james001 válasza KD6-3.7 (#263183) üzenetére


james001
veterán

Hát az a gyűrű tényleg érdekes. Meg akkora mint a keze kb :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#263219) Frod válasza cyberkind (#263216) üzenetére


Frod
addikt

Nézi a halál :D
Láttam, hogy van belőle rengeteg ilyen "first look" videó, de engem a WD2 irányváltása után teljesen elvesztett a széria. Ott ment a jojós hipsterkedés, itt pedig led-es maszkokban lehet csinálni ugyanazt az öt mellékküldést gondolom.
Ami miatt nagyon haragszom rájuk, hogy beletették Aiden-t az elsőből, és végig is lehet tolni vele, tehát kvázi kapunk egy "direkt" folytatást a WD1-hez, mert így már a totális érdektelen listámról átkerült a na így már érdekelne, de úgysem lesz rá időm listámra.

Do you see the white shadow?

(#263220) RangerFox válasza narii (#263214) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#263221) narii válasza RangerFox (#263220) üzenetére


narii
tag

nem, de amint írtam is frissítés után lett ilyen...
Tönkrebaszta a vinyót az update ?

(#263222) Kendek válasza narii (#263221) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit még csinálhatsz az az, hogy Safe Mode-ban nyomatsz egy Rebuild Database-t (ez nem jár adatvesztéssel, csak a mappák tűnnek el), ha nem segít akkor egy inicializálást, ha pedig az sem akkor megpróbálhatod újra feltelepíteni a rendszerszoftvert. Ha ezek közül semelyik sem oldja meg a problémát, akkor javaslom, hogy nézd meg a vinyót, mert valószínűleg az hibásodott meg.

<-ƘƘ->

(#263223) narii válasza Kendek (#263222) üzenetére


narii
tag

az a baj, hogy nem érek el SEMMIT !!!
rámegyek a beállításokra üres képernyő, barátok üres képernyő, trófeák üres képernyő :D

szóval amit mondasz, nem tudom megcsinálni, mert nem jutok el odaáig...

(#263224) RangerFox válasza narii (#263223) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kikapcsolt állapotban hosszan nyomod a bekapcsoló gombot, amíg kétszer nem csipog, majd vezetékkel csatlakoztatod a kontrollert és az ott felugró menüben keresel rá a Rebuild Database-re...

(#263225) narii válasza RangerFox (#263224) üzenetére


narii
tag

megvan, csinálja...

(#263226) GEIL válasza RangerFox (#263224) üzenetére


GEIL
addikt

Ilyenkor netről szedi a telepítőfájlt magátol ? :U :F

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#263227) Carlos Padre válasza ImACeltic (#263200) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sokkal több közösséget érzek a TWD-cél mint a TLoU-val.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#263228) narii válasza RangerFox (#263224) üzenetére


narii
tag

SIKERÜLT !!!!

Köszönöm !!!

(#263229) RangerFox válasza GEIL (#263226) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ilyenkor nem telepíti újra a rendszert. Ez inkább egyfajta töredezettségmentesítés/corrupted fájlok törlése.

(#263230) Mike


Mike
veterán

mennyire fos lett az új felület te jó isten. hol érdekel, mivel játszom vagy mi van a librarymben? ugyanakkor szerinte ps+-om meg nincs
subscription manager szerint sincs
hát gratulálok :(

(#263231) hyggelig válasza Mike (#263230) üzenetére


hyggelig
senior tag

ezek után rá se merek nézni.
Konzolon és telón még változatlan minden.

(#263232) Scholes9 válasza hyggelig (#263231) üzenetére


Scholes9
nagyúr

iPaden már egész jó, Safarin végre hónapok után nem írja azt, hogy nem támogatott böngészőt használok :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#263233) bagyulajuve válasza Mike (#263230) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"subscription manager szerint sincs" - tegnap ezt kerestem, hogy leállítom az automatikus megújítást, de nem találtam - nekem talán 2022-ig van, de elfelejtettem kikapcsolni a megújítást és tegnap gondoltam megcsinálom

Resistencia eterna

(#263234) Steve1207 válasza bagyulajuve (#263233) üzenetére


Steve1207
veterán

Már az új rendszer átállása előtt is ilyen volt az utóbbi hónapokban. Igazán csinálhatnának valamit, mert így tényleg gáz.

