Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262351) .LnB válasza erahurka (#262350) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De hányadik kirohanásod már ez?!

Én végignyomtam a Payback-et. Egy fos. De eskü nem jut eszembe semmi ötlet, amit neked írhatnék. Adja magát a játék, pofon egyszerű. Igazából pont ezért nem tudom, hogy mit írhatnék. Most arra mit írjunk, hogy nem tudsz egyenesen menni? Ha van nehézségi szint, akkor állítsd a legkönnyebbre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262352) erahurka válasza .LnB (#262351) üzenetére


erahurka
félisten

Legkönnyebben se megy, hiába csinálok bármit. Youtube-on meg szarrá verik a gépet úgy, hogy háromszor vissza kell tennie őket a játéknak mert lezúzták magukat valahol. Aztán faltól falig mennek, és végig ott vannak első vagy második helyen. Én meg csak szenvedek, hiába próbálom jól venni a kanyarokat, egy érintés a falon és egyből megérkeznek rám. Vicc.

(#262353) TCr válasza .LnB (#262351) üzenetére


TCr
veterán

Legkönnyebben nyomta. Kis gyakorlással lazán összejön az normálon is. Csak finoman kellene bánni az analóggal.
De amúgy egy ócska szar a játék, 2-3 óra után töröltem. Ipari hulladék, minden tekintetben.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262354) S e t h válasza erahurka (#262350) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem leszel hosszúéletű a fórumon ezzel a stílussal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262355) hyggelig válasza erahurka (#262350) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ne húzd fel magad ennyire mindenen.

Szerintem azért nem megy, mert minden apróság felidegesít. Ilyenkor kapcsold ki a gépet, vagy állítsd le a játékot, igyál egy kávét, szívj el egy cigit, nézz meg egy kutyás videót és próbáld meg újra. Vagy egyszerűen aznap már ne foglalkozz vele.
Teljesen komolyan mondom.

[ Szerkesztve ]

(#262356) erahurka válasza S e t h (#262354) üzenetére


erahurka
félisten

A te véleményedre meg aztán főleg nem vagyok kíváncsi. :R

(#262357) erahurka válasza hyggelig (#262355) üzenetére


erahurka
félisten

Az szokott segíteni ha békén hagyom, de túl akarok esni rajta úgyhogy tovább próbálom.

(#262353) TCr: Finoman próbálok, de mikor megindul valamerre a hátulja nem tudok nem hirtelen reagálni. Erre megindul a másik irányba...

[ Szerkesztve ]

(#262358) marilllyo válasza erahurka (#262346) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egy X6-tal gond nélkül lenyomtam mindent. Tudod állítgatni az autód tulajdonságait. Nem emlékszem pontosan, csak arra hogy van egy verseny, ahol a checkpoint-ba beleterveztek egy fát... És annak a k**** anyját.
Meg, hogy a drift eventeket háromcsillagozni nagyon análdildo.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262359) 30z.Samu válasza erahurka (#262357) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne stresszelj rá, menni fog az! :K

Tudom NFS, meg minden, de nem lehet finomhangolni a kocsit?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#262360) erahurka válasza marilllyo (#262358) üzenetére


erahurka
félisten

Drift bajnokságok voltak a legkönnyebbek. Eddig csak az offroad volt iszonyat nehéz meg idegesítő. BMW asszem megvan, az is egy szar. Össze-vissza szitál az úton.

(#262359) 30z.Samu: Valamit lehet, de eddig csak rosszabb lett ha állítgattam rajta. Az a baj, hogy olyan a vonalvezetés is, hogy ki akar cseszni veled. Ugrató ami falba vezet pl... Meg direkt úgy mutatja hogy merre kell menni, hogy lekésd a jó ívet.

[ Szerkesztve ]

(#262361) Bad Pritt válasza erahurka (#262352) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Töröld. Minek szenvedsz vele, ha nem tetszik a játék maga?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262362) chris0000 válasza RangerFox (#262341) üzenetére


chris0000
őstag

thx és neked is nemorino... szeretek biztosra menni, az még sosem hagyott cserben... :) üdv.

[ Szerkesztve ]

(#262363) erahurka válasza Bad Pritt (#262361) üzenetére


erahurka
félisten

Mert maga a játék tetszik, csak ezek a nyüves offroad versenyek szivatnak. Menők a rablós küldetések csak kevés van belőlük.

(#262364) TCr válasza erahurka (#262357) üzenetére


TCr
veterán

Na látod, pont ez a baj.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262365) james001 válasza KaitouP (#262329) üzenetére


james001
veterán

Grat. :C

erahurka: Nyugi engem is az off-road versenyek csesztek fel a legjobban,én is főleg azok miatt töröltem a játékot. Ha tetszett a játék maga viszont,akkor nézz rá az újabb részre,a Heat-re. Az se a legjobb de legalább kivették a hülye kártyás szarságot és nincs annyi off-road se benne.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#262366) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Eza mostani akciózás is egy nagy kullantás... :U

The Truth is out there...

