Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#263151) Lackooo84 válasza Kendek (#263143) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem mind natolt, csak a trékom. Az ő mobilnetük nagyon szar.

The Truth is out there...

(#263152) Kendek válasza Mauzes (#263149) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amelyik játékban választható, hogy magasabb felbontás vagy jobb futási teljesítmény, az biztosan kapott Pro patch-et. Ami régebbi és nem kapott, annál csak a rendszerszinten állítható teljesítményfokozó mód játszik. Ez a hardver órajelét emeli, aminek hatására potenciálisan jobban futhatnak a játékok.

<-ƘƘ->

(#263153) Mauzes válasza Frod (#263150) üzenetére


Mauzes
őstag

De akkor pl. egy Assassin's Creed III hogyan támogatja a 4K-t és HDR-t a Pro alatt? Ez alapján a lista alapján.

(#263154) Kendek válasza Mauzes (#263153) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha igy van, akkor kapott utólagosan Pro patch-et.

<-ƘƘ->

(#263155) rumkola válasza Mauzes (#263153) üzenetére


rumkola
veterán

úgy, hogy tavaly jött ki belőle a remaster

(#263156) Bogyi007 válasza Weareus (#263102) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nincs olyan ismerősöd akinek van fölösleges Digi mobil kártyája?
Az jó erre a célra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#263157) Neoteric válasza Kendek (#263143) üzenetére


Neoteric
addikt

Itt osztrákiában én is egy 50mbit-es korlátlan 4G webcuberól játszok, és ezzel is nat3-as voltam, de írtam az ügyfélszolgálatnak whatsappon egy kedves levelet a bajommal, aztán rá 2 órára már nat2 voltam. Sztem egy próbát otthon is megér akinek hasonló gondja van, valszeg ott is tudják orvosolni a problémát.

PSN: ne0teric_sAN

(#263158) Bazsi1987 válasza saelin (#263031) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Risk of rain-rol írnál hosszabban, sehol nem találok magyar tesztet, bírom az fps-eket meg a rougellite cuccokat akkor ezt nekem találták ki? 😊

(#263159) Mirakuru


Mirakuru
tag

Sziasztok!

Csak egy kis infót szeretnék megosztani veletek PS5 rendeléssel kapcsolatban!
Az esélytelen nyugalmával teljesen beletörődve hogy nem lesz idén gépem mondom előjegyzek az extreme digitalnál ps5-re múlthéten, mert ügye rendelés gomb se volt kint már. Erre ma jött egy levél hogy Jó hírünk van, Te már biztosan megkapod a PS5 előrendelésed a megjelenés napján.
Először nem is foglalkoztam vele mondom tuti kamu mindenhol elfoggyott , de felkerestem őket és rákérdeztem valid-e a levél és rögtön mondta a hölgy hogy teljesen valid és kapni fogok még egy levelet a rendelésről stb. Mindenre számítottam csak erre nem! :Y
Nem is értem hogy juthatott nekem , ennyien lemondták vagy mi történt?! Ha lesz még valami fejlemény jelentkezni fogok ha érdekel valakit. :DD

(#263160) Bogyi007 válasza Mirakuru (#263159) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem te vagy a Kiválasztott...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#263161) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#263162) Mirakuru válasza Bogyi007 (#263160) üzenetére


Mirakuru
tag

Igen köszi látom már olvasom is hogy többek megkapták a levelet de valóban aki megkapta a levelet annak fog jutni legalább is azt mondták! Durva nem is gondoltam volna... :C

(#263163) Bogyi007 válasza Mirakuru (#263162) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gratula ofkorsz. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#263164) fausto válasza Mirakuru (#263159) üzenetére


fausto
addikt

Mondjuk ez a PS4 topik, de nem gáz

(#263165) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Kihagyhatatlan akció!!! :))
kép

(#263166) megyer11 válasza RangerFox (#263165) üzenetére


megyer11
tag

Még a hülyének is megéri...

(#263167) saelin válasza Bazsi1987 (#263158) üzenetére


saelin
veterán

Ez tps, de ettől lehet neked találták ki. A formula nagyon egyszerű:
Vannak feloldható karakterek és különféle nehézségi szintek. A játék kezdetekor egy kis űrkapszulával ledobnak egy idegen bolygóra, ahol mindenféle lényt halomra ölve pénzt szerezve kapszulákból, ládákból és autómatákból tudsz random felszerelést szerezni. Mindennek megvan az ára és ahogy nő az idő előrehaladtával a nehézség úgy drágulnak ezek a lootboxok, de mellé az ellenfelek is erősödnek. Pont ezért nem is árt sietni egy-egy pálya teljesítésével és minél előbb, lehetőleg minél hatásosabb item összeállítással!
Ha úgy érzed jó vagy, akkor irány a teleport ami valahol el van dugva a pályán, majd ezt aktiválva egy boss harcot indítasz el. Egy jókora piros kör fog a teleport körül megjelenni. Ha ebben a zónában benne állsz, akkor töltődik a teleport energiája és 100%-on már mehetél is tovább a következő mappra. Persze előbb a boss-t meg kell ölni különben 99%-on fog csücsülni a töltöttsége. A boss leverésével is kapsz lootot, ezt felszedve már ugorhatsz is a következő mappra és kezdheted elölről a ciklust. Öt vagy hat szint van és a legvégén egy final boss. Én még eddig sosem jutottam el. :B

