Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262651) Rigormortiis válasza Cyrin (#262649) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez oké, csak ilyen esetben kérdés, hogy ha bármilyen supporton keresztüli ügyintézés történik, ahol esetleg bekérnék a személyiről készített képet, akkor mit szólnának hozzá, hogy nem stimmel a születési idő. A kerdés igazából arra vonatkozik, hogy miben lesz korlátozva az accountja, ha valós (18 alatti) adatot adunk meg.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#262652) Kendek válasza Rigormortiis (#262651) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tesztelésből megnéztem, és nekem 1 éves kor alatt is engedi. Amit tudni kell, hogy 18 éves korig csak erős megkötésekkel használható az adott profil, és mint Family Manager, bizonyos szintig te tudok szabályozni ezt.
Ha nem kívánsz ezzel foglalkozni, akkor adhatsz meg fiktív születési dátumot is. De ezt mindenképpen fel kell jegyezni, mert sehol sem fogja írni, és a support ez alapján azonosít ha felkeresi őket az ember. Rosszabb esetben igazolványt is kérhetnek, és akkor bukta lehet az account meg a rá megvásárolt digitális tartalmak.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#262653) Cyrin válasza Rigormortiis (#262651) üzenetére


Cyrin
addikt

én xboxnál és ps-nél is nem a valósat adtam meg, support is volt ps-nél, ráadásul harmadik lehetőségen sikerült csak a beazonosítás, de a kort egyik lehetőségnél se kérdezte.
egyébként google fiókja se lehet csak 16 év fölött. akkor mivel mennek a telefonok vajon 16 évesekig?
ha valóst adsz meg, akkor az adott kor feletti korhatáros játékok nem telepíthetőek pl.
ez hülyeség, 15,9 évesen nem játszhat egy csomó játékkal amit pl az osztálytársai régóta nyomnak, vagy már el is felejtettek.

(#262654) Kendek válasza Cyrin (#262653) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van Parental Control, és többek között beállítható a Playtime, az Age Level PS3/4 és 5-höz ami lehet Age 18 vagy Don't Restrict is, és a költekezését is szabályozni lehet.

<-ƘƘ->

(#262655) Cyrin válasza Kendek (#262654) üzenetére


Cyrin
addikt

10 éves kor fölött már nem szórakoznék ilyenekkel. kezelje csak, a fizetést meg más módon is lehet kontrollálni, 200-ft-os playit bankkártyával pl, azt is kell tudnia kezelni már 10-12 év fölött. hit és erkölcstan mellett a valós élet működését kéne tanítani az iskolában. (állampolgári ismeretek)

(#262656) sp8787


sp8787
addikt

Kiraly ez a uj update vagy akarmi amit csinaltak/csinalnak.
Csak trukkozessel lehet belepni a BB-ba.

(#262657) Bad Pritt válasza sp8787 (#262656) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy érted? Én simán beléptem, mint eddig is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262658) tboy93 válasza tboy93 (#262645) üzenetére


tboy93
nagyúr

Erre senki nem tudja a választ? :B

(#262659) sp8787 válasza Bad Pritt (#262657) üzenetére


sp8787
addikt

Online? Mert ha igen akkor csak szerencsed volt.

(#262660) RangerFox válasza tboy93 (#262658) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mivel a mentések profilhoz vannak kötve, nem géphez, így nem látom az okát, hogy miért ne működhetne a dolog (de mivel így még nem próbáltam, ezért nem mondanám 100%-ra)...

[ Szerkesztve ]

(#262661) oriic válasza RangerFox (#262660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mivel a mentések profilhoz vannak kötve"

Ha van PS Plus előfizetés akkor igen, amúgy géphez. Ezért szívtam meg anno a God of War végigjátszást. (kölcsön géppel toltam és nem volt plus, aztán accountomon semmi jele, hogy toltam volna a cuccot. :( )De mivel kollegának az írása alapján van PS+ a fiókján, ez annyira itt nem számít most, működni fog neki amit leírt. :R

Live-Die-Respawn

(#262662) Kendek válasza oriic (#262661) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A mentések profilhoz vannak kötve, de Plus és szinkronizálás nélkül alapvetően csak az adott konzolon tárolódnak. De ezeket simán ki lehet menteni egy pendrive-ra, és az a biztos ha arra is ki van írva. Aztán ahol folytatnád a játékot, ott egyszerűen csak visszamásolod a rendszertárhelyre.

<-ƘƘ->

(#262663) RangerFox válasza oriic (#262661) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mármint te azt írod, hogy a gépen tárolódnak, ami természetesen igaz is, de csak az alól a profil alól lehet használni őket, amelyen játszottál. Ezért írtam hogy profilhoz "kötött".

(#262664) oriic válasza Kendek (#262662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre későn jöttem már rá. :(

szerk: Thx mindkettőtöknek, kicsit kavar volt nálam ezzel kapcsolatban. :R

Live-Die-Respawn

(#262665) Mezcal válasza Cyrin (#262655) üzenetére


Mezcal
addikt

hit és erkölcstan mellett a valós élet működését kéne tanítani az iskolában.