(#262367) erahurka válasza james001 (#262365) üzenetére


erahurka
félisten

A kártyázás a másik hülyeség benne ja. Nem fejleszthetek motort, csak ha bukok a tapadásból is, mert olyan kártya van. Remélem kirúgták azt, aki szerint ez jó ötlet volt.

(#262368) Frod válasza Lackooo84 (#262366) üzenetére


Frod
addikt

Ami esetleg szóra érdemes a mostani akciókból:
- az eddigi legjobb árát kapó Hunt: Showdown 4556 Ft
- ha valakinek még mindig kimaradt a Thief reboot 599 Ft
éééééés ennyi kb.

Valamint remélem ez nem az áremelés következménye, hogy míg eddig szépen ment le a Medan ára 5500 -> 4500, erre a mostani "akcióban" kapott egy 7100-as címkét... :((

Do you see the white shadow?

(#262369) KaitouP válasza james001 (#262365) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm! :C :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#262370) erahurka


erahurka
félisten

Na leültem és egyből sikerült... Ennyit ér hogy nitrózik az ember úgy látszik. Volt azért szerencsém is, az elején valami tömegbalesetet csinált magának az összes AI. :Y

(#262371) marilllyo válasza erahurka (#262367) üzenetére


marilllyo
veterán

Én ezt nem éltem meg ennyire szörnyűnek. Fullra kártyáztam egy valag kocsit. Amúgy én nem a kampány drift eventekre gondoltam, hanem a challengekre.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262372) erahurka válasza marilllyo (#262371) üzenetére


erahurka
félisten

Ja a challenge-ek tényleg nehéznek tűnnek, nincs is tervben platina vagy semmi ilyesmi. Örülök ha a kampányt lenyomom úgy hogy nem kerülök pszichiátriára...

Másik remek ötlet a játékban: drag autókkal körversenyt rendezni :DDD

(#262373) TCr válasza erahurka (#262372) üzenetére


TCr
veterán

Ez a retek már nyomokban sem tartalmaz "igazi" NFS-t.
Majd a Hot Pursuit remaster, de az meg már ugye sokaknak lerágott csont, nekem is platina PS3-on.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#262374) Steve1207 válasza erahurka (#262372) üzenetére


Steve1207
veterán

Mindenki az újdonságokat várta, hát kaptunk :DDD

.

(#262375) erahurka válasza TCr (#262373) üzenetére


erahurka
félisten

Hot Pursuit nálam is platina, jó cucc volt. De tuti nem fogok remasterezni vele, egyszer elég volt.

(#262376) Nescafé


Nescafé
őstag

System update 8.0 elérhető :)
[link]

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#262377) Frod válasza Nescafé (#262376) üzenetére


Frod
addikt

"Enhanced 2-Step Verification"

Na, talán most már megérkeznek az sms-ek. :D

Do you see the white shadow?

(#262378) ldave válasza Frod (#262368) üzenetére


ldave
félisten

Hunt jópofa játék, remélem kap majd egy PS5 frissítést, érezhetően szenved a PS4 a Cryengine alatt.

A Slime draws near! Command?

(#262379) _drk válasza Frod (#262368) üzenetére


_drk
őstag

De!
Nyár óta figyelem, hogy valahogy nem az igazi az akciósdi. 1-2 persze mindig akad, mint múltkor Days gone.
De arányaiban kevesebb a jó ár/érték arány. Nehezen is csúszik le a játék a kívánt árra.

(#262380) Moby válasza Frod (#262377) üzenetére


Moby
addikt

Nem, ez nem az.
"...will be enhanced to support third party authenticator apps"
Amit már a Beta1 óta hirdet a 8.00, cserébe a véglegesben sincs benne. De leírják, mert akkor már majdnem olyan, mintha tudná :D

(#262381) semetka


semetka
őstag

Kipróbáltam a Vampyr-t , el is mentem az egyik nagyobb boss-ig de valahogy nem fog meg a játék. Harcrendszer tök jó, hasonló mint a Surge ( azok készítették) de szerintem maga a vámpíros stílus nem jön be. Szeretem az RPG-t de itt olyan sok a duma hogy néha már nyomogattam el, nem tudta felkelteni a figyelmem. Erre még rájön az állandó sötét stb. Tudom ez a vámpír stílus velejárója de így sem hiszem hogy folytatom. Egyébként a karakterfejlesztés klassz benne, rengeteg lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#262382) Wesder válasza semetka (#262381) üzenetére


Wesder
félisten

A Dontnod-nak és Saber Interactive-nak semmi köze a Surge-höz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262383) saelin


saelin
veterán

Megvette valaki innen a Torchlight 3-at? Egyik review sincs elájulva tőle, így én nem merem még akciósan sem megvenni. Ps4-en játszottam először a második résszel, de az valami halál unalmas volt és alig vártam hogy vége legyen. Írott tesztek alapján viszont az új rész harcrendszere sokat fejlődött, "felnőtt", csak hát content alig van benne. Három chapter, 4 kaszt és egy nagyon gyenge és ismétlődő endgame.