Pörgős, dinamikus kis cucc. Egy run simán eltart 30 perctől egészen 1-1,5 óráig és közben fel sem tűnik (hiába írja jobb oldalt mióta játszol) olyan jól szórakozik az ember vele. Nekem a Dead Cells elé lépett ez a játék, mert sokkal lazább és jobban kijön a speedrun faktora. Sőt, rá is kényszerít hogy effektíven használd ki a pályák között eltöltött idődet. Csak ajánlani tudom a roguelike szerelmeseinek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263168) F-ECT$ válasza Mirakuru (#263162) üzenetére


F-ECT$
titán

A másik topikban volt olyan hír is, hogy akik tényleg megkapják, azok kaptak már 10.13-án is emailt.

Dive ever, work never.

(#263169) FunPro válasza RangerFox (#263165) üzenetére


FunPro
senior tag

Továbbra is készítik elő a PS5 árakat. :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#263170) james001


james001
veterán

Ez a Days Gone eddig nem győzött meg,igaz még csak 1 óra ment le belőle,de nagyon Last of Us akar lenni de nem sikerül neki :DDD
De azt írtátok ne adjam fel szóval még azért tolom neki,meg azért persze nem annyira borzalom csak fura na. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#263171) erahurka


erahurka
félisten

Library-ből le akartam tölteni a Sleeping Dogsot, de amikor rányomtam a Download gombra, folyton a Life is Strange részeit ajánlgatta... Vicc... Webről megoldottam de akkor is mi ez már.

(#263172) zojjektum válasza james001 (#263170) üzenetére


zojjektum
senior tag

Tarts ki, nálam a közepétől adta. Olyan, mintha a második felét más fejlesztette volna. :D

(#263173) Mirakuru válasza F-ECT$ (#263168) üzenetére


Mirakuru
tag

10.15 én jegyeztem elő visszanéztem így abba körbe esélyem nem volt bekerülni! :D
Majd meglátjuk, telefonon aztmondták valid úgy hogy kezdek reménykedni hogy még is csak lesz belőle valami.. :DDD

(#263174) bbdzyx válasza james001 (#263170) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Én nem tudlak bíztatni. Pár hete kezdtem, de nagyon nyögvenyelősen haladok... :( ellenszenvesek a karakterek, érdektelen a sztori és nagyon béna az irányításon kívül a legtöbb játékmechanikai megoldás is benne.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#263175) F-ECT$ válasza Mirakuru (#263173) üzenetére


F-ECT$
titán

Közben volt, aki telefonált. A mai emailt minden előrendelő megkapta, de konzolt 2020.11.19-én csak az kap, aki 2020.09.18 előtt rendelt.

Dive ever, work never.

(#263176) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Death Stranding done.
Amilyen szkeptikusan álltam a játékhoz, annyira megtetszett a végére! Bátran kijelentem, hogy az egyik legjobb játék volt amivel játszottam. A story is tetszett, a végén majdnem elpityeredtem, egészen megható volt az a zene és az az utolsó kiszállítás. Menni kéne még a standard delivery-t megcsinálni, de már nem bírtam bele kezdtem a Days Gone-ba. Hát már az első benyomás nem volt valami húha érzés, de adok neki esélyt, mert Carlos Padre nagyon felhypolta. :DDD

(#263177) Rage47 válasza KD6-3.7 (#263176) üzenetére


Rage47
veterán

:R
Ez ontopik sztem :D

(#263178) Mirakuru válasza F-ECT$ (#263175) üzenetére


Mirakuru
tag

Akkor ennek a levélnek mi értelme volt?! Még direkt telefonáltam is tiszta vicc ez az egész már! Nem baj majd kiderül, ha kapok örülök, ha nem majd megy a vga pénzbe karácsonykor! ;] :DD :DDD

(#263179) james001 válasza bbdzyx (#263174) üzenetére


james001
veterán

Egy pár dolog már most nekem se tetszik pl a fegyverváltogatás,maga a főkarakter se annyira bejövős,az össze-vissza ugrálások bejátszások között eléggé idegesítőek,a beszélgetések meg bugyuták eddig...
Na mindegy még nem teszek le róla,ahhoz azért nagy kakinak kell lennie hogy végleg lerakjam már most,de nem az azért.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#263180) Carlos Padre válasza james001 (#263170) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egyáltalán nem akart tlou lenni, nem is értem hogy jutott eszedbe egyáltalán. Mondjuk egy óra játék után, csukott szemmel megeshet azért, elismerem :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#263181) Scholes9 válasza KD6-3.7 (#263176) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A Days Gone tipikusan az a játék, aminek meg kell adni az időt, utána baromi jó lesz :K Én már a 3. végigjátszást nyomom egyhuzamban és 1 hónapja mással sem játszottam :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#263182) F-ECT$ válasza Scholes9 (#263181) üzenetére


F-ECT$
titán

3-ik? Elágazik a story? (A másodikat még sokan behúzzák a trófeák miatt, de a harmadik már ritka.)