.

(#263235) saelin válasza KaitouP (#263194) üzenetére


saelin
veterán

Nincs olyan gépem amin elfutna. Egy ezer éves notim van vész esetére, ha valami adóbevallást vagy hasonlót kellene csinálnom... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263236) Aciduzzu válasza S e t h (#263205) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Vajon miért? :DDD

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#263237) gamegod


gamegod
senior tag

na jo megkaptam főnökömtől a Last of us part two-t kölibe.

baszki

az első részt szinte mindegyik fokozaton ledaráltam.. amikor Joelt Abby ledarálja a golf ütővel...bahh komolyan 10 percre félre kellett raknom a játékot, annyira megviselt

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#263238) Carlos Padre válasza gamegod (#263237) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó lesz ez.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#263239) fausto válasza gamegod (#263237) üzenetére


fausto
addikt

Az egész játék ilyen, én pl. 1-2 óránál tovább nem bírtam vele játszani, mert nagyon lélekromboló. De nem rosszból írom, ettől függetlenül nagy kedvenc lett!

(#263240) gamegod válasza fausto (#263239) üzenetére


gamegod
senior tag

természetesen nekem is tetszik, sőt.. de nem.gondoltam hogy ennyire megviselhet ez az egész :R respect ND

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#263241) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy ps4 pro-t (CUH-7216b), ès a gran tourismo ès a gta 5 frissítèsnèl is olyan csinállt, hogy pihenőbe rakás alatt nem töltötte a frissítèseket ès amikor felèbresztettem kezdte 0ról az egèsz frissítèst. Engedèlyek megvannak neki adva, hogy frissíthet stb mègis killódik.. Találkozott valaki ilyennel? :F

(#263242) hombre[EU] válasza .zSoLTi. (#263241) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az auto update-hez talán kell aktív ps+

Life, Uh, Finds A Way

(#263243) .zSoLTi. válasza hombre[EU] (#263242) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Van 3 hónapos plussom, ès ez a 2 játèk lemezes a frissítèsek töltèsènèl volt ez.

[ Szerkesztve ]

(#263244) hombre[EU] válasza .zSoLTi. (#263243) üzenetére


hombre[EU]
veterán

biztos meg van az összes lépés? nézd át mégegyszer hátha valami kimaradt ->[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#263245) Kendek válasza .zSoLTi. (#263241) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Két beállítás is kell hozzá:

Beállítások -> Energiatakarékossági beállítások -> Pihenő üzemmódban elérhető funkciók beállítása -> Maradj az internethez kapcsolódva

Beállítások -> Rendszer -> Automatikus letöltések -> Alkalmazás frissítőfájljai

Mikor megáll a letöltés és újraindul, akkor a fennmaradó adatmennyiséget újraszámolja, és azt kezdi el nulláról indulva leszedni. Szóval nem tölt le semmit sem duplán, ettől nem kell tartani.

<-ƘƘ->

(#263246) S e t h válasza Aciduzzu (#263236) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké hogy nem akartak bankot robbantani, de ez az egész olyan, mintha féllábúként jelentkeznék a Savaria kupára.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#263247) FollowTheORI válasza Mauzes (#263217) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem csak úgy vannak vele, hogy elég régóta van már a köztudatban a játék, nem érdemes rá költeni plussz "kampányra".

Az AC Valhalla meg pl idén bemutatott játék, így nyilván arra még költeni kell hogy "terjedjen".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#263248) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Köszi mind a kettőtöknek! Megnèztem be van kapcsolva minden amit írtatok! Amúgy wifin kapcsolódok nethez, jel is tuti van neki rendes mert kb 3 mèterre van a gèp a routertől..

(#263249) RangerFox válasza .zSoLTi. (#263248) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Néha bugos szokott lenni. Főleg, ha dobozos játékokról van szó.

(#263250) james001 válasza gamegod (#263240) üzenetére


james001
veterán

Lesznek még cukiságok benne ne félj ;] Nem egy happy játék az biztos,de az egyik legjobb játék a világon az első résszel együtt (szerintem). :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.