A Hunt Showdown is érdekel a mostani akciók közül, de egyedül competitive multiplayer játékba nem szívesen vágnék bele. Mennyire támogatják még a fejlesztők? Még ha meg is venném azt várnám el, hogy több tíz órán keresztül lekössön ami videók alapján nem jön át. Nézegettem a teszteket is és eléggé meredek betanulási görbét vázoltak fel. Lehet most erre nem vagyok készen, pedig a játék szórakoztatónak néz ki. Áh. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262384) semetka válasza Wesder (#262382) üzenetére


semetka
őstag

Akkor lehet hogy a kiadó ugyanaz, benéztem.

szerk: Focus home....igen az a kiadó

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#262385) Lackooo84 válasza Frod (#262368) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A legnagyobb vicc, eddig 6k volt a Wolfi 2 deluxe (fullos mind a 4 DLC-vel) most meg 7k a sima... :DDD

The Truth is out there...

(#262386) Lackooo84 válasza Nescafé (#262376) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ne tegye fel senki aki jót akar magának, a party chat rendszer hulladék, nem is értem hogy gondolták ezt.... Ez volt az első béta ami telepítés után szinte azonnal repült a gépemről.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#262387) ldave válasza saelin (#262383) üzenetére


ldave
félisten

Hunt: eléggé komplex játék és multiplayerben az igazi. Nem olyan rég jött hozzá egy update, amivel jött elég sok single player challenge. Ilyesmik:

Ezekkel egyedül is lehet szórakozni, megismerni a fegyvereket, ellenfeleket, a pályákat.

Szerintem az egyik leghangulatosabb multiplayer játék jelenleg, a játékmenet eléggé eltér minden mástól, de talán pont ezért lehet érdemes adni neki egy esélyt.

A Slime draws near! Command?

(#262388) Frod válasza Lackooo84 (#262385) üzenetére


Frod
addikt

Igen, az valóban ciki, de ott elcsúsztatott akciókról van szó, a Deluxe-é ma este tízig még továbbra is ennyi.
A sima kiadás pedig mától ennyi, két hétig, csak szerencsétlenül jött ki, hogy most egyszerre akciósak épp és látszik a különbség. :)

Do you see the white shadow?

(#262389) JoceeHunt válasza ldave (#262387) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Aláírom, mániám ez a game.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#262390) Lackooo84 válasza Frod (#262388) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát eleve az ciki, hogy az drágább, mint a reluxa verzió. Alá kellett volna lőni, kb. 3-4k köré.

Szerintem aki nem akar szopni az NE frissítsen 8.0-ra!! Megy is a cirkusz rendesen. De nem is értem egyébként, már a béta első napján jeleztük, hogy ez így egy nagy kalap tehénlepény....

The Truth is out there...

(#262391) .LnB válasza Lackooo84 (#262390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, oké. Akkor én nem frissítek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262392) JoceeHunt válasza saelin (#262383) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én mással nem is játszok amióta megjelent. Tökéletes kikapcsolódás, összeálltunk 4-en akikből mindig vagyunk 2-3-an és jó kis éjszakákat játszunk át, dumálunk. Szerintem 1 játék nem volt még amibe ennyi időt raktam volna még a PC-s korszakban sem.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#262393) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az Avengers játék, szépen földbe állt. Úgy látszik, a Marvel név nem elég mindig. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262394) 30z.Samu válasza .LnB (#262393) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Úgy látszik, a Marvel név nem elég mindig. :U"

Erre anno a Need for Speed is ékes példa volt. :K

Sic Parvis Magna

(#262395) Wesder válasza .LnB (#262393) üzenetére


Wesder
félisten

Meg is érdemlik. A usereket azért sajnàlom kicsit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262396) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#262390) üzenetére


hombre[EU]
veterán

partyból már nem lehet indítani PlayTogethert?

Life, Uh, Finds A Way

(#262397) .LnB válasza Wesder (#262395) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem. Látható is volt, és még ki is lehetett próbálni. Így járt, aki úgy járt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262398) erahurka válasza Lackooo84 (#262390) üzenetére


erahurka
félisten

Mit rontottak el? Már lefrisítettem, téglázás meg ilyenek nincsenek ugye?

(#262399) S e t h válasza Wesder (#262395) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is.
Az összeset is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#262400) Lackooo84 válasza erahurka (#262398) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Olvasgasd a blogon a hszeket. Vagy a twittert. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.