Dive ever, work never.

(#263183) KD6-3.7 válasza james001 (#263179) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Pfu nekem nem jön be ez a motoros banda téma na meg az a gyűrű sztem ultra gagyi és még töltés közben is azt kell nézni. :DDD
Padre nem először írják, hogy TLoU akar lenni, nekem is eszembe jutott egyből.

[ Szerkesztve ]

(#263184) consono válasza KD6-3.7 (#263183) üzenetére


consono
nagyúr

Pedig a "zombi"-kat leszámítva nem sok közös van a két játékban... Sem a sztoriban, sem a mondanivalóban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#263185) S e t h válasza consono (#263184) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudnék hirtelen másik játékot mondani amire jobban hasonlítana a Last of usnál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#263186) cyberkind válasza S e t h (#263185) üzenetére


cyberkind
félisten

Dying Light, tessék, itt van még egy. :D

Paranormal Cocktivity

(#263187) Wesder válasza cyberkind (#263186) üzenetére


Wesder
félisten

A Dying Light-ra semennyire sem hasonlít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#263188) cyberkind válasza Wesder (#263187) üzenetére


cyberkind
félisten

Zombik=zombik, csak eddig mentem az elméletben, meg apokaliptikus világ.

Paranormal Cocktivity

(#263189) Bazsi1987 válasza saelin (#263167) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Eddig a műfajban nekem is a dead cells volt a favorit amíg ki nem jött most a hades eszméletlenül össze van fakva :) de akkor a risk of rain2 is fel került a listámra köszönöm :)

(#263190) saelin válasza Bazsi1987 (#263189) üzenetére


saelin
veterán

A Hades-al én is szemezek, csak ugye az nincs ps-re... :O

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#263191) Bazsi1987 válasza saelin (#263190) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Swichen nyomom, tuti ki fog jönni ps-re is :)

(#263192) ProEvoFan válasza saelin (#263190) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs, ami hihetetlen.

(#263193) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na úgy fest én búcsúzom, pénteken eladom a PS-t. Találkozunk majd a PS5 topikban vagy valakivel az Xbox topikban. :R

Sic Parvis Magna

(#263194) KaitouP válasza saelin (#263190) üzenetére


KaitouP
veterán

De van PC-re, ott nem opció?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#263195) RangerFox válasza KaitouP (#263194) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ráadásul Epicen kuponnal 2800 pénz, amennyiért ajándék a játék...

(#263196) erahurka válasza saelin (#263190) üzenetére


erahurka
félisten

Rákerestem, ez rohadt jónak tűnik!

(#263197) KaitouP válasza RangerFox (#263195) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja. :K :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#263198) consono válasza S e t h (#263185) üzenetére


consono
nagyúr

Nagyon igazad van, tényleg ez a jó megfogalmazás, hogy a DG nagyon hasonlít a TLoU-ra. De csak hasonlít, nincs bennük semmi közös :) A DG inkább a "save the world" motívumot hozza, hozta nekem, ahol még ha rossz fiú is vagy (nem vagy), de te vagy a hős, aki mindent helyretol. A TLoU-ban ezzel szemben, Joel simán feláldozza a világot Ellie-ért.... A TLoU2-ben ez legalább ennyire hangsúlyosan előjön, Ellie-t marhára nem érdekli mi lesz az emberekkel, simán megkínozza és kinyírja kinyírja a dokit, aki másokon segít, pl... Ez szerintem nem azon múlik, hogy az egyik open world, a másik meg csőjáték, hanem arról, hogy milyen történetet akartak elmesélni. Azt is mondhatnánk, hogy a DG a TLoU blockbuster verziója! Persze az is lehet, hogy azért mert kislányom van, halottnak hitt feleségem meg nincs ezért jobban tudtam a TLoU játékokba belehelyezkedni :)
HA nem a történetet és a történetmesélést nézem, hanem mint játék tekintek a kettőre, akkor valóban jobban megáll, hogy hasonlít egymásra a két játék. Mindegyik tetszett :) És még a farkasok is csak módjával zavartak :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#263199) Deck válasza consono (#263198) üzenetére


Deck
titán

Nekem jobban bejött a DG. Remélem nem vagyok egyedül ezzel.. :D

PS5

(#263200) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Hát nem tudom, én egy percig sem éreztem szorosabb párhuzamot a Days Gone és a The Last of Us játékok között. Mindkettő poszt-apokaliptikus, mindkettőben vannak zomb....khm...korcsok és fertőzöttek, valamint van lootolás. De a feeling teljesen más és nekem ezért nem hasonlóak. Viszont félreértés ne essék, ahogy azt korábban írtam, a Days Gone egy kicsit alul értékelt játék, nekem is nagyon bejött.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.