Semmi helye a hitnek az iskolákban, sem a papoknak!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#262666) cyberkind válasza Mezcal (#262665) üzenetére


cyberkind
félisten

:K

Paranormal Cocktivity

(#262667) Cyrin válasza Mezcal (#262665) üzenetére


Cyrin
addikt

de beleférne az is az állampolgári ismeretekbe (milyen vallások vannak, miben hisznek, hogy működnek stb, ez is kell a világképhez, de nem csak ez)

(#262668) Lackooo84 válasza Mezcal (#262665) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, inkább KRESZ-t oktatás kéne, h a barmok ne vasaltassák ki magukat a hülye rollerjukkal...

The Truth is out there...

(#262669) Cyrin válasza Lackooo84 (#262668) üzenetére


Cyrin
addikt

ez is jó ötlet, bele is férne, hisz több évig tanulják ezt a hit vagy erkölcstant, de mi itt tartunk...

(#262670) sp8787 válasza Cyrin (#262667) üzenetére


sp8787
addikt

Yep csakhogy ugy ,hogy akkor el kellene mondani az igazat.

(#262671) Cyrin válasza sp8787 (#262670) üzenetére


Cyrin
addikt

és tájékozottak lennének a gyerkek a világban mi hogy működik, sőt ez alapján utána tudnának nézni....EZ VESZÉLYES!!!

(#262672) Bad Pritt válasza sp8787 (#262659) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Online, megnézem majd késő du, most mi a helyzet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#262673) agyhalal válasza Kendek (#262652) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Valóban be tudsz állítani egy év alatti életkort is, de létrehozni már nem engedi, csak 7 év felett.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#262674) serioussam válasza Steven King (#262626) üzenetére


serioussam
csendes tag

Ölöm és bódottág! :) Ma ismét rápróbáltam, gyönyörűen végigment a frissítés, és működik a masina. Úgy néz ki, hogy gatyába rázták végre..

(#262675) Kendek válasza agyhalal (#262673) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdekes, mert létezik PEGI 3, és a Family Management alatt be lehet állítani Age Level-nek 0-6 évet is...

<-ƘƘ->

(#262676) agyhalal válasza Kendek (#262675) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Már látom... Érdekes, mert ha az ország USA, akkor továbbenged, de ha Magyarországra állítom, akkor nem.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#262677) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok
Most az új gép megjelenése miatt mi lesz majd a játékokkal? Mikor lövik le a Ps4-re gyártást, illetve most még minden új játék megjelenik 4-re is vagy már lesz olyan ami hiába idén jön ki vagy jövő év elején az csak 5-re lesz ?

(#262678) 30z.Samu válasza Maxell014 (#262677) üzenetére


30z.Samu
félisten

2-3 évig szerintem még jön PS4-re is játék.

Sic Parvis Magna

(#262679) RangerFox válasza Maxell014 (#262677) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Még pár évig fognak Ps4-et gyártani, és játékok is jönni fognak még rá. De már most lesznek olyan játékok, amik csak Ps5-re fognak megjelenni (Demon's Souls, Destruction AllStars stb.). Multiplatform címek még jövőre biztosan jönni fognak 4-re is, ahogy a Horizon Forbidden West is be van jelentve rá. Az új GoW már nem.

(#262680) Maxell014 válasza RangerFox (#262679) üzenetére


Maxell014
senior tag

Ehhjjj...
Ettől tartottam hogy a húzócímeknek jó ha a felét kapjuk majd csak rá.. Köszönöm a gyors választ.

(#262681) Wesder válasza Maxell014 (#262680) üzenetére


Wesder
félisten

Még ez is baràti, mert sokàig úgy volt hogy màr ezek sem jönnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#262682) saelin válasza RangerFox (#262679) üzenetére


saelin
veterán

PRO-t mintha már nem gyártanák. De lehet keverem a XOX-el...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262683) RangerFox válasza saelin (#262682) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én csak az XOX-ről tudok.

(#262684) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Eljött a búcsú ideje részemről, elkelt a gépem.

Remélem a legtöbbetekkel találkozok a PS5 fórumban! :DD :R

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#262685) erahurka válasza RangerFox (#262679) üzenetére


erahurka
félisten

A Demon's Souls is jön állítólag PS4-re.

(#262686) RangerFox válasza erahurka (#262685) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az egyetlen forrás, ami alátámasztja ezt a magyar MediaMarkt oldala. És abból kiindulva hogy mennyi fogalmuk van jelenleg a Ps5-tel kapcsolatban, ezt az infót fenntartásokkal kezelném...

(#262687) Madwe válasza erahurka (#262685) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magyar mm töltött fel egyedül rosszul infokat termékhez. Persze ha szerinted az egész világon a magyar mm tud valamit, amit senki más nem, akkor...

(#262688) oriic válasza erahurka (#262685) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem jön. MM hibázott, javították. (MM kontaktom is megerősítette a hibát)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#262689) WaterWave


WaterWave
veterán

Ma eladtam a PRO-mat, úgyhogy átnyargalok a ps5-be.
Sziasztok

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#262690) Mrdevil válasza WaterWave (#262689) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ügyes vagy fater... Nyomjuk a Warzone-t nélküled. :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#262691) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Egy PS4 Proval játszom jelenleg egy 1080p monitoron. A supersampling módra azt mondja hogy nem támogatott. A beállításoknál viszont be tudok állítani 4K felbontást is. Akkor ez lenne a supersampling mód vagy mi történik itt?

(#262692) sp8787


sp8787
addikt

Az utolso update elerhetoek a BB avatarok.
Nem egy oriasi valasztek lol mivel van Lady Maria meg Djura es ennyi.

(#262693) Kendek válasza Chosen (#262691) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha be tudsz állítani UHD felbontást is, akkor az azt jelenti, hogy a monitor támogatja és leskálázza a képet. Ami hasonló szuper-mintavételezést jelent, csak a megjelenítő oldalán.
A konzolon csak akkor aktiválható a szuper-mintavételezés ha FHD a beállítható legnagyobb felbontás. Technikailag csak így van értelme, mert az a lényege, hogy a számolt UHD képet leskálázza, hogy az alacsonyabb felbontású képernyőn meg lehessen jeleníteni. Nálad ezt ezek szerint a monitor saját maga is el tudja intézni.

<-ƘƘ->

(#262694) zojjektum válasza Rigormortiis (#262651) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nem fog tudni online játszani bizonyos játékokkal. Nálunk pl. Fortnite-ot sem hiába van minden engedélyezve.

(#262695) erahurka válasza Madwe (#262687) üzenetére


erahurka
félisten

Meg egy nagy, videojátékokkal foglalkozó disztribútor :U Gondolom onnan vette az MM hogy jön. De ezek szerint tényleg hiba volt.

(#262696) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Sziasztok, az utóbbi 1 hónapban bosszantó hibát produkál a ps4-em (2015-ben vettem 12xx MGS5 bundle).
Minden esetben a gépet sleep módban szoktam hagyni ha már nem játszom vele. Viszont a Modern Warfare (2019)-nél 4. alkalommal nem indul a játék el sleep mode-ból. Ekkor szoktam csinálni egy újraindítást akkor bejön a hiba report menü. Tovább lépek a főmenüjébe és azt látom a COD le van törölve a gépről és újra másolja fel a lemez tartalmát majd tölti le a 100 gb-ot... :W .
Elég bosszantó ez a hiba, főleg tanyasi net sebességgel :((( .

Mit tudok csinálni a géppel?

Köszi

(#262697) 30z.Samu válasza jófejsrác (#262696) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kapcsold ki a gépet. ;]

Sic Parvis Magna

(#262698) consono válasza jófejsrác (#262696) üzenetére


consono
nagyúr

Nem szabadna normál újraindtásnál hibariporttal nyitnia... Lehet, hogy döglődik a diszk?

"In God we trust. All others must bring data"

(#262699) marilllyo


marilllyo
veterán

Így most már nyugodt szívvel pontozhatom a játékot.
Nálam egy ...jó 7,5/10. Tökéletes kikapcsolódás.
A sztori lehetett volna epic-ebb. Az nálam ilyen Walker a texasi kopó színvonalú dramaturgiát ütött meg.
A szomorú jelenet nem volt elég szomorú, a félelmetes nem volt elég félelmetes...stb. Egy kicsit lelketlen volt itt-ott. Deacon beszólásai nekem bejöttek. A karakter is.
A magyar fordítás akkora epic fail, hogy hihetetlen. Bár emlékeznék, de valami olyasmi volt, hogy "csökkenti a lecsillapodás idejét koncentrálás közben". MIVANN???? Ja, hogy a "cooldown"-ra gondol. Na meg a "Teljesítménynövelés" (nitro)... csak néztem.
Minden más egyébként teljesen oké. Ennél rosszabb játékot soha ne adjon a sors a kezembe. (Most kezdem majd a Star Wars Squadrons-t :DDD )
A survival 2 végigjátszás nevetségesen könnyű volt NG+ ban.
A challengek alatt éreztem az análdildót ...jó mélyen,
de alt="" title="" Lackooo fórumtárs videói jó alapot adtak, hogy mégis merre, hogyan induljak. Tovább tartott az a 12 challenge, mint a Survival 2 végigjátszás. :D

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#262700) jófejsrác válasza consono (#262698) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én is erre gyanakszom, nagyon nem szeretnék már erre a gépre költeni. Cyberpunk elő van rendelve azt még ezen akarom játszani. Max veszek bele egy másik vinyót.

Bár ha vállalhatatlanul fog menni az alap ps4-en akkor bajban leszek, hogy ne kelljen átnyergelni a ps5-re :B

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.